|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo marca 2011
20.2.2011 11:59:05   
Katte
xoxox, tudi tukaj - dobrodošla nazaj user posted image . Nam boš pomagala obarvati seznam roza.
Isto velja tudi za evelin in natko23.


_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu srečica17)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: II pričakujemo marca 2011
20.2.2011 12:07:03   
Katte

user posted image

user posted image

user posted image ALI user posted image PRIČAKUJEMO:

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

2.3.
Katte (9.krog)
Natka23 (x. krog)

6.3.
anonimnaKP (x. krog)
srečica17 (x. krog)

10.3.
Nutry (32. krog)
evelin (1. krog)

12.3.

anonimna user posted image (6. krog)

13.3.
pikicaa25 (8.krog)
vesper (3.krog)

20.3.
xoxox (1.krog)

x.3.
witch (15. krog)
zebr4 (x. krog)
Nusyka (x.krog)
m a j c i k a (6. krog)
mladika (1. krog po laparo)
Agnes27 (x. krog)
Arual (42. krog)


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

SKUPAJ NAS JE: 17

user posted image

NOSEČK: __________

user posted image   user posted image   user posted image

NAVIJAČICE:

lidik, Tincy90, sashy, Katte,
auser posted image , mojamura, krisv,
candi, SILVA, Agnes27,
sashy



_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: II pričakujemo marca 2011
21.2.2011 17:54:15   
kejt2
IZVIRNO SPOROČILO: Katte

Jaz sem pa bila pri G (nova G) avgusta. Po pošti sem dobila info, da naj se na podlagi brisa zglasim avgusta 2011 (po enem letu). Me je kar malo skrbelo, zakaj moram priti prej, kot v treh letih, kot je to običajno. Ampak je verjetno zato, ker sem ji povedala, da delamo na naraščaju in me je zato takrat naročila.


Nič skrbet, kadar takole na dolgi rok naročijo, je običajno preventivne narave. Tudi sama že 3 leta nimam v redu brisa in me naročijo tam nekje 1x na leto. Moj zdravnik pravi, da je do tega prišlo zdaj, ko so spremenili iz številk v črke. Naj ti le povedo, za kaj gre. Jaz imam nekaj s ploščatimi celicami in predrakavimi spremembami, ampak baje da to ni še nič.

Mene daj prosim tudi na seznam za user posted image in sicer 17.3.2011.

@ Mladika: zdej so te fajn poštimali, tako da je vse ok in boš prišla do user posted image .

@ Krisv: tebe so pa tudi zrihatli in si v nizkem štartu za user posted image .

Pomlad je že skoraj pred vrati, tako da... ko se ptički ženijo se tudi mi user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: II pričakujemo marca 2011
21.2.2011 17:59:17   
kejt2
IZVIRNO SPOROČILO: mladika

zebr4-kontrolo mam šele aprila meseca pri svoji operaterki,tak so me naročli...user posted image


Se moram kar hihitati, ko tole berem. Mene po operaciji niso nič naročili na kontrolo. In, ko sem klicala, ali bi morala imeti kontrolo, so mi rekli, da kar je doktor rekel. In če ni nič rekel, pol pa verjetno nič...
Sem imela vmes kontrolo brisa, me je moj zdravnik nahrulil, kaj delam pri njem, da bi morala biti pri operaterju. Ko je videl, je rekel, aja mi smo vas povabil. Nakar mi je rekel, da moram na kontrolo k operaterju. Sem se naročila (termin dobila seveda čez 3 mesece), nakar se operater čudi, da šele sedaj pridem na prvo kontrolo user posted image

Skratka, komunikacija na vrhuncu.

Aja, sem pa vse ok, v redu poštimana in v nizkem štartu user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mladika)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: II pričakujemo marca 2011
21.2.2011 20:48:05   
xoxox
Hvala vsem za dobrodošlico! user posted image  Sem vesela, da sem nazaj. Je veliko lažje it čez vse z osebami, ki te razumejo. Ta ideja, da se napiše, da sem šele 1. krog mi je super. Bo tudi meni lažje psihično. Se mi bo full fino zdelo, če nama bo v 1. krogu ratalo. user posted image


IZVIRNO SPOROČILO: kejt2

IZVIRNO SPOROČILO: mladika

zebr4-kontrolo mam šele aprila meseca pri svoji operaterki,tak so me naročli...user posted image
 

Se moram kar hihitati, ko tole berem. Mene po operaciji niso nič naročili na kontrolo. In, ko sem klicala, ali bi morala imeti kontrolo, so mi rekli, da kar je doktor rekel. In če ni nič rekel, pol pa verjetno nič...
Sem imela vmes kontrolo brisa, me je moj zdravnik nahrulil, kaj delam pri njem, da bi morala biti pri operaterju. Ko je videl, je rekel, aja mi smo vas povabil. Nakar mi je rekel, da moram na kontrolo k operaterju. Sem se naročila (termin dobila seveda čez 3 mesece), nakar se operater čudi, da šele sedaj pridem na prvo kontrolo user posted image

Skratka, komunikacija na vrhuncu.

Aja, sem pa vse ok, v redu poštimana in v nizkem štartu user posted image user posted image user posted image


To me spominja na moje kolobocije po operaciji. So mi ob odpustu rekli, da se moram čez 2-3 mesece naročiti na kontrolo k operaterju. Prav tako so mi to napisali v odpustnico. In jaz se čez 2 meseca naročim. Še dopust sem vzela, ker so mi dali eno čudno uro. In pridem tja pa mi doktorica pravi kaj sploh počnem tam, da sploh ne bi rabila pridet. Pa sem rekla, da mi je bilo tako naročeno in ona faca mi mirno pravi, da so se zmotili. Ni me niti pregledala in nič vprašala. Samo rekla je, da naj komot poskusiva zanosit. In potem sem čez 1 mesec in pol imela SS. user posted image


_____________________________

...An Angel in the book of life wrote down my baby's birth... And whispered as she closed the book: "Too beautiful for earth..." ...

(odgovor članu kejt2)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: II pričakujemo marca 2011
21.2.2011 21:15:10   
Katte
IZVIRNO SPOROČILO: kejt2

IZVIRNO SPOROČILO: Katte

Jaz sem pa bila pri G (nova G) avgusta. Po pošti sem dobila info, da naj se na podlagi brisa zglasim avgusta 2011 (po enem letu). Me je kar malo skrbelo, zakaj moram priti prej, kot v treh letih, kot je to običajno. Ampak je verjetno zato, ker sem ji povedala, da delamo na naraščaju in me je zato takrat naročila.


Nič skrbet, kadar takole na dolgi rok naročijo, je običajno preventivne narave. Tudi sama že 3 leta nimam v redu brisa in me naročijo tam nekje 1x na leto. Moj zdravnik pravi, da je do tega prišlo zdaj, ko so spremenili iz številk v črke. Naj ti le povedo, za kaj gre. Jaz imam nekaj s ploščatimi celicami in predrakavimi spremembami, ampak baje da to ni še nič.



No, jaz nisem nikoli imela HPV virusa in nikakršnih predrakavih sprememb. Izvidi vedno bp, tudi zdaj nič ne piše o kakšnem patološkem brisu. Svojemu sem zvesta, pa tudi on je meni user posted image . Tako da tudi zdaj ne more biti nič drugače in me sigurno ni naročila zato.
xoxox, navijam za prvi krog user posted image .


_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu kejt2)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: II pričakujemo marca 2011
21.2.2011 22:44:29   
zebr4
IZVIRNO SPOROČILO: xoxox

Hvala vsem za dobrodošlico! user posted image  Sem vesela, da sem nazaj. Je veliko lažje it čez vse z osebami, ki te razumejo. Ta ideja, da se napiše, da sem šele 1. krog mi je super. Bo tudi meni lažje psihično. Se mi bo full fino zdelo, če nama bo v 1. krogu ratalo. user posted image


IZVIRNO SPOROČILO: kejt2

IZVIRNO SPOROČILO: mladika

zebr4-kontrolo mam šele aprila meseca pri svoji operaterki,tak so me naročli...user posted image
 

Se moram kar hihitati, ko tole berem. Mene po operaciji niso nič naročili na kontrolo. In, ko sem klicala, ali bi morala imeti kontrolo, so mi rekli, da kar je doktor rekel. In če ni nič rekel, pol pa verjetno nič...
Sem imela vmes kontrolo brisa, me je moj zdravnik nahrulil, kaj delam pri njem, da bi morala biti pri operaterju. Ko je videl, je rekel, aja mi smo vas povabil. Nakar mi je rekel, da moram na kontrolo k operaterju. Sem se naročila (termin dobila seveda čez 3 mesece), nakar se operater čudi, da šele sedaj pridem na prvo kontrolo user posted image

Skratka, komunikacija na vrhuncu.

Aja, sem pa vse ok, v redu poštimana in v nizkem štartu user posted image user posted image user posted image


To me spominja na moje kolobocije po operaciji. So mi ob odpustu rekli, da se moram čez 2-3 mesece naročiti na kontrolo k operaterju. Prav tako so mi to napisali v odpustnico. In jaz se čez 2 meseca naročim. Še dopust sem vzela, ker so mi dali eno čudno uro. In pridem tja pa mi doktorica pravi kaj sploh počnem tam, da sploh ne bi rabila pridet. Pa sem rekla, da mi je bilo tako naročeno in ona faca mi mirno pravi, da so se zmotili. Ni me niti pregledala in nič vprašala. Samo rekla je, da naj komot poskusiva zanosit. In potem sem čez 1 mesec in pol imela SS. user posted image



punce, ko pa kaj takega preberem sem kar žalostna. Ne morem verjeti, da obstajajo tako neprofesionalni ginekologi (hvala bogu za mojega zlatega gin.)

Tko moja ovulacija je mimo zdaj pa samo še odštevamo dneve do user posted image .
user posted image user posted image user posted image user posted image  ZA VSE!

(odgovor članu xoxox)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: II pričakujemo marca 2011
22.2.2011 8:59:07   
Jada82
Evo punce, mene lahko zaenkrat date med navijačice! Navijam za vsako posebej izmed vas, da marca (ki bo btw res kmalu) ugledate svoji dve user posted image  ali user posted image  user posted image user posted image user posted image
Vem, kako je to pričakovanje ... sam je fajn, itak pa da večini slej ko prej rata. Pridružim pa se vam najbrž naslednji mesec - tistim, ki se boste prestavile na aprila. Upam, hehehe, da vas bo čim manj takih user posted image

Pozdravčič, pa kar optimistično v marec! Vas bom spremljala!

(odgovor članu zebr4)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: II pričakujemo marca 2011
22.2.2011 9:11:07   
Katte
Jada82, hvala za navijanje. Me bomo pa naslednji mesec navijale zate (če ostanemo tukaj ali ne user posted image ).

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Jada82)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: II pričakujemo marca 2011
22.2.2011 9:11:56   
Katte
user posted image

user posted image

user posted image ALI user posted image PRIČAKUJEMO:

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

2.3.
Katte (9.krog)
Natka23 (x. krog)

6.3.
anonimnaKP (x. krog)
srečica17 (x. krog)

10.3.
Nutry (32. krog)
evelin (1. krog)

12.3.

anonimna user posted image (6. krog)

13.3.
pikicaa25 (8.krog)
vesper (3.krog)

20.3.
xoxox (1.krog)

x.3.
witch (15. krog)
zebr4 (x. krog)
Nusyka (x.krog)
m a j c i k a (6. krog)
mladika (1. krog po laparo)
Agnes27 (x. krog)
Arual (42. krog)


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

SKUPAJ NAS JE: 17

user posted image

NOSEČK: __________

user posted image   user posted image   user posted image

NAVIJAČICE:

lidik, Tincy90, sashy, Katte,
auser posted image , mojamura, krisv,
candi, SILVA, Agnes27,
sashy, Jada82


_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: II pričakujemo marca 2011
22.2.2011 10:53:12   
kejt2
"No, jaz nisem nikoli imela HPV virusa in nikakršnih predrakavih sprememb. Izvidi vedno bp, tudi zdaj nič ne piše o kakšnem patološkem brisu. Svojemu sem zvesta, pa tudi on je meni user posted image . Tako da tudi zdaj ne more biti nič drugače in me sigurno ni naročila zato."

Katte, ne vem ali se nisva razumeli, ali me malo hecaš... Ne gre za imeti HPV virus (nikoli imela) ali biti zvest (o tem sploh ni treba zgublat besed), pri PAP test gre za zgodnje odkrivanje raka (ki ga lahko povzroči tudi kateri od mnogih HPV virusov) in ne samega HPV virusa. Kar sem ti hotela povedati je to, da so pred časom spremenili klasifikacijo, ki je na nek način bolj rigorozna.
Če so te povabili na ponovni bris znotraj 1 leta, pomeni da zadnji ni bil čisto ok (tu so izključene vnetne spremembe, ki se smatrajo kot ok) in ti ga bodo za vsak slučaj ponovili. Na vabilu so ti morali napisati tudi na podlagi česa te vabijo (rezultat testa je bil ta pa ta/ C nekaj npr.).
Vendar pa vse to ne pomeni, da ti res kaj je, ravno zaradi te spremembe skupin. Za primer sem ti navedla še sebe, ki že 3 leta nisem imela v redu brisa, ampak je z mano (za enkrat še) vse ok.

Ufff, upam, da sem razložila. Če si me pa samo hecala pa upam, da kateri drugi to pomaga...  user posted image

< Sporočilo je popravil kejt2 -- 22.2.2011 10:54:40 >

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: II pričakujemo marca 2011
22.2.2011 11:06:43   
Katte
Ne, nisem te hecala, samo narobe sva se razumeli. Samo to je, da, ko sem dobila to pošto, sem se malo prestrašila in takoj pomislila na to, o čemer sem pisala user posted image . Sem se potem malo bolj izobrazila. Ni šans. Na vabilu pa res nič ne piše, tako da po mojem ni to to.

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu kejt2)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: II pričakujemo marca 2011
22.2.2011 11:50:15   
kejt2
Hmmm... pol pa pojma nimam, kaj bi lahko blo. Povej, ko boš vedela.
V vsakem primeru, če so te povabili šele čez toliko časa, ne smatrajo, da je kaj groznega. user posted image

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: II pričakujemo marca 2011
22.2.2011 13:44:20   
Wolfina
Ojla,

ko vidim, da ste ravno pri PAP brisih: jaz sem imela vedno izvide bp. Ko pa sem menjala ginekologa in na prvem pregledu opravila tudi bris (ki je bil spet bp), so me ponovno naročili čez pol ali eno leto, ne vem več natančno. In sicer zato, da "me spoznajo", vidijo, kaj se z mojim telesom dogaja. No, ko je bil tudi ta bp, mam pa spet čez tri leta.

Katte, tale seznamček mi je pa tako všeč, da se prijavim na njega. 20.3., joj, a je res že 24. krog? Bom počasi prava veteranka ratala... user posted image

Evo, marec bo vsak čas.. naj bo radodaren s pluski!

(odgovor članu kejt2)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: II pričakujemo marca 2011
22.2.2011 14:10:35   
Katte
Wolfina, te dodajamo user posted image .
Hvala, ker si me pomirila. G me je tudi vprašala, če delamo na user posted image  in predvidevam, da me je naročila čez eno leto tudi zato, če do takrat ne uspe.

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Wolfina)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: II pričakujemo marca 2011
22.2.2011 14:11:56   
Katte
user posted image

user posted image

user posted image ALI user posted image PRIČAKUJEMO:

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

2.3.
Katte (9.krog)
Natka23 (x. krog)

6.3.
anonimnaKP (x. krog)
srečica17 (x. krog)

10.3.
Nutry (32. krog)
evelin (1. krog)

12.3.

anonimna user posted image (6. krog)

13.3.
pikicaa25 (8.krog)
vesper (3.krog)

20.3.
xoxox (1.krog)
Wolfina (24.krog)

x.3.
witch (15. krog)
zebr4 (x. krog)
Nusyka (x.krog)
m a j c i k a (6. krog)
mladika (1. krog po laparo)
Agnes27 (x. krog)
Arual (42. krog)


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

SKUPAJ NAS JE: 18

user posted image

NOSEČK: __________

user posted image   user posted image   user posted image

NAVIJAČICE:

lidik, Tincy90, sashy, Katte,
auser posted image , mojamura, krisv,
candi, SILVA, Agnes27,
sashy, Jada82


_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: II pričakujemo marca 2011
22.2.2011 14:42:43   
asdf81
Da še med vas malo pogledam,....user posted image user posted image

Držim pesti na rohak in nogah, da bote tudi tu nadaljevale, roza seznamček...

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: II pričakujemo marca 2011
22.2.2011 14:43:27   
asdf81
ups... rokahuser posted image

(odgovor članu asdf81)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: II pričakujemo marca 2011
22.2.2011 15:49:25   
witch
Punce vsem, ki navijate za nas user posted image hvala user posted image  user posted image
Vse nove dobrodošle user posted image držim pesti za vsako posebej, da bo roza user posted image user posted image user posted image user posted image

Jaz sem danes osmi dan po O user posted image stanje super, nobenih znakov, joške me malo bolijo. Pridna sem bila te dni user posted image drugega pa ni nič novega. V začetku marca bom javila vesele ali pa manj vesele novičke user posted image


_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu asdf81)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: II pričakujemo marca 2011
22.2.2011 19:35:32   
sashy
No moja user posted image se je po 50ih dneh končno prikazala, zato grem lahko v boj v 4. krog. Sem začela pit krvomočnico in M ne pričakujem x. marca. Upam, da bo tokrat, če že mora priti, vsaj točna.
Držim pesti za vse


_____________________________

Moji sončki:
Anej 5.5.2008
Taja 23.11.2009
Brina 5.12.2011


(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: II pričakujemo marca 2011
23.2.2011 7:04:21   
Katte
asdf81, hvala za navijanje.
sashy, user posted image  user posted image  user posted image , da je user posted image  končno prišla. Greš vsaj lahko v naslednji krog. Držim pesti, da bo uspešen.

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu sashy)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: II pričakujemo marca 2011
23.2.2011 7:05:50   
Katte
user posted image

user posted image

user posted image ALI user posted image PRIČAKUJEMO:

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

2.3.
Katte (9.krog)
Natka23 (x. krog)

6.3.
anonimnaKP (x. krog)
srečica17 (x. krog)

10.3.
Nutry (32. krog)
evelin (1. krog)

12.3.

anonimna user posted image (6. krog)

13.3.
pikicaa25 (8.krog)
vesper (3.krog)

20.3.
xoxox (1.krog)
Wolfina (24.krog)

x.3.
witch (15. krog)
zebr4 (x. krog)
Nusyka (x.krog)
m a j c i k a (6. krog)
mladika (1. krog po laparo)
Agnes27 (x. krog)
Arual (42. krog)
sashy (4. krog)


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

SKUPAJ NAS JE: 19

user posted image

NOSEČK: __________

user posted image   user posted image   user posted image

NAVIJAČICE:

lidik, Tincy90, sashy, Katte,
auser posted image , mojamura, krisv,
candi, SILVA, Agnes27,
sashy, Jada82, asdf81


_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: II pričakujemo marca 2011
23.2.2011 8:18:17   
srečica17
Se kar pozna, da je bilo februarja veliko nosečk, nas marca ni tako veliko na seznamuuser posted image .

Tiste, ki smo bolj zgoraj smo že mimo O.......upam, da ste ble pridneuser posted image , zdej pa ......veliko potrpljenja......marec bo kmalu tu (februar je kratekuser posted image ).

Mogoče bomo pa za maškare že srečkeuser posted image user posted image !

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: II pričakujemo marca 2011
23.2.2011 11:51:56   
bubulina
Kot sem že napisala pri februarkah - na seznam si ne upam, ker pojma nimam, kdaj naj ne pričakujem naslednje tečke, rade volje pa navijam za vse, ki čakate user posted image  user posted image . Pa vseeno upam, da tudi jaz dočakam že marca.

_____________________________

It could have all turned out differently, I suppose. But it didn't.

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: II pričakujemo marca 2011
23.2.2011 12:06:07   
Katte
srečica17, res je. Februar je bil kar lepo roza, lahko bi bil sicer še bolj, ampak nekaj nas pa tudi mora obarvati marec, a ne? Še malo, pa bo naš mesec tukaj. user posted image  user posted image  user posted image
bubulina, user posted image  za nesramno user posted image . Ker je prišla tako pozno in ker je sploh prišla. Kljub temu, da te ni na seznamu, nam kar sporoči, če boš user posted image  zagledala marca, te rade volje dodamo naknadno user posted image . Pa hvala za navijanje.

Jaz pa zelo delovno, nimam dosti časa misliti na user posted image , no, vseeno se vsake toliko časa prikradem sem in preverim, če je kaj novega user posted image . Zdaj ravno pijem čaj. Pa nisem najboljše volje, ker me je razočarala sodelavka, za katero sem mislila, da drživa skupaj. Pa itak misli samo nase. Očitno sem preveč naivna, do sedaj me ni še nič izučilo user posted image .

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu bubulina)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
Najbolj ujemajoči astrološki pari so ...
V članku preveri, kateri so najboljši kozmični ljubezenski pari.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?