|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   IVF/ICSI - februar/marec
31.1.2008 18:24:20   
DaisyE
user posted image AKTUALNO V TEM TEDNUuser posted image  
 
 
Ponedeljek, 04.02.
 
Torek, 05.02.
 Gloria - UZ (pri svojem G)
Pikovit uz

Sreda, 06.02.


Četrtek, 31. 1.
mismis - UZ
Petek, 1. 2.
Tejki - ET
Sobota, 2. 2.
Shuka - ET 
Nedelja, 3.2.

 
user posted image
 
user posted image user posted image  T R E P E T A L K E user posted image user posted image
(beri TESTI)
 
LaraLight greje user posted image user posted image  - TEST 11.02.2008
Dobrovoljčica greje user posted image user posted image - TEST 11.02.2008
Lejla007 greje user posted image user posted image  - TEST 12.02.2008
 
 
user posted image


user posted image KANDIDATKE ZA user posted image   V JANUARJU / FEBRUARJUuser posted image


  • dole (2.IVF;MB,dr. Vlaisavljević) 12.12. razgovor
  • Rmeli nadaljuje v februarju
  • kikaa (IVF/ICSI;LJ, dr. Tomaževič) Suprefact in Gonal, 19.2. do sestre Blanke
  • andreja07 (PO,dr.Reš) 2.10. razgovor, nadaljuje marca
  • cukica (24let)(LJ,dr.Ribič) 15.1. razgovor
  • reni70 (4.ICSI;PO,dr.Reš) januarja v nov boj
  • cati (27let),(MB) zamrznjenčki
  • spelka12(26 let) (2.ICSI;PO,dr.Reš) 4.2. razgovor
  • M.L.B.K. (35let)(PO) januarja v nove boje
  • mandarinca (32let) v nove boje - zamrznjenčki
  • Goldy (LJ) pokliče pri januarski M
  • mavrica72 (PO,dr.Merlo) pokliče januarja
  • šemalo (2.IVF;LJ) januarja v nov boj
  • GITA14 (LJ) februarja po zamrznjenčke
  • tejka** (LJ) začetek konec januarja
  • mismis (33let)(1.IVF;LJ,dr.Drobnič) 28.januarja pregled krvi pred prenosom zamrznjenčkov
  • pikovit (31let) (6ICSI;PO,dr.Reš) januarja začetek
  • lejla007 (25let),(1.IVF;LJ,dr.Vogler)) 21.12 razgovor,26.12. začetek Suprefact, ET 29.1.
  • mihi78 (1.ICSI;MB,dr. Vlaisavljević) začetek špikanja januarja, punkcija in ET po 19.2.
  • bilka (LJ) zamrznjenčki februarja
  • T1979 (PO,dr.Reš) februarja v nov boj
  • arneja (34let),(2.IVF;PO,dr.Reš) februarja v nov boj
  • Linda25 (ICSI LJ) 7.2. začetek špikanja
  • lara light (1.IVF;PO,dr.Reš) 10.1. razgovor in začetek špikanja, ET 28.1.
  • zarja1 (1.IVF;LJ) začetek februarja
  • m.rudovič februarja v nov boj
  • Darja* (3.IVF/ICSI?;MB) 11.1. razgovor
  • Mijavček (32let),(3.IVF;LJ)  11.1.začetek Suprefact, 25.1. UZ
  • Lupita
  • Shuka (2.IVF/ICSI;PO,dr.Reš) 10.1. začetek Diphereline, 28.1. UZ
  • ANIME (ICSI;PO,dr.Reš) 15.1. začetek Suprefact, 24.1. Menopur
  • konina (LJ) februarja zamrznjenčki
  • majc (2.ICSI;LJ) 27.12. začetek Suprefact
  • Crnitulipan februarja po zamrznjenčke
  • teja*(6.IVF;LJ) 14.1. začetek Suprefact
  • banga začetek februarja (9.2. začne s kratkim postopkom)
  • pajčolanka (1.ICSI;PO,dr.Reš) 7.2. začetek Diphereline, nato Menopur
  • oktavija (1.IVF/ICSI;MB,dr.Vlaisavljević) 14.5. posvet 


    user posted image KANDIDATKE ZA user posted image  V MARCU / APRILUuser posted image

    • netka34(35let)(2.ICSI;LJ)  21.3. razgovor
    • sonček33 (LJ) pokliče prvi dan M v marcu
    • Pija76 ponovno v boj
    • ušula spomladi v nov boj
    • Sulfinija (4.IVF;LJ) marca v nov boj
    • vijolica30 (2.IVF;LJ) začetek marca
      user posted image
    • koalauser posted image , *medica*user posted image , Špelkauser posted image , soncek.djukelicauser posted image user posted image ,  Staša1user posted image , gloria, tosjauser posted image , perlicauser posted image ,  Bety upa, mozart, _rebeca_user posted image , anadejka, pika 74, MIŠEK13, ele, Sisyuser posted image , poopsieuser posted image , upajoča, zvezdica26, dolenjkauser posted image , micka zaloskauser posted image , maja24user posted image , dakica, sayuriuser posted image , Pamela, blanč,  Stormyuser posted image , tassi1, dakec, citrončica, maša74, barbarela77, tobika, Goya (30 let)user posted image user posted image    Darmar user posted image ,  Zalazoya user posted image , Skye user posted image user posted image   , Daisy, Mlinčka, Abra, 
    user posted image NOSEČKE oktober/novemberuser posted image
     
     MARTINŠČICA (33let),(LJ) user posted image user posted image , _rebeca_ (28let),(PO) user posted image user posted image ,  maja24 (24let),(PO)user posted image , tita13 (PO) user posted image , sayuri (31let),(PO)user posted image user posted image , Stormy (LJ) user posted image , Meeryana (30let), (MB)user posted image , Ana_P(29let),(MB)user posted image , Lotty (PO)user posted image , Amelia (31let)(PO)user posted image , pf (PO)user posted image , meybebaby (MB)user posted image , Goldfishuser posted image
     
    user posted image NOVE NOSEČKEuser posted image
    user posted image KITTY pregled 28.12. (javi se)
    user posted image   gloria (27let),(LJ) 05.02. UZ pri svojem G
    user posted image  Johnie, pregled 12.02.
    user posted image Pikica26, pregled 07.02.
     
     

    Če katera opazi kakšno napako v seznamu, mi prosim oprostite in pocukajte za rokav, je čisto možno da sem kaj zamešala, je že veliko bork. Tiste, ki lahko sproti sporočate UZje, punkcijo, ET, naredite to čimprej, da vas še bolj spodbujamo in damo na poseben seznam - da je za vsak dan bolj pregledno.

    Dekleta, ki ste sedaj v postopku, ste na modrem ali oranžnem seznamu in se že tako spodbujate med seboj. Dekleta, ki vam žal ni uspelo in še ne veste za nov postopek ali pa je ta še daleč, ste med navijačicami. Prav tako so med navijačicami dekleta, ki so že mamice ali nosečke.



    < Sporočilo je popravil DaisyE -- 31.1.2008 18:36:31 >
    Neposredna povezava do sporočila: 1
       RE: IVF/ICSI februar/marec
    31.1.2008 18:25:11   
    DaisyE
    Sem si vzela to čast, da bom lahko malo važna. Mogoče bo pa ratalo naslednjič, zdaj, ko sem tako pridna. user posted image

    _____________________________

    God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


    (odgovor članu DaisyE)
    Neposredna povezava do sporočila: 2
       RE: IVF/ICSI februar/marec
    31.1.2008 18:35:09   
    citrončica
    user posted image user posted image kako lepouser posted image user posted image ,
    nova tema, in nov spisekuser posted image ,
    da se takile "občasni" padalci mal osvežimo spomin, kaj se sploh dogaja!!

    vsem trepetalkam pestke, kot tudi ostalim, user posted image user posted image user posted image !!!pa srečno!!!

    (odgovor članu DaisyE)
    Neposredna povezava do sporočila: 3
       RE: IVF/ICSI februar/marec
    31.1.2008 18:36:44   
    lara light
    Je tako pridna naša dejzi, da n'nka gowortuser posted image user posted image user posted image


    _____________________________

    Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
    Coelho

    (odgovor članu citrončica)
    Neposredna povezava do sporočila: 4
       RE: IVF/ICSI februar/marec
    31.1.2008 18:45:40   
    dajamaja
    Na, evo, sem se že sm spakala. Kolk dogaja, kolk dogaja. Sem vmes presojala, če je pecivo pečeno, pa nisem ujela zaklepanja.... A te tle brcnem, al bova raj pivo? 

    (odgovor članu lara light)
    Neposredna povezava do sporočila: 5
       RE: IVF/ICSI februar/marec
    31.1.2008 18:58:17   
    Abra
    Oo, že nova tema. Po dooolgem času me ni več na seznamu, sem prav vesela zaradi tega, čeprav sem upala, da me ne bi blo zaradi drugega razloga. Očitno bom pa na naslednjem spet tuki težila user posted image Moram pa še najprej na stari malo prebrat.

    Daisy, mogoče pa to urejanje pluske prinaša, poglej Sayuri. Njej se je pridnost obrestovala.

    tassi1 sporoči nam, na kakšne preiskave te bojo še poslali, me res zanima.

    Dakec, ti se moraš pa res načakat. Uff, te čakalne vrste so pa res predolge. Pri Rešu smo kar malo razvajene, ko si za vse takoj na vrsti.

    Lara, si me prav v smeh spravila. Hvala ti. Mojega user posted image bi pa najbrž v še ene trikrat tolko. Je prav zanimivo, kakšno predstavo imamo druga o drugi. Mene si spoznala v enem najhujših trenutkov v življenju, pa se ti zato najbrž res zdim taka. No, nihče, ki me pozna, me še ni določil za milo. Bit pridna in vztrajna se pa trudim, čeprav mi ne uspeva vedno najbolje. Sem pa zelo radovedna in ko mi kaj ne gre, začnem stvari resno študirat user posted image Me ni pa strah prav nobene stroke, čist vsega se lotim. user posted image Je pa moje delo res tudi take narave, da se vedno z novimi stvarmi srečujem.
    Pa hvala za dobre misli! Nekaj sem jih zase zadržala, malo pa pošiljam nazaj, zdaj se tvoja user posted image user posted image glih prijemljeta user posted image

    Sayuri, to bi se ti moralo pa res že končat. Saj najbrž rediti se ti do zdaj res ni blo treba, hujšanje pa res ni fajn. Moja sestra je bila prvič tudi tko boga, je shujšala ene 5 kg, se mi zdi. Tam ok. 15., 16. tedna pa se je umirilo. Držim pesti, da ti ne bo treba v bolnico.

    Ribica, tudi jaz si želim biti na takem mestu, kot si ti user posted image po drugi strani se pa že zdaj bojim. Naslednji postopek bo šele živčna vojna.
    Pikovit, če pomislim, da greš že šestič čez vse to ... ti si moja največja junakinja

    Dajamaja, boste imeli že štirikotnik user posted image vprašanje je samo oblika. Moj user posted image tudi pravi, da imamo z Rešem trikotnik user posted image user posted image pa v kolkih to on sodeluje user posted image
    Še meni povej, kako predloge pošiljaš Daisy? So to kondicijske narave? user posted image Te tut jaz rabim. Zdaj do user posted image moram še počivat, dokler se čisto ne ve, kakšno je v resnici stanje, pol bo pa treba v akcijo. user posted image

    (odgovor članu dajamaja)
    Neposredna povezava do sporočila: 6
       RE: IVF/ICSI februar/marec
    31.1.2008 19:02:33   
    Sulfinija
    Ojla!!!!

    Nova tema,kmalu bom tudi jaz v boju marec bo kmalu tukaj.

    Punce lahko še kar malo navijate zame moje user posted image  še vedno ni.

    LPuser posted image user posted image user posted image

    _____________________________

    Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

    (odgovor članu dajamaja)
    Neposredna povezava do sporočila: 7
       RE: IVF/ICSI februar/marec
    31.1.2008 19:12:28   
    DaisyE
    Strah pred binco od dajemaje me je najprej pognal na sobni bicikel. Sem vrgla en kup stvari iz njega, malo prah spucala in ga zalaufala. Sem pa že v hotelu mama ugotovila, da sem totalke brez kondicije, zdaj se je pa samo potrdilo. 10 minut 20 km/h, prevozila sem 3 km in sem čisto zadihana, pa zašvicala sem tud. No, moj dohter osebni je rekel, da je to vse kar rabim. Da se zadiham in zašvicam. Bomo pač z malimi koraki začeli, pol pa naprej.

    Strah pred binco od moderatorke me je pa sem nateral.

    Dajamaja me uči krive vere - da moram pisat na temah, ki so zaklenjene. user posted image user posted image user posted image  Drugače pa mislim, da je prostovoljno prevzela vlogo mojega svetovalca za kondicijske priprave in motivatorja hkrati. To rabim. Prelagam iz dneva v dan.

    _____________________________

    God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


    (odgovor članu Sulfinija)
    Neposredna povezava do sporočila: 8
       RE: IVF/ICSI februar/marec
    31.1.2008 19:21:31   
    spelka12
    Sulfinija držimo pesti, da tvoje tečke ne bo. Se fočkam na seznam - 4.2. imam razgovor pri Rešu.
    Vsem trem trepetalkam pa pikapoke za srečo user posted image user posted image user posted image

    (odgovor članu DaisyE)
    Neposredna povezava do sporočila: 9
       RE: IVF/ICSI februar/marec
    31.1.2008 19:24:31   
    DaisyE
    Aja, glede seznama predlagam obstoječi aranžma, se pravi vsaka malo. Če se boste name zanašali, bo to bolj bogo zgledalo, ker se mi obetajo tedni podobni temu, ki sem ga pravkar dala skozi. Tako pa ne morem sledit. Poleg tega pa še kondicijske priprave... Te pa človeku vzamejo veliko časa. Kaj pa veste, če bom pridna, bom mogoče drug teden tak čas že 15 minut zmogla. user posted image user posted image user posted image user posted image  

    Lara, daj še kaj po tvoje povej. Jaz si bom kar mlakarja zašpilala.

    _____________________________

    God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


    (odgovor članu DaisyE)
    Neposredna povezava do sporočila: 10
       RE: IVF/ICSI februar/marec
    31.1.2008 19:25:28   
    Abra
    Daisy, jaz tut rabim motivatorja user posted image user posted image ponavadi z vso energijo začnem, sem neki časa ful naspedirana, pol me pa kmalu mine. Sploh, ko je kako slabo vreme.
    Še prevod bince prosim user posted image saj nekako razumem, bi pa želela natančen prevod user posted image user posted image

    (odgovor članu DaisyE)
    Neposredna povezava do sporočila: 11
       RE: IVF/ICSI februar/marec
    31.1.2008 19:26:03   
    Anonimen
    No jst pa pridno pišem na prejšnji temi, pa sprašujem katera bo odprla novo temo, pa vidim da ni nobene in nobenega odgovora, pol se odločim, ok, bom pa jst tista ki si upa, no pol pa vidim vas. Evo. Zdej sem pa tu. A ste se me hotle znebit?user posted image  user posted image

    Sem ostalim pustila NOTICE, da smo na drugi temi.

    (odgovor članu DaisyE)
      Neposredna povezava do sporočila: 12
       RE: IVF/ICSI februar/marec
    31.1.2008 19:29:17   
    spelka12
    daisy sej sem hotela pomagat, pa je ven prišel en zmazek. Limam, popam, kopiram...Ne gre pa ne gre. Inštrukcije prosim!!!!!!!

    (odgovor članu DaisyE)
    Neposredna povezava do sporočila: 13
       RE: IVF/ICSI februar/marec
    31.1.2008 19:30:35   
    DaisyE
    binca user posted image  user posted image user posted image user posted image  brca

    Jaz rabim user posted image  tako v rit.

    user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

    _____________________________

    God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


    (odgovor članu Abra)
    Neposredna povezava do sporočila: 14
       RE: IVF/ICSI februar/marec
    31.1.2008 19:32:58   
    DaisyE
    Klikni citiraj, izbriši quote zgoraj in spodaj, dodaj, kar je treba (zdaj daj kar sebe) in pošlji v eter. Druga opcija je pa, da delaš po abrinih inštrukcijah in kopiraš s ctrl c, lepiš pa s ctrl v. Jaz sem oboje probala, pa je delalo.

    _____________________________

    God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


    (odgovor članu spelka12)
    Neposredna povezava do sporočila: 15
       RE: IVF/ICSI februar/marec
    31.1.2008 19:34:41   
    Anonimen
    Evo spelka 12, DaisyE me je prehitela z razlago. user posted image


    (odgovor članu DaisyE)
      Neposredna povezava do sporočila: 16
       RE: IVF/ICSI februar/marec
    31.1.2008 19:37:45   
    Anonimen
    IZVIRNO SPOROČILO: Abra



    Dakec, ti se moraš pa res načakat. Uff, te čakalne vrste so pa res predolge. Pri Rešu smo kar malo razvajene, ko si za vse takoj na vrsti.



    Upam da bo kmalu, da ne bom od dolge čakalne vrste tkole zgledala user posted image

    (odgovor članu Abra)
      Neposredna povezava do sporočila: 17
       RE: IVF/ICSI februar/marec
    31.1.2008 19:40:53   
    Abra

    IZVIRNO SPOROČILO: DaisyE

    binca user posted image  user posted image user posted image user posted image  brca

    Jaz rabim user posted image  tako v rit.



    Sem prav zastopla user posted image user posted image je to po štajersko? user posted image
    jaz tut take rabim, sam se mi vse takoj pozna user posted image user posted image sem med unimi, ki takoj modrico fašemo, pol me pa noben noče user posted image user posted image

    (odgovor članu DaisyE)
    Neposredna povezava do sporočila: 18
       RE: IVF/ICSI februar/marec
    31.1.2008 19:44:41   
    Abra
    Dakec, no takrat, ko boš tko zgledala, greš pa lahko še malo k Rešu. Ti bo vsaj lahko reku, da si stara. Ah, ko boš tok stara bo Reš še tok bolj, nč ne bo. TI boš kar v MB zanosila pa konc debate. user posted image

    (odgovor članu Abra)
    Neposredna povezava do sporočila: 19
       RE: IVF/ICSI februar/marec
    31.1.2008 19:50:20   
    spelka12
    Prebrala, razumela, zapomnila. Se bom rajš takrat dala na seznam, ko bom kaj vedela.

    (odgovor članu Abra)
    Neposredna povezava do sporočila: 20
       RE: IVF/ICSI februar/marec
    31.1.2008 19:51:11   
    Anonimen
    Naj se ti besede pozlatijo.user posted image

    Kako čas hitro beži. Jutri smo že februarja pa komaj sem se mal navadla pisat "2008".

    (odgovor članu Abra)
      Neposredna povezava do sporočila: 21
       RE: IVF/ICSI februar/marec
    31.1.2008 19:51:19   
    dajamaja
    Daisy, pridna, evo user posted image zaslužla danes. Zdej pa naprej do čebelnjaka user posted image . Drugač pa pravijo, da namesto hitrosti je bolj pomemban razdalja pri zbijanju kalorij. Vsaj pri teku je tako. In vedno začeti počasi. Če prevedema na sobno kolo, daj v najnižjo prestavo in goni do švica in zadihanosti. Pa dovolj je vsak drug dan, ker sicer te zarad musklfibra volja mine.
    Abra, zamudila si le nasvete za plavalčke, ker midve imava še pri darlingih nekej rezerve za boljše rezultate. Za kondicijo pa jaz hodim user posted image  in ko je topleje tudi tečem. Če te zanima tudi to, se lahko potrudim in pretipkam program, kako v nekaj tednih postaneš tekač rekreativec.

    Dakec, nč sekirat, sej pred tabo sem pa jaz samogovore imela na stari temi. Glavn da dogaja.

    (odgovor članu Abra)
    Neposredna povezava do sporočila: 22
       RE: IVF/ICSI februar/marec
    31.1.2008 19:53:07   
    dajamaja
    Sulfinija, kdaj boš test ponovila? Jutri? Držim pesti!!!

    (odgovor članu dajamaja)
    Neposredna povezava do sporočila: 23
       RE: IVF/ICSI februar/marec
    31.1.2008 19:53:41   
    zalazoya
    hoj borke

    sam, da vas pozdravim in povem da ostajam vaša zvesta navijačica.
    Držim pesti za vse vas in vam želim čim več pluskov.

    user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  


    (odgovor članu Abra)
    Neposredna povezava do sporočila: 24
       RE: IVF/ICSI februar/marec
    31.1.2008 19:59:48   
    Anonimen
    Zalazoya, hvala da se nas spomniš.

    Dajamaja, pa saj včasih je dobr sam z sabo komentirat. Sam da te kdo ne opazuje kaj počneš in bi mislu user posted image  


    (odgovor članu zalazoya)
      Neposredna povezava do sporočila: 25
    Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
    Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
    Pojdi na:





    Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
    Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
    Ponovna zanositev: Idealen premor med nose...
    Načrtujeta drugega oziroma naslednjega otroka, pa se sprašujeta, kakšen je idealen in najbolj zdrav premor med nosečnost...




    Nos.
    пеперутка16

    Kako majhnim otrokom čistite nos?