|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF/ICSI februar/marec
1.2.2008 14:55:18   
dejansenka
sayuri banane so zakon  meni je pri prvi nosečnosti pomagal prepečenec trebušček pa vidim lepo raste upam da hitro minejo slabosti ker vem kako trpišuser posted image user posted image

(odgovor članu dajamaja)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: IVF/ICSI februar/marec
1.2.2008 14:55:23   
lara light
Anabanana, držim pestiuser posted image .... kot pravijo ostale, eno tapravo rabimouser posted image  
Hodiš v Po k Rešu na preglede? Vedno, al je kakšna izjema...me zanima, ker sem tudi jaz s Primorske in sm hodila vsakokrat v LJ..hvala za odgovor.

Anime, v ponedeljek punkcija?user posted image  

Dakec, kje je to? Žal mi jeuser posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: IVF/ICSI februar/marec
1.2.2008 14:55:23   
DaisyE
IZVIRNO SPOROČILO: lara light


Dejsi, ma s'm vjdu d j' tela kšn kilo vršt otsebe, ma d j' gonila cijlu nuoč pej člouk n bi virvu, j' prou resno uzijla stvar u roke, j' odluočla, d j' konc te reči, če ne prej do od pf porokeuser posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image

Vi se kar hecajte iz mojega bicikiranja. Ampak mam zdaj motivacijo, mi dajamaja čebelice lima. Eno že mam. Dons ne grem iz bajte, ker mi ni všeč vreme. Se mi pa blazno dopade tista ideja za pivo. Se že nekaj časa poigravam z mislijo, da bi dons kak pir spila. Se moram malo raztrest, se me spet neko razmišljajsko razpoloženje loteva.

Sajurči, da je meni to enkrat videti... Saj ne vem, kaj bi... Po moje bi mi zmanjkalo besed. To se pa meni redko zgodi.

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: IVF/ICSI februar/marec
1.2.2008 14:59:59   
Anonimen
Lara, ko sem se prijavila na forum, sem lahko vtipkala zadnji dan menstruacije, v trebuščku pa sem že imela dve pikici, in ti kaže razvoj otroka po tednih. user posted image

No sedaj pa al si zmislim in vtipkam novi datum al pa se prijavim pod drug nick name. Ehhh, bom že prežvela teh 6 mesecev kdaj bi mogla virtualno rodit. user posted image  Mal smeha ne škodi.


(odgovor članu lara light)
  Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: IVF/ICSI februar/marec
1.2.2008 15:00:16   
lara light
Dejziuser posted image ...kako sem te vesela...še jaz dodam eno malo pozornostuser posted image , ker si tako lepo začela...za vzpodbudo (ni nič sladkegauser posted image )

Se pa strinjam, da je sayurina slikica pocedila sline marsikateri tu...kdo ve kaj nas čaka, upanje bo umrlo z namiuser posted image  

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: IVF/ICSI februar/marec
1.2.2008 15:02:58   
lara light
O, dakec, samo da se smejiš, potem je vse ok.user posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: IVF/ICSI februar/marec
1.2.2008 15:04:51   
mismis
Daisy
pivo, pivo, danes pa tudi pri meni 100% pade, mam že 2 Heinekena v hladilniku,
to bo žur, še lepša pri tej zadevi pa je, ker jih mam še cca 10 v kevdru.


(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: IVF/ICSI februar/marec
1.2.2008 15:07:29   
lara light
Mismis, vedve z daisy pivce,  jaz pa bom pa s sokom strašila? Krasno, res! Kje je končalo marksistično sočutje in partizansko prijateljstvo?user posted image user posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: IVF/ICSI februar/marec
1.2.2008 15:09:44   
DaisyE
mismis, pol pa jaz ne bom nič kupovala, pa kar k tebi pridem. user posted image  Dajamaja lahko skoči po pir medtem, ko se bo sprehajala, kolikor pa pijo poznam, ma pa tud zalogo v kleti, če ne bo pa po vinu usekala.

Hja, pol smo pa zmenjeni. Počasi se bom do trgovine odvlekla. Lara, ti si pripravi en sok, pa eno od mlakarja se nauči, da bomo skup zapele.

Dakec, na čem si pa ti?

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: IVF/ICSI februar/marec
1.2.2008 15:10:56   
gold fish
Linda25 -  evo ti link........    http://www.ivf.ca/calcu.htm

(odgovor članu Linda25)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: IVF/ICSI februar/marec
1.2.2008 15:11:09   
DaisyE
Hja lara, česa vsega človek za otroke ne nardi, a ne? Bomo še na tvoje zdravje enga ruknile, ti začni pa glasilke ogrevat.

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: IVF/ICSI februar/marec
1.2.2008 15:13:35   
lara light
IZVIRNO SPOROČILO: DaisyE

Dakec, na čem si pa ti?


user posted image user posted image user posted image
Na trdih sirih!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: IVF/ICSI februar/marec
1.2.2008 15:14:49   
lara light
Daisy, grem iskat cd...čakaj...samo mislim, da ni besedil..


_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: IVF/ICSI februar/marec
1.2.2008 15:18:34   
lara light
More, bjonde in brunete j' menjavu ku kalceteuser posted image ...upam,da ne rabite prevoda, dakec? bo šlo?

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: IVF/ICSI februar/marec
1.2.2008 15:21:01   
DaisyE
Evo besedil http://www2.arnes.si/~tverbo/mlakar/pesmi.htm

Ti samo treniraj.

Kako vezo ma pa poroka od pf z mojim bicikliranjem?user posted image Edino to mi ne gre v račun... In ko smo glih pri porokah, pikovit, če bi bila mlinčka bi ti napisala, da je tvoja obleka ... ampak, ker sem navaden smrtnik, ne smem, pa bom samo napisala, da je zelo lepa. Ti boš pa še lepša.

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: IVF/ICSI februar/marec
1.2.2008 15:21:33   
Shuka
Ojla dečveuser posted image

evo mene mal iz horizontaleuser posted image , bolečine v trebuhu kr ne ponehajo pa itak ne morem več spati, ko pa skoz ležimuser posted image user posted image . Lihkar sem si izmerila tmperaturo in je 37,5 pa se mi zdi, da ni to lih dobro, kaj pravite? Da ne omenim, da me je napadla nekakšna alergija  in sem vsa flekasta po telesu, morda imam zato temperaturo, tko da sem na Claretinu, upam, da ne bo kaj narobe jutri, ko imam ET. Mal težko sedim tko da se bom kar poslovila.

Mislim na vas vse user posted image


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: IVF/ICSI februar/marec
1.2.2008 15:22:16   
DaisyE
IZVIRNO SPOROČILO: lara light

More, bjonde in brunete j' menjavu ku kalceteuser posted image ...upam,da ne rabite prevoda, dakec? bo šlo?


S trdimi siri bolj težko... user posted image user posted image user posted image user posted image  Daj ji vsaj kaj pršuta zraven privošči.

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: IVF/ICSI februar/marec
1.2.2008 15:24:03   
lara light
Daisy, to so poeti...kje naj najdeš povezavo, če je niuser posted image , le rimalo je se lepo in junij (čas od pf poroke) je pravi mesec, da je fit telouser posted image user posted image user posted image
Grem gledat tekste..moj že šopa z muziko...se že reživauser posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: IVF/ICSI februar/marec
1.2.2008 15:24:47   
DaisyE
Oj shuka, srotka. Za claritine ne vem, po moje rajš nehi, se mi zdi, da so kar močni, temperatura pa še ni panike. Če pride čez 38 je treba pa zbijat. Menda sok rdeče pese pomaga. Se spomnim iz svojega prvega postopka. Lepo opravi jutri, Reško bo pa tud nedvomno zrihtu, kot je treba. Držim pesti.

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: IVF/ICSI februar/marec
1.2.2008 15:26:44   
Abra
Pozdravljene!
Kakšen grd dan imamo spet. user posted image Jaz sem ravnokar od frizerja in sem si ga vsaj malo polepšala. Včasih se mi zdi, da se s svežo frizuro kar novo poglavje odpre. user posted image Računam, da bo nov teden nov začetek. Še včeraj sem razmišljala, kako sem fino prebrodila to krizo in sem to tudi povezovala z upadom nosečniških hormonov, pa sem se danes kar po nekaj dnevih spet malo jokala ... očitno še ni konec ... je pa danes petek in sem malo podoživljala tiste trenutke iz pred treh tednov. Zdaj imam na glavi svežo barvo in bi moralo bit spet bolje user posted image

Lara ne me tolko hvalit, mi bo še v glavo stoplo. user posted image Razumem pa jaz besedo mila bolj kot neko nežno osebo, nikakor pa ne pokorno in ponižno. Eni prijatelji imajo hčerko Milo, se mi sliši ful lepo. Jaz sem vseeno bolj popraste sorte, samo malo prikrivam user posted image
Tvoji znakci so pa čisto tapravi. Zdaj sem že dovolj dolgo na forumu, da to vem user posted image
Aja, a ti zdej že Mlakarju tekste pišeš?

Špelka, ti pa že res Reša pogrešaš, da ga že sanjaš user posted image

Pikovit, ti pa nehaj zdaj z aerobiko, še ene 3-4 dni lahko, pol pa nič več. Bojo jajčniki že tko povečani, pri aerobiki pa same "napačne" gibe delaš. Boš čez eno leto spet začela user posted image
Obleka je ful lepa. Huda Pepelka! Si pa mislim, da je najbrž kar težko tako lepo zgubat in pripenjat. Jo boš kupla ali dala delat?

Pija ti pa čist preveč delaš. Kdo bo pa poroko rihtal, pa otroke delal user posted image user posted image meni se nič ne zdi, da bi se mi čas za nov postopek bližal, moram še počakat na prvo user posted image pa pol še eno, šele potem se mi bo zdelo, da se bliža. Uf, kje je še to. Zdaj sem si par dni merila BT in se mi je lepo povišala na 37 tko, da jo pričakujem nekje v 10 dneh. Bo par dni zamujala očitno.

Daisy user posted image user posted image za bicikel. 10 min je precej boljš, kot nič. Če boš vztrajala, se bo ziher kje poznalo. Jaz bom čez kak teden tut začela, pa si bomo malo moralne podpore lahko dajale user posted image

Ajedat dobrodošla

Ribica, jaz tudi mislim, da bi bil že čas, da me Murphy neha zafrkavat. Dost je blo tega. Ti pa uživaj in čimmanj slabosti!

Sulfinija, ti se pa res trudiš za svojega user posted image

Dajamaja imaš novo slikco!! Mogoče bi pa tuki res imele skupno rekracijo. Bomo sproti rezultate sporočale. user posted image To bo namesto popivanj, bo ta stran vsaj malo bolj zdravo zgledala, kot pa da so tuki sami AA user posted image user posted image user posted image al pa oboje, da bo bolj undercover user posted image

Anabanana, kot je že Dajamaja rekla - eden je dovolj za sladko dete! user posted image user posted image user posted image

Sayuri, kako lepe slike! kako lepo zgledata user posted image user posted image trebušček pa tut user posted image

Anime držim pesti, da jutri pade stopka!

Oktavija, Reš ima tudi gužvo, pa vseeno pri njemu ni čakalne dobe. Ko si že tako daleč s preiskavami, greš že kar naslednji mesec v postopek, po neuspelem pa čez tri. Reš je tako predan delu, da privatnega življenja po mojem skoraj nima. Dela dokler je treba, vsak dan v tednu.

Dakec bo treba malo na goriško, da boš Larine verze zastopla user posted image Kje ti pa to piše, noseči ste ... aha, to si nekje vpisala. Pojma nimam, vprašaj moderatorje

Aaa, danes bo spet žurka. Jaz moram najprej kosilo skuhat.


(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: IVF/ICSI februar/marec
1.2.2008 15:26:54   
lara light
Shuka, ma miška mala, bogica...dej pokliči zdravnika in vpraši, kaj misliš? Kaj pravite ostale??user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: IVF/ICSI februar/marec
1.2.2008 15:32:52   
gold fish
IZVIRNO SPOROČILO: gold fish

Linda25 -  evo ti link........    http://www.ivf.ca/calcu.htm




user posted image   vidim, da so ti ga že druge prilimale....  no ja, od viška glava ne boli..user posted image

(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: IVF/ICSI februar/marec
1.2.2008 15:36:18   
DaisyE
Grem po pir. Pol si bom pa še jaz dala Mlakarja gor. Abri helou.

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: IVF/ICSI februar/marec
1.2.2008 15:38:52   
Abra
Shuka, uf, to najbrž ni fajn. Kdaj se ti je pojavila ta alergija? Se mi zdi, da je pred časom ena tudi imela neko alergijo na stimulacijo, pa se ne spomnim, katera in kako je pol rešila. Se mi zdi, da so ji pol neki zamenjali ... samo ti se ne špikaš veš user posted image Claritin se odsvetuje v nosečnosti in najbrž ni fajn, da to jemlješ. Takoj pokliči Reša, on ti bo edini prav svetoval.

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: IVF/ICSI februar/marec
1.2.2008 15:44:27   
Katrin
IZVIRNO SPOROČILO: dakec
Veste kaj je pa najbolj žalostno? user posted image
To, da grem na prvo stran foruma, kjer se lahko prijaviš in me skoz opozarja

"NOSEČI STE 15 TEDNOV"
 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image pol si pa ližem rane.
kako lahko to zbrišem????? Ti podatki so ressssss stari.


Sem posredovala naprej in bo koledar izbrisan. Zakaj o takih stvareh ne obvestite nas, moderatorjev? Tu smo zato, da pomagamo user posted image

Srečno!

lp, katrin 

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?