|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF/ICSI februar/marec
1.2.2008 18:27:10   
Pija76
Daisy bom ti pokazala obleko, ampak moja ne bo taka poročna kot od Pikovit, ker meni na meni to ne bi bilo všeč! Itak dons je runda moja, sam keudr je bl prazen sam ene 4 imam.

Abra jaz do konca marca se ne mislim niti špikat začet, ker se moram najprej mal spočit od dela, pol da bi se začela konec marca od lahko 20 dalje, pa da bi imela vse skupaj enkrat v aprilu.

(odgovor članu Abra)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: IVF/ICSI februar/marec
1.2.2008 18:27:23   
DaisyE
Ja abra, Reša pa res ne s kilami izzivat. user posted image user posted image

Jaz sam čakam, kdaj me bo domov nagnal in rekel, naj pridem, ko malo shujšam. Menda je eni to rekel (tako Karmen), pa je mela manj kil, kot jaz.

Pija menda ja ni že zbežala.

Pf je tud z nami... Pf, jaz moram do tvoje poroke par kilc dol vržt. Larina komadna. Ti si tud nekje junija, a ne? Da vidim, kolk mam cajta.

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu Pija76)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: IVF/ICSI februar/marec
1.2.2008 18:28:56   
Abra
Lejla kar štrajka se mi zdi. Arneja je pa šla malo na off. Se je poslovila. Jaz jo tudi pogrešam, pa mislim, da ji kar koristi. Bo že prišla nazaj, ko ji bo spet pasalo.

(odgovor članu Abra)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: IVF/ICSI februar/marec
1.2.2008 18:29:34   
Pija76
OK Daisy in Abra kolk pa imata kilc in višino če ni skrivnost? Me prav zanima kakšne ženske morjo kilce dol metat, pa da naj bi to na zanositev vplivalo

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: IVF/ICSI februar/marec
1.2.2008 18:29:50   
DaisyE
Abra, viš, jaz pa še nikol nisem mela barve na sebi. Sem pa zdaj v zadnjem letu - letu postopkov, čist zamenjala frizuro. Še malo, pa bom na bombo ostrižena. Pa je res fajn, ko se greš malo pocarkljat.

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: IVF/ICSI februar/marec
1.2.2008 18:33:19   
cukica
Pozdravljena dekleta!

Nekaj časa vam nisem pisala,ker sem brez interneta in tudi brez računalnika.
Tko midva greva ta mesec po inekcije,naslednji mesec pa se začnem pikat.
Imam kratek postopek in imela bom ista zdravila kot prvič gonal f manjšo dozo 150 in pa cetrotide.Imela bova kratek postopek.

Se vam še kaj javim lep večer in čestitam vsem nosečkam in mislim na vse tiste ki ste in boste v postopku.user posted image

(odgovor članu Pija76)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: IVF/ICSI februar/marec
1.2.2008 18:33:19   
Abra
U, madona. Da jo je kar domov poslal. user posted image Meni je Karmen rekla, da mam glih prav kil in da so Rešu itak same suhice všeč. Jaz vem, da mam preveč, minus 10 bi blo glih prav. 5 sem pridobila v postopkih, 5 sem imela pa še prej viška. Samo do aprila jaz s krofi ne bom tega dol spravla.

(odgovor članu Abra)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: IVF/ICSI februar/marec
1.2.2008 18:33:39   
DaisyE
Jejhata Pija, glede kil bom jaz rajši tiho, ker mi je nerodno. Jih mam pa res preveč. ITM kaže, da sem že blizu tiste meje, ki ni več ugodna. Samo do zdaj me niso motile. No ja malo so me, še bolj me je pa motilo to, da sem brez kondicije. Tako da zdaj dvojno gonim bicikel. Za Reša, pa za kondicijo. Da bom zmogla še na kak hrib prilest letos. To je moje na novo odkrito veselje. Velika sem pa cca 167. Kil mam pa več, kot sta zadnji dve številki. Več mi je pa res nerodno povedat.

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu Pija76)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: IVF/ICSI februar/marec
1.2.2008 18:35:15   
Abra
Jaz si pa že tko dolgo barvam, da se sploh ne spomnim, kake mam natur. user posted image

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: IVF/ICSI februar/marec
1.2.2008 18:35:39   
pf

Daisy a si mislila na mojo poroko? Mi še nismo tako daleč, verjetno drugo leto. Smo komaj pri rahlih dogovorih, se ne mudi tako. Letos dobimo pikeca, drugo leto ga bomo pa čagali.

Drugače pa lep pozdrav vsem puncam. Vsak dan vas malo preberem, oglašam pa se ne več toliko, ker sem dosti na WC-ju, pa na zraku zunaj. Me kar zdeluje vsak dan. Lep vikend vsem. Pohvalno za novo temo.

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: IVF/ICSI februar/marec
1.2.2008 18:39:24   
Abra
cukica, večrat se oglasi, da bomo boljš navijale!

Daisy, v višino sva pa iste. user posted image o teži pa jaz tut raje ne bom user posted image user posted image Kaj je pa Karmen na tvojo težo rekla? Saj res, jo moram še poklicat.

(odgovor članu Abra)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: IVF/ICSI februar/marec
1.2.2008 18:41:38   
DaisyE
Karmen je rekla, da naj ne bi bila ovira pri zanositvi. Pa saj veš, kakšna je, vedno te potolaži. Jaz  je tud še nisem poklicala. Mam kar slabo vest.

U pf, če bo šele drugo leto, pol mam pa še ful cajta!!!! Me je lara že čisto prestrašila.

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu Abra)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: IVF/ICSI februar/marec
1.2.2008 18:46:11   
Abra
Daisy, če boš ti do pf-jine poroke tko bicikel gonila, boš takrat čist po Reševem okusu, čist izsušena. user posted image Še dobro, da boš vmes noseča in boš prekinila.

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: IVF/ICSI februar/marec
1.2.2008 18:48:29   
Pija76
Abra in Dejzi zato vprašam, ker večkrat komentirate da REš kako moćno o kilcah prbije. Pa me je samo malo zanimalo....ne sekirajte se, važno da ste zadovoljne s sabo. Jaz imam 2 cm manj od vaju. Sam res ne zastopim kaj bi kile na nosečnost vplivale? Če katera ve naj mi plis pove.

Joj čakam pizzo, kaj sem lačna pa sem ob pol 5 jedla kosilo

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: IVF/ICSI februar/marec
1.2.2008 18:51:03   
DaisyE
Bi prilimala kakega suhega smajlija, pa ga ne najdem. Mislim, da ni strahu, da bi se jaz posušila user posted image user posted image user posted image  Me je blo vedno nekaj več skupaj. Bom hepi, če mi motivacija za gibanje ne bo padla.

Pijaaaaa, kje si? Jaz sem brez pira.

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu Abra)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: IVF/ICSI februar/marec
1.2.2008 18:55:26   
Pija76
Daisy evo mene...pa pivce za tebe user posted image .
Kero bomo rekle danes?

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: IVF/ICSI februar/marec
1.2.2008 18:55:43   
DaisyE
Preveč kil bi lahko vplivalo na zanositev, jaz si predtavljam, da bi zdravstvene težave povzročile slabo kvaliteto celic. Pol naj bi pa samo nosečnost zaradi kil malo težje prenaša, največja frka naj bi bil pa porod. Tako si vsaj jaz to predstavljam. No, meni se itak ne da preveč Reša glede kil poslušat, ker očitno ni problem v mojih jajcih. Jih mam po stimulaciji več kot moj dec. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: IVF/ICSI februar/marec
1.2.2008 18:56:25   
Pija76
Pišem nakupovalni listek, moram v štacuno jutri, ker je vse prazno user posted image , nisem bila že 3 tedne user posted image

(odgovor članu Pija76)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: IVF/ICSI februar/marec
1.2.2008 18:56:56   
DaisyE
Uf, tole pa paše....

Ti sam povej. Jaz sem za vse pripravljena. Lahko tud filozofiramo. user posted image

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: IVF/ICSI februar/marec
1.2.2008 18:57:55   
Pija76
Thx da si mi razširila obzorje, evo dejva še enega user posted image

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: IVF/ICSI februar/marec
1.2.2008 18:58:13   
DaisyE
Itak pija, če pa samo delaš.

Jaz sem mojmu dons milko kupila. Se je dobro odrezal, ko sem ga začela z vitamini fiksat. Si jo je zaslužu.

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: IVF/ICSI februar/marec
1.2.2008 18:58:52   
lara light
Daisy, še dobro user posted image da sem kiksnila glede datuma... upsuser posted image , se opravičujem morebitnim prizadetim...maš tko več časauser posted image
POROKE: Pija, ti si junija, pikovit pa septembra?

Zdej pa resno, sem vesela, da bi se rada spravla v kondicijo, da se boš dobro počutla, vse ostalo ni pomembno....reškota boš že omrežila s svojimi čari, da bo pozabu na temo...resno, razen če nima človek 30-40 kg preveč kar ogroža zdravje, ni panike, tko da punca, samo korajžno, dolge proge in več časa vožnje, je odličen pristop..in če zdržiš pol urice, vsaka čast, carica!! Kako sem materinskauser posted image ! Prav osladno...

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu Pija76)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: IVF/ICSI februar/marec
1.2.2008 18:59:24   
Abra
Ma jaz pravzaprav tudi ne vem. OK, debelost ni zdrava, tu se čisto strinjam. Vsi organi težje delujejo. Če imaš pa rahlo povečano težo, pa ne bi smel bit problem. Naj bi zato na stimulacijo slabše reagiral, ker jo "špeh požre". Jaz sem že prvič super reagirala in imela krasne blastociste, še zamrznjenčke. Pa vem, da veliko suhih punc tega nima. Pri meni ni našel razloga, pa mi neki mora rečt. Saj, če bolj pogleda karton, mi reče, da sem stara. Če pa ne, pa tudi pravi, da moramo čimprej začet, pol bom kar naenkrat stara 35 let, ko bom rodila, če bomo še dolgo čakali user posted image user posted image sem rekla, da sem takoj za user posted image
Sicer je pa na želimo si novega člana tema teža in zanositev - punce s 100 kilami in več zanosijo. Me prav zanima, kaj bi Reš na to rekel. To je pa po mojem tudi za samo nosečnost malo prehudo.

(odgovor članu Pija76)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: IVF/ICSI februar/marec
1.2.2008 18:59:37   
Pija76
IZVIRNO SPOROČILO: DaisyE

Lahko tud filozofiramo. user posted image


Ne to jaz ne bi....dejmo eno pametno. Sam ideje pa nimam user posted image user posted image .

Čak ena kura nese zeleno jajce. Sumijo da gre za gensko napako, neki z DNK

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: IVF/ICSI februar/marec
1.2.2008 18:59:45   
DaisyE
IZVIRNO SPOROČILO: Pija76

Thx da si mi razširila obzorje, evo dejva še enega user posted image


Počas, da ne boš brez ostala... Jaz še prvega pijem. user posted image  Na zdravje!

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu Pija76)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Najbolj ujemajoči astrološki pari so ...
V članku preveri, kateri so najboljši kozmični ljubezenski pari.
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?