|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF/ICSI februar/marec
1.2.2008 19:02:13   
Pija76
Lara ja midva imava 21.6. datum.

Punce sam pizzo pojem, pridem back...

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 176
   RE: IVF/ICSI februar/marec
1.2.2008 19:03:20   
Abra
Je v baru tut kaj zame? Meni pir še ne diši, pravzaprav noben alkohol.

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 177
   RE: IVF/ICSI februar/marec
1.2.2008 19:06:20   
DaisyE
IZVIRNO SPOROČILO: Pija76
Čak ena kura nese zeleno jajce. Sumijo da gre za gensko napako, neki z DNK


Pa kje ti to gledaš? Svet na kanalu? A je vsaj oplojeno? Mene neoplojena jajca zadnje čase ne zanimajo več. user posted image user posted image user posted image

Ma ja, Abra, meni se tud včasih zdi, da to samo tolk govori, da pač neki reče. Našga špara, pa bi blo včasih kar prav, da bi ga malo v rit brcnu. Tako mu je pa celo rekel, da kajenje sploh ni problematično, da je tolk švoh, da to ne more bit problem. Kaj naj pa pol jaz. Lahko se na pol raztrgam, pa se ne da premaknit. Saj je Reš reku... Da o vitaminih sploh ne govorimo. To, kako stališče ma pa Reš do tega, pa itak vsi vemo. Afrika, pa to. Čeprav je meni še ni omenil. Me prav zanima, če bomo kdaj prišli do tega. user posted image user posted image user posted image

Dedci skup držijo, jaz pa hujšam.

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu Pija76)
Neposredna povezava do sporočila: 178
   RE: IVF/ICSI februar/marec
1.2.2008 19:10:13   
DaisyE
Saj ne hujšam. Samo dvakrat sem bicikel pognala. To ni še nič.

Abra, bota vidve z laro kak frišen sok ruknile, pa bo.

Lara, ampak ti si se pa res nekam omehčala. Hja, tule nimaš kaj, materinski hormoni te prevevajo. Kakšno mate kaj vreme pri vas?

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 179
   RE: IVF/ICSI februar/marec
1.2.2008 19:11:19   
lara light
Ja, kar tretjega si odprite, ni problema, saj jaz bom le gledala in se slinila, sploh ni težav...user posted image ...user posted image

Abra, ti si pa s teh koncev kot jaz, da veš za kalceteuser posted image

Glede teže in zanositve: sigurno, da zelo visoka teža ni prednost, je pa kakih 15 kg preveč po mojem mnenju totalno brezpredmetno. In enkrat je kriva teža, ko si normalnih kg sigurno ne ješ dovolj, ko si suh, si itak podhranjen in ne more ratat...tko da...poznam ogromno mamic..od teh so suhice in drobčkene in zares fejst obilne...otrok pa na pretek in vsi krasni! Po mojem ni pravila. Vsak je zase zgodba. Je pa res kot pravi mišek...najprej ne narediš nič in čakaš, potem, ko vidiš da ne uspe poskušaš zmeraj več, od prehrane naprej...do masaž, bioenergije itd itd.

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 180
   RE: IVF/ICSI februar/marec
1.2.2008 19:16:17   
lara light
Daisy, vreme?user posted image Katastrofalno! megla in dež prši, bljak!! Idealno za gledat filme in kej dobrega pojestuser posted image

Me skrbi kje je Lejla?user posted image Mogoče si malo oddahne od tega...upam.

Thx, Pija, si bom zapomnila tokrat!user posted image  Mmmm, jaz bi tudi pizzo, naj tekne!user posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 181
   RE: IVF/ICSI februar/marec
1.2.2008 19:17:42   
lara light
IZVIRNO SPOROČILO: DaisyE

IZVIRNO SPOROČILO: Pija76
Čak ena kura nese zeleno jajce. Sumijo da gre za gensko napako, neki z DNK


Pa kje ti to gledaš? Svet na kanalu? A je vsaj oplojeno? Mene neoplojena jajca zadnje čase ne zanimajo več. user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image  za crknit!

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 182
   RE: IVF/ICSI februar/marec
1.2.2008 19:17:44   
DaisyE
Res maš lara. Jaz sem bila prepričana, da bo uspelo ta prvič, ko bova v postopku. Navsezadnje smo premagali oviro, mar ne? Zdaj pa vidim, da sva šele na začetku. Tile ICSIji so za naju tako, kot da bi šele user posted image  začela. In bi počela to samo trikrat na leto. Sem mislila včasih, da je vse skupaj en bullshit, no, se mi je pa pri zadnjem pokazalo, da ni. To mi daje pa spodbudo za naprej. Prvič zato, ker nekaj pač moram naredit, drugič pa zato, ker je lažje živet z občutkom, da lahko na nekaj vplivaš. Da so stvari tud od tebe odvisne. Pa je malo lažje it naprej. Ni hujšega kot samo sedet in čakat. Vsaj dolgčas mi ni.

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 183
   RE: IVF/ICSI februar/marec
1.2.2008 19:19:44   
Abra
IZVIRNO SPOROČILO: DaisyE
Dedci skup držijo, jaz pa hujšam.


Mojemu je pa že takoj rekel, čeprav je spermiogram ok, naj takoj neha kadit, če kadi. Pa ne kadi in mu ni blo treba nehat user posted image Alkohola pa naj tut ne uživa. Kakšno mnenje ima o vitaminih pa itak vemo. Je pa že preveč punc tuki s podatki dokazalo, da pomagajo. Mi se ne damo! user posted image user posted image Moj user posted image je šel pa samoiniciativno v lekarno, nad q10 je tok navdušen, da jih kar skoz jemlje. Pravi, da se tudi ful boljš počuti.
Se pa res čudim, da še nista nič o Afriki slišala, midva že večkrat user posted image

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 184
   RE: IVF/ICSI februar/marec
1.2.2008 19:21:14   
DaisyE
IZVIRNO SPOROČILO: lara light
Me skrbi kje je Lejla?user posted image Mogoče si malo oddahne od tega...upam.


A nista vidve v navezi? Po moje ni nič narobe. ET v torek 5. dan, prva prilika da pride user posted image  je 12. dan se pravi 5. februar. Pa še to je hitro. Sicer pa ne bomo o tem razmišljali. Itak, da sta novopečeni mamici vidve z lejlo. Pol boš la pa na nosečniški forum punce razveseljevat s svojimi forami... user posted image  Mi bomo pa brez...

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 185
   RE: IVF/ICSI februar/marec
1.2.2008 19:21:24   
Abra
Lara, jaz sem iz LJ user posted image že kar neki let

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 186
   RE: IVF/ICSI februar/marec
1.2.2008 19:23:19   
Abra
Punce, kako bolj lahkotno temo od genskih napak. Jaz že tko dr. beera zanemarjam, ker je preveč biologije. Zdaj pa še tle.

(odgovor članu Abra)
Neposredna povezava do sporočila: 187
   RE: IVF/ICSI februar/marec
1.2.2008 19:24:07   
DaisyE
Abra, pa jaz ne vem, s čim ga je naš podkupil. Prvič je bil sam tam. Ni mu težil zarad cigaret, ni mu težil zarad alkohola, spermiogram ma pa tak, da bi po moje več zivljenja v mojih telesnih tekočinah našli.

Pa naj razume tist, ki če... user posted image

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu Abra)
Neposredna povezava do sporočila: 188
   RE: IVF/ICSI februar/marec
1.2.2008 19:25:56   
DaisyE
Ne, ne, saj na genske sploh ne mislim štartat. Naj jih hudič vzame.

No lahkotno... A boste gledale EMO?

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 189
   RE: IVF/ICSI februar/marec
1.2.2008 19:26:28   
lara light
Pa koreninice, Abra? Če ne pa...aha sem blond...govoriš italijansko, bravo jaz!

Deisyka, ti se pa mene ne boš kar tko otresla, noseča al ne, le pazi seuser posted image ...čakam na datum za parking žurkouser posted image ...

Tole o Afriki, se da kej več zvedet...že večkrat sem o tem tu brala, pa ne vem, jaz sem si neki razlagala, pa ne bi naglas..

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu Abra)
Neposredna povezava do sporočila: 190
   RE: IVF/ICSI februar/marec
1.2.2008 19:26:53   
DaisyE
IZVIRNO SPOROČILO: Abra

Lara, jaz sem iz LJ user posted image že kar neki let


Od kje si bla pa prej. Samo pokrajina me zanima. user posted image user posted image

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu Abra)
Neposredna povezava do sporočila: 191
   RE: IVF/ICSI februar/marec
1.2.2008 19:31:52   
dajamaja
Mismis, te držim za besedo, da mi boš fovš! Mi lahko gremo mladičke gledat, ko bodo 4 tedne stari, potem pa čim večkrat. Tudi jaz verjamem, da z redno rekreacijo marsikaj narediš zase, tudi folikelčke in bo mali prava družba za sprehode. Mišmiš, a igrače rabita za rokoborbo al za pesurino?
 
Špelka, super že v nizkem štartu! Bomo navijal, da se bo bliskal in piskal! Kako poetično user posted image
 
Linda tudi že v boj – tudi bliskal in piskal!
 
Dakec, kje si pa tega mišičnjaka najdla, tale bi bolj za Sulfinijin rd bil. Avatar je menjan, ker sem v dolgočasju presodila, da sem bila s slikico dvojčkov prepogoltna in mi zato ni uspelo. Sin je predlagal »baby invasion« pa k sreč nisem znala takrat še menjat avatarja. Mož si želi hčerko in tako sem našla tole milo bitjece…men bolniške definitivno škodijo, sem se že po tleh začela zlivat.
 
Daisy, srčece vsake stvari se je treba po pameti lotit in pregrevanje itak ni v planu. In kaj človeka hladi!?  Je tako! No, pa sem do konca priša in vidlea, da si spet zaslužila user posted image
 
Shuka, kaj te zdej to napada šc,šc,šc…pa srečno na ETju otroke prevzami, mi bomo pa že danes zapijali tvojo srečo zgleda. Pesin sok definitivno zbija vročino. Maš kak lekadol – mislim, da je ta dovoljen v nosečnosti tudi. Če ne pa poklič dežurno in vprašaj.
 
Abra, jst že k pjači ženske priganjam, sej veš, da mal dopinga tudi rabimo. Sem bila pa danes na sprehodu – en krog po mestu, pa sem se vmes še vsest morala. Bomo treba še mal počakal. Ampak piksno pa dvignem. A bomo danes mal vesele,a?   
 
KatrinRR bravo, da si nam Dakeca zrihtala. Pa pivo odobrila … se počutim ko v koloniji, ko so nas na ples spustili.
 
Žirafca, živjo in dobrodošla.
 
Pija je že tudi tukaj! Pošlji link, jaz mama zdej ful cajta!
Zdej pa nehite pisat, ker vas ne morem dohitet, pa še pivo se mi bo segrelo, ko kr tipkam. sem kr prekočla in letim po pivo....

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 192
   RE: IVF/ICSI februar/marec
1.2.2008 19:32:03   
Abra
Če je bil pa sam tam, pa boh ved, kaj mu je reku. Jaz sem bla zmeri zraven user posted image sej je že prvič, ko sem bla samo zraven na spermiogramu in ni mene še nč gledu, kar reku - vi ste kriva. Jaz pa njemu nazaj, ja ni rečeno user posted image

Mogoče bom pa na koncu še sama pogruntala, kaj je narobe. Na momente se prav režim, ko berem to knjigo. Naslovi: Cells with a Stomach for War, Armed with Chemical Weapons and Explosives - The Natural Killer Cells, Our internal Armed Forces, Tracking the Enemy with Antibodies ... user posted image user posted image se vam to bere kot knjiga o neplodnosti user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 193
   RE: IVF/ICSI februar/marec
1.2.2008 19:35:35   
sayuri
NA zdravje punce user posted image . Spijte še kakšnega zame user posted image

(odgovor članu Abra)
Neposredna povezava do sporočila: 194
   RE: IVF/ICSI februar/marec
1.2.2008 19:37:48   
Abra
Lara nisi blond, no mogoče že, po pameti pa definitivno ne. user posted image Daisy, mislim da ti tut ne.

O Dajamaja, se je pridružila žurki. Sem jaz vedla, da je prezgodi za sprehode. Se spomnim še od junija, pa sem imela samo diagnostično lpsc, mi niso nč delali. Pa zdaj tudi. Sem šla samo do frizerja, pa sem spet izcedek fasala.

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 195
   RE: IVF/ICSI februar/marec
1.2.2008 19:39:02   
lara light
Sayuri, bova en jagodni sokec midve?user posted image user posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 196
   RE: IVF/ICSI februar/marec
1.2.2008 19:39:33   
Abra
Sayuri, živjo!
Midve z Laro nisva na alkoholu. Se nama ti lahko tudi pridružiš.

(odgovor članu Abra)
Neposredna povezava do sporočila: 197
   RE: IVF/ICSI februar/marec
1.2.2008 19:40:04   
dajamaja
Abra, tale avtor je pa krvoločen. Mogoče bi pa morala uporabit avatra, ki mi ga je sin predlagal.


(odgovor članu Abra)
Neposredna povezava do sporočila: 198
   RE: IVF/ICSI februar/marec
1.2.2008 19:40:07   
DaisyE
IZVIRNO SPOROČILO: Abra

Cells with a Stomach for War, Armed with Chemical Weapons and Explosives - The Natural Killer Cells, Our internal Armed Forces, Tracking the Enemy with Antibodies ...


Pa to je še hujš ko moj Bruce. user posted image user posted image user posted image user posted image  To je ko kak film iz Vietnama, ko se kopica nindž prebija po tropskih pragozdih in strelja na vse živo.

OOOOO dajamaja. Hitro pivo. A si ti že kdaj razmišljala o poklicu tršice. Tako one tamale otroke motivirajo. S čebelicami. Jaz sem pa tud očitno na stopnji enga osemletnega otroka, sem čisto fascinirana. Sem si jih hotla v podpis prilimat, pa ne gre. user posted image  No ja, bom pa na pamet štela.

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu Abra)
Neposredna povezava do sporočila: 199
   RE: IVF/ICSI februar/marec
1.2.2008 19:41:42   
sayuri
IZVIRNO SPOROČILO: lara light

Sayuri, bova en jagodni sokec midve?user posted image user posted image


Lara, ti odstopim. Moj želodec ne prebavlja drugega, kot vodo. No...še to ne prebavlja...skoraj user posted image   user posted image

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
RESNIČNA ZGODBA: Sinu so zdravniki ohladil...
Bil je lep topel jesenski dan, za pregled v porodnišnici sem obula balerinke. Malčku se ni mudilo na svet, bila sem štir...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?