|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ideje-hitro dobro kosilo
14.3.2007 10:51:27   
ery
Oj,

jaz bi pa rabila kake ideje za recimo hitro kosilo, ko prideš iz službe ob 16h... ali pa kaj pametnega (ne enolončnic) da pripraviš za naslednji dan?

Kako pa ve naredite pečenega piščanca? ga samo nasolite -bedra recimo in vržete na olje ali kaj zraven še?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ideje-hitro dobro kosilo
14.3.2007 11:00:44   
Anonimen
Jaz bedra prepolovim,še bolje kosti vzamem ven,potem pa naredim testo kot za palačinke,malo bolj gosto.
Na pomaščen pekač vlijem testo,po vrhu dam pa razkosano in začinjeno meso.To pečem v srednje vroči pečici kakšnih 40 minut,odvisno od velikosti mesa.Pred koncem polijem s kislo smetano.Zraven ponudim zeleno solato.Je zelo dobro,naši sosedi temu rečejo kljukuša ali kvrguša.user posted image user posted image

(odgovor članu ery)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ideje-hitro dobro kosilo
14.3.2007 11:06:13   
ery
mmmm, Dalija to se pa dobro sliši.. Bom naredila... Se pravi, kolk pa daš piščanca, recimo kolk beder, ker jih imam ravno doma? In na kako velike koščke narežeš meso? in pečeš pri 180 stopinjah?

to moram jaz vse vedeti... user posted image  

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ideje-hitro dobro kosilo
14.3.2007 11:06:31   
Anonimen
Prvič slišim, prvič vidim, da je kaj takega možnouser posted image . Dalija, bi šlo to z ajdovo moko, jaz bi vseen to sprobala en dan, ko mojga ne bo, naredit. Kosti daš ven, a pol še narežeš te bedrce na manjše kose oz trakove, ali pustiš kar v kosu? Kaj pa če še kako zelenjavo daš zraven? Bi šlo? Jaz mal sanjam, ker si ne predstavljam, ti pa mi potrdi ali ovrži te moje sanje, da ne bom pol vsega vstran vrglauser posted image

aj apa še to koliko mase, a da se meso potopi, ali da je mesa pol zuni


< Sporočilo je popravil MIŠEK13 -- 14.3.2007 11:08:06 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ideje-hitro dobro kosilo
14.3.2007 11:07:16   
ery
Ja pa še katere začimbe daŠ?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ideje-hitro dobro kosilo
14.3.2007 11:09:52   
Anonimen
Ne vem kako je z ajdovo moko.Drugače pa naj bodo koščki majhni,da se lepo spečejo.Začinim jih s soljo in začinko za piščanca.Zelenjave še nisem noter dajala,lahko pa poskusiš.Meni je pri tem najboljše testo,ki se napije piščančjega soka.Najprej probaj narediti manjši pekač,če ti slučajno ne bo ratalo.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ideje-hitro dobro kosilo
14.3.2007 11:11:47   
Anonimen
Na osebo eno bedro.Meso se do polovice natopi,drugo gleda ven.user posted image
180 stopinj ja.Ery,če ti ne bo ratalo sem blizu doma,tako da lahko prineseš reklamirat.user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Dalija -- 14.3.2007 11:13:23 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ideje-hitro dobro kosilo
14.3.2007 11:16:37   
cmokec
Ja, jaz bi tudi rada vedla. user posted image

Priporočam ti zavitek moje sestre.

Potrebuješ piščančje meso, blitvo, listnato teso.

Trakove piščančjega mesa (prej ga lahko soliš in popopraš) prepražiš, zvaljaš listno testo kot za zavitek, blitvi odstraniš trdi del in liste na hitro pokuhaš s slani vodi. Nato z beljakom namažeš robove testa, da se ti kasneje ne odpre. Na testo daš blitvo in meso, ter zaviješ. Zavitek namažeš z rumenjkom in pri 180 stopinj pečeš cca. 20 minut.

En zavitek listnatega testa je količinsko približno za dva piščančja fileja. Zraven pa še solato, pa je.


_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu ery)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ideje-hitro dobro kosilo
14.3.2007 11:19:42   
Anonimen
Kupijo se začimbe za piščanca.user posted image
Cmokec tole mora biti dobro,se mi sline cedijo.user posted image

(odgovor članu cmokec)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ideje-hitro dobro kosilo
14.3.2007 11:26:23   
TheAngel
mi imamo pa danes na hitro "porova juha pa palačinke"
123 pa malo posode za pomit ;)

_____________________________

Kako lepo je biti v troje...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Ideje-hitro dobro kosilo
14.3.2007 11:31:31   
Anonimen
Cmokec tko sem jaz delala, samo sem namesto piščanca dala file lososa in kuhan jajček. Listnato testo razvaljam, na njega zložim liste špinače ali blitve (lahko tudi zmrznjena špinača) potem file lososa in jajčki, vse zavijem v rolado, namažem z jajčkom in dam pečt.  Pride lepa barvna roladauser posted image .

< Sporočilo je popravil MIŠEK13 -- 14.3.2007 11:32:03 >

(odgovor članu TheAngel)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Ideje-hitro dobro kosilo
14.3.2007 13:20:51   
ery
Dalija, a se ne reči kljukuša jedi, ki je iz kromprirja-nekakšna pita s krompirja?
No sej ni važno, samo sodelavec mi je rekel to, ker je pogledal kaj tako vneto gledam v računalnik... user posted image

Bom pa naredila to s testom za plačinke. Upam, da bo mojemu všeč.
A pa je res dobro? Kakšen okus pa pride??? user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Ideje-hitro dobro kosilo
14.3.2007 13:23:11   
Anonimen
Ja v Bosni dajo med testo tudi na majhne kockice narezan kromir.Jaz to dam včasih,drugače pa delam brez krompirja.user posted image user posted image  Meni je dobro,ti boš pa povedala,ko boš probala.user posted image

(odgovor članu ery)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Ideje-hitro dobro kosilo
14.3.2007 14:40:43   
Saša27
Ko berem te vaše recepte, me pa prav sram rata.user posted image  Sem pa mislila, da sem jaz dobro kuharca, pa vidim, da se lahko skrijem pred vami, res kapo dol, fini recepti.

_____________________________

True friends are hard to find, harder to live and impossible to forget!

Having a dream doesn't make you smart. Knowing it wont come true, that does.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Ideje-hitro dobro kosilo
15.3.2007 8:54:33   
pajčolanka
tole je tud krasno res zelooo dober recept tako enostaven da se mi je zdel preenostaven in sm vse dvakrat vprašala ker mi ni šlo v glavo,ampak potem ko pa sm probala...požel je same pohvale in reees je enostavno. pest rožmarina pest žajblja, kila soli in v peč
http://www.kulinarika.net/baze/recept.asp?ID=4191

(odgovor članu Saša27)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Ideje-hitro dobro kosilo
15.3.2007 13:30:39   
TANTRA
No, jaz velikokrat pripravljam za naslednji dan:
1 KOSILO (OMAKA Z MELANCANAMI, PRILOGA, SOLATA)

1 melancan
5 strokov česna
pest sesekljanega peteršilja
sol
ščepec bazilike
olivno olje
3 konzerve pelatov nasekljane

Melancan (jajčevec) olupimo in narežemo na cm kocke. Solimo, damo na cedilo in pustimo 15 min da spusti vodo.
Na olivnem olju prepražimo česen (toliko da zadiši, ne sme biti rjav) dodamo ocejene melancane, jih solimo in dušimo cca 10 min, da se zmehčajo. Dodamo
paradižnik, baziliko, peteršilj in jaz dodam še malo mletega čilija..

Zraven postrežemo njoke, rezance, špagete, torteline....
Zelena solata

2 Kosilo:  juho in krompirjevo solato pripraviš en dan prej, ribe isti dan.
Korenčkova juha:
Na koščku masla prepražiš 2 ali 3 žlice pšeničnega zdroba, zaliješ z vodo, dodaš 1  na drobno nariban korenček, 1 brez lupine drobno sesekljan svež paradižnik, žlica sesekljanega peteršilja, sol in pol zelenjavne kocke.
Kuhaš cca 10 min.

Krompirjeva solata:
Skuham v oblicah krompir. Kuhanega narežem na rezine, solim, prelijem z oljem, malo vode, kisom in na drobno narezan por, mlado čebulo. Pustim pokrito, naslednji dan še malo zalijem in popopram.
Zraven postrežem ribje fileje (morski list ali ostriž). Kupim kar zmrznjenega.
Ko pridem domov, ga odtajam v mikrov. posolim, pokapam z limoninem sokom,
z papirnato brisačo popivnam odvečno vodo.
Olivno olje segrejem, dodam košček masla, dodam liste po vrhu potresene z malo koruzne moke in jih na hitro opečem na obeh straneh. Nežno obrnem.

3. KOSILO
Zrezki v omaki, njoki, solata

Zrezke solim, popopram, dodam strt česen, senf.
Na olivnem olju na obeh straneh opečem zrezke, predenem na krožnik. Dolijem olivno olje, dodam sesekljano čebulo in jo zdušim. Dodam zrezke, dosolim, zalijem z vodo in belim vinom. Dodam 2 paradižnika sesekljana brez lupine, ščep bazilike in če cca 2 dcl paradižnikove kaše. Še ščep svežega peteršilja, timijana, popra in kuham cca pol ure.

Naslednji dan zavrem vodo, solim, dodam njoke, ko splavajo na vrh, odcedim in potrežem.

Pripravim tudi musako, lazanjo in jo naslednji dan le spečem.
Tudi joto, zelje, repo skuham prejšnji dan.

Ali pa paradižnikovo omako in naslednji dan le torteline..

Ali pa skuham puranjo juho. Pustim čez noč. Naslednji dan juho zakuham, meso opečem na ponvi. Zraven ponudim krompir v koščkih, ki ga malo pokuham in kar na ponvi opečem.



(odgovor članu pajčolanka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Ideje-hitro dobro kosilo
15.3.2007 16:19:39   
Saša27
IZVIRNO SPOROČILO: Dalija

Jaz bedra prepolovim,še bolje kosti vzamem ven,potem pa naredim testo kot za palačinke,malo bolj gosto.
Na pomaščen pekač vlijem testo,po vrhu dam pa razkosano in začinjeno meso.To pečem v srednje vroči pečici kakšnih 40 minut,odvisno od velikosti mesa.Pred koncem polijem s kislo smetano.Zraven ponudim zeleno solato.Je zelo dobro,naši sosedi temu rečejo kljukuša ali kvrguša.user posted image user posted image


Dalija tvoja specialiteta se že peče v moji pečici, samo zamenjala sem vrsto mesa, dala sem svinjino.

_____________________________

True friends are hard to find, harder to live and impossible to forget!

Having a dream doesn't make you smart. Knowing it wont come true, that does.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Ideje-hitro dobro kosilo
15.3.2007 16:21:50   
Anonimen
Super,upam,da bo dobra.user posted image user posted image

(odgovor članu Saša27)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Ideje-hitro dobro kosilo
16.3.2007 7:03:17   
Saša27
Je rekel mož, ko je začel jesti, da diši po še, pa da naj še kdaj to naredim. Tudi meni je ful všeč, sem pa naredila še eno spremembo. Predno je bilo pečeno sem po vrhu posula z naribanim sirom in polila s smetano za kuhanje, da si prste poližeš.user posted image

_____________________________

True friends are hard to find, harder to live and impossible to forget!

Having a dream doesn't make you smart. Knowing it wont come true, that does.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Ideje-hitro dobro kosilo
16.3.2007 7:04:32   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image  Samo,da vama je všeč.

(odgovor članu Saša27)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Ideje-hitro dobro kosilo
16.3.2007 12:19:43   
Nani-nani
Mene pa zanima koliko napraviš mase za palačinke

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Ideje-hitro dobro kosilo
16.3.2007 12:28:07   
Anonimen
Odvisno od pekača.Važno je ,da prekrije malo manj kot polovico pekača,ker če ga je preveč,saj se dvigne ko daš meso gor,potem teče ven,saj med peko naraste.

(odgovor članu Nani-nani)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Ideje-hitro dobro kosilo
16.3.2007 12:38:05   
tjaga
Evo še ena ideja:
ena rdeča paprika
ena zelena paprika
ena čebula
ena bučka
en malancan
malo česna
začimbe po okusu

Vse sestavine narežeš na kocke, prepražiš na olivnem olju, soliš po okusu, začimbe daš tudi po okusu (timijan, baziliko,...). Ko je napol podušeno, vse skupaj streseš v pekač, potreseš z naribano gorgonzolo ali katerim drugim sirom, in daš v pečico, da se sir raztopi.
Njami.

_____________________________

Ni pomembno, da se mi danes nič ne da; važno je, da se mi nič ne vzame!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Ideje-hitro dobro kosilo
16.3.2007 13:00:22   
amalija
Piščančji kus kus
- piščančje meso
- 1  čebula
- 1 koleraba
- 1 por
- 1 rdeča paprika
- 1 zelena paprika
- 1 bučka
- 1 korenje
- kus kus

Piščančje meso narežemo na koščke, ga posolimo, natremo s česnom (in ostalimi začimbami po želji), dodamo par kapljic olivnega olja in par kapljic limoninega soka in pustimo v tej 'paci' čim dlje...

Medtem narežemo čebulo, in vso zelenjavo na kocke (razen pora, tega na kolobarje).

V vok na vroče olje vržemo čebulo, potem 'tatrdo' zelenjavo (kolerabo, korenje, papriko), ko se ta zmehča, dodamo še ostalo zelenjavo ter počakamo, da se 'razpusti'. Stresemo ven zelenjavo, in na hitro v istem voku prepražimo piščančka.  Ko lepo porumeni, dodamo nazaj vso zelenjavo, kus kus (cca. 1 kavno skodelico/osebo), dodamo vodo (da jo kus kus posrka - navodila so na embalaži, ponavadi je razmerje 1:1). Kus kus je kuhan v prej kot 5 min user posted image

Po okusu dodamo še sol. In postrežemo.
Zelenjavo lahko nadomestimo s kako, ki nam je bolj pri srcu od zgoraj navedene, kus kus pa z rižem user posted image
Celotna jed je gotova v cca. 20 min, edino kar vzame več časa je zelenjava - da jo narežemo. Vendar to lahko naredimo že prejšni večer.


(odgovor članu tjaga)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Ideje-hitro dobro kosilo
17.3.2007 9:30:25   
Saša27
No amalija, tvoja jed bo pa danes na jedilniku. Imam že kar nekaj časa doma kus kus pa ne vem kaj narediti z njim. Hvala za recept.

_____________________________

True friends are hard to find, harder to live and impossible to forget!

Having a dream doesn't make you smart. Knowing it wont come true, that does.

(odgovor članu amalija)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kdaj otroku ponuditi ribe in ostalo morsko...
Poletje je tu in že nam diši morska hrana. Kdaj in kako ponuditi takšne specialitete dojenčku?
3 odlične jedi za doječo mamico
Za mamice, ki dojijo velja, da to kar same pojedo, poje tudi njihov dojenček. V želji, da dojenček ne bi imel težav s pr...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?