|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ideje za novoletna darila
1.10.2006 14:27:59   
Anonimen
Ja, saj vem da smo sele prvega oktobra, samo mene zadnje 2 leti ze septembra zacne metat vse v zvezi z novim letom (ze studiram, kaj bom komu kupila za darilouser posted image ). Pa ker bosta oktober in nove,ber itak tik tak mimo, potem ne ostane veliko casa.

Skratka, rada bi naredila manjsa darilca, ki ne stanejo veliko in so dokaj uporabna (ne dust colectorji).

Do sedaj sem podarjala za NL:
-ogladlo z okvirjem iz fimo mase
-angelcke iz gipsa (zalte in srebrne) na palcki, da se lahko zapici v rozo
-pomarancno marmelado
-crke (ime) iz gipsa (za sosolke)
-pujske iz fimo mase
-piskote vec vrst
-svecke - kozarec oblepljen s fimo maso
-kaktuse iz gipsa, pobarvane in prelakirane

Zdaj se odlocam med odtisom Lunine taceuser posted image v slano testo in potem to na rafijo + posusene pomarance in mogoce okvircki za slike (10x15) - pesek, skoljke, kamencki, servietna tehnika - samo to nekako ni v kontekstuuser posted image

Ima se kera kako idejo? Pa kakih lonckov za roze ne vem, ce bi delala .. ali pauser posted image

LP, Ribica
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ideje za novoletna darila
1.10.2006 14:55:32   
Anonimen
Copate in flisa oz. enega podobnega materiala, ki ne vem, kako se mu reče, imajo ga v trgovinah s fimo maso.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ideje za novoletna darila
1.10.2006 15:05:02   
Anonimen
A filc mislis?

Ma ne, sivat ne znam kaj prevecuser posted image  Sem si naredila samo etui za gsm iz filca, pa mi ni vsec, je iz flisa boljsi.

LP


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ideje za novoletna darila
1.10.2006 15:08:14   
Marogica
Jaz nimam idej. Se ponavadi odpravim v Ikeeo, kjer imajo milijon drobnarij, ki so poleg vsega še praktične in cenovno v redu. Da bi pa kaj sama delala, pa tako odpade, ker imam dve levi roki....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ideje za novoletna darila
1.10.2006 15:52:13   
Vilma
No meni si dala nekaj dobrih idej user posted image  Ogledalo mi je zelo všeč, pa tudi tale svečka mi je simpatična.

Si pa ne prestavljam, kako bi zgledala noga v slanem testu in potem to na rafijo? Hmm a lahko malce razložiš?

Drugače pa možne ideje:
- kupi kakšne poceni krožnike, jih pobarvaj npr. v rdečo barvo in okrasi s kakšnim božičnim ali novoletnim motivom.
- kaj pa adventni venčki? Sicer je s tem veliko dela, pa vseeno, mogoče vsaj za najbližje?
- ali pa set okraskov za novoletno jelko (zvezdice, angelčki) ali celo za jaslice (ovčke,...)?

Jaz sem ravno v ustvarjalnem obdobju, zato mi je to izredno zanimiva tema user posted image  Trenutno izdelujem okvirje za slike. Lahko si pogledaš v moj album, kako zgleda user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ideje za novoletna darila
1.10.2006 16:15:01   
Mojca P.
Jaz sem pa letos na morju nabrala sivko, jo zdaj susim..ko bo suha bom pa pripravla mosnjicke iz razlicnih vrst blaga in jih napolnila s sivko...saj ves proti moljem.

Nabrala sem tudi lovor in rozmarin in tudi ta se susita...potem bom pa to dala v okrasene kozarce z zaklopko (uporabila bom stare, samo moram prej elastike zamenjt, ker ne tesnijo).
Ideje, ki sem jih ze uporabila:
- svecke iz gela z morskim motivom (noter so bile skoljke, barvni pesek in kamni, polzki)
- domac brinjevec ali brinjevo olje v poslikanih flaskah razlicnih oblik
- za prijatelje: iz gibsa magnetki za na hladilnik

Lani sem pa vsem parom, ki jih obdarim dala posebaj zenskam in posebaj moskim:
_zenskam-mandlje v medu v poslikanih kozarcih (pa sem zraven kupla vsakemu se zlico za med-tisto zavito)
_moski- domac caj v poslikanih lonckih (sipek, kamilica, meta, lipa...) in sem zraven kupla zlico za pripravo caja

...pa najbrz sem se kaj pozabila.

(odgovor članu Vilma)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ideje za novoletna darila
1.10.2006 18:34:14   
al1*
Uh, kakšne fine ideje!

Še nekaj mojih:
- različne marmelade,
- kis z različnimi zelišči,
- če znaš šivat kakšne blazinice,
- različni likerji (borovničev, teranov, limonin, jegermajster...),
-  glinaste lonce za rože okrasiš z das maso in not eno malo božično zvezdo,
- zeliščni ali sadni čaji,
- knjižni znaki iz lepenje, okrašeni s servietno tehniko,
- nakit iz fimo mase ali školjk.

Mi smo lani izdelali iz bele das mase micene okraske in jih lepili na lesene klupice za perilo in dali na darila.


< Sporočilo je popravil al1* -- 1.10.2006 18:38:25 >


_____________________________

lp


(odgovor članu Mojca P.)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ideje za novoletna darila
1.10.2006 21:09:12   
SaaS
Ribica RR, mene pa zanima, kako narediš pomaračno marmelado? Ne vem, če sem jo sploh že kdaj jedla, domače pa sploh ne.
Daj, če se ti da, na hitro opiši, prosim.

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ideje za novoletna darila
1.10.2006 22:58:55   
Anonimen
Uf, kolk idejuser posted image user posted image user posted image

Grem po vrsti, upam, da cesa ne pozabimuser posted image  

Vilma, bom pogledala v albumuser posted image

Odtis tacke - naredis slano teso (recepta ne vem na pamet), oblikujes v cca 2 cm debel krog ali pa karkoli drugega, das na tla, primes svojega psa, mu pritisnes tacko v testo, po potrebi obrezes robove, naredis luknjice sp. in zg. za vrvico, posusis, zg. privezes rafijo za obesit, spodaj pa na rafijo navezes se kako posuseno pomaranco (krhelj) ali kaj podobnega. Bom to ze zdaj enkrat probala narest (morda ze jutri), da vidim, ce uspe in ce bo Luna sodelovalauser posted image  

Kljukice lesene so dobra ideja user posted image  

Likerjev in tega ne bi delala, nekak ne morem tega podarit sosolkam user posted image  Pa se proti alkoholu sem user posted image  

Poslikava kroznikov - sem ze razmisljala in ugotovila, da krozniki niti niso tako poceni user posted image  (ampak to ze nekaj let nazaj, ne vem, kolk bi se mi zdaj zdeli ''dragi'').

Pomarancna marmelada - bom poiskala recept. Vem, da olupis pomarance in odstranis kozo/lupino (ker je grenka), jabolka se pridejo noter, potem pa to kuhas ... Meni npr. ni bila dobra, vsem ostalim je bila pa full vsec. Moram poiskat recept na tavelikem racunalniku, na laptopu nimam nic.

Okraski za smrekco - okraskov iz slanega testa imam ze vrh glave. Predlani sem jih delala za taveliko smreko (180 cm) in svojo (tamala, tam nekje 80 cm) in se lani kompletno nove za mojo smrekco. Hvala nebi user posted image  

Tudi o teh blazinicah sem razmisljala - samo meni osebno sivka full smrdi. Sem pa videla danes na eni spletni otroski strani blazinice za na vrata (ne vstopaj/vstopi, spim/sem buden itd.) pa mi je tudi fajn ideja.

Aja, pa se bozicni caj smo eno leto podarjali.

SEj moram imet nekje na netu slikce teh izdelkov, mislim, da jih je nekaj tukaj: http://ribabiba.moj-album.com

LP, Ribica

(odgovor članu SaaS)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ideje za novoletna darila
1.10.2006 23:01:40   
Anonimen
Aja, točno, pa svečnike iz gipsa sem tudi že delala in podarjalauser posted image  

So pa prebarvani s črno akrilno barvo in pozlačeni z goldfingerjem (barvo si naneses na prst in podrgnes po pvrsini).

user posted image

< Sporočilo je popravil puncica -- 28.10.2006 22:06:05 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Ideje za novoletna darila
1.10.2006 23:04:21   
rija
Mater, svaka vam čast user posted image  Pridne, pridne....

Jaz pa imam dve levi roki in nikoli dovolj časa za take stvari....user posted image


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Ideje za novoletna darila
3.10.2006 9:39:42   
muška
Ribica pojdi na Skrinjico idej (saj tam si že sodelovala a ne?), pa poglej kaj vse že delajo/mo babuške user posted image


(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Ideje za novoletna darila
3.10.2006 9:46:29   
muška
http://www.bastel-elfe.de/modules.php?name=News&file=article&sid=1731

evo ideja; LOVILEC SANJ
 
hitro narejeno, nekaj novega, izvirnega, pa še bankrotiraš ne zraven!

Obroče dobiš v Obiju(poceni) ali va ustvarjalnih trgovinah(seveda dražje) ali pa se sama znajdeš in jih dobiš/narediš zastonj user posted image

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?