|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   In naj seže v srca vseh
3.2.2008 18:26:52   
Solzice
Predstavitev je bila narejena s solzami v očeh in ljubeznijo v srčku. Namenjena je staršem, ki so izgubili svoje sončke, prijateljem, sorodnikom...

http://shrani.si/f/1y/2P/2UnNo7VL/solzice.ppt
(za diaprojekcijo pritisnite F5)

In naj seže v srca vseh tistih, ki se srečujete z žalujočimi pa ne veste kako se obnašati, kaj reči ....
In za vse tiste, ki smo doživeli in preživeli nabolj žalostno materinstvo oz. starševstvo. Naj bodo "slidi" v pomoč nam in našim prijateljem, sorodnikom, sodelavcem - v tistih časih, ko ne zmoremo odgovora na vprašanje:" Kako si ?"  (misim, da me razumete )




_____________________________

Čas je dober do nas.
Vedno nam vrne to, kar smo izgubili - preko modrosti in spominov.
( D.Steel )
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: In naj seže v srca vseh
3.2.2008 18:37:01   
Anonimen
Kako žalostnouser posted image ...ampak hkrati zelo lep prispevek za vse, ki smo izgubili svoje otročkeuser posted image .
user posted image

(odgovor članu Solzice)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: In naj seže v srca vseh
3.2.2008 18:41:48   
valentina2006
To pa obudi spomine in te spravi v user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

_____________________________

·.¸(¨`·.·´¨)
(¨`·.·´¨)¸.·´
`·.¸.·´

(odgovor članu Solzice)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: In naj seže v srca vseh
3.2.2008 18:49:29   
Anonimen
Lepo. Žalostno. In tako čutno za vse nas, ki smo to doživeli.

user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: In naj seže v srca vseh
5.2.2008 20:49:17   
divans1
Zelo lepo!!! To pa res seže v vsako srce in ti da misliti...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: In naj seže v srca vseh
9.9.2008 11:40:07   
špela07
Solze kar tečejo...user posted image za vse, ki so kdaj šli skozi to....

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: In naj seže v srca vseh
2.10.2008 14:57:59   
Maxy
Se pridružujem ostalim. Zelo lepo in žalostno. Sem spet user posted image

(odgovor članu špela07)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: In naj seže v srca vseh
7.3.2009 16:47:04   
Kaya88
tole pa res obudi spomine...in te spravi v user posted image ...jaz sem z vsemi vami v mislih...in punce kar nas ne ubije nas naredi močnejše...

(odgovor članu Maxy)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: In naj seže v srca vseh
10.3.2009 20:10:20   
mića
res zelo lepo napisanouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Kaya88)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: In naj seže v srca vseh
10.3.2009 21:55:29   
Anonimen
user posted image  Moj Jaka, ljubi moj. Jakec...user posted image  

(odgovor članu mića)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: In naj seže v srca vseh
13.3.2009 14:04:23   
*zmajčica*
Tudi mene je spravilo v user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image .... imam tudi sama žalostno zgodbo in izgubo za sabo.... user posted image ....sem pa nova tukaj gor in se še lovim in preizkušam.....

Lep pozdrav

(odgovor članu Solzice)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: In naj seže v srca vseh
25.3.2009 16:36:09   
Nosečka70
Pozdrav vsem .
Jutri mam čiščenje. Danes na pregledu v 12. tednu ni blo slišat srčka user posted image . Žal.


(odgovor članu *zmajčica*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: In naj seže v srca vseh
27.3.2009 12:57:55   
Chi_Pita
user posted image user posted image user posted image jooj, ta članek te pa res spravi v jok ... zakaj se dogajajo takšne stvari mi res ne gre v glavo.user posted image

Nosečka70 žal mi je ... en velik user posted image zate.
Sožalje tudi vsem, ki ste se znašli v takšni ali podobni situaciji.  user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Držite se svojih sanj. In naredite vse kar je treba, da jih spremenite v resničnost!"

(odgovor članu Nosečka70)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: In naj seže v srca vseh
22.4.2011 21:21:38   
evelin11
res lepo napisano, resnično, nihče ne razume, da otrok, ki ga nikoli nisem držala, nikoli videla, ki je bil tako majcen meni pomeni tako veliko in kako hudo mi je za njim.... ah, saj je bil samo spontani splav..... :(((((

(odgovor članu Chi_Pita)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: In naj seže v srca vseh
13.5.2011 15:32:35   
maycy
zelo žalostno a hkrati narejeno lepouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

***počakaj do 12.12, da te bom lahko imela v naročju ob sebi, da si bova lahko delila brezpogojno ljubezen***

(odgovor članu Solzice)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: In naj seže v srca vseh
22.5.2011 14:06:13   
Little Fox
žalotno user posted image vendar zelo lepa prezentacija, ki vliva upanjeuser posted image

(odgovor članu maycy)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: In naj seže v srca vseh
19.7.2011 7:41:32   
ilanaaa10
lepo in žalostno napisano....user posted image user posted image res te občutke pozna samo tisti, ki je to doživel..in 1000 vprašanj zakaj...user posted image

(odgovor članu Little Fox)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: In naj seže v srca vseh
16.3.2012 22:44:57   
Tangerina
3 leta bodo jeseni minila od izgube mojega sončka... vendar bo vedno v najinem srčku**
Lepo sestavljeno, HVALA!

(odgovor članu ilanaaa10)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: In naj seže v srca vseh
28.1.2015 8:04:14   
LadyWinter
Pozdravljene vse skupaj ! Preden karkoli rečem in napišem naj povem, da več kot samo občudujem prav vsako izmed vas,mamic, ki ste morale skozi največjo bolečino tega sveta... Zame ste res borke, spoštovanja vredne ženske, da so po vsem tem sploh še pripravljene živeti naprej.. Tudi sama sem mamica dveh otrok in že samo misel na to, da bi ju lahko izgubila me pahne v pogubo Tako, da... Spoštovanje prav vsaki izmed Vas.... Oglašam se Vam, ker delam diplomsko nalogo z naslovom ''''''''Izguba otroka v perinatalnem obdobju-izkušnje mater v slovenskih porodnišnicah''''''''. Verjetno mislite, da sem nora, da sem kaj takega izbrala, vendar me je zgodba zelo dobre kolegice, ki je otročka izgubila v 6.mesecu nosečnosti tako zelo prizadela-deležna je bila namreč zelo surove, grobe, nečloveške obravnave v porodnišnici s strani zdravstvenega osebja, da me je to totalno raz******* sploh, ker gre za poklic v katerem si jaz želim delati, za katerega študiram in od katerega se zahteva in pričakuje kar največ senzibilnosti in empatije pa še to ženskam, ki se jim je podrl svet in so izgubile nekoga za katerega so bile pripravljene živeti. Zadeva se me je tako zelo dotaknila in me prizadela, da sem se odločila reskirat in malo potipat to zadevo, kaj se v tem zdravstvu dogaja. Vem-zadala sem si zelo zelo trd oreh in s tem, da sem se za to odločila reskiram svojo diplomo ampak, kot pravim- v to sem se enostavno MORALA podat !! vest mi ne da miru sploh pa, ker se s tovrstnimi situacijami v zdravstvu skoraj nihče noče ukvarjat in se vsi temu raje ognejo... zdi se mi, da so te izjemne ženske deležne premalo pozornosti in čeprav vem, da neke bajne revolucije na žalost ne moram narediti, moram vsaj načeti en mali korak... Tudi sama poznam kar nekaj mamic, ki so morale skozi to in po njihovih pričanjih ni problem v tem, da one ne želijo govorit o tem ampak je problem v ljudeh okoli njih-oni ne upajo in nočejo spraševati. in točno to se je zgodilo, ko sem ljudi spraševala, če slučajno poznajo koga, ki je izgubil otročka od nekako 4.meseca nosečnosti naprej in odgovor je bil v večini ''''''''ja, poznam, ampak raje ne bi, ne upam omeniti ali so pripravljene sodelovati''''''''.... Tako, da ste moje edino upanje prav ve. Rada bi vam posredovala link do spletne ankete z omenjenim naslovom in upala, da bi se na vprašanja odzvalo čim večje število žensk. Je pa stvar striktno anonimna in niti jaz nimam vpogleda v to kaj katera odgovarja...Skratka, v stvar sem padla z več kot le dušo in telesom. Vem, kompliciram si življenje ampak to enostavno moram storiti . Za Vaš odgovor se Vam že v naprej lepo lepo zahvaljujem. In še enkrat, s kar največjim spoštovanjem. Teja*

PS/ V poštev bi mi prišle ženske, ki so tovrstno tragedijo doživele nekako od 22.tedna nosečnosti naprej oz. do otrokovega 7.dneva življenja.
to sporočilo boste lahko zasledile v večih forumih saj želim pridobiti res kar se da veliko izpolnjenih vprašalnikov. je pa stvar kar obsežna, reševanje bi Vam vzelo cca.10 min. Upam, da uspe**** bi bila pa tudi hvaležna, če bi si malo med sabo poslale oz. če za katero mislite, da bi bila pripravljena rešit.

https://www.1ka.si/a/54846

(odgovor članu Tangerina)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: In naj seže v srca vseh
31.3.2015 15:41:45   
Agappi
Pozdravljene!
Mogoče ta objava ne spada v skupino, in bo kmalu izbrisana, pa vendar ste ve moje zadnje upanje. smile emoticon Sem študentka socialnega dela, smer psihosocialna podpora in pomoč. Pri predmetu travme: posledica in pomoč sem imela raziskovalno nalogo na temo: travma in izguba: splav. V sklopu te naloge bi potrebovala eno mamico, ki bi bila pripravljena odgovoriti na 5 vprašanj in z mano podeliti svojo izkušnjo. Zagotavljam vam, da je pogovor namenjen samo študijskemu namenu, in bo v pogled samo meni in profesorju. Zavedam se, da je tema zelo občutljiva in se že v naprej zahvaljujem tisti, ki bo svojo izkušnjo z mano tudi podelila. Prosim, da žaljive komentarje zadržite zase, ostale pa me lahko kontaktirate preko zasebnega sporočila ali na e-mail naslov: spela.vicic@gmail.com! Hvala!

(odgovor članu LadyWinter)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Je mogoč naravni porod po carskem rezu?
Kako pogost je naravni porod po carskem rezu, ali se priporoča in kako se na njega pripraviti, smo govorili z izr. prof....




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?