|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Januarčki in januarčice 2009/5. del
27.12.2009 23:11:25   
Zvezdica
Pa ga imamo, novo nadeljevanje namreč in to petouser posted image

Glede na to da gre novo leto se spodobi, da nalepimo enega dobrega moža, ki vam bo prinesel obilo veselja in sreče ter uresničil vaše želje v novem letuuser posted image

user posted image


_____________________________

i belive i can fly....
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Januarčki in januarčice 2009/5. del
27.12.2009 23:15:36   
Ulla80
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

..tko ovdje ne poludi, taj nije normalan!

Spet se mi je na bolš poslabšalo!!

Ja znam da me ljubite, u ljubavi je spas, izpred oči mi se gubite, volim i ja vas!

(odgovor članu Zvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Januarčki in januarčice 2009/5. del
27.12.2009 23:18:47   
farfala
super zvezdicauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ulla80)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Januarčki in januarčice 2009/5. del
28.12.2009 8:43:34   
mimi30
zvezdica trikrat hura za tebeuser posted image

farfala, ni lahko se odločit in it in moja špela tud ni navajena nobenega razen nas treh in moje mame.....sem najprej poklicala mamo, ki pa je ni mogla pazit ker je šla na Bjelo dugme in potem je šla tašča v preiskus....tašča jo je pazla drugič in zadnjič pred kakšnim tednom, ko jo je imela dve urci, me je ob odhodu vprašala kaj naj naredi, če se bo jokala in priznala, da se je boji, ker je tako name navezana.....samo ni bilo problemov, hb.....prvi teden po novem letu pa začneva z uvajanjem pri varuški


_____________________________

If you can dream about it, you can do it.

(odgovor članu farfala)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Januarčki in januarčice 2009/5. del
28.12.2009 9:09:10   
Ulla80
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

..tko ovdje ne poludi, taj nije normalan!

Spet se mi je na bolš poslabšalo!!

Ja znam da me ljubite, u ljubavi je spas, izpred oči mi se gubite, volim i ja vas!

(odgovor članu mimi30)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Januarčki in januarčice 2009/5. del
28.12.2009 9:50:00   
yelci
Dobro jutro, punce zlate ste, hvala za nasvete, za objemčkeuser posted image
Kiki je mel ponoči 38,9 sm mu dala Calpol, no in zbudili smo se brez vročine user posted image , upam,da tako ostane. Mi pa res ni nč jasn, kaj je blo to, k še zmer nč ne smrka, ne kašljauser posted image
Rubica, a veš, da je našmu tud leva zgornja enka vn pogledalauser posted image
Za vse bolančke in mamiceuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ulla80)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Januarčki in januarčice 2009/5. del
28.12.2009 9:55:11   
mimi30
user posted image user posted image user posted image za Kikija, ki je z vročino uspešno premagal virus....tud pri nas se je zgodilo, da je bila samo vročina in pol kt da bi odrezal nič drugega

_____________________________

If you can dream about it, you can do it.

(odgovor članu yelci)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Januarčki in januarčice 2009/5. del
28.12.2009 10:13:54   
Zvezdica
Jutro zaspanke,

jast sem že od pol osmih leteča, sem urejala tole z zavodom, ker sem se morala prijavit v to evidenco iskalcev. Itak nimam nič od njih, ma vseeno sem morala to uredit.

Bravo Kristjanuser posted image user posted image user posted image user posted image . Yelci, koliko časa sta pa imela vročino?

Mimi, super za Bajago in taščo, ki je prebila led. Koliko časa boš imela Špelo pri varuški?
In kako kaj stanovanček?


_____________________________

i belive i can fly....

(odgovor članu mimi30)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Januarčki in januarčice 2009/5. del
28.12.2009 11:13:08   
mimi30
snikolina user posted image ....upam, da tolk uživaš, da nimaš časa nič napisatuser posted image

zvezdica, verjetno bomo še en vpis v vrtec spustili pol pa bo šla....lahk pa tud da si še kaj premislimo....stanovanje v mirovanju, zdaj čakamo da nam kuhinjo naročijo, ploščice še niso položene, imajo mal kolektivnega dopustauser posted image ,...sam da bo do konc februarja gotovo


_____________________________

If you can dream about it, you can do it.

(odgovor članu Zvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Januarčki in januarčice 2009/5. del
28.12.2009 14:17:45   
kiara24
oj,

nič jasno dokler vas ne preberm do konca, no pol pa ugotovim da ste zaklenile temouser posted image . kolk ste pridne smo že na 5 delu. Bravo me.user posted image user posted image

Za vse bolančkeuser posted image user posted image user posted image user posted image .

Midve sva še vdeno sami in očka še vedno ni je bila pa cela štala pri nas. Ker je naš pes ugriznil soseda in je cel halooo. Sedaj pa jo hočem dat uspavat pa ne vem če bo ratalo ker, veterinar ne psutiuser posted image . v gl ne vem kaj naj naredim. Upam, da ne bo prišlo še do tožbe, k da ni že dost drugih stvari se je moral še to narest.

Uživajte, pa še naprej lepe praznike.

(odgovor članu mimi30)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Januarčki in januarčice 2009/5. del
28.12.2009 14:23:41   
yelci
Na hitro, spet vročina 38,7 user posted image , jutri mava P, k dons ne dela laboratorij. Je pa dans zlo jokav, bošček maliuser posted image

(odgovor članu kiara24)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   [Brisano sporočilo]
28.12.2009 14:54:22   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu yelci)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Januarčki in januarčice 2009/5. del
28.12.2009 15:07:51   
Zvezdica
. v gl ne vem kaj naj naredim. Upam, da ne bo prišlo še do tožbe, k da ni že dost drugih stvari se je moral še to narest.


če maš dobro zavarovanje za hišo in imaš odgovornost krito (vsaj pri generaliju je tko) imaš krito to.


_____________________________

i belive i can fly....

(odgovor članu kiara24)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Januarčki in januarčice 2009/5. del
28.12.2009 15:08:14   
Zvezdica
IZVIRNO SPOROČILO: niia

ojla,

no pri nas sva bolna oba. Samo da ima on visoko vročino, tam okrog 39°C,malo driske, je bil v laboratoriju in kaže na trebušno virozo.

yelci, poskusi zbit s kopeljo. S svečkami si tudi omejen, morda je bolje iti k dežurnemu P.



ojej...boščkauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za vaju.


_____________________________

i belive i can fly....

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   [Brisano sporočilo]
28.12.2009 15:13:22   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu kiara24)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Januarčki in januarčice 2009/5. del
28.12.2009 15:42:24   
Ulla80
kiara a je bil pes na domačem dvorišču, oz, kje se je to zgodilo? ker če pes nekoga ugrizne na domačem dvorišču, nima on kaj tožit. vem, k smo mel isto. pa je bil pes na frej, niti ni blo ograje, ugriznil je pa enga fanta, k ga je zmeri dražil in metal kamenje in palice vanj (celo petarde...user posted image ). enkrat je pa ta pob prišel na naše dvorišče nekaj, pes je pa nanj skočil, ga podrl na tla in ugriznil v ramouser posted image lohk bi mu ne vem kaj vse naredil, sam blo zgleda bolj svarilno. starši so pa čist ven padli, znoreli, pa da bojo tožli. pa niso nč mogli, ker je bilo to na našem dvorišču in on u bistvu tam nima kej počet.


dohcajt jeuser posted image


_____________________________

..tko ovdje ne poludi, taj nije normalan!

Spet se mi je na bolš poslabšalo!!

Ja znam da me ljubite, u ljubavi je spas, izpred oči mi se gubite, volim i ja vas!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Januarčki in januarčice 2009/5. del
28.12.2009 16:30:16   
krtekxx
user posted image user posted image user posted image za 5.del-
Kiara, upam, da boste dobr zrihtali. Ti si že enkrat spraševala za tega psa kaj narediti, a ne?! Mogoče je res enkoliko agresiven. No, ampak če ni čletal prosto brez nadzora po ulici, potem si je sosed res sam kriv. Sicer je pa bolje, da s sosedom ne zapenjate in se tožite - jaz bi mu miroljubno ponudila kako simbolično odškodnino.
Niia, Yelci, mi smo bili v bolnici zaradi virusne driske. Precej visoka vročina, neješčost in sitnoba. Poleg svečk sem jaz hladila v kopelih, ko pa ji to ni pasalo več, sem ji dajala pa obhladke po nogicah, ko je bilo najbolj hudo pa tudi po hrbtu in na trebuh. Sam pri nas tudi Voltaren ni prav dolgo držal pod 38,5. Naj čimprej mine.

(odgovor članu Ulla80)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Januarčki in januarčice 2009/5. del
28.12.2009 16:58:23   
nina166
user posted image
 
 
Če je sreča
zbuditi se z nasmehom na obrazu v nov dan,
nasmeh, ki ga ujameš na ulici,
prijatelji, ki ti vedno stojijo ob strani,
objem, ki pomiri dušo,
ukraden poljub, ki ti ogreje srce,
potem vam v novem letu želim le
obilico sreče!!!

Vse lepo v novem letu vam in vsem, ki so vam dragi, želi Nina z družino!


_____________________________

Domen - 16.6.2006
Daša - 21.1.2009

(odgovor članu krtekxx)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Januarčki in januarčice 2009/5. del
28.12.2009 17:05:45   
nina166
Dan punce!

Malo sem pohitela z novoletnim voščilom, da se mi ne bi naredilo tako ko se mi je z božičnim...nisem imela nič časa in vam nisem nič lepega zaželela user posted image

Smo spet bolani...pravzaprav se vleče že cel december. najprej Domen, potem se naleze Daša, potem še midva, vmes je Domen že boljše...potem pa spet zboli, se spet naleze Daša, vmes enkrat zbolima še midva...groza. Domen je trenutno boljše, je kar zelo kašljal, tako da smo kupili inhalator in zdaj doma inhaliramo fiziološko...in precej manj kašlja. Daše pa ne morema pripravit do tega, da bi inhalirala, kar zelo kašlja, v prsih ji hrope, danes smo šli k zdravniku...diagnoza: začetek bronhitisa user posted image . Smo mogli že v zdravstvenem domu inhalirat...zgledalo je približno tako kot pucanje noska ali pa še slabše...oba sva jo komaj držala, pa vsi trije smo bli na koncu čist mokri. Jutri zjutraj morma dat kri, potem pa greva še enkrat inhalirat k zdravnici. Danes zvečer pa moremo še doma.

Tako da so prazniki pri nas bolj slabi. Upam, da se končno rešimo teh bolezni in da bo novo leto boljše kar se tega tiče. Bo pa verjetno Domen januarja še nekaj časa doma. Če pa še enkrat zbolimo zaradi vrtca, potem pa ga bom vzela do spomladi ven.

krtek kako pa ste se vi odločili glede fantov in vrtca?

Lepo se imejte...grem zdaj naprej medicinsko sestro špilat

Želim vam lepe praznike...uživajte kar se da

p.s. vas večkrat berem preko gsm-a...pisat pa se mi tam ne ljubi, ker tako dolgo traja user posted image

_____________________________

Domen - 16.6.2006
Daša - 21.1.2009

(odgovor članu nina166)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Januarčki in januarčice 2009/5. del
28.12.2009 17:18:59   
VRTNICA84

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za novo nadaljevanje.

Moja punčka je vsak dan večja in ne morem verjet, da bo že stara eno leto.

Kje boste pričakale Novo leto?




_____________________________

Ko se otrok rodi, si ne moremo kaj, da ga ne bi ljubili in skrbeli zanj.
Epictetus

(odgovor članu nina166)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Januarčki in januarčice 2009/5. del
28.12.2009 17:51:53   
farfala
yelci, nina in niia user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


mimi zanima me kolk boš dala za varuško, a za hrano bo poskrbljeno, in bo čuvala več otrok ali samo Špelo?

zvezdica a ti si pa že zdrava?

kiara zakaj pa ga noče veterinar uspavat?

sonček ti si pa resno vzela to odvajanje od rruser posted image , ampak te pogrešamo

ploha kaj pa slika jaslic?

(odgovor članu VRTNICA84)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Januarčki in januarčice 2009/5. del
28.12.2009 18:12:29   
sonček33
user posted image user posted image  vsem bolnim otročkom, mamicam in očijem, hitro se pozdravite

kiara, upam, da uredite s psom in sosedom pa da se vajin ati kmalu vrne


Lovro se je danes naučil piti po slamici in to je zdej zakon...bi skoz mal pil. Tudi prav.

Predevčerkjšnjim je zvečer, ko sva ga dala spat 2x v roku ene ure piskal angel care...sem bial čisto paf...no, vsakič je samo 1x zapiskal ni se ravno vkolpil alarm..ampak vseeno dovolj, da sem fantazirala celo noč...

Jutri grem na masažo. Komaj čakam.

Ulla, sem tudi jaz en mal sita teh praznikov..čeprav mi ni hudega...sam se mi zdi, da je ves folk mal depresiven, nostalgičen...to je pa zame muka.

Vrtnica, mi bomo doma..mali bo šel spat, midva bova pa pila kuhanca in jedlauser posted image ...ker potem me pa itak čaka shujševalna kurauser posted image

Danes ej bil lep dan...sonček..sva bial zunaj je odspal eno dolgorundo, jaz sem se pa nadihala svežga zraka. Zaradi mene ni treba več snega letos.

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu farfala)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Januarčki in januarčice 2009/5. del
28.12.2009 18:16:47   
sonček33
Q: A je kari ok začimba za take male? A katera uporablja kurkumo?

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Januarčki in januarčice 2009/5. del
28.12.2009 18:24:07   
krtekxx
Nina166, moja ideja je bila, da fanta za 2 meseca vzamemo iz vrtca. Zrihtala sem si že varuško, vse. Nakar je moj tole totalno skritiziral in mi PREPOVEDAL vzeti otroke iz vrtca. Lahko še bolj na dolgo in široko razložim, kako sva se skregala skoraj do tam, ko bi spakirala kufre in šla. Počasi, po nekaj pogovorih z najbližjimi prijateljicami z otroki, začenjam razumeti, da moški možgani razmišljajo približno na tak način kot ženski, ko smo bile še v prednajstniškem obdobju in se igrale mamice punčkam. No, saj so verjetno izjeme in upam, da imate take izjeem tudi ve. Pa ne me spraševat prosim, kako sem spet podlegla, in mi sploh ne omenjajte tega, ko bo princesa naslednjič bolna. 

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Januarčki in januarčice 2009/5. del
28.12.2009 18:29:12   
sonček33
krtekxx, žal mi je... držim pa pesti, da boste zdravi čisto vsi po vrsti

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu krtekxx)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?