|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   KUHINJA takoj
8.10.2007 20:36:13   
triša
Me zanima kje bi jo lahko dobila, kuhinjo in to takoj oz. v roku  tedna ali dva?

Smo v fazi nakupa stanovanja, ki bi ga dali za nekaj časa v najem, pa bi rabili eno kuhinjo (ne rabljeno), ki ne bi bila predraga in solidna. Stanovanje bi oddala že s prvim novembrom pa bi rabila opremit vsaj kuhinjo. Vse ostalo se še nekak dobi s kuhijami je pa križ vse moraš čakat 2-3 mesece, na taki dolgi rok pa zgubim najmanj dve najemnini.
Ste same stručkice na forumu, sigurno imate kakšno idejo.

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: KUHINJA takoj
8.10.2007 20:41:25   
dix
Če nimate kake **** dimenzije kuhinje potem bi lahko poskusili z razstavnimi eksponati če jih kje prodajo in če vam po meri odgovarjajo. mogoče dobite še popust.

(odgovor članu triša)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: KUHINJA takoj
8.10.2007 20:42:16   
Anonimen
Kupi sestavljeno kuhinjo....rutar vem da jih ma, pa lesnina mislim tud da....al pa kkšn razstavni eksponat če boš kje našla. Če je pa majhna kuhinja lahko kupiš pa tud blok kuhnjo.

(odgovor članu triša)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: KUHINJA takoj
8.10.2007 20:52:30   
sazi
v Lesnini na Brdu so še pred kratkim odprodajali eksponate - ne vem, če jih je še kaj ostalo - preveri tam
pa verjetno se tudi v IKEI dobi kuhinjo takoj, le montažo moraš potem zorganizirati sam

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: KUHINJA takoj
8.10.2007 20:53:16   
karamela
Mogoče povprašaj v Dipot-u, poleg Rutarja imajo poceni kuhinje, nevem pa če imajo na zalogi, da dobiš takoj.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: KUHINJA takoj
8.10.2007 20:57:00   
Valentina
IKEA, če ti ni predaleč seveda

(odgovor članu triša)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: KUHINJA takoj
8.10.2007 20:59:48   
triša
Dimenzije so čisto normalne 2.5 in 2.5 dveh sten pa ni, ker je povezano z dnevno. Sem bila že v Dipotu in Rutarju pa je ali grdo ali pa astronomsko drago, razstavnih eksponatov pa nimajo nič za odprodajo.
Tako da sem že čist živčna.

(odgovor članu karamela)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: KUHINJA takoj
8.10.2007 21:25:57   
Anonimen
ikea

(odgovor članu triša)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: KUHINJA takoj
8.10.2007 21:33:45   
Anonimen
user posted image

Ta je menda 250

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: KUHINJA takoj
8.10.2007 21:36:48   
triša
Pikec kaj a 250 evrov? Kje si pa to najdla?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: KUHINJA takoj
8.10.2007 21:37:48   
Udb
Tudi jaz sem v podobni situaciji. Prejšnjo soboto sem naročila Garant kuhinjo v Lesnini (v bistvu najcenejša, ki so joi imeli), no, in danes že kličejo, da je prispela in da jo lahko dobim. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: KUHINJA takoj
8.10.2007 21:47:47   
Anonimen
ni 250 € je 250cm.

Je pa sestavljena od IKEje. Cena je okol 1000-1200€ če se prav spomnim. Na netu je ne najdem v kosu. V reklamni izvedbi v papirju je. SAm kataloga ne najdem. poskusi mal posrfat zihr majo sestav nekje s ceno. Aja cena je z malimi gospodinjskimi aparati vred. Vsaj takrat k sem jest gledala je bila. Cena je bila za vse kar je na slikci.

(odgovor članu triša)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: KUHINJA takoj
9.10.2007 7:58:02   
ajrin
Najhitreje (v bistvu takoj) dobiš kuhinjo s standardnimi elementi v tovarniški trgovini Garant v Polzeli.
Pa še poceni je!
Preverjeno!

_____________________________

Irena z ropotijo (Luka 9, Domen 7, Miha 4)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: KUHINJA takoj
9.10.2007 13:12:10   
tosja
Ikea user posted image

_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu triša)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?