|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj še lahko storim?
21.6.2007 9:43:31   
Anonimen
S fantom sem skupaj 3 leta, ampak vse kaže, da se bova razšla. Ljubim ga noro, on tudi mene. Torej kje je problem? On im od prej 2 otroka, s mlajšim se dobro razumem. Večji me ni sprejel. Rekel mu je, da če bo imel z mano kakega otroka, da ga ne pogleda več. Mojega to ful žre. Razmišlja, da bi končal vse skupaj.
Kaj lahko naredim?
Rekel je da si ne želi ustvariti nove družine in begati od ene do druge. Koga bo imel bolj rad. Vem da sploh ni primerjave, ampak....
Jaz si želim samo njega...njegove otroke...skupno življenje do konca svojih dni. Ampak....kaj mi je storiti?

Jokam že cele dneve, ne jem, ne spim....obožujem ga.

  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kaj še lahko storim?
21.6.2007 9:45:20   
Anonimen
Koliko pa sta otročka stara, je odvisno tudi od njunih let, kako te sprejmeta.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kaj še lahko storim?
21.6.2007 9:45:51   
Udb
Ne vem, no, sm jaz se ne bi pustila izsiljevati otroku.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kaj še lahko storim?
21.6.2007 9:45:51   
Julija08
8 in 15

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kaj še lahko storim?
21.6.2007 9:46:47   
Julija08
no, pa je šla moja anonimnost user posted image

(odgovor članu Julija08)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kaj še lahko storim?
21.6.2007 9:46:54   
Anonimen
Ne vem, no, sm jaz se ne bi pustila izsiljevati otroku.


daraga moja, na silo pa le ne gre ne, sej ni njuna mati, in ponavadi je reakcija otrok takšna kot je na mestu.

(odgovor članu Udb)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kaj še lahko storim?
21.6.2007 9:48:18   
Julija08
Saj se tudi jaz ne bi pustila, ampak on je skoraj odločen. Ima prav poseben odnos s tamalim. Ne vem, še pred pol leta sva imela vse splanirano. Sedaj pa....ne vem več....

(odgovor članu Julija08)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kaj še lahko storim?
21.6.2007 9:50:54   
Anonimen
Če je to 15-letnik izjavil, da ga ne pogleda večuser posted image . Ne vem no. To je ja najstnik. Čez tri leta mu bo dol viselo za fotra, samo še ključe od avta bo hotel. Vidva bosta pa nehala zaradi tegauser posted image .
Jaz se tudi najstniku ne bi pustila izsiljevat.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kaj še lahko storim?
21.6.2007 9:52:41   
Anonimen
Jaz se tudi najstniku ne bi pustila izsiljevat.


a res al kaj, pol pa povejte pametnipredlog za Andrejo...a msiliš, da se bo oče kar pod nosom obrisal za čustva otrok, pomoje ne in še enkrat ne.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kaj še lahko storim?
21.6.2007 9:54:07   
Zahi
15 letnika mal po riti.. pa spat nagnat user posted image

zdaj se še ne zaveda.. oče bi moral pa tudi posrkbeti za svojo srečo.. če se ljubita in to.. potem to ni problem..

čese trudiš okoli teh otrok.. pa toliko boljše.. 15 letnik je 15 letnik.. spomni se kakšna si bila ti takrat..

skratka.. če je oče na mestu.. se bo z njim pogovoril.. mu razložil kako te stvari laufajo.. če bo razumel OK.. če pa ne.. bo pa čez leto ali dve..

noben pa ne bo umru..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kaj še lahko storim?
21.6.2007 9:55:49   
Julija08
Stvar je v tem, da se tamali tud videti noče z mano (že vsa tri leta), moj pa ga tudi ne postavi pred dejstvo. Rada bi vsaj priložnost, da pokažem da nisem tak bau bau in da bi se lahko vsi skupaj dobro razumeli. Ne vem no, on je ljubezen mojega življenja in če se bo vse tako končalo...ne vem...potem v moč ljubezni res več ne verjamem.
Saj sem mu rekla, da čez par let bosta že oba tolk velika, da jih bo brigalo za naju, ampak očitno se je vsega toliko nabralo...čeprav sva sorodni duši...dopolnjujeva se.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kaj še lahko storim?
21.6.2007 10:00:10   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: AAndreja

Stvar je v tem, da se tamali tud videti noče z mano (že vsa tri leta), moj pa ga tudi ne postavi pred dejstvo. Rada bi vsaj priložnost, da pokažem da nisem tak bau bau in da bi se lahko vsi skupaj dobro razumeli. Ne vem no, on je ljubezen mojega življenja in če se bo vse tako končalo...ne vem...potem v moč ljubezni res več ne verjamem.


to je njegova odločitev.. če je mulec prepričan da si bau bau.. je to njegovo prepričanje.. bolj se boš trudila.. slabše bo.. pusti, da "dozori".. verjemi da bo prišel k sebi.. ne sili vanj..


Saj sem mu rekla, da čez par let bosta že oba tolk velika, da jih bo brigalo za naju, ampak očitno se je vsega toliko nabralo...čeprav sva sorodni duši...dopolnjujeva se.


če je on prepričan v to.. potem ne bo naredil nič takega.. če se pa pusti manipulirati s strani 15 letnika.. potem je pa to dosti žalostno.. saj vem da je njegov sin in vse.. ampak naj pogleda realno.. 15 letnik bo čez 2 leti 17 letnik.. doma ga skoraj več ne bo.. pa tudi nate bo gledal čisto drugače..

lahko da te trenutno vidi kot zamenjavo mame.. česar pa noče.. ne sili vanj.. pa je.. fotr nej pa stopi na realna tla.. in poskrbi tudi za lastno srečo..

konec koncev.. saj nočeš nič slabega tem otrokom.. ravno obratno..

(odgovor članu Julija08)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kaj še lahko storim?
21.6.2007 10:02:08   
Anonimen
Oprosti no, ampak pri 15-ih pa že lahko nekaj ve. In to kar dela, itak dela zanalašč. Tega naj se oče zaveda. Ja upoštevat čustva otrok, samo ne preko trupel. Otrok odide, ko je dovolj star. A bo oče toliko časa čakal? Zaradi otroka, ki bo slejkoprej odšel? A oče pa nima pravice do svojega življenja? Pa saj je rekla, da se oba ljubita. Zatajiti svojo ljubezen?
Tudi sama sem iz ločene družine. Tudi mama si našla nekoga drugega. Meni je bilo še ql, da si je našla nekoga. Moj brat pa je hotel od njega denar, če hoče da bosta imela mir-čisto izsiljevanje.
In zdaj?
Jaz imam svojo družino. Brat se potepa naokrog, domov pride samo spat ali pa še to ne. Mami pa je srečna, ker ima nekoga.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kaj še lahko storim?
21.6.2007 10:03:56   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Zahi

15 letnika mal po riti.. pa spat nagnat user posted image

zdaj se še ne zaveda.. oče bi moral pa tudi posrkbeti za svojo srečo.. če se ljubita in to.. potem to ni problem..

čese trudiš okoli teh otrok.. pa toliko boljše.. 15 letnik je 15 letnik.. spomni se kakšna si bila ti takrat..

skratka.. če je oče na mestu.. se bo z njim pogovoril.. mu razložil kako te stvari laufajo.. če bo razumel OK.. če pa ne.. bo pa čez leto ali dve..

noben pa ne bo umru..

Sem toliko časa pisala, da me je Zahi prehiteluser posted image . Se strinjam z njim.

(odgovor članu Zahi)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kaj še lahko storim?
21.6.2007 10:05:28   
trojči
Tvoj in otroka ne živijo skupaj, ne?

Tako odklanjanje otroka je čudno, razen če ni oče zapustil matere otrok zaradi tebe. Je to vzrok?

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kaj še lahko storim?
21.6.2007 10:19:36   
Anonimen
Pa saj je vseeno, kdo je koga pustil. najbrž je tudi mama 15letnika malo pripomogla k temu.

Jaz se definitivno ne bi pustila izsiljevat.
Veš, tvoj dragi je najbrž zelo razcepljen....se mi zdi, da imajo ločeni očki zelo velik občutek krivde (tudi, če ločitev ni bila zaradi njih)...oni svoje otroke ljubijo...ampak, dokler se tvoj ne bo zavedal, določenih stvari, ga najbrž ne boš prepičala....žalostno je, da mora odločat med tabo in otroci...na njegovem mestu bi se tudi sama odločila za otroke, ampak ne na tak način. Ker to je kr neki. mali je bil pač v najbolj občutljivih letih, ko je očka odšel...pol si pa prišla ti...jaz si ne znam predstavljat, kako se otročki sploh počutijo.

A mali živi z vama? Kje je pol problem? Itak otroci očkov pridejo 1x na teden ali pa vsak drug vikend. Pokaži, kdo je gazda. Otrok mora ravno tako ubogati tebe, kot očka. Ker otroci ne pridejo v hotel, ampak pridejo v vajino hišo, kjer veljajo vajina pravila. Na žalost. To je najboljša rešitev, ki pri nas deluje. Pika. Če jaz ne pustim cmokat, pač pri nas ne cmokamo.
Malo se pogovori z dragim. Pokaži pogum in samozavest. Bori se kot levinja za svoje otroke. Postavi ga na realna tla. Otrok bo kamlu star 18 let, bo odšel od doma...kmalu se bo požvižgal na očeta...in kaj bo potem on? Sam? Ah daj daj....če sta si tako predana, potem 15 letnik SPLOH ne bi smel biti vprašanje.

Če verjameš v vajino ljubezen, potem bodi močna in stoj za svojimi besedami. ne pusti se izsiljevat. Nima smisla, ker naslednji teden si bo pa kaj drugega izmislil.

(odgovor članu trojči)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kaj še lahko storim?
21.6.2007 10:23:08   
karmy
jaz sem imela cimro ki je očetu prepovedala imeti drugo ženskouser posted image  bolano in zafrustrirano... in otrok nikoli in res nikoli ne sme imeti kontrolo nad zasebnostjo staršev

_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kaj še lahko storim?
21.6.2007 10:31:04   
trojči
Važno je. Če je ona vzrok za razpad zveze, potem je normalno, da je otrok ne mara.

Pri meni sicer ni bil tak slučaj in od bivšega partnerica je ful ok in oh in sploh, a tega gotovo ne bi mislila, če bi šla v posteljo z nekom, ki je hkrati tudi z mano seksal in meni govoril, da me ljubi. Ponavadi so ljubice nalagane, a nevednost že po rimskem pravu ni opravičilo.

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kaj še lahko storim?
21.6.2007 10:31:32   
jade1
Mislim, da sta oba dovolj velika, da lahko razumeta, da ima očka pač rad tebe in, da nima zato njiju nič manj rad. To je čisto izsiljevanje. Koliko pa njuna mama pripomore k temu, da te ne marata, ker če te ona obravnava kot nekoga, ki jim hoče vzeti očka potem je čisto razumljivo, da se tako obnašata. Ali ona pa nima novega partnerja pa mogoče ljubosumnost nate prenaša na otroke? Poznam par kjer ima on od prej 3 majhne otroke pa so njo čisto lepo sprejeli. In drugi par, ki ima ona od prej 2 otroka (malček in najstnik) pa sta tudi njenega partnerja čisto lepo sprejela.
Če bo dovolil, da ga zdaj "izsilita" potem naj se pripravi tudi na druge stvari, ko bosta kaj hotela za vsako ceno. Bo večji rekel, da hoče motor in, če ga ne dobi ne pride več k njemu al kaj? In bo dobil motor.
Naj jima lepo razloži, da ju ima zelo rad in naj v tebi ne vidita tekmico, ki jima hoče ukrasti očka, ampak da si tudi on zasluži biti srečen s tabo. Če pa ima še mama prste vmes naj ji pove, da s tem dela otrokom več škode kot koristi.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kaj še lahko storim?
21.6.2007 10:36:27   
Anonimen
jz bi rekla sam neki glede 15 letnika. to so ful občutljiva leta. tolk sem bla jz stara, ko mi je mami rekla, da bomo dobil še enga dojenčka. najprej sem bla jezna (pač puberteta), ko pa se je tamala enkrat rodila, je blo super. Sedaj je stara 10 let in se super razumemo, je skor tko, kot da ima dve mami.

tko da, jz tud mislim, da se mora oče z njim temeljito pogovorit in če se mata res rada, bosta vse rešila!

(odgovor članu karmy)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kaj še lahko storim?
21.6.2007 10:42:20   
trojči
Brala sem, da nekatere mame res ščuvajo otroke, ker so tako prizadete in razsute, a roko na srce, v tem primeru je otrok star 15 let, pri tej starosti pa že ve, da grejo ljudje narazen, zna ločiti med lažjo in resnico, sposoben je videti. Veliko današnjih pravljic, filmov je o enostarševskih družinah, ločitev več ni bavbav.  Mene so vzgajali oz. doma sem večkrat slišala razne šovinistične izjave. Ko sem bila stara 15 let, sem sama v eni družbi nekaj takega izjavila. Prisoten je bil sošolec, ki me je prijazno poučil oz. mi povedal določene stvari. V par stavkih. Takoj sem skapirala. Sedaj sem največja zagovornica enakosti po spolu, narodnosti, družbenem položaju....

(odgovor članu jade1)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kaj še lahko storim?
21.6.2007 11:14:45   
Julija08
Ja, jaz sem bila vzrok, da je šel od nje. In vem, da me zato ne more sprejeti. Oba živita z mamo. Sem pa mislila, da bo v tem času kaj bolje, pa ni. Po svoje je kriv tudi moj, ker ga ne prisili, da pride k nama (veliki še ni bil pri nama). Saj sem mu rekla, da ne sme pustiti, da otrok odloča o vsem. Moj ima ful slabo vest, ker je "pustil" otroka.
V začetku (prvi dve leti) sva bila ful srečna, noro srečna, ko pa čas mineva pa človek začne razmišljati, kako bi bilo, če bi bilo drugače. Moti ga tudi to, da je nekoliko starejši od mene (11 let). Ampak meni je on sanjski moški, ljubim ga takega kot je (čeprav je včasih tečen) in nebi ga spremenila. Edino kar želim je to da končno polno zaživiva....če bo šlo.
A ni v življenju samo ljubezen tisto kar zares šteje, starševska in partnerska!!!

(odgovor članu trojči)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Kaj še lahko storim?
21.6.2007 11:29:42   
Anonimen
Jaz pa mislim, da je ljubezen nekaj najpomembnejšega in če se ti zgodi tisto pravo, se splača boriti. Marsikdo tega nikoli ne doživi.
Jaz sem doživela, pa naju je smrt razdrla in še sedaj po 7 letih sem sama in ne morem naprej. To je bilo tisto pravo in jaz si na vajinem mestu tega ne bi pustila vzeti.

(odgovor članu Julija08)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Kaj še lahko storim?
21.6.2007 11:29:59   
Taula
Kaj pa mama od otrok? Bi lahko ona pomagala, ali jih ščuva proti tebi?

Drugače pa se jaz ne bi pustila izsiljevati otroku. Sej je  otrok, samo oče ima pravi tudi so svoje sreče in svojega življenja. Otroka oz. najstnik je dovolj star da to sprejme.

Kaj pa kakšno svetovanje?user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Julija08)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Kaj še lahko storim?
21.6.2007 11:37:43   
Julija08
Ja njihova mama ni ravno navdušena nad mano. Na začetku sem bila itak vse samo človek ne. Vem, da sem bila jaz kriva, da sta šla narazen, ampak čustva so bila premočna nisem mogla nič.
Vem tudi da jih je na začetku hujskala, tako prikrito, mali je imel prav slabo vest če je šel k nama (ne vem kaj mu je natvezila), še huje pa je ker me ima zelo rad. Tudi jaz ga imam ful rada, rada sem z njim, rada vidim če kam gremo skupaj. Želim, da bi šel tudi taveliki zraven samo...ne vem...noče.
Na malega pa itak gledam kot na svojega...

Svetovanje...ja ampak kje, kam? Ima kdo kak predlog? Vse bi naredila...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?