|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj pijete?
9.2.2005 16:30:08   
Vittel
Kaj pijete doječe mamice? Jaz sem do zdaj pila čaj Krtek ali Bebi čaj. Pa mi je zadnjih nekaj dni vsak dan slabo in tudi bruhala sem enkrat :(. Mislim, da je 3L čaja na dan preveč in da mi ta povzroča slabost. Kaj pijete ve da zadostite dnevnim potrebam in da ni zvečer krize z mlekom?
Hvala za odgovore. :rozica:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Kaj pijete?
9.2.2005 16:45:13   
total
Vodo in hippov čaj za dojenje.

(odgovor članu Vittel)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Kaj pijete?
9.2.2005 16:51:44   
KIRA
ma jaz sem probala vse od mineralnih vod, do piva in čajev. pa ni nič pomagalo. :((
baje pa sezamova semena - skuhana ali kaj, pol pa to piješ - pomagajo d aimaš več mleka... nekje na forumu piše - probaj v iskalniku poiskat...
Lp

(odgovor članu Vittel)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Kaj pijete?
9.2.2005 17:16:41   
mika
jaz pijem Bevitalov čaj za doječe matere in me čez kako uro začene v dojkah kar tiščat.

(odgovor članu Vittel)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Kaj pijete?
9.2.2005 18:04:17   
Lunca1
Jaz pijem Bebe čaj, Hippov čaj za dojenje, malinovec, cedevito.

LP Lunca

(odgovor članu Vittel)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Kaj pijete?
9.2.2005 18:56:17   
Maxica
Jaz že pol leta pijem janežev čaj Krtek (sama sebe občudujem, da mi še ni slabo:)-) ali pa vodo.

(odgovor članu Vittel)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Kaj pijete?
9.2.2005 20:56:37   
puri
Jaz pa pijem samo vodo:)

(odgovor članu Vittel)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Kaj pijete?
9.2.2005 21:16:57   
ruki
voda je zakon. :bravo:

(odgovor članu Vittel)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Kaj pijete?
9.2.2005 23:04:06   
Trebnje
Voda,limonada,lipov čaj,mleko.

(odgovor članu Vittel)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Kaj pijete?
10.2.2005 15:21:00   
Anonimen
Zjutraj pol litra kakava. Potem pa veliiiikooo vode, tu in tam malinovec, radensko-tisto z meliso in limono, sedaj že tudi jabolčni sok in včasih malo gostega. (zadnjič sem si obupno zaželela kokakole in vse poslala h vragecu in na dušek spila pol litra:ups: Malemu k sreči ni nič škodilo9nebesa )Popijem od 2,5 do 3 litre tekočine na dan. Sedaj, ko se spet aktivno ukvarjam s športom včasih tudi več. Čajev tokrat sploh ne pijem. Pri prvih dveh otrocih sem se nalivala s čaji za dojenje, pa mi je obakrat usahnilo mleko. Enkrat pri 4 in enkrat pri mesecih. Sedaj smo stari 4 mesece in pol in podiramo vse rekorde:bravo:8):bravo:
Sem pa ugotovila, da imam dobesedno eksplozijo mleka, če se za večerjo nabutam polente z mlekom:)-:bravo::)-.
Pa pa in lep pozdravček!

(odgovor članu Vittel)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...
VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?