|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj pomeni PRAVA oseba?
20.8.2008 10:10:05   
Anonimen
V mladosti se posvetimo iskanju tistega ta pravega, s katerim bi naj preživeli konec življenja. Eni bolj eni manj. Letimo s cveta na cvet in preizkušamo njihove sladkosti. Eni bolj eni manj. Potem v določenem trenutku ne želimo več naprej in si rečemo to je tisti okus, ki mi najbolj odgovarja. In to rečemo na podlagi nekih izkušenj "za nazaj" in intuicije "za naprej". In potem se (danes vse bolj pogosto) zgodi, da nam ta okus začne počasi greniti življenje. Enim bolj drugim manj.

Pojem "prave osebe" je le zabloda? Ker popolni ljudje ne obstajajo ne verjamem, da obstaja človek na svetu, ki lahko popolnoma zadovolji vsa naša pričakovanja, k čemur čim bolj težimo, ko iščemo tistega ta pravega. Torej je nivo "pravega" popolnoma odvisen od tega kakšne kriterije imamo in ali smo se pripravljeni zadovoljiti že z malim in stvari vidimo kot "lahko bi bilo še slabše" ali pa se nikakor ne zadovoljimo s tistim trenutnim. Tole drugo je v današnjem času še sploh pogosto.

Sprašujem se, v kolikor se bo tale trend stopnjeval, ali na koncu ne bomo edino sami sebi dovolj.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kaj pomeni PRAVA oseba?
20.8.2008 10:16:35   
Mišni
ki lahko popolnoma zadovolji vsa naša pričakovanja, k čemur čim bolj težimo, ko iščemo tistega ta pravega.


Kakor kdo. Jaz tega niti slučajno nisem znala početi. Pa mislim, da če bi znali tako razumno izbirati partnerja, da ne bi bilo pol toliko ločitev, kot jih je. Pri meni je bila ena sama kemija spredaj. Nič razuma.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kaj pomeni PRAVA oseba?
20.8.2008 10:16:43   
Anonimen
Popolnih ljudi res ni.

So pa ljudje s katerimi delimo pogled na življenje, na prihodnost, na družino, na ljubezen.....s katerimi se kjer koli že smo počutimo dobro.....kateri nas nasmejijo, potolažijo kadar je treba, stojijo ob stani, razumejo......kateri nas spoštujejo in katerim smo prvi na svetu. Taki pa obstajajouser posted image . In ko se dobita skupaj dva taka.....je to touser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kaj pomeni PRAVA oseba?
20.8.2008 10:17:38   
ZmajTolovaj
Pojem "prave osebe" je le zabloda?

Mislim, da ne, lahko pa se seveda zgodi - in se dogaja - da je prava oseba prava v nekem obdobju, čez x časa pa nam mogoče bolj ustreza drugačen profil.
Jaz si domišljam, da imam tako univerzalnega in vsestranskega moža, da ne omenjam prilagodljivega, da si zaenkrat težko predstavljam situacijo, v kateri ne bo ravno on prava oseba. Po moje se bo prej on mene naveličal user posted image


_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kaj pomeni PRAVA oseba?
20.8.2008 10:22:24   
Anonimen
Jaz si domišljam, da imam tako univerzalnega in vsestranskega moža, da ne omenjam prilagodljivega, da si zaenkrat težko predstavljam situacijo, v kateri ne bo ravno on prava oseba


Njen nick je njeno pravo ime user posted image

(odgovor članu ZmajTolovaj)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kaj pomeni PRAVA oseba?
20.8.2008 10:22:42   
lunca77
Po moje je na začetku res kemija, nato pa ljubezen postane odločitev. Odločitev, da nekoga sprejmeš takšnega kot je, bentiš, včasih peniš, ampak vseeno ko ga zvečer pogledaš si vesel in srečen, da imaš ob sebi najboljšega prijatelja in ljubimca.

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kaj pomeni PRAVA oseba?
20.8.2008 10:25:30   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: lunca77

Po moje je na začetku res kemija, nato pa ljubezen postane odločitev. Odločitev, da nekoga sprejmeš takšnega kot je, bentiš, včasih peniš, ampak vseeno ko ga zvečer pogledaš si vesel in srečen, da imaš ob sebi najboljšega prijatelja in ljubimca.


user posted image

(odgovor članu lunca77)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kaj pomeni PRAVA oseba?
20.8.2008 10:26:33   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: lunca77

Po moje je na začetku res kemija, nato pa ljubezen postane odločitev. Odločitev, da nekoga sprejmeš takšnega kot je, bentiš, včasih peniš, ampak vseeno ko ga zvečer pogledaš si vesel in srečen, da imaš ob sebi najboljšega prijatelja in ljubimca.


Ja no, kakor pri kom.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu lunca77)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kaj pomeni PRAVA oseba?
20.8.2008 10:53:55   
AKP
Sem ena od tistih srečnic, ki sem našla pravo osebo. Točno vem kdaj sem se zaljubila v njega in skozi vsa ta leta sem vedela in čutila, da je on tapravi in še sedaj po 23 letih, ko sva skupaj, sva noro zaljubljena drug v drugega in imam še vedno tisti ščemeči občutek v trebuhu, ko ga vidim. Vem, da se bova vedno lahko zanesla drug na drugega in v dobrem in v slabem.

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kaj pomeni PRAVA oseba?
20.8.2008 10:55:01   
ronja
Nikoli nisem iskala pravega, nikoli nisem sanjala o princeskah in princu na belem konju in poroki. Sem pač bolj razbojniškauser posted image .

Z lujbijem sva mislila, da bo to 14dnevna romanca, on je šel celo s prijateljem stavit, da ga bom po 1 tednu pustila... No, stavo je zgubiluser posted image . Takrat sem imela druge potrebe kot zdaj, on prav tako. Sproti sva se prilagajala en drugemu in si postajala še bolj podobna, pa če se to komu zdi dobro ali slabo, tako je.

Vedno mi je bilo jasno, da bo vsak moj fant imel nekaj, česar drugi ne bojo in bo glede tega najboljši.
Ampak saj ne iščem vseh super lastnosti v enem človeku, ampak tistih par,ki so mi res važne in seveda odsotnost tistih, ki jih ne prebavljam. Pa da se da vse zmenit - to je najvažnejše.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kaj pomeni PRAVA oseba?
20.8.2008 10:58:20   
Nika v službi
Lahko se samo podpišem pod poste Karin24, Lunce77 in AKP. Tudi sama imam mojega dragega moža tudi po 15-ih skupnih letih (od tega 11 let zakona) še vedno neskončno rada, z vsemi njegovimi + in -. Vem, da je on edini tisti pravi, to sem vedela takrat in vem sedaj. No, seveda ni popoln, je pa sigurno najboljši približek.user posted image

(odgovor članu AKP)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kaj pomeni PRAVA oseba?
20.8.2008 11:02:18   
aprilčica07
Se strinjam z razmišljanjem, ki ga je v postu navedla ronja:):)

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kaj pomeni PRAVA oseba?
20.8.2008 11:37:10   
Katey
Nikoli nisem verjela v t'prave, niti jih nisem iskala, pa je vendar prišel tudi zame res tisti pravi, kot strela z jasnega me je zadel in to čutim še danes, daje mi vse od ljubezni do prijateljstva, spoštovanja, skratka vse kar naj dober odnos in tisti pravi ima. Simpatični so mi njegovi - všeč njegovi +. Lahko rečem, da sem srečna in da se bom/va trudila tak odnos obdržat.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kaj pomeni PRAVA oseba?
20.8.2008 11:43:18   
urška
jaz sem pred kratkim v enem filmu slišala tole: you have to choose one person and then make it work.

od takrat mi je nekako jasno, da 'the one' najbrž ne obstaja in je samo holivudska izmišljotina. da se najverjetneje da lepo preživeti življenje z veliko ljudmi. da je tistih 'pravih' več.
moj problem je, ker sem citat slišala prepozno.

(odgovor članu Katey)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kaj pomeni PRAVA oseba?
20.8.2008 11:49:53   
daddy
IZVIRNO SPOROČILO: urška

jaz sem pred kratkim v enem filmu slišala tole: you have to choose one person and then make it work.




Pa ne le to .... praviloma je ženska tista, ki izbere.

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kaj pomeni PRAVA oseba?
20.8.2008 11:57:38   
lev76
Jaz mislim, da gospod ali gospa popolna ne obstajata.
Vsa stvar je samo v tem, ali lahko živiš s stvarmi ki te na drugemu motijo ali ne. Govorim o značajskih lastnostih in načinu obnašanja. Seveda pa je predpogoj, da imata nekako enake poglede na svet, na družino, na ljubezen, na otroke, na preživljenje prostega časa in podobno. Če je ta pogoj izpolnjen, potem je vse v tem,ali lahko živiš s tistimi manj lepimi stvarmi na njem ali ne.

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kaj pomeni PRAVA oseba?
20.8.2008 12:15:32   
Anonimen
you have to choose one person and then make it work.


Enostavno in še kako res.

(odgovor članu lev76)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kaj pomeni PRAVA oseba?
20.8.2008 12:34:19   
bingi
Vsak človek ima svojo definicijo PRAVEGA in ko ga najdeš je pač pravi zate. Potem se pa presneti trudiš skozi leta, da pravi še vedno ostane pravi.....user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kaj pomeni PRAVA oseba?
20.8.2008 12:51:45   
urška
IZVIRNO SPOROČILO: daddy

IZVIRNO SPOROČILO: urška

jaz sem pred kratkim v enem filmu slišala tole: you have to choose one person and then make it work.




Pa ne le to .... praviloma je ženska tista, ki izbere.


ja najverjetneje res. sicer popolnoma brez besede tudi moški niste. oz. če izberete ta prave besede (in dejanja seveda), boste verjetno tudi izbrani.

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kaj pomeni PRAVA oseba?
20.8.2008 13:00:20   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: lev76

Jaz mislim, da gospod ali gospa popolna ne obstajata.
Vsa stvar je samo v tem, ali lahko živiš s stvarmi ki te na drugemu motijo ali ne. Govorim o značajskih lastnostih in načinu obnašanja. Seveda pa je predpogoj, da imata nekako enake poglede na svet, na družino, na ljubezen, na otroke, na preživljenje prostega časa in podobno. Če je ta pogoj izpolnjen, potem je vse v tem,ali lahko živiš s tistimi manj lepimi stvarmi na njem ali ne.


Ja, s tem se pa skoraj strinjam.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu lev76)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kaj pomeni PRAVA oseba?
20.8.2008 13:01:12   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: urška

IZVIRNO SPOROČILO: daddy

IZVIRNO SPOROČILO: urška

jaz sem pred kratkim v enem filmu slišala tole: you have to choose one person and then make it work.




Pa ne le to .... praviloma je ženska tista, ki izbere.


ja najverjetneje res. sicer popolnoma brez besede tudi moški niste. oz. če izberete ta prave besede (in dejanja seveda), boste verjetno tudi izbrani.



Točno tako. Moški mora biti dovolj odločen in samozavesten, da si vzame to kar hoče. Enim je sicer baje simpatična štoravost in mencavost. Bojda jih rajca taka prikupna bebavost user posted image

(odgovor članu urška)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kaj pomeni PRAVA oseba?
20.8.2008 13:03:12   
baguSka
you have to choose one person and then make it work


se popolnoma strinjam... je pa vprasanje vsakega posameznika kako smatra 'pravega'... zame je moj moz npr pravi v tem trenutku... ni pa nujno da bo pravi do konca zivljenja... in zame pravi nikakor ne pomeni popoln... ker popolnosti NI...

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Kaj pomeni PRAVA oseba?
20.8.2008 13:18:41   
urška
IZVIRNO SPOROČILO: Bakfark

Bojda jih rajca taka prikupna bebavost user posted image


vsak po svoje sicer, ampak jaz ne vem kaj je rajcig v bebavostiuser posted image



IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

zame je moj moz npr pravi v tem trenutku... ni pa nujno da bo pravi do konca zivljenja...


no tukaj se potem začne začne: ....and then make it work.
ok seveda so situacije preko katerih ne moremo. če je posredi nasilje (tako in drugačno) seveda ne moremo vztrajti v zvezi.


< Sporočilo je popravil urška -- 20.8.2008 13:21:56 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Kaj pomeni PRAVA oseba?
20.8.2008 13:22:43   
daddy
IZVIRNO SPOROČILO: Bakfark

Točno tako. Moški mora biti dovolj odločen in samozavesten, da si vzame to kar hoče. Enim je sicer baje simpatična štoravost in mencavost. Bojda jih rajca taka prikupna bebavost user posted image


Odvisno od posameznika in pozameznice, na splošno pa - moški opazujejo, ženske gledajo, kako so opazovane. V večini primerov pa moški samo misli, da si je vzel, kar je hotel.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Kaj pomeni PRAVA oseba?
20.8.2008 13:27:16   
Anonimen
Mislim, da vem o čem govoriš. Poznam tipe, ki so v presojanju žensk bili blazno kritični, nobena ni bila dovolj dobra, vedno so se iskale slabosti. No potem vidiš tipa kako šeta čisto povprečno mariborsko deklino.

(odgovor članu daddy)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?