|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj se igrate ...
29.12.2005 18:52:16   
Vanček*
z vašimi srčki čez dan..midve bova prvega stari 2 meseca in čez dan skoraj nič ne spima. Sedaj pa je še zapadel sneg in vsak dan ne greva na sprehod..sva pač v vozeku na balkonu, ko pa prideva noter je moja piška takoj zbujena in želi pozornost, do sedaj ji je bilo zadosti, če sem se samo pogovarjala z njo..sedaj pa vidim da hoče več....
Kaj delate ve? Kakšne igrice se igrate?


LP Vančo


_____________________________

* če moreš ... pomagaj ...
če ne... pa pusti ljudi pri miru *
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kaj se igrate ...
29.12.2005 19:08:06   
Anonimen
Mislim, da jo počasi že lahko daš pod tisti telovadnico, če je že nisi, drugače pa, kaj pa vem, kaj sva se "igrala". Nosila po stanovanju, gledala lučke, se "pogovarjala" kaj je kje...pojma nimam.

(odgovor članu Vanček*)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kaj se igrate ...
29.12.2005 19:26:17   
Anonimen
Nik se do 4mesca nič ni htel igratuser posted image
Probaj res z kakim baby gym, ali pa ono ropotuljico, ki je kot zapestnica!user posted image user posted image

(odgovor članu Vanček*)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kaj se igrate ...
29.12.2005 19:28:57   
Katrin
Joj, kako človek hitro pozabi.
Kmalu bova imeli 10 mesecev; kaj sva se igrali pri dveh?
Veliko pogovarjanja, prepevala sem ji pesmice, brala knjigice naglas; po mojem je takrat že bila v ležalniku, kjer se je zamotila z visečimi igračkami; veliko tudi pleševa z njo v naročju saj v tem neznansko uživa; in pa razne besedne igre (biba leze ...)

Jah, upam da sem kaj pomagala. Ti samo uživaj v njeni bližini... user posted image

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kaj se igrate ...
29.12.2005 19:35:50   
smrka
Pri dveh mescih se z otročkom glih nimaš kaj igrat.. pr men je blo tako da sem jo dojila vsake dve ure.. ko je bila pa budna sem ji dokler je ležala na pojstli dala mojo roko, pa jo je gledala pa se je dotikala... drgač pa smo jo nosili dosti. Zdaj ko je pa že več kot 5 mescev je pa vse drugače. Na postelji se obe kotalive, igrave z igračami tako da ona grize kako plišasto igračo, pa še jest... jo žgečkam.... ko leži na tleh, se pa sama zaigra z igračami, ali pa ji prižgem plastičen lok na katerem visijo igračkein se premikajo in se jih trudi dotaknit in spulit... 

(odgovor članu Vanček*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kaj se igrate ...
29.12.2005 20:52:06   
Anonimen
Kar so že ostale omenjale.Predvsem pa si zapomni, njej je važna tvoja bližina. To je to!Tisto pravouser posted image

(odgovor članu Vanček*)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kaj se igrate ...
29.12.2005 22:28:21   
eva1
Pri 2 mesecih ne vem, če sva se kej veliko igrala-vem da so bile luči ful zanimive, tut če se bile ugasnjene...jih je lahko po pol ure gledal in se jim smejal, pa moj prsti kako migajo, se je ful pogovarjal z njimi! Pa v ležalnik, pa pod baby gym sem ga dala...druga se pa ne spomnem več...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kaj se igrate ...
29.12.2005 23:09:23   
lelaval
Pri 2 mesecih je moja dejansko samo jedla in spala. user posted image user posted image  Budna je bila res malo, pa še tisto mogoče v ležalniku, potem pa je je zmanjkalo. user posted image  Sicer pa sedaj so vsepovsod lučke - jelka in pa razne ropotuljice ali pa samo, da je pisano. Moja se sedaj ful rada igra s slinčki user posted image  - trakci so ji zanimivi in seveda okusni. user posted image  (stara pa je 6 mesecev)

(odgovor članu Vanček*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kaj se igrate ...
29.12.2005 23:20:16   
Vanček*
ja v ležalniku jo že imam..pojeva celi dan in se pogovarjama, najlepše je ko strmi v lestenec in se z njim pogovarja in se mu na cela usta smeji..to moraš videt, jaz umiram zraven od smeha..kak je to hecno...pa plešema tudi non stop, imam pač občutek da želi več ne vem...
Hvala vam za predloge...

Lep miren večer vam želim...

Vančo


_____________________________

* če moreš ... pomagaj ...
če ne... pa pusti ljudi pri miru *

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?