|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kako bi reagirale, če...
22.1.2014 11:00:43   
Polona31
...pridete iz službe utrujene, hitro skuhate kosilo, da so mož in otroka (1,5, 4 leta) čimprej siti in...
ko bi možu potožile o svoji utrujenosti, bi vam on odgovoril: ja kakšno bi šele bilo, če bi kaj delala. Meni je vse padlo dol...najraje bi šla nekam, se usedla dol in...
mu prepustila vso moje nedelo. user posted image user posted image user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kako bi reagirale, če...
22.1.2014 11:28:33   
stračatela
mislim da bi mi najraj eno primazalauser posted image drugače pa en teden ne delaj nič,skuhaj samo za sebe in otroka isto s pranjem in vsem ostalim,pa bo pol videl kdo kaj dela.sem sama že preizkusila in je vžgalouser posted image

(odgovor članu Polona31)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kako bi reagirale, če...
22.1.2014 11:36:02   
RIJA*
odvisno...

če spadaš med tiste, ki so non-stop utrujene (ne mi rečt, da takih ni....so, eni so pač taki jamrači, pa četudi ne delajo kaj preveč) potem mirno požri in naredi nekaj, da boš imela malo več energije...

če pa ne spadaš v to skupino, pa se do razsvetlitve ne pritakni ničesar, kar vas življensko ne ogroža user posted image

(odgovor članu Polona31)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
22.1.2014 11:55:57   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Polona31)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kako bi reagirale, če...
22.1.2014 12:07:43   
nyna84
One day a man comes home from work to find total mayhem at home.
The kids were outside still in their pajamas playing in the mud
and muck. There were empty food boxes and wrappers all around.
As he proceeded into the house, he found an even bigger mess.
Dishes on the counter, dog food spilled on the floor, a broken
glass under the table, and a small pile of sand by the back door.
The family room was strewn with toys and various items of clothing,
and a lamp had been knocked over.

He headed up the stairs, stepping over toys, to look for his wife.
He was becoming worried that she may be ill, or that something had
happened to her.

He found her in the bedroom, still in bed with her pajamas on,
reading a book. She looked up at him, smiled, and asked how his
day went. He looked at her bewildered and asked "what happened
here today?"

She again smiled and answered, "You know everyday when you come
home from work and ask me what I did today?"

"Yes," was his reply."

She answered, "Well, today I didn't do it!"



(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kako bi reagirale, če...
22.1.2014 12:09:05   
nyna84
Upam, da si razumela namig. user posted image

(odgovor članu nyna84)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kako bi reagirale, če...
22.1.2014 12:43:46   
dreamhorse
Možu se ne jamra... to je pri meni prvo pravilo.. raje vidim, da se sprašuje od kot imam vso energijo.
Drugače pa ja, tudi jaz nekaj dni ne bi nič delala, potem pa naj vidi kako je...

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kako bi reagirale, če...
22.1.2014 13:18:35   
lotkla
Ne vem, kako imata urejeno z dviganjem otrok v vrtcu, ampak si probala kdaj priti domov za možem in ga vprašala: ja, a nisi še nič skuhal?
Drugače pa naredi kot so ti punce svetovale. Namerno ne delaj ničesar, bo zelo hitro opazil, da nekaj ne štima. Potem pa "udari po mizi" in reč, da si bosta od sedaj naprej delila določena opravila. In naj ti nikar ne očita, da on zasluži več (predvidevam) in da ima bolj odgovorno službo od tebe.

(odgovor članu Polona31)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kako bi reagirale, če...
22.1.2014 13:23:18   
Lukka
Ja glej... To da mu jamras se mi zdi precej trapasto. Si zelela pomoc? Si se mu hotela smilit? Pomilovat? Ne vem kaj si ti zelela! Enostavno jamrat ali kako?
A ti je kosilo tako tezko skuhat? Nocem te uzalit, vendar kuhano kosilo ni stvar, da pades okrog no!

(odgovor članu Polona31)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kako bi reagirale, če...
22.1.2014 13:35:13   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Lukka
Ja glej... To da mu jamras se mi zdi precej trapasto. Si zelela pomoc? Si se mu hotela smilit? Pomilovat? Ne vem kaj si ti zelela! Enostavno jamrat ali kako?
A ti je kosilo tako tezko skuhat? Nocem te uzalit, vendar kuhano kosilo ni stvar, da pades okrog no!


če si gospodinja brez 8 urne dodatne službe, je bolje da se ne oglašaš s "padanjem okrog".. moje skromno mnenje seveda.

(odgovor članu Lukka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kako bi reagirale, če...
22.1.2014 13:38:28   
nyna84

IZVIRNO SPOROČILO: dreamhorse

Možu se ne jamra... to je pri meni prvo pravilo.. raje vidim, da se sprašuje od kot imam vso energijo.
Drugače pa ja, tudi jaz nekaj dni ne bi nič delala, potem pa naj vidi kako je...


In zakaj se možu ne jamra? To pa je zdrav odnos, da mu ne smeš opisati svojih občutkov in počutja. Sem se spomnila prav na tisti prispevek na temi druzina in deloholik (od skuštrane), kako se mora obnašati žena/gospodinaj do svojega moža (iz leta 1955). user posted image user posted image

Za hvala lepa, ker mu hiti takoj po svoji službi kuhat, je šele nesramen, da kao nič ne dela. Kje pa piše, da mora ona skuhat in vse zrihtat?
Naj si skuha sam ali pa naj umre od lakote, če mu je pretežko. user posted image

(odgovor članu dreamhorse)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   [Brisano sporočilo]
22.1.2014 13:41:28   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   [Brisano sporočilo]
22.1.2014 13:42:38   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu nyna84)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kako bi reagirale, če...
22.1.2014 13:43:07   
nyna84

IZVIRNO SPOROČILO: Lukka

Ja glej... To da mu jamras se mi zdi precej trapasto. Si zelela pomoc? Si se mu hotela smilit? Pomilovat? Ne vem kaj si ti zelela! Enostavno jamrat ali kako?
A ti je kosilo tako tezko skuhat? Nocem te uzalit, vendar kuhano kosilo ni stvar, da pades okrog no!

Ja, možu se ne jamra, ker je to skrajno trapasto.
Raje na RR odpreš 100 tem, kjer potem izražaš svoje frustracije zaradi nezadovoljstva.

Lukka, ti si 24/7 housewife, zato nisi kompetenten za komentarje. Sploh take.

In če kuhano kosilo ni taka stvar, jo lahko skuha tudi gospod mož.

(odgovor članu Lukka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kako bi reagirale, če...
22.1.2014 13:44:17   
šrimpf
polona31, zakaj pa nisi takoj razčistila, kaj je mož mislil s svojo opazko? jaz vem, da bi takoj burno reagirala user posted image

lukka in dreamhouse, sta ostala kakega pol stoletja zadaj?

(odgovor članu nyna84)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kako bi reagirale, če...
22.1.2014 13:46:15   
šrimpf
lukka, a nimaš ti neke gospodinjske pomočnice na vsake toliko, ali sem si narobe zapomnila? user posted image

(odgovor članu šrimpf)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kako bi reagirale, če...
22.1.2014 13:47:19   
dota
IZVIRNO SPOROČILO: Lukka

Ja glej... To da mu jamras se mi zdi precej trapasto. Si zelela pomoc? Si se mu hotela smilit? Pomilovat? Ne vem kaj si ti zelela! Enostavno jamrat ali kako?
A ti je kosilo tako tezko skuhat? Nocem te uzalit, vendar kuhano kosilo ni stvar, da pades okrog no!



Ja no, če si cel doma in si jaja praskaš res ni bik dil, to pa res.

Če pa si od 7h do cca. 15:30 na šihtu, letiš po frocovje v vrtec, prinoriš domov, strpaš otročad nekam kjer ti ne lazi pod nogami, se spraviš kuhat kosilo, med lupljenjem krompirja, enga previjaš, drugmu istočasno brišeš nos, zrihtaš oba. Lupiš krompir dalje in mimogredo ko se krompir kuha s ponvijo tolčeš po mesu (đejmi sistem mehčanja mesa), nakar prvi spet pride da se je glavo butnu, tadrug, da mu je prvi barvice spizdu, oba se dereta kukr da jima fali pol telesa, tebe pa ma da bi ponev kje drugje uporabil in ne na mesu. Medtem ko tolažiš taprvega in mu pihaš buško, tadrugmu dopoveduješ, da naj gre risat tja kjer ga taprvu ne bo motil, mimogrede še posoliš zrezek ga popopraš in vržeš v ponev. Pol se spraviš nad solato in ko uspešno učiš tistih par listov hrbtno plavanje skočiš preverit kaj mulca delata, ker je že čisto predolgo tišina. Nakar ugotoviš, da se je en trudil preobleč in se je zataknil v majico, ga rešiš, tadrug ti pa je z barvico popisal steno, njune cunje pa so ol over d flet. Medtem ko se kuha krompir, meso peče in je solata na varnem v skledi, letaš po stanovanju in skušaš vsaj za prvo silo pospravit cunje na svoje mesto, ker sta mulca zlata otroka ti seveda pomagata, le da zanju to pomeni igro in naredita še večji raztur. No s pomočjo nadnaravnih sposobnosti ti nekako uspe, da na koncu flet vseeno zgleda kot prebivališče vsaj približno s higieno seznanjenih ljudi, se tudi mulca umirita in je kosilo za silo skuhano.
No in potem pride gospod soprog domov okrog pol petih petih, ker pač ima dlje službo, stanovanje je v mejah normale, kosilo skuhano, gospa mati pa čist skurjena. Po tem ko je gospa na odgovorni funkciji ves dan sestankovala in reševala zagonetene finančne in vodstvene probleme

< Sporočilo je popravil dota -- 22.1.2014 13:50:56 >

(odgovor članu Lukka)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kako bi reagirale, če...
22.1.2014 13:52:44   
petea
dota
user posted image


(odgovor članu dota)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kako bi reagirale, če...
22.1.2014 13:56:11   
Lukka

IZVIRNO SPOROČILO: šrimpf

lukka, a nimaš ti neke gospodinjske pomočnice na vsake toliko, ali sem si narobe zapomnila? user posted image



Ja pa ne vsak dan! Seveda imamo gospo, ki naredi vecja dela. Kuham pa sam.

(odgovor članu šrimpf)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kako bi reagirale, če...
22.1.2014 13:56:31   
nyna84
user posted image user posted image user posted image
Dota, ta je bila pa čist original user posted image

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kako bi reagirale, če...
22.1.2014 13:56:59   
alda
IZVIRNO SPOROČILO: Lukka


IZVIRNO SPOROČILO: šrimpf

lukka, a nimaš ti neke gospodinjske pomočnice na vsake toliko, ali sem si narobe zapomnila? user posted image



Ja pa ne vsak dan! Seveda imamo gospo, ki naredi vecja dela. Kuham pa sam.


Lukka a kaj sneži na severu?

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu Lukka)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kako bi reagirale, če...
22.1.2014 13:58:26   
Luns
Zakaj pa rabiš pomoč Lukka...ah mal pospravit pa res ni nič tazga user posted image

(odgovor članu nyna84)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Kako bi reagirale, če...
22.1.2014 14:00:03   
nyna84

IZVIRNO SPOROČILO: Lukka

IZVIRNO SPOROČILO: šrimpf

lukka, a nimaš ti neke gospodinjske pomočnice na vsake toliko, ali sem si narobe zapomnila? user posted image


Ja pa ne vsak dan! Seveda imamo gospo, ki naredi vecja dela. Kuham pa sam.

Se pravi, da delaš ne, večja dela ti opravijo drugi, cel dan je tvoje delo samo varstvo tamale pa osnovna gosp. dela (cote, posoda ...)?
In potem pametuješ, ženski, ker je po službi in vseh opravilih (za katere nima pomoči) pojamrala možu ... user posted image
Ni čudno, da tle na RR non stop kozlarije klobasaš. Primi se dela, ker imaš preveč časa.

(odgovor članu Lukka)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   [Brisano sporočilo]
22.1.2014 14:01:18   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu dota)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Kako bi reagirale, če...
22.1.2014 14:07:57   
Lukka

IZVIRNO SPOROČILO: alda

IZVIRNO SPOROČILO: Lukka


IZVIRNO SPOROČILO: šrimpf

lukka, a nimaš ti neke gospodinjske pomočnice na vsake toliko, ali sem si narobe zapomnila? user posted image



Ja pa ne vsak dan! Seveda imamo gospo, ki naredi vecja dela. Kuham pa sam.


Lukka a kaj sneži na severu?


Snezi ja. Ze cel teden... Danes ne mocno.


(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Numerologija imena
mel79

Pri izbiri imena za novega družinskega člana smo upoštevali tudi numerološko analizo imena in priimka v kombinaciji z rojstnim datumom.

Da (17%)

Ne (83%)


Število vseh glasov: 400

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!