|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kako popraviti cvek brez učenja oz...
16.5.2008 9:49:19   
Anonimen
... kako prepričati mulca, da se nauči vsaj toliko, da bo popravil cvek? user posted image user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kako popraviti cvek brez učenja oz...
16.5.2008 9:58:45   
srki
Ne vem. S silo verjetno ne. S pogovorom, o čem in kako pa ne vem. Mogoče s tem, da mu rečeš, poglej mene, ki se nisem učilauser posted image , kje sem zdaj (mislim koliko časa delaš-koliko ur si v službi). Ah, ne vem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kako popraviti cvek brez učenja oz...
16.5.2008 9:59:36   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: srki
Mogoče s tem, da mu rečeš, poglej mene, ki se nisem učilauser posted image , kje sem zdaj (mislim koliko časa delaš-koliko ur si v službi).

Bog ne daj, da mu to rečem, ker točno to hoče. Šiht in svoj denar. user posted image

(odgovor članu srki)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kako popraviti cvek brez učenja oz...
16.5.2008 10:01:32   
Anonimen
Kolk je pa staruser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kako popraviti cvek brez učenja oz...
16.5.2008 10:05:38   
Anonimen
Letos bo 11 let. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kako popraviti cvek brez učenja oz...
16.5.2008 10:14:03   
Volga
Mogoče bi bilo pa treba že prej misliti na to, mislim tam nekje septembra, pa morda par let prej. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kako popraviti cvek brez učenja oz...
16.5.2008 10:14:44   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: Plemenita007

IZVIRNO SPOROČILO: srki
Mogoče s tem, da mu rečeš, poglej mene, ki se nisem učilauser posted image , kje sem zdaj (mislim koliko časa delaš-koliko ur si v službi).

Bog ne daj, da mu to rečem, ker točno to hoče. Šiht in svoj denar. user posted image


Aja, pol bi fant že rad delal.

No, nam so vedno govorili, če ne boš priden v šoli in se učil, boš šel pa na babriko delat.

Mah, kaj pa vem, Karin, jaz nekako zastopim, da pri 11 že kakšen cvek prileti. Jaz sem bila v 4. razredu tako raztresena v šoli, cveka ravno nisem imela nobenega, sem se pa bala učiteljice, pa naloge pozabljala, pa meje z Avstrijo nisem znala pokazat, tok me je bilo strah pred njouser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kako popraviti cvek brez učenja oz...
16.5.2008 10:15:19   
Anonimen
No, sej veš da svojih otrok nimam, sam se pa spomnim kako so z mano delal. In če bi jaz pri 11ih prvlekla cvek domov bi mela prvo ukinjeno žepnino. In je po vsej verjetnosti neb dobila dokler ga neb popravla. Je pa res da pri takih letih še nikol nism cveka fasala. K mene je blo sram v šoli če kej nism znala.
Pa tud na splošno smo si mogl pr nas žepnino zaslužit. To se prav pomagat doma v gospodinjstvu. Če sm mela svinjsko sobo so mi jo tud tist tedn ukinl. Pač otrok more vedet da dejanjem sledijo posledice.
Kar se pa tiče delat pa svoj denar met. Ko sm mela jst v srednji popravca se je ati vsedu z mano in z listom papirja in sva mela pogovor. Mi je pojasnu da če ruknem grem delat v fabrko(zdej vem da me neb dal, takrat sm mu pa verjela). Pol je napisal kolk približno bom zaslužila, kolk bom njemu dajala za najemnino ker bom pol odrasla odgovorna oseba, kolk za hrano, pojasnu da mi ne bo več kupoval oblek in še to vključil, pojasnil kaj bom mogla poleg šihta še doma počet..... No, popravca sm nardila z 98%user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kako popraviti cvek brez učenja oz...
16.5.2008 10:16:13   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

Mogoče bi bilo pa treba že prej misliti na to, mislim tam nekje septembra, pa morda par let prej. user posted image


A misliš, da ima popravcauser posted image . Al je mogoče sam cvek pisal pri kontrolki.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kako popraviti cvek brez učenja oz...
16.5.2008 10:19:24   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: srki

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

Mogoče bi bilo pa treba že prej misliti na to, mislim tam nekje septembra, pa morda par let prej. user posted image


A misliš, da ima popravcauser posted image . Al je mogoče sam cvek pisal pri kontrolki.



Ne vem, ampak verjetno je pomemben cvek, da ga mora popravit. Bo karnisa morda kaj več povedala.

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kako popraviti cvek brez učenja oz...
16.5.2008 10:19:32   
Anonimen
Dva cveka ima. Matematiko in GLASBO. user posted image  Niti ne iz neznanja, ampak prej iz čiste lenobe. Mislilo se je na popravljenja (in na to, da svekov sploh ne bi dobil) že prej, ampak ju pač je. Iz omenjenega razloga.

Karin - žepnine pa nima. Kar potrebuje, mu jaz kupim. Mu nimam česa ukiniti. user posted image

(odgovor članu srki)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kako popraviti cvek brez učenja oz...
16.5.2008 10:19:37   
Anonimen
Pa še nekaj.....če od njega pričakuješ sam to da nima cvekov da ma vsaj dva.....zakaj bi se fant trudil za več. Sej ti itak dol visi al ma petke al pa dvojke. Glavno da ma pozitivno.

Sej ni fajn met previsokih zahtev za otroke, sam prenizkih pa tud ne.

In cvek pri 11ih je iz čiste lenobe.
Nč ven dokler ga ne popravi, pa keš ukint. No, vsaj pr men vem da bi ble posledice. Lenobe ne toleriram. Da ne govorimo o tem kakšne probleme imajo ljudje v odraslem življenju ker nimajo delovnih navad. To je ena glavnih stvari ki jih je treba otroku privzgojit. Ne pridejo že na svet s tem. Cvek je problem zdej, čez 5 let bo pa ta lenoba in nemotiviranost še dost večji problem.
Je pa že mal pozno ja, se strinjam z volgo. Sam vse se da.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kako popraviti cvek brez učenja oz...
16.5.2008 10:21:44   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Plemenita007

Dva cveka ima. Matematiko in GLASBO. user posted image  Niti ne iz neznanja, ampak prej iz čiste lenobe. Mislilo se je na popravljenja (in na to, da svekov sploh ne bi dobil) že prej, ampak ju pač je. Iz omenjenega razloga.

Karin - žepnine pa nima. Kar potrebuje, mu jaz kupim. Mu nimam česa ukiniti. user posted image


Kako to misliš? Je znal, pa se mu ni dalo pisat al kako? Ali je bil len, pa se mu ni dalo učiti, pa potem ni znal? In kaj, bo imel popravce ali je samo en navaden cvek?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kako popraviti cvek brez učenja oz...
16.5.2008 10:22:51   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: karin24
Nč ven dokler ga ne popravi

No, terorist pa tudi nisem. Še najmanj zaradi cveka. Saj se en bo svet podrl, če ju bo imel, ampak ni pa to ravno najlepša stvar, kar mi je kristalno jasno. Nima smisla zdaj moralizirati o tem, da bi bilo treba prej misliti in podobno. Je, kar je. Zdaj naj bi bilo pomembno to rešiti oz. popraviti. Ja, mulc je len, seveda in jasno, da je kriva moja ne-vzgoja glede tega, ampak tudi za to je zdaj "nekoliko" pozno. A je sposobna kakšna od vas dati samo nasvet, kako popraviti cvek (ja, samo da bo pozitivno, pa je OK) - brez ostalega balasta? Hvala. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kako popraviti cvek brez učenja oz...
16.5.2008 10:24:38   
Anonimen
A je sposobna kakšna od vas dati samo nasvet, kako popraviti cvek (ja, samo da bo pozitivno, pa je OK) - brez ostalega balasta? Hvala.


Mislm kakšno vprašanje pa je to? Kako popravit cvek? Ja z učenjem, kako leuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kako popraviti cvek brez učenja oz...
16.5.2008 10:25:50   
higuys
Kako popraviti cvek brez učenja?

Brez učenja nemogoče.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kako popraviti cvek brez učenja oz...
16.5.2008 10:26:03   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Volga
Je znal, pa se mu ni dalo pisat al kako? Ali je bil len, pa se mu ni dalo učiti, pa potem ni znal? In kaj, bo imel popravce ali je samo en navaden cvek?

Ja, tako nekako. Zna skoraj vse, ampak je pretežko držati svinčnik v roki in pisati, če je pa bolj pomembno gledati skozi okno učilnice, kako nekateri zunaj na igrišču igrajo nogomet. user posted image  Učiti se mu tako ali tako nikoli ne da, ampak se vseeno vsaj toliko sestavi skupaj, da ima pozitivne ocene. Žal je pri hiperaktivnih otrocih tole vse skupaj nekoliko drugače, kakor si ve predstavljati, priznam pa, da je nekaj tukaj tudi moje ne-vzgoje oz. ne-držanja discipline okrog tega. Ampak whatever - ima dva cveka (kontrolki), ne dva predmeta popoln cvek. Vendar mora ta dva cveka popraviti z zdajšnjo zadnjo kontrolko, saj ima poleg dveh cvekov še dve dvojki. In če to ne bo vsaj 2, bo končna ocena 1. Kar je pa ponavljanje, kakor jaz vem.

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kako popraviti cvek brez učenja oz...
16.5.2008 10:26:04   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Plemenita007

IZVIRNO SPOROČILO: karin24
Nč ven dokler ga ne popravi

No, terorist pa tudi nisem. Še najmanj zaradi cveka. Saj se en bo svet podrl, če ju bo imel, ampak ni pa to ravno najlepša stvar, kar mi je kristalno jasno. Nima smisla zdaj moralizirati o tem, da bi bilo treba prej misliti in podobno. Je, kar je. Zdaj naj bi bilo pomembno to rešiti oz. popraviti. Ja, mulc je len, seveda in jasno, da je kriva moja ne-vzgoja glede tega, ampak tudi za to je zdaj "nekoliko" pozno. A je sposobna kakšna od vas dati samo nasvet, kako popraviti cvek (ja, samo da bo pozitivno, pa je OK) - brez ostalega balasta? Hvala. user posted image



Morda tako, da otrok leži na kavču, gleda risanke in filme, ti pa mu z lijem skoz ušesa v glavo zlivaš matematiko in glasbo? user posted image

Na vprašanje: kako popraviti cvek je samo en odgovor: z delom in učenjem. Zdaj če se pa tebi tega ne da izvajati, je pa potem itak vseeno. Saj gre za tvojega otroka.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kako popraviti cvek brez učenja oz...
16.5.2008 10:28:23   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Volga
Morda tako, da otrok leži na kavču, gleda risanke in filme, ti pa mu z lijem skoz ušesa v glavo zlivaš matematiko in glasbo? user posted image

Pameten nasvet. Mi zaupaš postopek? user posted image
Na vprašanje: kako popraviti cvek je samo en odgovor: z delom in učenjem. Zdaj če se pa tebi tega ne da izvajati, je pa potem itak vseeno. Saj gre za tvojega otroka.

Res je. Za mojega otroka gre. Zato tudi jaz sprašujem. Cinično in s humorjem, kakor vedno - in nekateri to razumejo. Ti očitno ne. Pa vseeno - nič hudega. Preživel(i) bomo v vsakem primeru, kajne? user posted image

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kako popraviti cvek brez učenja oz...
16.5.2008 10:38:37   
Volga
Cinično in s humorjem, kakor vedno - in nekateri to razumejo. Ti očitno ne.


Ne, tega pa res ne morem razumeti, da nekdo s cinizmom in humorjem sprašuje o, nemara celo, prihodnosti svojega otroka. Ampak svet bo še vedno stal na svojim temeljih, a ne user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kako popraviti cvek brez učenja oz...
16.5.2008 10:40:56   
Anonimen
Meni se zdi popolnoma normalno, da humor vmešam v vse. Kaj pa naj? Cele dneve jamram, jokam in se pritožujem? Na-a. Kdaj pa kdaj že, ampak na splošno pa nisem tak človek. In če smo ravno pri ocenah mojega otroka - seveda so pomembne, niso pa bistvo življenja. Želim, da ima OK ocene, ne bo pa se podrl svet (ostal bo na svojih temeljih, ja user posted image ), če jih ne bo imel. Zato kakšne nepotrebne panike ne mislim zganjati, bom pa naredila, kar sploh še lahko, v tem enem mesecu. Morda bo uspelo, morda ne. Bomo videli.

Hvala za nasvet... anyway. user posted image

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kako popraviti cvek brez učenja oz...
16.5.2008 10:58:54   
bskrle
Inštruktorja nabavite, potem naj pa mali poleti kaj dela, da bo zaslužil zanj - za plačilo. Nabira borovnice, maline in jih prodaja ipd

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Kako popraviti cvek brez učenja oz...
16.5.2008 11:08:03   
srki
Glede na to, koliko sta s Kamikazo doma, pol pa res tudi jaz ne vem drugega, kot inštruktorja.


(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Kako popraviti cvek brez učenja oz...
16.5.2008 11:27:08   
Anonimen
Kaj mu bo pa inštruktor pomagal pri tem da bo pisal kontrolko namest bulu na igriščeuser posted image

Pa za glazbo majo zdej otroci inštruktorje al kako? Pa za telovadbo, tehniko in gospodinjstvo tud? user posted image  Fak, kam smo prišliuser posted image

Pri lenobi nima inštruktor kaj. Inštruktor je pomoč pri razumevanju snovi, nima pa kej pomagat če se otroku ne da pisat.

(odgovor članu srki)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   [Brisano sporočilo]
16.5.2008 12:22:09   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Mesec rojstva lahko vpliva na poklic tvoje...
Si vedela, da mesec rojstva, v katerem je rojen tvoj otrok, lahko vpliva na njegov poklic?
Pravice iz naslova krajšega delovnega časa
photo
Eden od staršev, ki neguje in varuje otroka do tretjega leta starosti, ima pravico delati krajši delovni čas, ki pa mora...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?