|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kam na Bicom?
15.10.2006 8:49:45   
tincci

Kam hodite na bicom? Mi smo iz okolice LJ in sem zaenkrat dobila tele predloge:
- LJ: Dominik Golenhofen
- LJ: Karin Rižnar (a ima kdo kontaktne podatke?)
- Rogaška (Brigita Niegelhel)
- potem obstaja še en rus v Fužinah, samo mislim, da on zdravi prek šarenice s homeop. zdravili in ne z bicomom

A mate izkušnje s temi zdravniki? Še kak drug predlog? Najboljš bi blo v LJ in okolici, če pa drugače ne bo šlo, se bomo pa tudi v Rogaško vozili.

hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kam na Bicom?
15.10.2006 10:09:12   
Anonimen
Kaj pomeni "bicom"?Res ne vem...user posted image

(odgovor članu tincci)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kam na Bicom?
15.10.2006 11:49:38   
tincci
bioresonančna terapija

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kam na Bicom?
15.10.2006 21:02:55   
TONČI.
Kranj al pa Jesenice

(odgovor članu tincci)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kam na Bicom?
26.10.2006 12:39:52   
milenapu
Mi hodimo na bicom v Rogaško - in naš malček zaenkrat tole kar lepo prenašauser posted image !

ambulanta za bioresonanco - Rogaška 03/ 819 0690!

LP

(odgovor članu tincci)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kam na Bicom?
29.10.2006 19:47:03   
bobek
Ali je katera že bila v Kranju na bioresonanci? Tudi moj malček je alegičen in me zanimajo vaše izkušnje. Zelo pa bi bila tudi hvaležna tisti, ki bi mi sporočila telefonsko številko. Sem namreč iz Gorenjske in mi je Rogaška malček oddaljena.

(odgovor članu milenapu)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kam na Bicom?
30.3.2007 13:48:42   
Lea77
V Kranju je ga Petra gsm: 031/714-755. Imam pozitivne izkušnje.
Zanima me če kdo ve za koga, ki bi se ukvarjal s tem bližje Nove Gorice in vaše izkušnje.

(odgovor članu bobek)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kam na Bicom?
30.3.2007 14:36:19   
Anonimen
V Lj.:Karin Rižner:059922681-čakalna doba 4 mes.(sem klicala prejšnji teden)
baje jo delajo tudi v zavodu Revita,imam pa še eno št.(upam da je prava)
dr.Tea Rome:041/899-432 upam,da vam bo kaj pomagalo!
Lp

(odgovor članu tincci)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kam na Bicom?
29.5.2007 13:28:14   
alepš
Mi hodimo na Jesenice. Gospa Mojca je zelo prijaznauser posted image . Smo po drugi terapiji. Zanima me, če ima še katera  izkušnje z Bicomom na Jesenicah, naj mi jih zaupa.

Hvala, čav

(odgovor članu bobek)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kam na Bicom?
31.5.2007 13:14:56   
Enolla
IZVIRNO SPOROČILO: Lea77

V Kranju je ga Petra gsm: 031/714-755. Imam pozitivne izkušnje.
Zanima me če kdo ve za koga, ki bi se ukvarjal s tem bližje Nove Gorice in vaše izkušnje.


Živ. Nimamo sicer izkušenj, čeprav razmišljamo o tem. V Medigoju mi je prišla pod roke zgibanka, da je Bioresonančna terapia možna v Rožni dolini izvajal pa naj bi jo dr. Jolan Miklos. Več kot to ne vem.

(odgovor članu Lea77)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kam na Bicom?
20.10.2008 15:54:04   
romanac
Pozdravljeni,
berem, da ste hodili v Rogaško. A je tudi sedaj še vedno vse v redu? Hvala za odgovor in lp,

(odgovor članu milenapu)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kam na Bicom?
20.10.2008 16:16:27   
Tisana
Mi smo bili pri Karin Rižner in moram žal reči, da neuspešno. Sicer je pravilno odkrila alergijo na KM, potem pa smo pupo vozili na terapije k njej in nam je po dragih terapijah zagotovila, da nima več alergije na KM. Čez dober teden je bila testirana in krvni izvidi so definitivno pokazali alergijo na KM.Poznam pa par odraslih, ki jim je bioresonanca pomagala prav pri odpravljanju alergij, vendar so hodili na Vrhniko.

_____________________________

V mladosti zamujenih norosti ne more nadomestiti vsa modrost starosti. (Bertrand Russel)

(odgovor članu romanac)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kam na Bicom?
20.10.2008 16:32:39   
madela
IZVIRNO SPOROČILO: Tisana

Mi smo bili pri Karin Rižner in moram žal reči, da neuspešno. Sicer je pravilno odkrila alergijo na KM, potem pa smo pupo vozili na terapije k njej in nam je po dragih terapijah zagotovila, da nima več alergije na KM. Čez dober teden je bila testirana in krvni izvidi so definitivno pokazali alergijo na KM.Poznam pa par odraslih, ki jim je bioresonanca pomagala prav pri odpravljanju alergij, vendar so hodili na Vrhniko.


Mi smo hodili v Rogaško in  po cca. 20 terapijah bi naj bilo vse ok. Krvni testi v uradni medicini pa so pokazali drugačno zgodbo.
Naš malček je star 4 leta in zaenkrat nič ne kaže,da bi bilo kaj bolje.


Danes mi je pa vzgojiteljica v vrtcu priporočala bioenergetika,h kateremu je hodila tudi sama. Omanila mu je mojga fantka in bi ga rad spoznal in mu pomagal. Danes sem klicala in malega naročila. Povedal mi je,da so samo 4 terapije,cena pa kolikor sam daš user posted image
A ima kdo s tem kaj izkušenj,TOREJ Z BIOENERGETIKO. Je pa tale gospod iz morja pri hramu.

(odgovor članu Tisana)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kam na Bicom?
20.10.2008 18:21:57   
Jakisonček
Madela, jaz še nisem slišala za tega pri Hramu, bi me pa zelo zanimal. Če si tako prijazna mi prosim sporoči kakšno telefonsko št. na zasebno sporočilo. SMo bili mi tudi na bioresonanci v Rogaški pa sem vedno bolj skeptična. Čakam, da gremo v novembru spet na uradno testiranje.

(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kam na Bicom?
20.10.2008 19:06:56   
Babay
Vidim, da nobeden ne hodi tja kot jaz! Sem izredno zadovoljna, ni dolge čakalne vrste, ker ima terapevtka termine čez cel dan, spozna se na naravna zdravila ( homeopatija,...) - je farmacevtka, pa zdi se mi, da ima ugodne cene. Če kdo želi: Škofja Loka, Kristina Furlan, telefon 041740920, če se ne javi pomeni, da ima terapije in vas pokliče nazaj!
A kdo hodi k njej?

(odgovor članu Jakisonček)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kam na Bicom?
21.10.2008 8:33:43   
madela
Ker je kar nekaj zanimanje za tega bioenergetika,bom še tukaj posredovala podatke.

http://www.drustvo-dotik.si/

To je link,do njegove uradne strani,ampak je bolj malo napisano.
Bioenergetik je gospod
Jože Topolovec
Morje 48 d
Morje pri Framu

Telefonska številka:040/831-676

Kako poteka in kako pomaga pa žal ne vem,ker je za nas prvič! Zelo dobre in pohvalne izkušnje ima naša vzgojiteljica,katera mi je tudi posredovala podatke.

Veliko sreče vsem,pri premagovanju alergij!

< Sporočilo je popravil madela -- 21.10.2008 8:38:16 >

(odgovor članu Jakisonček)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kam na Bicom?
22.10.2008 16:45:52   
*zoe*
A mi lahko poveste kako vse to izgleda?

(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kam na Bicom?
6.11.2008 15:10:41   
beba2
Pozdravljene,

tudi moja puncka ima AD stara 18mesecev. Zanima me če je kdo bil v Postojni pri Tadeji Krašna in kakšne izkušnje imajo s bioresonanco.mi še nismo ble ampak smo ble že večkrat pri dermatologu in večkrat različna mnenja glede alergije.

lp

(odgovor članu *zoe*)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kam na Bicom?
8.11.2008 15:53:21   
Irenna
nobeden ne hodi tja kot jaz! Sem izredno zadovoljna, ni dolge čakalne vrste, ker ima terapevtka termine čez cel dan, spozna se na naravna zdravila ( homeopatija,...) - je farmacevtka, pa zdi se mi, da ima ugodne cene. Če kdo želi: Škofja Loka, Kristina Furlan


Babay  kako pa poteka terapija pri ga. Furlan in kako deluje?

Mi smo dali skozi cca. 20 terapij ali več pri Petri v Kranju; pri zdravljenju neuspešni, še vedno alergični na mleko, sojo, jajca, govedino, ...  - pri nas to ne funkcionira. Sicer pa pohvalim strokovnost terapevtke !! Nam je dala kar precej napotkov in usmeritev, ki jih od zdravnikov nismo dobili, so nam pa pomagali zelo.  Priporočam !

Sedaj smo stari 4 leta in pol, pa lepo na dieti in zdravilih. Imamo pa še dojenčka - 7 mesecev - pa se isto borimo z alergijami - z dieto. Bi pa z veseljem vidla, da bi tud nam kaj pomagalo, da se tega znebimo al pa vsaj malo še omilimo.

A še kakšen bioenergetik na Gorenjskem ali Lj  - za alergije ?
A je kdo bil pri  g.Domamčiču v Kransji Gori ?

_____________________________


Špela 2.4.2004 in naš doječek
Miha 29.3.2008

(odgovor članu Babay)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kam na Bicom?
8.11.2008 20:45:24   
Janeja
IZVIRNO SPOROČILO: Tisana
... in nam je po dragih terapijah zagotovila, da nima več alergije na KM. Čez dober teden je bila testirana in krvni izvidi so definitivno pokazali alergijo na KM


A ti ni povedala, da alergeni v telesu ostanejo še vsaj 6 mesecev po končanih terapijah in ti se potem na testiranju uradne medicine (kožni ali krvni testi) pokažejo kot alergija, ki pa to v resnici več ni.

Pri nas je bilo isto - sicer že pred 5 leti. Sina smo na bioresonanci ozdravili vseh alergij, testiranje jo je pa po 3 mesecih še vedno pokazalo. Ampak jaz VEM, da alergičen ni bil več, ker je od končanih terapij naprej jedel vse brez kakršnihkoli posledic. Prej se mi je pa skoraj zadušil, če je samo mimo kakšnega mleka ali pa jajc šel. OK mal pretiravam ampak je bil res ZELO, ZELO HUD alergik.

(odgovor članu Tisana)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kam na Bicom?
24.11.2008 12:16:59   
manja143
Pozdravljena,

zagotovo je najlažje najbližje... Mi obiskujemo ambulanto BIoMedicina v Mariboru in smo zadovoljni. Če potrebuješ kakšno informacijo 02-25 11 261.

lp

(odgovor članu tincci)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kam na Bicom?
28.11.2008 12:50:51   
*zoe*
A mi lahko katera posreduje tel. št. za bioresonanco na Jesenicah?

Hvala

(odgovor članu manja143)
Neposredna povezava do sporočila: 22
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?