|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kapljice proti krčem?
16.5.2008 12:00:52   
xerox
Ali so boljše koroške ali gorenjske?
Kje pa jih sploh lahko kupim, kje ene in kje druge?? A v lekarnah jih ni?

Zdej mam trenutno kuminin sirup in sap kapljice, pa ni nevem kakšnega učinka.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kapljice proti krčem?
16.5.2008 12:05:45   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: xerox

Ali so boljše koroške ali gorenjske?
Kje pa jih sploh lahko kupim, kje ene in kje druge?? A v lekarnah jih ni?

Zdej mam trenutno kuminin sirup in sap kapljice, pa ni nevem kakšnega učinka.


Pa tudi ni obvezno, da bodo katere pomagale. Nekaterim otrokom ne pomaga nič, morajo pač prerasti to zadevo. zato jaz svojemu nisem dajala nobenih kapljic, ker je samo še dodatna stvar za uboga mala črevca, ki že tako komaj folgajo z mlekom. Ti pa lahko probaš enih sedem vrst, pa potem prideš do ugotovitve, da ne pomaga nič ali pa morda bodo pomagale istočasno, kot bi krči sami prenehali.

(odgovor članu xerox)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kapljice proti krčem?
16.5.2008 12:15:29   
Naja30
Kot je rekla Volga, tudi sama ne verjamem kaj dosti v te kapljice. Moji hčerki niso kaj dosti pomagale, mogoče na začetku malo ker so sladke user posted image  Moral je preteči določen čas in so krči minili. Imeli pa smo koroške.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kapljice proti krčem?
16.5.2008 12:19:05   
jajula
nam niti gorenjske niti koroške niso pomagale, ampak domžalskeuser posted image

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kapljice proti krčem?
16.5.2008 12:22:02   
massylou
Nam so pomagale samo koroške. Ampak zares pomagale, čeprav najprej nisem verjela, da je to sploh možno. Jaz jih ne morem prehvalit in nekaj mojih kolegic tudi ne.
So pa seveda izkušnje različne.

(odgovor članu jajula)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kapljice proti krčem?
16.5.2008 12:34:54   
smejčica
Tudi meni so se zdele koroške super. Gorenjskih pa niti ne poznam, tako da....
No, moja je koroške oboževala in jih še zdaj. Da bi krčki zaradi tega res prenehali, ne vem no. Pri naši so bolj za tolažbo, zaradi sladkosti. :)
Dajem jih pa samo ponoči, če se kdaj zbudi (dam na dudo kako kapljico) in mala takoj spi dalje. Ali pa če gremo na sprehod z vozičkom (ni več rada v vozičku, pa bo zadnjega stara šele 6 mesecev), če gremo v trgovino  (jih morem obvezno meti zraven, ker ji hitro postane dolgčas)

,....  Drugače čez dan pa jih praktično ne uporabljamo. :)

(odgovor članu xerox)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kapljice proti krčem?
16.5.2008 12:37:01   
anny1
Hallo, nam so malenkost pomagale gorenjke, se jih pa seveda dobi v lekarnah. Sicer je pa meni kolegica povedala, da niso vse enake. Ene so iz janeža, kumine in komarčka, ene samo iz dveh(janež&komarček ali kom&kum ali kum&jan) ali pa samo iz ene sestavine kumine, možno pa je da se dobi sam janež ali komarček- niti v dveh lekarnah niso iste kapliceuser posted image . No saj tako je meni razložila kolegica,ki je fermacevtka, tako da .... srečno

_____________________________

Sreča moja so moji sončki, ki sto po čudežu prišli v moje življenje....Čeprav je mami biti težko je to najlepša naloga, ki jo ena ženska lahko ima...

(odgovor članu massylou)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dragi, danes si pa vzamem prost dan!
Kar me je danes fasciniralo, je bil izraz na obrazu mojega dragega moža, ko sem mu rekla, da si bom vzela prost dan. 
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?