|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kje kupiti oblekico za krst?
17.9.2006 13:18:14   
žarnica
Čez dobra dva tedna bomo krstili hčerko (14 mesecev) in nikjer ne najdemo bele oblekce.user posted image Iščemo takšno,da jo bo lahko še potem nosila in ne tiste-prav posebne za krst-kot jih imajo v BC.
Iskali smo v H&M v MB- ni nič, prav tako tudi v CE nič. V BC nisem našla nobene bele sploh (MB in CE). V Zari imajo majhne št.- vsaj v CE.

Kam še naj gremo?

Včasih sem v H&M u opazila,da imajo takšne platnene sandalce (stali so okrog 1000 sit), sedaj,ko bi jih pa potrebovali, pa jih ni več. gre se zato,da ne bi radi hčerki kupovali sandalčkov, posebej za krst, ker jih potem ne bo več nosila,saj ne bo več lepega vremena. Ne moremo pa ji obuti tenisk ali pa rdečih odprtih sandalčkov.user posted image

Prosim  za informacije,če je katera kje zasledila oblekco in kakšne poceni čeveljčke.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kje kupiti oblekico za krst?
18.9.2006 13:07:57   
doroteja23
To tudi mene zanima, ker imamo krst. Naša pa je stara 12 mesecev, ampak je bolj drobčkena.

_____________________________

Imeti otroka je zaneslijvo
najbolj čudovita brezumnost,
ki jo zgrešita zaljubljenca.

(odgovor članu žarnica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kje kupiti oblekico za krst?
18.9.2006 19:07:54   
Anonimen
Ali morda kaj takega?

http://porocni-salon-sanja.com/obhajilne/obhajilo6.jpg

(odgovor članu doroteja23)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kje kupiti oblekico za krst?
20.9.2006 0:16:26   
F*S*M
kaj pa za fantke kaj belega, rada bi da bi bil bolj svečano oblečen saj mislim da se za krst spodobi

_____________________________

Moje sonce je začelo sijati 13.05.2006 ob 20.39

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kje kupiti oblekico za krst?
20.9.2006 15:07:16   
Anonimen
Jaz sem dolgo iskala nekaj posebnega za mojega sinka - obletala celo Slovenijo in na koncu našla tukaj:

www.honfleur.co.uk

Vse skupaj je prišlo okoli 30.000 SIT, je pa bilo nekičasto in dostojno (poglejte si v mojem albumu)

Prav tako so tamalemu naredili homepage, kjer je oblečen v njihovo oblekco




(odgovor članu F*S*M)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kje kupiti oblekico za krst?
20.9.2006 21:24:31   
puncica
O marička kar 30 tisočakov, no men se zdi mal veliko. Sem šla prav gledat in se mi zdi res precej za to kako je bil oblečen, no pa sicer vsak ima svoj okus a ne. Je pa bil luštn sploh ko se je nasmejčko user posted image

Sicer pa je naš tamali bil oblečen čist normalno v modre hlače, bodi s kratkimi rokavi, čez srajčka in čez jopica pa je bil prav luštn, cotke pa poceni. Nismo nič kompliciral. Je pa bilo star 4 mesce pri krstu.

Punčica pa je bila oblečena čist normalno tudi samo da je bila cela v belem, imela je bel pajac in bel bodi z takim luštnim ovratnikom, pa čez je imela lepo bombažno oblekico malo daljšo, ki smo si jo sposodl je pa bila res kupljena v nemčiji, nič kičasta in kakih čudnih materialov ampak iz belga bombaža. Pri krstu je bila stara 3 mesce.


< Sporočilo je popravil puncica -- 20.9.2006 21:27:47 >


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kje kupiti oblekico za krst?
21.9.2006 8:34:19   
vesna.com
h&m
http://ringaraja.net/forum/photo.asp?v=&photoid=60950&asortType=6&apage=1

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kje kupiti oblekico za krst?
21.9.2006 8:41:16   
rija
c&a graz. Poceni.

(odgovor članu žarnica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kje kupiti oblekico za krst?
21.9.2006 8:43:44   
Anonimen
No, glede cene - res sem dala dosti, ampak če pomislim, da sem pred tem preletala pol Slovenije (je bil bencin dosti več, pa še nenačrtovani nakupi vmes). Je pa čista svila.
Je pa point v tem, da želim, da mu oblekica ostane za vse večne čase in svilo je dosti lažje hraniti in vzdrževati. Pajac, v katerem smo ga prinesli domov (bel) je v enem letu porumeneluser posted image . To pa sedaj stoji že 15 mesecev in je še vedno iste oblike in barve kot je bilo takrat.

So mi pa oblekce tukaj ful všeč. Še posebej za punčke.user posted image

(odgovor članu puncica)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kje kupiti oblekico za krst?
21.9.2006 8:46:56   
Anonimen
Joj, sem se pa sedaj spomnila še ene opcije:

www.ebay.co.uk

Včasih dobiš enake oblekce, nove, za pol cene. Sam takrat še nisem znala delati na ebayu. Sam daš v iskalno opcijoo christening in pa označiš new items only.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   [Brisano sporočilo]
21.9.2006 21:53:02   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?