|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Prvi rojstni dan! - kje praznovati?
15.9.2006 22:04:15   
bambi
Naša Gaja bo konec septembra upihnila prvo svečko, jaz sem si zelo  želela, da bi njen rojstni dan praznovali doma, vse okrašeno, polno balonov....... sedaj pa naša hiška žal še ni gotova, sedanje stanovanje je premajhno, zato me zanima kje bi lahko priredila v MB lep rojstni dan, pa da ni ravno pizzerija..... A kdo ve kje bi lahko to bilo, sama sem razmišljala Mehiška v Bresternici, če bi bilo lepo vreme, se lahko z mojo nagajivo pupo malo sprehajamo zunaj in bi lahko uživala na travi, ampak v primeru slabega vremena pa to ni ravno najboljša rešitev..... Kaj mi lahko priporočate, ker me že glava boli od razmišljanja.....

LP Bambi

< Sporočilo je popravil puncica -- 8.10.2006 21:58:24 >


_____________________________

Imam tri sončke, mojega angelčka Leo in dve princeski, Gajo in Heidi.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Prvi rojstni dan! - kje praznovati?
15.9.2006 22:35:55   
BlankaT
Žal ne poznam nobene dobre lokacije v MB, poznam pa eno dobro kavarnico v Slov. Bistrici, kjer lahko otroci praznujejo rojstni dan. Sprejmejo 15 otrok, praznovanje pa traja cca. 3 ure (vsaj mislim). Pa vse ti poslikajo. Vendar pa je samo notri, zunaj nimajo ničesar.

Če želiš ti lahko pošljem telefonsko javi mi na ZS.

< Sporočilo je popravil puncica -- 8.10.2006 21:58:47 >


_____________________________

Ni lepšega kot, če te pogledajo otroške oči in ti rečejo "Mami, rad te imam!"

(odgovor članu bambi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Prvi rojstni dan! - kje praznovati?
16.9.2006 10:42:24   
maychika
če bo lepo vreme vam predlagam piknik v parku pri treh jezerih. drugih idej pa nimam, ker nisem iz štajerske...

lepo praznujte, kjerkoli že boste in vse najboljše pikiciuser posted image

< Sporočilo je popravil puncica -- 8.10.2006 21:59:02 >


_____________________________

Tia in Neli....moji mali zvezdici

(odgovor članu bambi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Prvi rojstni dan! - kje praznovati?
16.9.2006 18:21:53   
Marina_
Bambi a že!?user posted image user posted image


Mi smo imeli krst pri Starem Kovaču v Slemenu.Sicer je malo daleč (makedamska cesta) ampak je na samem(zunaj ful igral za otročke) ! Mi ti to priporočamo.Pa še cene so solidne.Zunaj pa imajo ogromno košut in srnic-prekrasno za pogledat.
Pa lepo praznujte :)

< Sporočilo je popravil puncica -- 8.10.2006 21:59:24 >


_____________________________

Bivša Frizerka :)

17.2.06 je na svet prijokala naša zlata punčka KARIN



Karin

Marina

(odgovor članu maychika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Prvi rojstni dan! - kje praznovati?
22.9.2006 8:55:12   
Monča
Tudi mi smo že marsikaj praznovali pri Starem kovaču, je res super.

< Sporočilo je popravil puncica -- 8.10.2006 21:59:59 >

(odgovor članu Marina_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?