|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kljuke za notranja vrata - NUJNO!
15.6.2007 9:11:16   
honey
Rabim kljuke za notranja vrata - danes nujno oz. najkasneje do jutri! Kje še, poleg trgovin VOVKO jih prodajajo? Pa da so take dokaj stilske, ampak ne preveč drage? Ker tiste, ki sem jih jaz izbrala pri Vovko, so vse okrog 55, 60 €. Obstajajo kje kakšne cenejše? Ojoj, mož me bo ubil, da mu rečem, da bomo dali take kljuke notri (pa čeprav mi je dal proste roke pri izbiri). Na žalost smo zelo omejeni finančno in to je res malo huda cena user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kljuke za notranja vrata - NUJNO!
15.6.2007 9:14:11   
Dream
Bauhaus, Baumax, Obi ali pa Merkur nimajo nič primernega?

(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kljuke za notranja vrata - NUJNO!
15.6.2007 9:30:22   
rija
spona. mi smo vzeli hoppe, resda malce dražje, vendar lepe.

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kljuke za notranja vrata - NUJNO!
15.6.2007 9:32:04   
honey
Uau, na te Bau - variante in Obi se pa nisem spomnila, saj res, tam imajo tudi sigurno kljuke, a ne? Joj, kok sem jaz smotana user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kljuke za notranja vrata - NUJNO!
15.6.2007 9:50:33   
tinkatonka
Jaz sem jih gledala v merkurju ful lepe in so bile mislim da 23€.

_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kljuke za notranja vrata - NUJNO!
18.6.2007 11:15:25   
honey
Samo da povem, kljuke sva v soboto kupila v Merkurju na Rudniku. Je bila pa cela štorija s temi kljukami.

V petek po šihtu sem šla na Rudnik v Obija, kjer so imeli vse kljuke nad 35 €, pa še nobena mi ni bila preveč všeč. Potem sem šla še v Merkur in tam imajo ogromno izbiro kljuk, od cenejših do ful dragih (55 € in več). No, in meni so bile, začuda, všeč najcenejše kljuke 11,90 € user posted image , so pa od Titan Kamnik. O.k., v soboto greva z možem v nabavo in smo šli v BTC v Merkur. Tam sva se nekako zedinila, da so nama te oz. še ene najbolj všeč, ko pa sem gledala ceno, je bila ista za ene in druge. Pa sem rekla, veš kaj, na Rudniku imajo pa te za 4 € cenejše, jih greva pa tja kupit, ker pri 14 kljukah se 4 € pa že kar pozna. In sva res šla. Tam mu jaz kažem ceno 11,90 €, ker mi prej ni verjel. No in potem se s prodajalcem že vse dogovorimo, koliko kljuk in tako, pa mož pravi, da sva bila že v BTC in da so bile tam te iste kljuke 16 €. Pa pravi prodajalec, ja, saj so pri nas tudi. Potem sem pa jaz kar malo v luft skočila, češ, kako, če imate tam ceno 11,90 €. No, in ko je šel gledat, je videl, da je res in nama jih je dal po tej ceni. Tako da sva zaradi moževega dolgega jezika profitirala 50 €. Včasih se pa res splača stegnit jezik user posted image

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kljuke za notranja vrata - NUJNO!
19.6.2007 11:49:19   
AnBan
Kaj pa NORICA?
http://www.m-sora.si/programi/stavbno_okovje/okovje_za_vrata/kljuke.aspx


_____________________________

[



(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kljuke za notranja vrata - NUJNO!
9.5.2011 0:24:10   
sanjski
Kljuke lahko dobite na naslovu http://www.mizarstvo-montaza.si/kljuke-za-vrata-hoppe/ vendar ne vem al jih prodajoj samo z dobavo vrat al ne. Imajo več različnih proizvajalcev ne samo hoppe in seveda tudi cenovnih rangov. 

Pozdrav

(odgovor članu AnBan)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kljuke za notranja vrata - NUJNO!
9.5.2011 19:02:00   
Poka
Najhitreje jih dobiš v trgovinah, so pa zato dražje. Za 11 EUR so sicer že ka r sumljivo poceni, lahko pa da imaš srečo in se še najde kaka OK firma. Priporočam pa Norico... Mi jih vedno tu dobavljamo in res so malo dražje, ampak kvalitetne. Za najina okna in vrata sem jaz hotela ene druge na vsak način, ker je bil ful huuud dizajn, so tudi kombinacija inox in brušen inox in niso bile drage, ampak sva potem ugotovila zakaj... Imele so čisto druge dimenzije vijakov in tega in je bilo treba vrata dodatno vrtat, zato ni šans, da še kdaj vzamemo kaj drugega :) Oziroma, ene par priznanih dobaviteljev je, večina ima Hoppe. Se pa lahko kar dolgo čaka na njih.

(odgovor članu sanjski)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kljuke za notranja vrata - NUJNO!
10.5.2011 8:22:05   
Saša27
Mi2 sva jih nabavila v Celju v trgovini Inpos. Cena je bila 20 € po komadu in sva zelo zadovoljna z njimi, edino kar je napak, da sva čakala štiri tedne na njih.

_____________________________

True friends are hard to find, harder to live and impossible to forget!

Having a dream doesn't make you smart. Knowing it wont come true, that does.

(odgovor članu Poka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kljuke za notranja vrata - NUJNO!
29.10.2011 10:10:30   
Baby boom
http://www.mizarstvo-montaza.si/kljuke-za-vrata-hoppe/ imajo trenutno AKCIJO !!!

(odgovor članu Saša27)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?