|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Koliko so vam otroci ...
9.8.2006 16:26:30   
ZARA
... podobni ? Pa ne mislim vizualno. Tako, po vzorcu obnašanja. A imajo podobne kretnje, izražanje, položaji rok in telesa, spijo v enakih položajih...in take finte ... Torej, koliko genskega zapisa ste jim pustil ? A so čisto originalni?

lp

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Koliko so vam otroci ...
9.8.2006 16:29:20   
Mariposa
Svojih otrok nimam, samo če poslušam mami, ji nisem nič podobna. Prevečkrat slišim: "Matr, pa po kom si se ti vzela?"user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ko tonemo, je najbolje, da potonemo prav do dna,
saj se lažje odrinemo kvišku, če se najprej dotaknemo tal.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Koliko so vam otroci ...
9.8.2006 16:31:17   
ZARA
No pol si ti original. user posted image

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Mariposa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Koliko so vam otroci ...
9.8.2006 16:51:41   
Sita
Imam tri otroke in vsaka je poglavje zase. Niti med sabo si niso podobne, kaj šele nama - po značaju mislim, pa tudi po videzu bolj malo. Samo moja mami pravi, da je najstarejša podoben značaj kot moj mož, najmlajša pa kot sem bila jaz, ko sem bila majhna. Seveda, najmlajša ima podoben horoskop kot jaz: je ribi, po ascendentu pa škorpijon, jaz pa obratno. Torej obe sva občutljivi hkrati pa se ne dava! Srednja pa je tak otrok kot bi ga marsikdo želel: zmeraj pridna, delavna, mirna, prijazna, v njej ni trme, jeze ... - devica. Torej bolj verjamem, da je otrok tak kot njegovo nebesno znamenje. genetika po mojem nima velikega vpliva. Močno vpliva pa nanje tudi vzgoja in okolje. To niso naši otroci, to so individualne osebnosti! moramo jim pa pomagati pri razvoju njihove osebnosti, da bodo postali srečni in odgovorni odrasli ljudje.

_____________________________

Ljubi svojega moža kot Boga in ti mož, svojo ženo kot Boginjo. Pri tem ni žrtev in nič nam ni težko.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
9.8.2006 16:52:02   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Koliko so vam otroci ...
9.8.2006 17:03:29   
Anonimen
jaz se velikokrat zalotim, da uporabljam iste stavke kot moja mami, isti način govora... tko se mi zdi, da k bom mela svoje otroke, da jo bom ful "oponašala".. ker tud vidim npr. kako se midva s partnerjem "skregava"- isto mu govorim kot mami očitu..user posted image   včasih se mi tko smešno zdi..user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Koliko so vam otroci ...
9.8.2006 17:07:21   
Pupica
Tia je čisto izrezan očkauser posted image Najhujši šok je bil na začetku, jaz skoraj vegeterjanka, ona pa komej je začela jest, bi jedla samo meseka, hrenavke, salameuser posted image
Za Galčija pa še ne morem rečt..upm, da bo po men, da bova obadva z očkom mela svojega klonauser posted image saj je res hecno gledak, ko nas nehote oponašajo.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Koliko so vam otroci ...
9.8.2006 17:30:45   
Laubica
Mož pravi da je najinuser posted image mali jaz-po karakterju,jaz pa pravim da po videzu tudiuser posted image

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Koliko so vam otroci ...
9.8.2006 18:12:03   
diva 4
Najina Ana je celi ati že od rojstva naprej.Tudi vzorec obnašanja je povzela po njem , oba sta v družbi v središču pozornosti , hiperaktivna .Po videzu sta si precej podobna.David pa je zelo podoben meni.Vse bolj na izi , pa počasi.Spi na trebuhu kot jaz , kaj več pa se še ne vidi, ker je star 15m.Otroka pa si vizuelno nista kaj podobna.Imata isto barvo oči in las.Ana je bolj temnopolta ,on pa čisti blondin .Ona je suha na kvadrat on pa debelušček.
Aja vizuelno je mala podobna atiju , mali pa meni.

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Koliko so vam otroci ...
9.8.2006 18:14:25   
Anonimen
Jaz nisem nič težka, moj otrok pa je u nulo. Tako da je po očku. Ampak se sploh ne hecam, čisto zares je tako.

(odgovor članu diva 4)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Koliko so vam otroci ...
9.8.2006 18:14:38   
Ro-La
taveliki je atijev klonuser posted image  vizualno in karakterno, tamala pa je še nedefiniranauser posted image ...bomo vidliuser posted image

_____________________________

NE, ne grem več rodit....JASNO!?

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Koliko so vam otroci ...
9.8.2006 18:52:53   
Maxica
Pri nas je Max čisti user posted image  - bi lahko kar fotke zamenjali v fotoalbumu. Pa ne samo vizuelno, tudi po obnašanju in navadah bi lahko rekla, da sta si res izjemno podobna. Zadnjič je bilo prav hecno, mož sedi v fotelju, v levi roki drži pivo, Max se usede k njemu, na desno stran, in drži v desni roki flaško s sokom. user posted image  Prav za poslikat bi bila.
Razlikujeta se edino v tem, da ima Max rad zelenjavo, mož pa ne.user posted image
Bomo videli, kakšno bo drugo dete, me prav zanima, če bo kaj po meni. Priden, potrpežljiv, nič tečen ipd.user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Ro-La)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Koliko so vam otroci ...
9.8.2006 19:13:28   
Anonimen
Vizualno je ati, mentalno mami. Če bi bilo obratno, bi bila katastrofa user posted image

(odgovor članu Maxica)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Koliko so vam otroci ...
9.8.2006 20:46:49   
anajmad
Obe moji hčeri so vizuelno podobne mojemu možu. Tastarejša je sedaj,ko odrašča vedno bolj meni,po karakterju pa je še zmeraj moževa. Tamala pa karakter,čista jst. Že od rojstva.
Mojuser posted image Vid je bil pa vizuelno čista podoba mene. Tako mi je bil podoben,da so mi sestre na EINT rekle,da ne morejo pozabit,kako je bil podoben meni,pa čeprav je živel samo dva dni. Njegovo podobo še zmeraj hranim v srcu.
en lpuser posted image D.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Koliko so vam otroci ...
9.8.2006 21:01:01   
eva1
Jaz sem k moja mami-in še ena moja sestar je kopija nje-glede obnašanja...Luka kaj vem, pomoje vsakega malo...sicer pa je še premajhen, da bi ga izdajale podobnosti po naju!

(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   [Brisano sporočilo]
9.8.2006 21:23:14   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Koliko so vam otroci ...
9.8.2006 21:54:56   
NRMM
Moja mala je izrezan ati že od rojstva. Se spomnem ene ms v porodnišnici, ko je hodila skozi v sobo, ko je bil mož tam in nama vedno rekla, da takšne podobnosti kot sta maruša in on že dolgo niso imeli.
Trmasta je isto ko tastar user posted image , nasmejana po meni, spi pa tudi isto kot on.

_____________________________

Moji dve nagajivki :-):

Maruša 24.12.2005
Maša 26.6.2007


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Koliko so vam otroci ...
9.8.2006 22:01:20   
Teni_
Ta mali2 sta si po izgledu enaki. No, skoraj - Nika je malo bolj bajsasta, drugače pa ju še Boštjan včasih ne loči po slikah. Obe spita na trebuhu, tako kot jaz. Teja je trmasta po meni, žvekasta po obeh, p tudi večino ostalih stvari je malo po sakem pobrala. Nika pa ji kar pridno sledi in se uči.user posted image

(odgovor članu NRMM)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Koliko so vam otroci ...
9.8.2006 22:09:04   
KIRA
večja je kot da bi mene sfotokopiral. user posted image user posted image user posted image user posted image se šalim.
optično sta obe malo podobni atiju, oz. meni ko sem bila v njuni starosti. večja bolj meni, manjša bolj atiju.
po karakterju je pa večja ista ko jaz. trmasta do kraja. zato pa mam "težave" z njo. se sam kregam, ker dela vse po svoji glavi. user posted image user posted image user posted image ne vem, če ima kaj po atiju - značajno. user posted image user posted image user posted image mlajša je pa še premajhna, da bi lahko tako natančno povedala... ampak mislim, da je tudi pretežno po meni. ona pa ni trmasta, ona je pa bolj "rahločutna", občutljiva, bi rekla.
bomo videli. saj sta še majhi. drug let takega čaa me še enkrat vpraš. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Koliko so vam otroci ...
9.8.2006 22:41:52   
bini
vizuelno menda oba bolj name spominjata - predvsem oči sta po meni snela...
karakter bi pa rekla je zelo očiten pri obeh, čeprav je aljaž šele 4,5 mescov star...
- ana trmasta in glasna kot mami, aljaž pa potrpežljiv in samo občasno glasen kot oči user posted image

_____________________________

Svet je lep!!

(odgovor članu NRMM)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Koliko so vam otroci ...
10.8.2006 1:06:46   
Anonimen
Jaz sem podobna svojemu očetu po videzu: temnolasa (v originalu) in modrooka. Po karakterju pa sem prej mama: neodvisna, trmasta in ne znam ravnati z denarjem.
Moj Jan je po videzu izrezan oče (samo modre oči so moje). Ima tudi nekaj njegovih lastnosti (takoj znori, nič se mu ne da dopovedati in vse hoče imeti takoj) in tudi nekaj mojih (vztrajnost, nezanimanje za šolo in oboževanje računalnika).
Robi je tudi po Kamikazi po videzu, edino oči ima spet modre po meni. Kričanje ima po tašči, trmo po meni, sitnobo po Kamikazi. Njegov smeh je pa originalen.

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Koliko so vam otroci ...
10.8.2006 1:14:06   
Annny
Vizuelno je naša punca čisti ati, moje ima samo oči, ušesa in prste na rokicah in nogicahuser posted image  Kodrčke ne vem, po kom ima..verjetno so preskočili dva rodova.Po značaju je zelo umirjena in pridna, čeprav ni niti hip pri miru in ves čas samo raziskuje..tako da- prvi del značaja je moj, drugi atijev. Po horoskopu je pa tehtnica. LP

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Koliko so vam otroci ...
10.8.2006 8:19:44   
Miško
Takoj, ko sem zvedela, da sem noseča, sem vedela, da bo fantek in da bo čisto tatiju podoben. In je vse res. Kasneje sva se sicer z mojim najdražjim zmenila, da bo lep po tatiju in pameten po mami. Kar je, tako kot pri tebi Meta, pametna izbira user posted image user posted image user posted image .

Matija je po zunanjosti cel tata - ima rjave očke in njegove obrvi, pa obliko rok in lase. Je zelo živahen otrok, ki ni niti sekunde na miru. Očitno bo športnik, kot tata, mama je bolj polentasta.  Moja mama, pri kateri je v varstvu, mu večkrat reče: "Veš, tvoja mama pa je bila bolj priden otrok." Je strašansko trmast - tudi to ima po tatiju in priznam, mogoče user posted image  tudi malo po meni. Rad ima sadje, ki ga tata obožuje, mama pa ne mara preveč. Je povsem tehnični tip - obseden je z bagri, vlaki, traktorji, kombiji, rad nekaj šraufa, ima zelo dobro prostorsko predstavo.

No ja, upam, da bo tisti drugi del (pameten po mami) tudi držal. Pa mislim, da ne bo imel hujših problemov s s tem, saj me že zdaj večkrat nadmudri user posted image

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Koliko so vam otroci ...
10.8.2006 8:25:36   
CUKRČEK
Po izgledu je najino dete izrezan očka. Po karakterju pa res bolj meni....je taka mirna in zadržana.
Pa po mamici ima to, da zelooo rada papca....vse kar pride pod rokouser posted image user posted image

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu Miško)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Koliko so vam otroci ...
10.8.2006 9:06:05   
urši*
Trmast je kot js, siten(včasih) tudi(js vedno), samosvoj, tud po meni,avtein podobno mašinerijo  ima rad po atiju, rad riše tako kot moj ati, se pravi njegov dedi , pospravlja rad kot babi (moji mami)user posted image -oziroma, ga je ona mal naučila, da nje ni trebauser posted image (šala)...tk, da ne vem no, po vsakem ima neki...podoben je pa dediju, točno tak je , kot je bil on , ko je bil mali...


_____________________________

...na koncu bo vse dobro...če ni dobro, potem še ni konec...

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?