|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Krompirjeva solata malo drugače
22.2.2010 11:16:02   
Ekaz
Kaj daste v krompirjevo solato? Mi ponavadi le čebulo, olje in kis. Enkrat sem nekje brala, da dajo nekateri notri še kumarice, zdi se mi, da tudi jajce. Kaj vse še date notri?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
22.2.2010 11:20:26   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Ekaz)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Krompirjeva solata malo drugače
22.2.2010 11:26:36   
Jessy
Jaz skuham krompir v olupku, nato ga dam na hladno, da se skoraj pohladi, olupim in narežem. Na krompir zrežem tudi 1-2 kuhani jajci, popram, solim, dodam olje, kis in vodo, da krompir dobi sočnost. Čebule ne dajem, saj je nihče ne mara. user posted image

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Krompirjeva solata malo drugače
22.2.2010 11:30:17   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: Ekaz

Kaj daste v krompirjevo solato? Mi ponavadi le čebulo, olje in kis. Enkrat sem nekje brala, da dajo nekateri notri še kumarice, zdi se mi, da tudi jajce. Kaj vse še date notri?


Enako kot ti (brez kumaric) le da damo izjemoma gor bučno olje. In zraven sardele , mnjamsi.

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Ekaz)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Krompirjeva solata malo drugače
22.2.2010 12:47:38   
vanilla
Moja tašča da notri majonezo... Sam ne vem koliko potem začini. Sol, poper sigurno, ne vem pa kako je s kisom/oljem... Nisem nikoli vprašala. Moj je namreč nor na majonezo in tut taka solata mu je njamsi.
Meni je tudi dobra, samo preveč nasitna, imam rada bolj osvežilno, zato mi je navadna krompirjeva čist ok.

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Krompirjeva solata malo drugače
22.2.2010 12:53:26   
nuala
Jaz dam notri svezo kumaro ( narezano na kolescke, ne naribano in to potem, ko je krompir res ze hladen) in vcasih sladko koruzo.
V preliv pa dam kis, sol, poper, gorcico in majonezo.


_____________________________

Zakaj bi učil prašiča letati; izgubljaš čas in vznemirjaš prašiča.

(odgovor članu Ekaz)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Krompirjeva solata malo drugače
22.2.2010 13:19:09   
Anonimen
Jaz krompir skuham olupljen (mi je lažje prej, kot potem ko je kuhan). Počakam, da se ohladi nato ga narežem in začinim z oljem, kisom, poprom, soljo, 2-3 žlici vode, na tanko narežem čebulo, dodam žlico gorčice in zmešam ... men je noro dobra.

(odgovor članu nuala)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Krompirjeva solata malo drugače
22.2.2010 14:09:05   
Lara28
Jaz olupim kuhan in ohlajen krompir, narežem, potem pa dodam še kisle ali sveže kumarice, koruzo in svežo papriko. Preliv pa naredim s kislo smetano, malo majoneze in gorčice in malo belega vina. Pa še solim in popram. Njami, si moi dala idejo za kosilo!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Krompirjeva solata malo drugače
22.2.2010 14:25:26   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: nuala

Jaz dam notri svezo kumaro ( narezano na kolescke, ne naribano in to potem, ko je krompir res ze hladen) in vcasih sladko koruzo.
V preliv pa dam kis, sol, poper, gorcico in majonezo.



tako nekako, le da midva namest kumar dava vedno cebulo!user posted image pol pa vcasih primesam se kaksno natanko narezano zelje, se rajsi kitajsko.. user posted image

(odgovor članu nuala)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   [Brisano sporočilo]
22.2.2010 16:22:02   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu nuala)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Krompirjeva solata malo drugače
22.2.2010 16:32:37   
Felicita
če jo jemo kot del 'glavne' jedi (ponavadi ob ocvrtih ribah) skuhamo krompir v olupku, pustimo da se na pol ohladi, potem pa gor majonezo, jogurt, sol, poper, čebulo, mal kisa, včasih še kumare (sveže ali vložene) in gorčico. premešamo in damo v hladilnik in po ene 2eh urah še mal popravmo (ko krompir vpije vse).
če jo jemo dejansko kot solato jo samo z oljem in kisom, al pa celo krompir kr med zeleno solato narežemo.


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Krompirjeva solata malo drugače
22.2.2010 17:55:20   
Katy78
Na malo olja popražim čebulo in na kocke narezano slanino ter dodam mlačnemu krompirju, posolim, popopram, dodam kis, olja pa ponavadi ni treba več dodati. Je zeloooo dobra. Najraje pa uporabim beli balzamični kis. Njamsi.

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Krompirjeva solata malo drugače
22.2.2010 18:46:21   
Katy78
IZVIRNO SPOROČILO: Katy78

Na malo olja popražim čebulo in na kocke narezano slanino ter dodam mlačnemu krompirju, posolim, popopram, dodam kis, olja pa ponavadi ni treba več dodati. Je zeloooo dobra. Najraje pa uporabim beli balzamični kis. Njamsi.


Aja, pa še drobno nasekljan peteršilj dodam.

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ali lahko dojenčku damo sladoled?
V poletnih dneh je čisto običajno, da se tudi nam, staršem zahoče sladoled. Če smo ravno na dolgem sprehodu z dojenčkom,...
Recept za dojenčke: Sladek krompir
Danes je glavna sestavina sladek krompir, recept pa je prilagojen za začetek uvajanja in nadgrajen za osemmesečnika in e...




AM/KM
dejzi

Kdaj ste adaptirano mleko zamenjale s kravjim (flaška zjutraj in zvečer)?

prej (26%)

10m (11%)

11m (5%)

12m (22%)

13m (11%)

kasneje (25%)


Število vseh glasov: 285

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!