|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kuhinja
29.7.2009 0:55:59   
Šarki
tule

tole mi je všečuser posted image , mogoče druge barve

_____________________________

They said we should all pay our tax with a smile. I tried- but they
wanted cash.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kuhinja
29.7.2009 1:07:41   
rija
sploj nej moj žmaj user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Šarki)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kuhinja
29.7.2009 7:21:14   
anabanana
mogoče, če imaš celo bajto v tem stilu

drugače pa, meni se nebi dalo brisat prahu z vseh teh vijug in vijugicuser posted image

_____________________________

krepat ma ne molat

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kuhinja
29.7.2009 8:49:44   
Pika Zoja
Meni ni user posted image
HB, so okusi različni user posted image

(odgovor članu anabanana)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
29.7.2009 8:54:02   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Pika Zoja)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kuhinja
29.7.2009 9:06:46   
naja17
Meni je sicer všeč, ampak če imaš res veliko kuhinjo in tak stil v hiši... Kaj pa kaj takega, k se približa rustikalni, pa vseeno malo modernejša izvedba: http://www.gros-novak.si/ponudba.php ?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kuhinja
29.7.2009 11:58:22   
Šarki

IZVIRNO SPOROČILO: naja17

Meni je sicer všeč, ampak če imaš res veliko kuhinjo in tak stil v hiši... Kaj pa kaj takega, k se približa rustikalni, pa vseeno malo modernejša izvedba: http://www.gros-novak.si/ponudba.php ?

ja, sam pol morš met celo stanovanje v tem stilu - napol praznouser posted image

brez zamereuser posted image pri taki kuhni se mi zdi k da neki manka

_____________________________

They said we should all pay our tax with a smile. I tried- but they
wanted cash.

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kuhinja
29.7.2009 12:05:40   
blaža

IZVIRNO SPOROČILO: Šarki

tule

tole mi je všečuser posted image , mogoče druge barve



ta je tudi meni ful lepa, še posebaj, ker delamo na tem, da bomo meli vse v takem stilu.

Škoda, da nismo podedovali nobenega takega antičnega pohištva.user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu Šarki)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kuhinja
29.7.2009 12:36:58   
naja17
IZVIRNO SPOROČILO: Šarki


IZVIRNO SPOROČILO: naja17

Meni je sicer všeč, ampak če imaš res veliko kuhinjo in tak stil v hiši... Kaj pa kaj takega, k se približa rustikalni, pa vseeno malo modernejša izvedba: http://www.gros-novak.si/ponudba.php ?

ja, sam pol morš met celo stanovanje v tem stilu - napol praznouser posted image

brez zamereuser posted image pri taki kuhni se mi zdi k da neki manka


Zamere nobene, vsak svoje mnenje, hvala Bogu user posted image ... Ampak model kuhinje je eno, postavitev je drugo, sej jo lahko bolj skup daš, pa na čičkaš tudi user posted image ... Jaz imam tko rada na pol prazno, tko da mi je tale prov lušna, sam pri meni ni prišla v poštev, k bi jo mogla ful natlačit, pa mi taka ne bi prišla do izraza... Pač te rustikalne se mi zdi, da morjo imeti ful prostora, da pridejo do izraza, drgač so mi lepe...

(odgovor članu Šarki)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kuhinja
29.7.2009 12:39:52   
naja17
Ka pa, če greste delat zidano kuhinjo, k tudi izpade na tak način?

http://www.furlan.si/sl/keramicarstvo/zidane_kuhinje/?nsclid=z5LX_fgmn1b9KkY7vjJ6CAg

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kuhinja
29.7.2009 12:40:52   
Anonimen
Ta taprva kuhinja mi je bila včasih ful všeč ... pol sem pa zdaj malo prakse dobila z lastno kuhinjo in bi se vseh možnih izrezljanih zadev in kranclarij ter odprtih poličk okrog štedilnika v momentu znebila ... pa kdo bo to čistil, si suženj lastni kuhinji ... zdaj so mi bolj všeč moderne kuhinje, ki pa še vedno ne zgledajo kot kak sterilni laboratorij ... ta od Gros-Novak mi je že ful všeč!

(odgovor članu naja17)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kuhinja
29.7.2009 12:41:40   
livia
Meni ni všeč, ker ni moj stil in ne bi pasalo k nam v bajto. Če imaš pa recimo finsko hišo ali pa kako starejšo hiško, je pa super.

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kuhinja
29.7.2009 12:56:37   
*princess*
user posted image

Evo sm jo prej že v drugo temo dala pa bo bolj sam spadala... strašansko se mi dopade. Točno tako kuhinjo hočem... kot bi jo naredili posebaj zame.

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kuhinja
29.7.2009 12:58:43   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: *princess*

user posted image

Evo sm jo prej že v drugo temo dala pa bo bolj sam spadala... strašansko se mi dopade. Točno tako kuhinjo hočem... kot bi jo naredili posebaj zame.



Lepa ful ... edino pult se mi ne dopade.

(odgovor članu *princess*)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kuhinja
29.7.2009 13:03:45   
naja17
Meni je ok, sam tisti šekasti pult je grd, pa neko živo barvo bi jest vmes vrgla...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kuhinja
29.7.2009 13:08:15   
naja17
IZVIRNO SPOROČILO: naja17

Meni je ok, sam tisti šekasti pult je grd, pa neko živo barvo bi jest vmes vrgla...


No, ker mi nikakor ne uspe na shrani.si dat slik, sem kr album naredila, pa poglejte mojo kuhinjo, če se vam da, pa mal pokomentirajte :)...

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kuhinja
29.7.2009 13:12:41   
FLASK_A
Naja, dobra je. V katerem programu imaš to zrisano?

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kuhinja
29.7.2009 13:17:27   
naja17
IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A

Naja, dobra je. V katerem programu imaš to zrisano?


user posted image  Hvala! Meni je super... V bistvu je obična, sam barva bo naredila svoje. Zrisal so mi jo v salonu - Dan Kuchen, pa so mi pol dali....

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kuhinja
29.7.2009 13:17:56   
lunca14
Lepa kuhinja,jaz sem tudi pristaš bolj odprtih kuhinj in čim manj poličk,in krancljanja.Kje jo boš pa kupila,ali ti jo bo kak mizar naredil.?

_____________________________

Dan mi lepšajo moji trije sončki.

(odgovor članu *princess*)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kuhinja
29.7.2009 13:19:16   
*princess*
Pult bo po vsej vrjetnosti v barvi oreha... ne tak kot je na sliki. Svojo moram iti še do prodajalca, da mi jo izriše vendar bo taka kot ta. Mogoče z velikim pravokotnim pultom.... odvisno kako bo kuhinja obrnjena in kakšna bo jedilnica, kajti pult oz. šank bo ločeval kuhinjo in jedilnico... zato se mi mi malenkost bolj dopade varjanta z dvignjenim šankom kot je na sliki,  da mi vsak ne gleda direktno pod prste.

Glede tvoje kuhinje se  mi strašansko dopade barvna kombinacija in glede na majhnost prostora ga nebi mogla bolje izkoristiti.

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kuhinja
29.7.2009 13:22:59   
lunca14
naja.............a,lahko še jaz vidim tvojo kuhno,saj vem,da sem se kr mal uštulila zdraven,ampak,ker se selimo,me čaka tudi ta del,kuhinja,pa zbiram predloge in ideje

_____________________________

Dan mi lepšajo moji trije sončki.

(odgovor članu *princess*)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kuhinja
29.7.2009 13:23:02   
veselka
Naja17, midva imava ravno v takšni barvi steno kuhinje in tudi bele lesene elemente... samo sva se pol poigrala s kontrasti in so ploščice jabolčno zelene, aparature pa črne, pult je tudi črn. drugače je pa po mojem okusu preveč stenskih elementov, ker precej zaprejo prostor, ampak itak si kuhinjo prilagodiš lastnim potrebam, možnostim in okusu. najina je majhna, kolikor se jo je dalo majhno narest z vso mašinerijo... sva pa vse postavila sama (no, ploščice je kolega polagal), glede na finančne zmožnosti in je zato tudi ustrezno dolgo trajalo, pa še ni povsem končana. sva precej ponosna nase, kako je ratalo. glede prostora sva bila tudi precej omejena, ker je z novim stanovanjem prišel tudi načrt za postavitev aparatur in temi primerna vsa električna in vodna napeljava s priključki. tko da brez večjih posegov, ki bi ceno kuhinje precej povečali, niti nisva potem mogla kej dosti spreminjat.

< Sporočilo je popravil veselka -- 29.7.2009 13:29:56 >


_____________________________

31.8.09, 9.55 Aurora - 54 cm, 4100 g, og 35 cm.

11.10.11, 15.25 Gabriel - 55 cm, 3930 g, og 36 cm

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Kuhinja
29.7.2009 14:16:25   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: naja17

Meni je sicer všeč, ampak če imaš res veliko kuhinjo in tak stil v hiši... Kaj pa kaj takega, k se približa rustikalni, pa vseeno malo modernejša izvedba: http://www.gros-novak.si/ponudba.php ?


Meni je tudi ta lusna, ceprav sem bila do nedavnega prepricana, da mi je vsec izkljucno bela sjajna. Se mi zdi, da mi nekak bolje pase h karakterju kot tiste ultra pospravljene in izloscene. Ampak k mi je tko tezko ze izris nardit...user posted image

(odgovor članu naja17)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Kuhinja
29.7.2009 14:46:05   
naja17
princess - če govoriš o moji, se strinjam ja... nisem mogla dat notri viola kuhinje, ki je bila meni všeč, ker imam tako mali prostor, da bi mi še bolj zaprla kuhinjo, tako sva izbrala svetlo kuhinjo in đazno barvo stene user posted image

lunca14 - klikni na moj album, pa če boš kej glede kuhinj rabila, ti priporočam, da se obrneš na uporabnico Ankico, ki veliko ve in zna pomagat

veselka- sem jaz tudi razmišljala o takih ploščicah, pa sva pol kar take umazano svetle vzela, bolj klasiko... bova že tko mela precej pisano stanovanje... strinjam se, da je dost stenskih elementov, ampak mogla sem, ker je mala, da bova vsaj imela kam kaj dat... drgač je ta mala kuhinja najina odločitev, da sva pridobila ogromno dnevno... tu je bil včasih wc user posted image ...

mič - na gros-novak dela od Ankice mož, ki z velikim veseljem dela izrise za kuhinje in če ti je ta luštna, se obrni na Ankico (upam, da ni kej narobe, k to pišem user posted image )

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Kuhinja
29.7.2009 14:52:52   
Anonimen
naja17, hvala, sem se ze user posted image ....ampak se je trena ipak zapeljat do salona, pa uskladit zelje in moznosti.

(odgovor članu naja17)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?