|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kuhinja Ikea
6.7.2006 21:15:37   
Seven*
Ima kdo? Kako ste zadovoljne?

_____________________________

Gospa sem.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kuhinja Ikea
6.7.2006 21:28:19   
soncece24
Mam. sem zadovoljna. pozdravi si nogo in pridi na ogled user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kuhinja Ikea
6.7.2006 21:31:42   
Seven*
Najbrz bom jo vzela, ker bi me Marelesova prisla cca 1.5 miljona, Ikeina pa 700 jurjev. Kriza no!!

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kuhinja Ikea
6.7.2006 21:34:46   
soncece24
Adijo, kaka razlika. jaz mam sicer bolj malo elementov, ker mam kuhinjski otok in je večina tam, bla je pa ful poceni. 1500 Evrov. Jo mam v albumu, si lahko pogledaš. Edino šit je, ker moraš sam montirat, meni jo je sicer brat in jo je fajn zmontiral, samo preklel je pa tudi zraven da je joj... ma bolj slabe živce user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kuhinja Ikea
6.7.2006 21:37:27   
Seven*
Ma men je foter obljubil. Za taki dnar, mislim ej.. Imela bom pa belo, visoki sijaj, pa kovinske ravne dolge rocaje.. Razlika pa res ubitacna. Jaz ne bom imela otoka, bom pa imela sank, ker je prostor neprimeren za otok.

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kuhinja Ikea
6.7.2006 21:40:15   
soncece24
ŠAnk je fina zadeva, ja. Jaz tudi še mam prostor za šank, samo dinarčkov trenutno ne. 600E sem zračunala šank iz iste serije kot kuhinja. Pride ful drago, ker so tiste okrasne plošče ob strani ful drage, šank moraš pa cel oblečt, da se iverice ven ne vidijo. Pa je ena plošča 25E. Je pa ful praktična kuhinja. Pa obvezno vzami samo predalnike. 

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kuhinja Ikea
6.7.2006 21:47:37   
BLAŽIKA
Soncece 24 krasna kuhinja. Ti otoki so mi zeloo všeč vendar pri nas ne pride v poštev smo pa dali zraven šank.(žal)user posted image

_____________________________

Moja punčka je moja največja sreča.

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kuhinja Ikea
6.7.2006 21:53:03   
Seven*
Zakaj pa samo predalnike? user posted image Kam pa das velike lonce? user posted image user posted image

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kuhinja Ikea
6.7.2006 21:54:51   
soncece24
Ja v predalnike. Saj majo 80 cm širine, dva velika predala, zgoraj pa en majhen za pribor. 100 krat bolj praktično, ker ni treba štofirit po omari, da kaj najdeš. Ven potegneš pa maš vse na dosegu roke.

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kuhinja Ikea
6.7.2006 21:57:11   
Seven*
Ja saj, vecina bo itak predalnikov. Moram prit malo k tebi posnofat, da vidim kako to v praksi izgleda..

A ti si si sama narisala al so ti tam? Meni neke stvari ne stimajo v programu, oz. ne znam pametno skup sestavit..

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kuhinja Ikea
6.7.2006 22:07:51   
sa
soncece,full lepo kuhinjo imasuser posted image user posted image

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kuhinja Ikea
6.7.2006 22:33:23   
Marogica
Seven, tu imaš link, ko si lahko Ikeino kuhinjo sama izrišeš, z njihovimi elementi, pa še računa ti kar zraven.
http://www.ikea.com/ms/de_AT/complete_kitchen_guide/planner_tool/index.html

(odgovor članu sa)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kuhinja Ikea
6.7.2006 22:35:11   
Seven*
Marogica Hvala! Ampak sem ze tole uporabila , pa vendar mi malenkost idej manjka.. Nimam kam hladilnika dat. Malo me razporeditev jebe, program je cist uporaben.. user posted image

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kuhinja Ikea
6.7.2006 22:39:49   
Marogica
Prelistaj malo na internetu Ikeiin katalog kuhinj. Mogoče boš dobila kakšno zanimivo idejo. Če ne pa jo izriši, pa daj gor, da jo malo pogledamo in pokomentiramo.

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kuhinja Ikea
6.7.2006 23:14:10   
Miškolinka*
Hojla!
Tudi sama sem izbrala Ikeino kuhinjo ker je BISTVENO cenejša od katerekoli pri nas, ker jo lahko vzameš takoj s seboj (imajo večinoma vse na zalogi), ko slišim za 45 dnevne dobavne roke v SLO mi je slabo, če kupiš kaj preveč lahko vrneš, če kaj majka dokupiš, ko se naveličaš enih frontov lahko kupiš druge (čeprav so fronti pravzaprav najdražja stvar na računu).
Sestavljanje je morda malo dolgotrajno, so pa Ikeina navodila tak "trotl ziher" da ni panike. Midva z možem sva jo sama skupaj spravila, le ploščo nama je izrezal in pritrdil znanec z mizarskim poklicem, pa še to bolj zato, ker kot ni 90 stopinjski, pa je bilo treba to skupaj spravit.
Predali pa so res zakon, zdaj pa ne vem, ali mi doma nimamo nič zalog hrane, ali so pa predali tako veliki :)
Pa še vse se da s pregradicami v pregleden red spravit.
Jaz sem absloutno ZA Ikeo (seveda če imaš viška financ pa verjamem, da te kakšne Dan ali Eve kuhinje tudi ne bi  motile :)

Lp

M*

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kuhinja Ikea
7.7.2006 7:32:35   
soncece24
IZVIRNO SPOROČILO: Seven

Ja saj, vecina bo itak predalnikov. Moram prit malo k tebi posnofat, da vidim kako to v praksi izgleda..

A ti si si sama narisala al so ti tam? Meni neke stvari ne stimajo v programu, oz. ne znam pametno skup sestavit..


Jaz sem si vse sama narisala. Sem točno vedla, kak hočem met. V otoku mam tudi dva elementa, tam smo pa celo morali malo improvizirat. Tisto kar je spodaj kot rob mišljeno, taka deska, smo zgoraj namontirali nad elementom, ker je otok previsok za te elemente. Saj res se oglasi en dan pa malo prebrskaš user posted image .

Aja, fajn pri ikeii je tudi, da lahko vse kupiš po delih in tudi po delih vrneš, če ti ni všeč - meni recimo ni bilo fajn, da je vitrina za kozarce imela steklene police - sem nesla samo police nazaj in vzela lesene. Ikea je meni zakon.


_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kuhinja Ikea
7.7.2006 10:55:36   
soncece24
IZVIRNO SPOROČILO: BLAŽIKA

Soncece 24 krasna kuhinja. Ti otoki so mi zeloo všeč vendar pri nas ne pride v poštev smo pa dali zraven šank.(žal)user posted image


user posted image hvala, blažika, to je edini del stanovanja, ki sem ga jaz izbrala, vse drugo je moj user posted image zaranžiral, ker sem jaz bolj leva pri tem, on ma pa ful smisel za estetiko (sam ne vem kje je mene našel user posted image user posted image user posted image user posted image )


_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu BLAŽIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kuhinja Ikea
12.7.2006 20:36:26   
Anonimen
Moj je izbiral med Ikejo - Gorenjem - privat in se je na koncu odločil za privat. Cenovno je prišlo v rangu  Ikeje, pa še zmerili in zmontirali so vse.

Je bilo pa delo verjetno malenkost ceneje, ker je to pač Hrvaška.

(odgovor članu Seven*)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kuhinja Ikea
23.10.2007 13:22:06   
the_andrej
Izrisal sem si kuhinjo, tako, da mi paše v prostor. Pravtako mi ogovarjajo cene in barve... Sedaj bi jo rad naročil, vendar nevem, a se da to zrihtat preko interneta (postopek)? ali moram it v graz? Prišlo bi me preko 1000 evr tak da če prav razumem je prevoz zapstonj? In če razumem imajo dost vsega na zalogi?

Res bom vesel če mi kdo lahko razloži

Lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kuhinja Ikea
23.10.2007 13:26:26   
tosja
user posted image  user posted image   Mi jo imamo - zelo zadovoljna user posted image  user posted image

_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kuhinja Ikea
23.10.2007 13:55:34   
pety78
Ali imate kakšne slike Ikeinih kuhinj?

_____________________________



(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kuhinja Ikea
23.10.2007 14:28:18   
Anonimen
Jaz pa sedaj naročam pri enem mariborčanu vrata visoki sijaj za otroško sobo. Vem, pa da delajo tudi  tudi kuhinje visoki sijaj. Je pa ta visoki sijaj pri neprimerno boljši kot Ikejin. V bistvi ta Ikejin ni čisto pravi visoki sijaj.  Glede na to, da so fronte najdražje, ti za primerjavo lahko povem, samo koliko bi me prišla nova vratca visoku sijaj (4 kom 60x110; 1 kom 30x210, 1 kom 40x60 in 1 kom 60x60) skupaj 270 evrov... kolikor sem primerjala ceneje kot pri Ikei... Piši mi ZS pa ti lahko posredujem mobilno številko.

(odgovor članu Seven*)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Kuhinja Ikea
23.10.2007 16:06:55   
Skaana
user posted image

Jaz sem bila do pred nekaj meseci prepričana, da bom vzela Ikeino visoki sijaj belo. Bila v Gradcu, vse super in praktično in lepo. Ampak, kljub temu, da se kar precej ubadam z gradnjo, ureditvijo, me to veseli, se mi je na koncu zdel prevelik zalogaj. Naročila sem si enega tišlerja, ki bi mi zadevo sicer sestavil skupaj, a je rekel da zelo nerad. Da je že štiri Ikeine kuhinje sestavljal in da vedno kaj manjka, ne paše, ne gre skupaj user posted image . Ker je to pač standard, v programu ti vse lepo izriše, naročnik pa ne upošteva polno majhnih zadevc, ki so zelo pomembne.
Skratka, če boš kupila njihovo kuhinjo (meni zelo lepe in praktične in predvsem POCENI), si sicer izriši v njihovem programu. A pazi, da boš dodajala prostor za odpiranje hladilnika, če boš imela prostostoječega. Če boš imela polotok, potem bo kuhinja verjetno v U - pazi, da se ti predali ne bodo zadevali ob ročke drugih omaric, ko jih boš odpirala, pazi na oddušnik za napo, na odtok... Skratka, že ko izrisuješ, moraš vedet polno stvari. Jaz sem to videla šele potem, ko sem sedela v Panlesovem salonu in mi je zadevo na mojo mero izrisoval. Prišlo je dejansko manj elementov, a znal je svetovat glede praktičnosti, tako da bo zdaj super. No, vsaj upam user posted image user posted image . Skratka, njegov izris je v marsičem zelo drugačen kot moj narejen z Ikeinim programom. Žal.
Če te zanimajo cene, ti lahko javim na ZS.

Pa srečno z nakupom.

_____________________________

Mami, kdaj bo spet včasih?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Kuhinja Ikea
23.10.2007 16:18:13   
pety78
A bi mi znala katera izrisati ikeino kuhinjo, če ji na mail pošljem izris od dan kuhen? Je za mojo taščo. 

_____________________________



(odgovor članu Skaana)
Neposredna povezava do sporočila: 24
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?