|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Le kaj se je zgodilo z našimi bivšimi?
30.5.2006 21:49:30   
mojamura
Ob prebiranju tem tukaj, se mi je porajala misel, da bi rekli tudi nekaj na račun naših bivših.
Je bilo vaše razmerje sporazumno končano? Kaj mislite da je bil vzrok, da sta šla narazen?...in seveda me na koncu zanima, kaj sedaj počnejo vaši bgivši in v kakšnem stanju souser posted image user posted image


Pri meni je bilo tako, da sem tožbo za ločitev vložila jaz, razlog je bil psihično in fizično maltretiranje (ljubosumje, posesivnost, pranje možganov, alkohol, nasilje itd)

Bivši je 2 meseca po moji vlogi za ločitev izgubil službo. Brezposelen je še dandanes (čeprav je od tega že šest let), star je 37 let zgleda pa ziher 10 let starejši zaradi alkohola in neurejenosti. Kolikor mi je znano nima nobene ženske, kar me pa niti ne preseneča. Skupaj imava otroka katerega vidi enkrat na mesec za par ur. Za tako malo obiskov je kriv sam. Sina je hotel nahujskati proti meni, zgodilo pa se je obratno, da se je sin obrnil proti njemu.

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
30.5.2006 21:53:58   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mojamura)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Le kaj se je zgodilo z našimi bivšimi?
30.5.2006 21:56:31   
tulip
Bivši so prav zato bivši, da se mi ni treba z njimi več ukvarjat!
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Le kaj se je zgodilo z našimi bivšimi?
30.5.2006 21:58:19   
mojamura
hehehe, jaz bi še mojega bivšega v španijo z enosmerno karto poslala. Samo da ne vidim več njegove ksihta, ki je tak dvoličen....verjetno bi ga kar kak toro naskočil....loluser posted image user posted image user posted image bi mel tako oko....heheuser posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Le kaj se je zgodilo z našimi bivšimi?
30.5.2006 22:27:14   
*Karmen*
Moj je bil pa doma dve uri na teden. Tok hudo je delal, da tudi spat ni mogel prit domov... Vloga za ločitev z moje strani je bila čisto logična posledica. Ker enostavno nisem človek, ki bi bil vezan in hkrati sam. Potrebujem bližino, pogovor, razumevanje, skupno delo in skupno veselje... Saj nisem proti temu, da gresta partnerja vsak po svoje žurirat. Ampak, da ga pa cel teden ne vidiš... Halo?! Še tisti dve uri na teden, ko sva bila skupaj, sva bila na 220 voltov. Žal, nisem za take scene. Pika. Kje pa je zdaj in kaj dela me briga pa ravno toliko kot lanski sneg...

(odgovor članu tulip)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Le kaj se je zgodilo z našimi bivšimi?
30.5.2006 22:45:03   
KODA
Me ne zanima.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu *Karmen*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Le kaj se je zgodilo z našimi bivšimi?
30.5.2006 22:46:19   
ona
Pri meni sem jaz bila pobudnik ločitve,ker mi je prekipelo njegovo besedno maltretiranje in njegovo ljubosumje nad mano!Povrh vsega je bil še najbolj pameten na tem svetuuser posted image
Ko sva šla narazen sva bila podnajemnika in on je šel začasno k materi,ker ni imel kam it živet,jaz sem še leto živela kot podnajemnica in sedaj na srečo mojega novega partnerja imam hišo in vse kar spada zravenuser posted image
Bivši pa še vedno živi pri materi,živi iz dneva v dan,znajde se en ku... ne nič!
ker sem bila za njega najslabša mati za otroka,je zdaj na lastni koži doživel,da mu je lastni sin rekel,da ima najboljšo mamico na svetu in da ne bo nkoli več šel k njemu!No,zdaj pa ima,pametnjakovič!
V glavnem,še dobro,da sva šla narazen in naj bo tam kjer hoče!

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Le kaj se je zgodilo z našimi bivšimi?
30.5.2006 22:55:45   
Marogica
S katerim bivšim pa? Saj nisem imela samo enega, o vseh se mi pa ne da pisat.user posted image
Pa brez zamere......

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Le kaj se je zgodilo z našimi bivšimi?
30.5.2006 22:59:15   
Annny
Jaz čez 'bivšega' v bistvu ne morem reči nič slabega, ker mi je vseeno - še vedno je priden športnik in dobro izgleda, ampak je pa samski. Temu se niti malo ne čudim glede na njegov značajuser posted image  Vsak po svoje.

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Le kaj se je zgodilo z našimi bivšimi?
30.5.2006 23:08:00   
Anonimen
Z bivšim možem nič, ga še nimam, bivšega.....user posted image

Z bivšimi fanti pa takole:
eden je poročen, uspešen karierist
drugi je drugič poročen, živi povprečno življenje
tretjega že dolgo nisem srečala, tko da ne vem, nazadnje je bil samski, še zmeraj fejst, z ok službo

O ljubimcih pa danes ne bi user posted image  user posted image  

(odgovor članu mojamura)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Le kaj se je zgodilo z našimi bivšimi?
30.5.2006 23:14:55   
Anonimen
A moram naštet za vse bivše? user posted image user posted image user posted image

Prva resna zveza - razšla sva se takorekoč sporazumno in sva še danes najboljša prijatelja. Še celo ljubimca sva bila nekaj časa. user posted image

Druga resna zveza - pustila sem ga jaz, ker sem ga dobila z drugo. Pred nekaj leti sva se še slišala in se menila za pijačo, ampak potem ni bilo nič od tega. In nimam pojma, kaj je z njim. user posted image

Bivši mož - tožbo za razvezo sem vložila jaz in sem pravzaprav sveže ločena, stikov z njim pa nimam nobenih. Kolikor mi je znano, ga lovijo Šiptarji in DURS - če ga ne bodo fentali, bo pristal v zaporu. Dolžan je celi Sloveniji in še tujini, ukvarja se s kriminalom, osvaja mladoletnice in še marsikaj. Nimam nobene želje, da ga še kdaj v življenju vidim ali slišim. user posted image

O avanturah mi pa ni treba pisati, a ne? user posted image

(odgovor članu mojamura)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Le kaj se je zgodilo z našimi bivšimi?
31.5.2006 7:08:17   
dory
No moj izbor bivsih ni velik ne, pa vseeno z dvemi imam cist normalno komunikacijo, ce se glih srecamo...za zadnjega me pa rahlo malo briga kaj je in kje je...dokler naju pusti pri miru ga imam najrajsiuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Le kaj se je zgodilo z našimi bivšimi?
31.5.2006 8:44:35   
Anonimen
 
Bivsi..

A se vam mogoce dogaja da ko se locite, malo tezje najdete resnega partnerja.. ker ne vem zakaj.. ampak moski nismo prevec zagreti za zensko, ki je bila dolgo v nekem razmerju.. porocena.. otroci in pol se loci..
Meni se zdi, da bi jaz osebno imel problem s taksnimi zenskami.. ker verjetno se zgodi, da vedno ne laufa vse kot po maslu.. in potem zna locen clovek pomislit.. primerjat sedanjega partnerja z bivsim.. in to ziher ne bi bilo prevec fajn..
Ko se kao enkrat opeces.. si bolj previden.. bolj nezaupliv.. in nisi vec tako nor.. In tezko je ziveti s clovekom ki ni nor.. ki ne naredi necesa iz zistega zaupanja.. ampak se prej zazihra...

user posted image  ?!

(odgovor članu mojamura)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Le kaj se je zgodilo z našimi bivšimi?
31.5.2006 8:48:05   
mamči
Ah Tjazy, bejž, bejž ! Le sprostit se je treba - tolko  da veš, če se ti kdaj zgodi user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Le kaj se je zgodilo z našimi bivšimi?
31.5.2006 8:50:26   
baguSka
Ja Tjazy sevede... to je vse res kar si napisu, ni pa res,da bi si zarad tega tezi najdu partnerja.. no vsaj jst tko mislm. Ker takih je dons cist prevec in pol bi blo najbolj da smo res sami do konc zivljenja.. Sicer jst govorim ne le o uradnih locitvah, ampak tud neuradnih. Kar je za moje pojme isto, le da mas ob uradnih se en kup uradnih kozlarij za vratom..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Le kaj se je zgodilo z našimi bivšimi?
31.5.2006 9:32:51   
Anonimen
 
Sej je.. kao uradna ali pa neuradna isto..

Samo ni cist isto..

Recimo ce bi jaz bil frai in iskal partnerko.. ne bi mel nic pomisekov pri tebi.. ki si kao neuradno..
Bi pa jih imel pri eni, ki je uradno in sploh ce ti zacne razlagat kaksne vse ****rije je imela z bivsim, kar pomeni, da je se vedno v tej igri in te bo vsaj se kaksno leto utrujala s tem..
In ker se vse zacne pri sebi.. bi to pomenila, da je vse tisto se vedno v njen.. in velika verjetnost je, da se bo to njeno sranje nadaljevalo, samo da bos ti tisti parter s katerim se bo to nadaljevalo..

Tko da je bolj odvisno od tega.. koliko te zgodovine je ostalo v cloveku.. koliko zamer.. kaksen je clovek.. Ce se veza konca z objemom.. pol po moje ni problemov.. ce se konca tko, da cunje letijo cez okno.. in kot smo uspeli prebrat bi velika vecina tako koncala in to za malenkosti.. Noo v tem primeru nisem preprican, ce bi zelel biti naslednik.. in bi cez par let meni cunje letele cez okno.. user posted image


(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Le kaj se je zgodilo z našimi bivšimi?
31.5.2006 9:51:50   
paris
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy
Noo v tem primeru nisem preprican, ce bi zelel biti naslednik.. in bi cez par let meni
cunje letele cez okno.. user posted image


Tjazy, verjemi mi na besedo, da bi bil še kako rad naslednik, če bi se zaljubil vame!user posted image

Kar se tiče bivših mož pa lahko rečem, da se danes, ko že zdavnaj nisva več skupaj, razumeva bolje kot kdajkoli prej!



_____________________________

Ljubezen sta prostor in čas, merjena s srcem.
(M. Prust)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Le kaj se je zgodilo z našimi bivšimi?
31.5.2006 9:59:06   
Jančika_
Fant, s katerim sem bila 7 let, od tega sva 3 leta živela skupaj, je zdaj srečno poročen s svojo prejšnjo najboljšo prijateljico in jeseni pričakujeta otročka. Oba sva srečna, kar prej, ko sva bila skupaj, nisva bila. Sicer pa nimam stikov z njim, si jih niti ne želim - je bilo, pa je šlo.

(odgovor članu paris)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Le kaj se je zgodilo z našimi bivšimi?
31.5.2006 10:01:29   
Anonimen
Paris.. zdej si me pa zainteresirala.. user posted image user posted image user posted image

A bi zivela v Parizu.. ?! Krasno mesto.. samo malo je guzve..

(odgovor članu paris)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Le kaj se je zgodilo z našimi bivšimi?
31.5.2006 10:01:41   
cukerček
Jaz sem glih januarja končala 3 letno zvezo v bistvu je on končal z mano "ful te mam rad ampak ne morama več bit skupaj" no kamlu sem ga vidla z drugu pa mi je vse blo jasno. Zdaj pa me prosi če bi bla z njim jaz pa se igram. Ko mi je sem z njim ko pa ne pa ne. Vse mi plačuje vozi me na večerje v kino in še in še jaz pa uživam. Mogoče ni lepo da mu dajam lažno upanje ampak ko ga J....

(odgovor članu paris)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Le kaj se je zgodilo z našimi bivšimi?
31.5.2006 10:03:23   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mamči

Ah Tjazy, bejž, bejž ! Le sprostit se je treba - tolko  da veš, če se ti kdaj zgodi user posted image


Uu.. sem sele zdaj pogruntal, da sta ti in mamsi dve razlicne osebe.. Sem skoz mislil, da z mamsi debatiram.. user posted image  in da je mamsi ikono zamenjala.. user posted image

(odgovor članu mamči)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Le kaj se je zgodilo z našimi bivšimi?
31.5.2006 10:04:04   
wanabe
Mene v osnovi ne zanima kaj se dogaja z njim. Vendar pa je oče najinemu otroku, tako da mi ni do tega, da bi zabluzil. Raje vidim, da si uredi življenje vsaj na neko normalno raven, tako bo najin otrok še najbolj srečen in imel največ od obeh.

(odgovor članu cukerček)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Le kaj se je zgodilo z našimi bivšimi?
31.5.2006 10:05:22   
mojamura
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy


Bivsi..

A se vam mogoce dogaja da ko se locite, malo tezje najdete resnega partnerja.. ker ne vem zakaj.. ampak moski nismo prevec zagreti za zensko, ki je bila dolgo v nekem razmerju.. porocena.. otroci in pol se loci..
Meni se zdi, da bi jaz osebno imel problem s taksnimi zenskami.. ker verjetno se zgodi, da vedno ne laufa vse kot po maslu.. in potem zna locen clovek pomislit.. primerjat sedanjega partnerja z bivsim.. in to ziher ne bi bilo prevec fajn..
Ko se kao enkrat opeces.. si bolj previden.. bolj nezaupliv.. in nisi vec tako nor.. In tezko je ziveti s clovekom ki ni nor.. ki ne naredi necesa iz zistega zaupanja.. ampak se prej zazihra...

user posted image  ?!


ko sem se ločila si nisem iskala partnerja, saj sem bila mnenja, da soo vsi moški prascuser posted image . Ko je preteklo nekaj vode, sem ugotovila, da ne moreš dajat vse v en koš.
Takrat sem spoznala svojega sedanjega, ki je od začetka vedel, da imam otroka, da sem uradno ločena, da imam še vedno ****rije z bivšim...ampak je ostal. Očitno je bilo tisto, oz. to med nama kar je, močnejše kot predsodki o ločenih mamicah z otroci.

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Le kaj se je zgodilo z našimi bivšimi?
31.5.2006 10:09:53   
paris
Uh, z največjim veseljem bi šla živet v Paris! Zame je to mesto čarobno! Ko sem se v sončnem popoldnevu sprehajala po Montmartru, sem si živo predstavljala, kako bi blo, če bi blo!user posted image
Ziher bom šla pa še kdaj na obisk, samo nikol več z avtobusom user posted image , ker ta je bla pa kruta!user posted image


_____________________________

Ljubezen sta prostor in čas, merjena s srcem.
(M. Prust)

(odgovor članu cukerček)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Le kaj se je zgodilo z našimi bivšimi?
31.5.2006 10:14:39   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: paris

samo nikol več z avtobusom user posted image


Ne.. brez skrbi.. sej midva bi sla z biciklom.. Na stangi bi te peljal v Pariz.. je bolj romaticno... user posted image user posted image

(odgovor članu paris)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?