|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vera
12.6.2006 13:56:31   
Anonimen
Vem da ta tema skoraj verjetno ne sodi v ta forum-sploh ne vem kam bi jo dala.
Zanima me kako vi gledate na jehove priče??? 
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: vera
12.6.2006 13:57:21   
tulip
Jim ne odprem vrat.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: vera
12.6.2006 14:01:14   
soncece24
Za mene spadajo v isto kategorijo kot razni akviziterji, ki mi poskušajo karkoli prodati na vratih ali po telefonu. Žal imajo pač tako vsiljiv način na katerega poskušajo drugim "vsiliti" svojo vero.

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu tulip)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: vera
12.6.2006 14:01:48   
zoya_
briga me, kakšne vere je kdo, samo da meni noben nič ne vsiljuje...



_____________________________

L I V E S T R O N G

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: vera
12.6.2006 14:05:05   
Anonimen
Ena od ver, nič drugega user posted image  user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: vera
12.6.2006 14:41:58   
daddy
ena od ( mnogih ) ver.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: vera
12.6.2006 15:17:17   
Anonimen
 
Nekaterim je pac dolgcas.. in se tkole zabavajo.. kot vse ostale religije..

In vse te religiji nimajo nic skupnega z vero.. ker si napisala naslov vera..

Vero je eno.. sekte so pa drugo.. cist popolnoma loceno.

(odgovor članu daddy)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: vera
12.6.2006 15:33:04   
smrka
Jehove price... to ni vera... to je sekta. Men se zdijo njihova dejanuja totalno skregana s pametjo. Ce me na ulici zaustavjo, se sploh ne ustavljam, ce pa na vrata zvonijo recem da sem katolik in da me nebodo spreobrnil. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: vera
12.6.2006 15:45:43   
dory
Jim ne odprem vrat,ker kadar sem jih,so me dobesedno posiljevali z njihovo filozofijo...majo pa nacin ja...bullshit!

(odgovor članu smrka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: vera
12.6.2006 15:49:06   
Peter167
Kako ni vera? Pa kako je skregano s pametjo? A to, da je nekdo umrl in nato oživel pa ni? Pa da je hodil po površini vode....
Sem mislil napisat, da jehove priče spadajo v isti koš kot kristjani. Pa sem se premislil. Ne poznam jih prav veliko, vendar pa so vsaj po mojih občutkih veliko bolj strpni do drugih ljudi, kot kristjani. Pa prosim ne jih žalit. Imajo vso pravico, da izražajo svoje mnenje in da verujejo v karkoli hočejo.

Da ne bo pomote. Uradno sem pripadnik rimokatoliške cerkve (imam zakramente). Po prepričanju pa sem ateist.

(odgovor članu smrka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: vera
12.6.2006 16:13:04   
alea_si
Sej ne da bi bila silno natančnen človek, ampak vseeno.... gospodič po katerem se priče imenujejo je bil JEHOVA in so torej JEHOVOVE priče in ne jehove.

Sicer pa tudi meni gredo na živce. Če jih bom kdaj rabila jih bom že sama poiskala. Se mi zdi, da jih ne bi bila problem najti user posted image user posted image

(odgovor članu Peter167)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: vera
12.6.2006 16:21:40   
cukerček
ena od mnogih ver, mene ne motijo dokler se mi ne vsiljujejo.

(odgovor članu alea_si)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: vera
12.6.2006 16:26:03   
cukerček
aja enkrat sem sedela na avtobusni postaji in je kar ena gospa prisedla k meni nič nenavadnega dokler ni z vrečke vzela knjigo in mi kar začela razlagat kdo je in mi iz knjige začela brat in razlagat kaj pomeni..... joj avtobusa pa od nikoder ker sem drugače prijazna nisem hotla da to starejšo gospo kap ko bi začela kričat sem se poslovila in šla kar na prvi avtobus čeprav ni bil tisti na katerega bi morala jaz. na naslednji postaji sem iztopla in počakala svoj avtobus

(odgovor članu cukerček)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   [Brisano sporočilo]
12.6.2006 17:35:37   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: vera
12.6.2006 18:40:13   
Anonimen
Radha kdo pa so to Mormoni???

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: vera
12.6.2006 18:40:56   
Anonimen
Eh jaz imam dober izgovor... moje prepričanje pa moj faks.
To deluje tudi pri mormonih.

Zdej se sam lepo pozdravljamouser posted image , mori pa nihče več.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: vera
12.6.2006 18:46:17   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Peter167

Kako ni vera? Pa kako je skregano s pametjo? A to, da je nekdo umrl in nato oživel pa ni? Pa da je hodil po površini vode....
Sem mislil napisat, da jehove priče spadajo v isti koš kot kristjani. Pa sem se premislil. Ne poznam jih prav veliko, vendar pa so vsaj po mojih občutkih veliko bolj strpni do drugih ljudi, kot kristjani. Pa prosim ne jih žalit. Imajo vso pravico, da izražajo svoje mnenje in da verujejo v karkoli hočejo.

Da ne bo pomote. Uradno sem pripadnik rimokatoliške cerkve (imam zakramente). Po prepričanju pa sem ateist.



Peter, jehovove priče ne spadajo v isti koš kot kristjani. Za njih Jezus ni bil pribit na križ, ampak na kol. Ne priznavajo Marije,... pa še se tega najde.
In jehovci so napovedali že toliko koncev sveta, da kar verjetni ne morem.

preberi si knjigo ZAPOR BREZ ZIDOV. Tam maš vse opisano in razloženo. GROZA!

Anonimna, Mormoni so eni ljudje, ki jih na ulici ne moreš zgrešit. vedno so ful lepo oblečeni (fantje črne hlače, gvant kravata..., punce krila čez kolena, ful urejena...), pa na prsih imajo ponavadi pripeto zlato priponko z napisom Cerkev Jezusa Kristusa Svetih iz poslednjih dni.
kaj več pa si o njih lahko prebereš na

http://www.mormoni.20fr.com/

(odgovor članu Peter167)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   [Brisano sporočilo]
12.6.2006 18:46:24   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: vera
12.6.2006 21:12:39   
Babaloo
Meni osebno gre na živce, če mi kdo pride kaj na vrata predavat.
Njihova vsiljivost se mi ne zdi najboljša. Zakaj ne pustijo ljudi, da jih sami najdejo, če jih to zanima.
Zadnjič sem celo na banki poleg bankomata videla njihove brošure!! Haloo!!
A si predstavljate, da bi imel vsak dan enga na vratih, ki bi ti predaval o svoji veri??

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: vera
12.6.2006 23:11:53   
KIRA
jih ne gledam. pa kakih drugih tud ne. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: vera
12.6.2006 23:17:33   
Anonimen
Še noben predstavnik nobene vere ni videl dlje od zunanje kljuke mojega stanovanja. Prvič zato, ker sem ateistka, drugič zato, ker ne maram nenajavljenih obiskov, in tretjič zato, ker če (po mojem mnenju) svojo vero "ponujajo" kakor akviziterji, potem že nekaj ni v redu - očitno jim manjka vernikov, predvsem "financ ministrov".
In tako bo tudi ostalo.

(odgovor članu KIRA)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: vera
12.6.2006 23:20:59   
rija
Če bi bili vsi tako vztrajni kot jehovci, bi človeštvo daleč prišlo....
Pod nobenim pogojem pa ne vzamem nobenega Stražnega stolpa več....ker potem rabim vsaj leto, da jih odvadim zvoniti na vrata....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: vera
12.6.2006 23:23:15   
Dadi
Jaz sem enkrat dve ženici povabila naprej, sta se predstavili kdo in kaj sta(jehove priče) in mi začele razlagati. Sem jih lepo poslušala in jim povedala svojo konkretno izkušnjo vere. Ko sta videli da govorim iz izkušenj, da imam neko zatrdilo da je moja vera moja in da mi je pomagalo to v življenju da se ne ločim od nje sta odšli. Žal mi svoje izkušnje nista znali povedati. Jih pa spoštujem tako kot vsakega človeka.

_____________________________

May you be strainghtened by yesterday¨s rain, walk straight in tommorow¨s wind and cherish each moment of the sun today.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: vera
12.6.2006 23:31:40   
kapica
Ne odprem vrat, oz. ce jih odprem recem samo, da me ne zanima in hvala lepa. Pa pri vseh drugih "prodajalcih" pravtako.

_____________________________

Sedaj nas je pa pet!

(odgovor članu Dadi)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: vera
13.6.2006 8:26:10   
Anonimen
 
No jaz sem tudi nprej povabil enkrat tele jehove.. in vse kar sem jih vprasal.. mi je svoje odgovore dokazoval v tisti bukvici, ki jo je imel s seboj.. Imenoval jo je sveto pismo.. Bolj ko sem mu govoril da me zanima, kaj on misli o tem.. ne pa njegova bukvica.. bolj je listal to bukvo.. in iskal dokaze.. in pol sem ga prosil, ce mi malo posodi to bukvico in mi jo je dal.. in sem jo vrgel v kanto za smeti..

In clovek je postal zmeden.. user posted image  Ne vedel, ali bi me trescil, ali bi pobral bukvo in odsel.. ali bi kaj povedal iz svoje glave.. po kaksni minuti je rekel, da je razumel kaj sem mu hotel povedat, ko sem vrgel bukvo v kanto za smeti.. in sem mu jo dal nazaj.. in jo je pospravil v kufrcek.. ampak debata se vedno ni bila uspesna, ker je bil prevec nadudlan..

In seveda je to isto kot bilo kateri drug klub.. katoliki, ki so mimogrede tudi ze napovedali parkrat konec sveta.. ali pa vzhodnjaski klubi.. da ne nastevam, ker jih je vec kot 300 na zemlji.. in vsi imajo nekaj skupnega.. Ponizni EGO!

(odgovor članu kapica)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?