|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   M ne prikačujemo v Marcu ...
6.2.2007 19:46:06   
puhica13
Ah zalostno ampak bom kar zacela z novo temo. Upam, da vas bo cim manj na tej temi, ker boste  srecke user posted image user posted image
Skratka ne pricakujem jo 10.03.2007, mater mam dolge cikluse!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: M ne prikačujemo v Marcu ...
6.2.2007 20:11:15   
andreja2000
Se ti kar pridružim,saj je pri nas na obisku user posted image  .Nekje okoli 3.3,ali dva dni gor,ne vem točno,je pa nočem.


_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu puhica13)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: M ne prikačujemo v Marcu ...
6.2.2007 20:13:28   
puhica13
Andreja,
no pol sva zmenjene, da user posted image ne marava in da je nočeva od marca vsaj eno leto  ane user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  

(odgovor članu puhica13)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: M ne prikačujemo v Marcu ...
6.2.2007 20:15:30   
andreja2000
puhica13user posted image user posted image user posted image ,tako se govori ja.

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu puhica13)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: M ne prikačujemo v Marcu ...
6.2.2007 20:17:14   
puhica13
Mislim , jaz user posted image   že zdej ne maram ker me zvija kot sam hudič, tko da bi bila pol v vsakem primeru blažena.  user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu andreja2000)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: M ne prikačujemo v Marcu ...
6.2.2007 20:19:48   
andreja2000
Ah,meni gre user posted image  na živce že 20 mesecev in bom ful,ful, vesela,ko je marca ne bo.user posted image

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu puhica13)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: M ne prikačujemo v Marcu ...
6.2.2007 21:00:34   
kepica
Se pridružujem vsem sotrpinkam. M ne pričakujem 2.3. No, še prej se mora pa tale poslovituser posted image

(odgovor članu andreja2000)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: M ne prikačujemo v Marcu ...
6.2.2007 22:19:57   
Anonimen
Mi bomo pa naslednji teden pridno "telovadili" (saj je končno minilo dovolj časa po ss) in upam, ampak resnično upam, da je v marcu ne bom imela v gosteh :-)

Enako želim pa tudi vsem vam - da bomo novembra zibale user posted image


P.s. do sedaj sem vas pasivno spremljala, zdaj pa se bom še aktivno vključevala v vaše debate. Upam, da me sprejmete?


(odgovor članu puhica13)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: M ne prikačujemo v Marcu ...
6.2.2007 23:06:10   
upica
Miranda seveda,
dobrodošla in čimveč klepetalnih uric z nami ti želim. Pa da bi tudi ti kmalu spet ugledala user posted image  in da bi tokrat zdržali do konca. Za srečo ti pošiljam tri pikapolonice (ena je za tebe, ena za tvojega pratnerja in ena za bodočega user posted image ).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: M ne prikačujemo v Marcu ...
7.2.2007 11:36:17   
andreja2000
Miranda ,tako kot je že rekla upica,jasno,da te sprejmemo.Ja,vse imamo isti cilj za katerega se trudimo in si ga srčno želimo.

Zato punce,naj bodo naše misli pozitivne in nikar v svoje misli ne spuščajte nič slabega,kajti nam vsem bo nekega dne uspelo,vrjemite v to!!!!Mi bomo srečke user posted image  in dobre mamice.Enim pač uspe prej drugim kasnej,a važno je,da uspe.

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu upica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: M ne prikačujemo v Marcu ...
7.2.2007 12:01:18   
Sulfinija
Punce,jaz pa še ne vem,če bom v tejle temi čvekala ali ne,prvo morem dobiti še februarsko M.Vsekakor pa navijam za vas.

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu andreja2000)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: M ne prikačujemo v Marcu ...
7.2.2007 12:33:49   
ur+sa
kepica, aje pršla user posted image ...svinauser posted image user posted image


jest upam, srčno upam, da se mi ne bo treba tuki pofočkat....user posted image

_____________________________

Jutri je nov dan...
sem največja bebka na svetu... :¨(

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: M ne prikačujemo v Marcu ...
7.2.2007 12:42:06   
Anonimen
Evo, da se še jaz pofočkamuser posted image . Tudi jaz je ne bom pričakovala okoli 10. marcauser posted image

(odgovor članu ur+sa)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: M ne prikačujemo v Marcu ...
7.2.2007 12:45:43   
BAMBOLINO
Še jaz sem zraven....
Mi res ni več čisto nič jasno kako moje telo deluje. res ne vem več kaj naj še naredim, da se bo prijelo.....
Z možem delava vse po reglcih, pa še kr nič.....je že tudi on čist obupan.
user posted image ne pričakujem nekje v začetku marca.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: M ne prikačujemo v Marcu ...
7.2.2007 12:51:42   
stunfek
Bambolino. Koliko časa pa že poizkušata? Saj veš, kako pravijo. Če gre vse po regelcih imaš vsako ovulacijo samo 25% možnosti! To že malo spominja na kakšen listek na srečo ala snežak al dimnikar al kva je že bilo :)

(odgovor članu BAMBOLINO)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: M ne prikačujemo v Marcu ...
7.2.2007 12:58:45   
ur+sa
user posted image user posted image  ja ja, loterija...

pa že tko če skoz slončkaš...maš loterijo če ti uspeuser posted image user posted image  (sam je pa slajši zadetekuser posted image )user posted image user posted image

_____________________________

Jutri je nov dan...
sem največja bebka na svetu... :¨(

(odgovor članu stunfek)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: M ne prikačujemo v Marcu ...
7.2.2007 13:15:29   
BAMBOLINO
Stunfek, upam da me ne bo katera kregala ko bom napisala tole....
Doma že imava eno leto staro punčko. Za tega mojega angelčka sva se "borila" več kot dve leti. Vem da nekatere poizkušajo še dlje ampak vseeno-  to so težki trenutki.
Eni izmed najtežjih v življenju. Sedaj poizkušava že 5 mesecev pa še tudi nič. Pravijo, da gre dugič hitreje, pa očitno ni temu tako. Razočarana sem pa ravno zato, ker je prvič tako dolgo trajala in sem upala, da bo drugič hitreje.

(odgovor članu ur+sa)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: M ne prikačujemo v Marcu ...
7.2.2007 14:36:54   
andreja2000
BAMBOLINO ,Ne bodi tako razočarana,no.Nikar ne obupaj,saj bo,eni pač rabimo dlje časa.Vem,kako težko je to čakanje,saj jaz čakam že 3 leta,pa v tem času dve neuspeli user posted image ,no sedaj pa 20 mesecev nič.A ne bom obupala,tako kot tudi ti in druge punce ne,saj smo borke.In ta velika materinska želja nam vedno znova daje novo moč,upanje in vero.In zmagale bomo!!!!user posted image

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu BAMBOLINO)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   M ne prikačujemo v Marcu ...
7.2.2007 20:49:19   
karatina
Moja user posted image  je napovedana 2.3., pa upam, da bo pozabila priti za kakšnih 9 mesecev user posted image .

Se bližajo dnevi O in bi bilo prav enkratno, če bi nam v mesecu valentinovega uspelo ustvariti kakšnega škorpijončka user posted image . Kaj pravite?

Pa obilo sreče vsem, da se bomo namesto na temi ˝M ne pričakujemo v aprilu˝ srečale na temi ˝Pričakujemo v novembru¨...

(odgovor članu andreja2000)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: M ne prikačujemo v Marcu ...
7.2.2007 21:19:01   
stunfek
Bambolino. Vsako čakanje je težko. Sploh ni važno v kateri krog se podajamo. Vsako razočaranje je totalen poden. Z leti se seveda skoraj sešteva ampak to ne pomeni, da ni težko vsakič. Pa tudi to, da že imaž enega sončka doma nič ne pomaga, če človek želi drugega in dela na njem samo to šteje in vsakič ko dobimo tečko je šit. Upravičeno si razočaran vsakič. Tega ni treba nobeni skrivat ali se sramovat. Važno je, da vsakič najdeš spet malo energije, da se okoli O podaš v nove boje. Tale forum je idealen, da svoje tegobe deliš z ostalimi...vse smo v istem čolnu. In to pomaga. Samo zapret se ne. Samo obupat ne. Ker bo ratalo. VSAK mesec kakšna zanosi. VSAK mesec kakšni ploskamo in se veselimo z njo in samo vedi, da bomo en mesec ploskale tebi in se veselile s teboj. Boš vidla. Ti Bambolina, pa tudi jaz in vse ostale RR jevke, ki slončkajo, spremljajo temperaturo, vnašajo v grafe, pod lupo gledajo slino, se šlatajo tam spodaj, da vidijo kakšna je sluz, kje je maternični vrat...VSE smo face. Delamo na novemu življenju, da nas izpopolne. Ni važno koliko časa in kateri po vrsti. Vse nas čaka v zvezdicah nov user posted image , ki se nam bo spustil v trebušček in potem rastel in rastel. Tako moćno verjamem to, da me kar malo v prsnem košu boli.
Verjamem zate Bambolino in za vse ostale in tudi zase. Nasmeh na obraz in pa ful energije v srca, da se nam bo ob pravih dnevih ljubilo zapeljati svoje partnerje v eno radostno ljubeče slončkanje, kjer bomo upam vsaj za tistih nekaj trenutkov pozabile, da to počnemo zaradi user posted image  ampak to počnemo zase. Ko poskrbimo zase, bo pa dojenček prišel, ker bo vedel, da če znamo poskrbeti zase, bomo tudi za njega user posted image user posted image user posted image
Dejmo punce. Dejmo se povezat z energijo in entuzijazmom. Kaj je 5 mesecev, 23 krogov, 4 leta...v primerjavi s tem kaj bo, ko bomo zibale. Bolj noro, bolj živo, bolj na poskok bi rekel Kekec! En velik objem za vse ringarajevke, ki se trudijo zanosit!

(odgovor članu karatina)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: M ne prikačujemo v Marcu ...
7.2.2007 21:29:24   
janice
stunfek,
tole si pa tako lepo napisala,
da bi morale vse prebrat, ki slončkamo in čakamo, pa spet slončkamo in čakamo, pa spet...

zelo veliko energije v tvojem pisanju.
hvala lepa v imenu vseh, ki smo te prebrale ali vseh, ki te še bojo.

mogoče se res ne zavedamo, ampak bravo me! (in oni seveda tudi user posted image )
ustvarjamo novo življenje! in si to tudi upamo.


zato si lahko user posted image user posted image user posted image .

in gotovo nam bo uspelo!

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu stunfek)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: M ne prikačujemo v Marcu ...
7.2.2007 21:39:57   
nemrak
user posted image user posted image ,
stunfek, zadela si v polno!!!
Ja, zagotovo nam bo vsem 1x uspelo postati  user posted image
Zelo lepo napisano.

(odgovor članu janice)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: M ne prikačujemo v Marcu ...
7.2.2007 22:19:15   
andreja2000
stunfek user posted image  ,bravo,lepo si napisala in čutiti je res veliko pozitivne energije.Hvala!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu nemrak)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: M ne prikačujemo v Marcu ...
8.2.2007 9:55:59   
upica
Stumfek, tebe pa vedno rada berem. So mi kar solze prišle na lica, ko sem brala. Hvala za ta napoj, ki si ga pripravila za nas. Meni je pomagal.

(odgovor članu andreja2000)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: M ne prikačujemo v Marcu ...
8.2.2007 10:17:12   
mala zirafa
Ua, štnfek.ti i pa morala za pisateljico it.Imaš ful talentauser posted image .se popolnoma strinjam s tabo.Ampak, lahko je pisat...

(odgovor članu upica)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?