|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Mamini sinčki..???
2.12.2009 9:51:21   
pridna_janja
Mamini sinčki?

ste že kdaj hodili z maminim sinčkom ali ste poročene z maminim sinčkom?user posted image user posted image kako ga prepoznate ?

< Sporočilo je popravil pridna_janja -- 2.12.2009 9:56:48 >


_____________________________

Quando fra l’altre donne ad ora ad ora
Amor vien nel bel viso di costei,
quanto ciascuna e men bella di lei
tanto cresce ‘l desio che m’innamora
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Mamini sinčki..???
2.12.2009 10:05:00   
Rožica I
Spoznaš ga po mami user posted image !

Ne, res mislim, po odnosu, ki ga ima z mamo. Čimprej organiziraj skupno srečanje user posted image .

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu pridna_janja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Mamini sinčki..???
2.12.2009 10:10:20   
pridna_janja
IZVIRNO SPOROČILO: Rožica I

Spoznaš ga po mami user posted image !

Ne, res mislim, po odnosu, ki ga ima z mamo. Čimprej organiziraj skupno srečanje user posted image .


skupno srečanje je že blo in mislim da je res preveč navezan na mamo in se bojim kako bi blo če bi zivela znjem v isti hiši ko mamica njegova


_____________________________

Quando fra l’altre donne ad ora ad ora
Amor vien nel bel viso di costei,
quanto ciascuna e men bella di lei
tanto cresce ‘l desio che m’innamora

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Mamini sinčki..???
2.12.2009 10:28:14   
ronja
se bojim kako bi blo če bi zivela znjem v isti hiši ko mamica njegova

težko - še če ni mamin sinčekuser posted image po vseh temah sodeč...

(odgovor članu pridna_janja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Mamini sinčki..???
2.12.2009 10:34:08   
pridna_janja
me moti tudi določene zadeve recimo :grema ven jest in ko gre domou recimo čez 1 uro 2 mamica mu naštima jest in spet gre jest ali pa take stvari kot so naprimer, tudi to en mesec me ni blo tam na obisk in on mi reče kaj bo mamica rekla da ne prideš nič sem in da nikol ne spiš tukaj itd.

_____________________________

Quando fra l’altre donne ad ora ad ora
Amor vien nel bel viso di costei,
quanto ciascuna e men bella di lei
tanto cresce ‘l desio che m’innamora

(odgovor članu pridna_janja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Mamini sinčki..???
2.12.2009 11:08:00   
mateyka
in da nikol ne spiš tukaj


hohoho user posted image tole se pa lahko mal čudno (pre)bere user posted image

(odgovor članu pridna_janja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Mamini sinčki..???
2.12.2009 11:08:47   
tweety83
Maminih sinčkov se je potrebno izogniti na zelo zelo daleč!!!!!!user posted image
Sem hodla z enim takim in kar hitro vse skupaj končala,ker bi še na koncu pristala v kakšnem Vojniku......
Za vsako stvar je mogla vse vedeti,edino ona mu je znala vse zrihtati,zlikati.....Bla bla bla..... Vse ji je reportiral - potem pa sem ga enkrat vprašala če ji še pove kolikokrat seksava?user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
No - meni ne dišijo takile sinčki. Mam raje takega deca,ki ve sam kaj hoče in ki je samostojen.

(odgovor članu pridna_janja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
2.12.2009 11:09:04   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu pridna_janja)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Mamini sinčki..???
2.12.2009 11:09:53   
mate0ja
Mamica bo verjetno rekla: "Ta pa res ni prava zate, sploh ne pride nič k meni na obisk, da bi ji par nasvetov dala. Pa da ji dam seznamček kaj najraje ješ" user posted image user posted image

Mal heca ampak najbolj irinično da se to mnogim dogaja.


_____________________________

Če bi rad bil srečen, BODI!!

(odgovor članu pridna_janja)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Mamini sinčki..???
2.12.2009 11:23:49   
pridna_janja
IZVIRNO SPOROČILO: mate0ja

Mamica bo verjetno rekla: "Ta pa res ni prava zate, sploh ne pride nič k meni na obisk, da bi ji par nasvetov dala. Pa da ji dam seznamček kaj najraje ješ" user posted image user posted image

Mal heca ampak najbolj irinično da se to mnogim dogaja.



to kar najraje" je" mi je že povedala in pokazala ker ko grem k njima na kosilo včas ni pujseka na mizi in moj je malo žalosten user posted image ker pač njegova mama ve da jaz ne jem pujseka in raje da piščanca na mizi :) no včas pa kuha različno da sma oba zadovolna :) glede nasvete mi večkrat da po telefonu :)


_____________________________

Quando fra l’altre donne ad ora ad ora
Amor vien nel bel viso di costei,
quanto ciascuna e men bella di lei
tanto cresce ‘l desio che m’innamora

(odgovor članu mate0ja)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Mamini sinčki..???
2.12.2009 11:24:40   
valentinčica30
Ja če maš maminega sinčka, bo najbolje, da se s taščo prvo fajn spoprijateljiš, pol bo v vezi vse štimaluser posted image user posted image , drugače bo pa user posted image user posted image user posted image . Pa glej da boš vsaj tak dobra k njegova mamicauser posted image user posted image .
Jaz mam enega takega doma, sam mam normalno taščo, pa sem ga v 15 letih tut že mal premesla, sam ko pride domov je še zmeri mamin fantekuser posted image user posted image user posted image .
Dober da ne bere tegauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mate0ja)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Mamini sinčki..???
2.12.2009 11:25:22   
pridna_janja
IZVIRNO SPOROČILO: tweety83

Maminih sinčkov se je potrebno izogniti na zelo zelo daleč!!!!!!user posted image
Sem hodla z enim takim in kar hitro vse skupaj končala,ker bi še na koncu pristala v kakšnem Vojniku......
Za vsako stvar je mogla vse vedeti,edino ona mu je znala vse zrihtati,zlikati.....Bla bla bla..... Vse ji je reportiral - potem pa sem ga enkrat vprašala če ji še pove kolikokrat seksava?user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
No - meni ne dišijo takile sinčki. Mam raje takega deca,ki ve sam kaj hoče in ki je samostojen.



za enkrat mu še ne zlikam ali pa perem sem pa kuhala tako da je jela tudi ona upam da ni imela pripomb za mojem hrptom :)


_____________________________

Quando fra l’altre donne ad ora ad ora
Amor vien nel bel viso di costei,
quanto ciascuna e men bella di lei
tanto cresce ‘l desio che m’innamora

(odgovor članu tweety83)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   [Brisano sporočilo]
2.12.2009 11:26:59   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu pridna_janja)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Mamini sinčki..???
2.12.2009 11:27:33   
mate0ja
Ljubezen je ljubezen. Tu nimaš kaj. Če si srečna z njim bosta verjetno ostala skupaj. Vendar samo toliko poskrbi, da se odselita čim dalj od tašče. Pa še je to podnajemniška garsonjera je še vedno bolje kot neneen nadzor in pametovanje. Tu na RR sem prebrala že toliko žalostnih zgodb user posted image

_____________________________

Če bi rad bil srečen, BODI!!

(odgovor članu pridna_janja)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Mamini sinčki..???
2.12.2009 11:32:58   
puppa

IZVIRNO SPOROČILO: pridna_janja

Mamini sinčki?

ste že kdaj hodili z maminim sinčkom ali ste poročene z maminim sinčkom?user posted image user posted image kako ga prepoznate ?


Sem. Na žalost!

Ko sem ga spoznala, se mi je predstavil kot samostojen, neodvisen. kako zna skrbet zase. kako živi v svojem stanovanju v hiši staršev (njegove besede).

Ko sem se preselila k njemu pa - suprise, suprise - kuhala mu je mama, prala cunje mu je mama, likala mu je mama, stanovanje mu je čistila mama. Kadar sem kuhala jaz, on ni jedel. user posted image Službo sta mu zrihtala starša.

Po pol leta sem šla proč. Ker s takim človekom res ne moreš živeti skupaj.

(odgovor članu pridna_janja)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Mamini sinčki..???
2.12.2009 11:33:48   
pridna_janja
IZVIRNO SPOROČILO: valentinčica30

Ja če maš maminega sinčka, bo najbolje, da se s taščo prvo fajn spoprijateljiš, pol bo v vezi vse štimaluser posted image user posted image , drugače bo pa user posted image user posted image user posted image . Pa glej da boš vsaj tak dobra k njegova mamicauser posted image user posted image .
Jaz mam enega takega doma, sam mam normalno taščo, pa sem ga v 15 letih tut že mal premesla, sam ko pride domov je še zmeri mamin fantekuser posted image user posted image user posted image .
Dober da ne bere tegauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

he he he moj lahko bo bral tukaj ker ve da hodim na forume in tudi ve na katere ker mu morem povedat vse če ne je pa user posted image user posted image če se mu ne javim cel dan na telefon že rece da imam druzga ampak ne morem več po 2 ure klepetat na telef.me glava boli zaradi telefona on pa ne razume mi rece zakaj pa mene nikol ne boli glava user posted image glede njegove mamice ne rečem da je slaba to pa ne mislim da me ima rada samo me moti on ker mi vedno reče kaj bo mama rekla če ti ne prideš na obisk.Pa nikol ni imel dolgo vezo tako ko zdej (2,5 let)je imel pred mano eno punco ene 2 meseca potem dolgo nič.WAUUUU 15 let je pa kar lepo Čestitam!


_____________________________

Quando fra l’altre donne ad ora ad ora
Amor vien nel bel viso di costei,
quanto ciascuna e men bella di lei
tanto cresce ‘l desio che m’innamora

(odgovor članu valentinčica30)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Mamini sinčki..???
2.12.2009 11:34:01   
ronja
Dober da ne bere tega

Bi koj mamici zatožuuser posted image .

(odgovor članu valentinčica30)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Mamini sinčki..???
2.12.2009 11:38:55   
pridna_janja
IZVIRNO SPOROČILO: mate0ja

Ljubezen je ljubezen. Tu nimaš kaj. Če si srečna z njim bosta verjetno ostala skupaj. Vendar samo toliko poskrbi, da se odselita čim dalj od tašče. Pa še je to podnajemniška garsonjera je še vedno bolje kot neneen nadzor in pametovanje. Tu na RR sem prebrala že toliko žalostnih zgodb user posted image


to je problem ker se ne razumemo glih dobro mi večkrat očita brezveze stvari pa je ful ljubosumen on je bol mirne sorte jaz bol zgovorna punca mi je hudo da ga pustim pa sem mu dala večkrat priložnost da se popravlja in zdej ga opazujem,tudi priznal mi je da je preveč navezan na mamo


_____________________________

Quando fra l’altre donne ad ora ad ora
Amor vien nel bel viso di costei,
quanto ciascuna e men bella di lei
tanto cresce ‘l desio che m’innamora

(odgovor članu mate0ja)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Mamini sinčki..???
2.12.2009 11:44:41   
mateyka
če se mu ne javim cel dan na telefon že rece da imam druzga ampak ne morem več po 2 ure klepetat na telef.me glava boli zaradi telefona on pa ne razume mi rece zakaj pa mene nikol ne boli glava


resno mi povej, a to se ti zdi normalno za eno zrelo vezo?

(odgovor članu pridna_janja)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Mamini sinčki..???
2.12.2009 11:44:42   
pridna_janja
IZVIRNO SPOROČILO: puppa


IZVIRNO SPOROČILO: pridna_janja

Mamini sinčki?

ste že kdaj hodili z maminim sinčkom ali ste poročene z maminim sinčkom?user posted image user posted image kako ga prepoznate ?


Sem. Na žalost!

Ko sem ga spoznala, se mi je predstavil kot samostojen, neodvisen. kako zna skrbet zase. kako živi v svojem stanovanju v hiši staršev (njegove besede).

Ko sem se preselila k njemu pa - suprise, suprise - kuhala mu je mama, prala cunje mu je mama, likala mu je mama, stanovanje mu je čistila mama. Kadar sem kuhala jaz, on ni jedel. user posted image Službo sta mu zrihtala starša.

Po pol leta sem šla proč. Ker s takim človekom res ne moreš živeti skupaj.

mojem tudi kuha mamica,zlika,pere itd.nevem če cisti sam stanovanje ker nikol nisem ga vidla mi rece da on pospravlja sam,to me je najbol strah da se tam selim potem cez en mesec grem in delam sramoto mojem staršem in se mi bojo vsi smejali.Pa samo eno  kuhinjo imajo tak da itak se bom srečala z njegovo mamico skos pa še kopalnica je dol tak da mi je malo narodno da se grem tuširat ko so njegovi starši doma pa da podnevi se grem tuširat ker bojo vedli točno zakaj se je šlo user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Quando fra l’altre donne ad ora ad ora
Amor vien nel bel viso di costei,
quanto ciascuna e men bella di lei
tanto cresce ‘l desio che m’innamora

(odgovor članu puppa)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Mamini sinčki..???
2.12.2009 11:49:21   
pridna_janja
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

če se mu ne javim cel dan na telefon že rece da imam druzga ampak ne morem več po 2 ure klepetat na telef.me glava boli zaradi telefona on pa ne razume mi rece zakaj pa mene nikol ne boli glava


resno mi povej, a to se ti zdi normalno za eno zrelo vezo?

ne sigurno da ne pa mu probam dopovedat pa me ne razume mu rečem da lahko sva na msn gor ker je pač zastojn on pa reče da prek interneta se mu zdi da se ne pogovarja s tisto osebo user posted image vsak mesec vidi moje izpise od telef.pa samo njegovo stevilko vidi pa še vedno mi vrze pod nos da sigurno se z drugim pogovarjas nevem kaj naj še naredim imam ga rada in sem mu dala še eno priložnost če se ne bo popravil ga bom pustila.



_____________________________

Quando fra l’altre donne ad ora ad ora
Amor vien nel bel viso di costei,
quanto ciascuna e men bella di lei
tanto cresce ‘l desio che m’innamora

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Mamini sinčki..???
2.12.2009 11:50:46   
Katy78
IZVIRNO SPOROČILO: pridna_janja

he he he moj lahko bo bral tukaj ker ve da hodim na forume in tudi ve na katere ker mu morem povedat vse če ne je pa user posted image user posted image če se mu ne javim cel dan na telefon že rece da imam druzga



Jaz bi jo na tvojem mestu že zdavnaj pobrisala.

(odgovor članu pridna_janja)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Mamini sinčki..???
2.12.2009 11:51:01   
pridna_janja
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Dober da ne bere tega

Bi koj mamici zatožuuser posted image .


upam da ne bo  ker me bo tašča vrgla ven iz hiše mogoče ko bom šla na obisk bom pa jaz poslušala njegove izpade zakaj in kako user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Quando fra l’altre donne ad ora ad ora
Amor vien nel bel viso di costei,
quanto ciascuna e men bella di lei
tanto cresce ‘l desio che m’innamora

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Mamini sinčki..???
2.12.2009 11:51:45   
Anonimen
Oja, sem naletela na enega takšnega. Pa ni bil samo mamin sinko ampak kar od obeh.
Se je tudi znal predstaviti kot uspešen, samostojen moški malce pred 30, ko pa sem ga spoznala malce pobližje pa... tako kot je ena rekla - kuhala mu je mama, prala in pospravljala prav tako mama; govoril je, da ima hišo pa je bila tista hiša na koncu 10m stran od hiše staršev kamor so se mislili skupaj preseliti. Šlo je celo tako daleč, da je bil sex celo pri priprtem oknu "prepovedan", ker bi ona2 lahko na dvorišče kaj slišala. Pa če je bilo ob 23h karkoli zanimivega po TV so klicali eden drugega in potem o tem debatirali; in oglasil se je na telefon pa čeprav sva bila sredi akcije. No... tako hitro kot me je od tam pobralo, me ni še nikoli. Aja zmagal je pa z izjavo, da če se njegovim kdaj kaj naredi, mu ni pomembno če ima svoje otroke ampak bi se ubil, ker on brez staršev ne more. Ja... sem bežala kolikor hitro sem lahko. user posted image

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Mamini sinčki..???
2.12.2009 11:52:17   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: pridna_janja

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

če se mu ne javim cel dan na telefon že rece da imam druzga ampak ne morem več po 2 ure klepetat na telef.me glava boli zaradi telefona on pa ne razume mi rece zakaj pa mene nikol ne boli glava


resno mi povej, a to se ti zdi normalno za eno zrelo vezo?

ne sigurno da ne pa mu probam dopovedat pa me ne razume mu rečem da lahko sva na msn gor ker je pač zastojn on pa reče da prek interneta se mu zdi da se ne pogovarja s tisto osebo user posted image vsak mesec vidi moje izpise od telef.pa samo njegovo stevilko vidi pa še vedno mi vrze pod nos da sigurno se z drugim pogovarjas nevem kaj naj še naredim imam ga rada in sem mu dala še eno priložnost če se ne bo popravil ga bom pustila.




Čakam eno uro, če ga po petnajstih minutah še ne bo, bom po pol ure odšla.

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu pridna_janja)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?