|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Manualna terapija-izkušnje
18.8.2009 14:19:07   
anchy_
Zanima me, če ima kdo izkušnje z manualno terapijo pri dr. Maxim Krylov (podjetje Max medico d.o.o.) in dr. Sergey Fedorov ali dr. Andrej Kotov (Mo-gy d.o.o.) ali pa z dr. Vladimir Borisov?

Zanimajo me mnenja, izkušnje, kateri je boljši ...

< Sporočilo je popravil anchy_ -- 18.8.2009 14:20:45 >


_____________________________

Če si nečesa močno želiš, bo vse stvarstvo stremelo k temu, da se ti želja uresniči ...

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Manualna terapija-izkušnje
25.2.2010 15:03:41   
pika72
Imam zelo dobre izkušnje, glede manualne terapije. Navedenih ne poznam, obiskujem pa terapije pri dr. Veršininu iz Ljubljane. Mag. Andrej J. Veršinin dr. med. prihaja iz Moskve in že 15 let dela v Sloveniji kot vodja Centra zdravja Fitex d.o.o.. Ambulanto ima tudi v Zdravilišču v Laškem in v Nazarjah. Ukvarja se tudi z osteopatijo, kvantno terapijo, fitoterapijo, akupunkturo, homeopatijo, ortopedsko korekcijo, računalniško diagnostiko. Je zelo sposoben ortoped in zelo dober diagnostik. Pred leti sem hodila na terapije zaradi hudih težav s hrbtenico, po prometni nesreči. Ker imam težave z ledvicami, sem se ponovno odločila za terapije. Poznam dosti ljudi, ki so z njegovim zdravljenjem zelo zadovoljni. Res ga priporočam!

http://www.fitex.si/


(odgovor članu anchy_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Manualna terapija-izkušnje
22.2.2012 18:51:46   
sonce81
živjo,

6 mesecev po porodu sem šla tla zaradi bolečin v hrbtenici (vrat, križ)...imela sem 5 terapij - bolečine so ostale, morda v malo milejši obliki.

(odgovor članu pika72)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Manualna terapija-izkušnje
22.2.2012 19:02:09   
MioBambino
Manualna terapija mi ni všeč, preizkusila pa sem Bownovo terapijo(obliko manualne terapije) in težave so izginile. Priporočam! Če rabiš kontakt, na ZS(da ne delam reklame).

(odgovor članu anchy_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Manualna terapija-izkušnje
12.3.2012 16:53:44   
vijolica2
MI imamo super izkušnje z njo. Moj partner je komaj hodil, sedaj je kot nov. Resnično mu je to edino pomagalo. Bil je pa pri Sergey v MB. Ti je bila še zadnja možnost pred opreacijo. vredno vsakega evra.

(odgovor članu MioBambino)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Manualna terapija-izkušnje
5.9.2012 11:02:32   
Brina/
jaz imam tudi ZELO pozitivne izkušnje z dr. Andrej Kotov iz Črnuč (www.mo-gy.si), mene je zrihtal zaradi bolečin med nosečnostjo, moj redno (vsako leto ene trikrat) hodi k njem, saj ga je sicer drugač vsak mesec kaj uščipnilo, pa tudi mamo smo tja poslali in taščo ... poleg manualne terapije pa tam v Črnučah izvajajo tudi preventivne pregled dojk, ki so še posebej primerni za mlajše ženske (metoda Breastscan)

(odgovor članu vijolica2)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Manualna terapija-izkušnje
24.3.2013 16:09:27   
čeka
manualna terapija mi je samo omilila bolečino, ne pa odpravila

(odgovor članu Brina/)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?