|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Marela za dvojčke
2.4.2008 18:34:41   
pikceva
Punce,

Povejte mi prosim, katera marela je fajn za dvojčke. Ali imate po dve in jih date skupaj s sponko ali eno za dvojčke.

Lp in hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Marela za dvojčke
2.4.2008 19:27:46   
mravljica3
Mi imamo Maclaren twin techno in je super. Zelo kvaliteten voziček, dobro vodljiv, skratka  nam je zelo všeč.  Edina slaba stvar je bila cena, samo se je splačalo, saj se naša dva zelo rada vozita v njem.

Lep pozdrav in veliko uspeha pri nakupu!

(odgovor članu pikceva)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Marela za dvojčke
2.4.2008 19:42:16   
siskamiska
Mi imamo Ario twin, to sicer ni marela ampak sem zelo zadovoljna z njo. Zloži se na "knjigo".

(odgovor članu mravljica3)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Marela za dvojčke
3.4.2008 22:46:06   
nektarina
Jaz pa z Ario twin  nisem preveč  zadovoljna, ker ob vsakem pločniku  ga moram dvignit. Po gramozu pa je ojoj. Včasih sem morala kar  pot menjat, ker po gramosu  se ni dalo. Drugače pa  ko imam družbo uporabljam 2  normalna vozička in z njima grem  vsepovsod.
Ima pa prednost ,da ga  hitro odpreš, hitro  zapreš in je lahek .

(odgovor članu siskamiska)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Marela za dvojčke
7.4.2008 20:39:28   
siskamiska
IZVIRNO SPOROČILO: nektarina

Jaz pa z Ario twin  nisem preveč  zadovoljna, ker ob vsakem pločniku  ga moram dvignit. Po gramozu pa je ojoj. Včasih sem morala kar  pot menjat, ker po gramosu  se ni dalo. Drugače pa  ko imam družbo uporabljam 2  normalna vozička in z njima grem  vsepovsod.
Ima pa prednost ,da ga  hitro odpreš, hitro  zapreš in je lahek .


jaz fiksiram spredaj kolesa in gre. Če gre pa bolj težko pa malo bolj rinem. A si me predstavljate kako rinem v Šišenski hrib? user posted image

(odgovor članu nektarina)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Neverjetne porodne fotografije
Porodne fotografije, ki vas bodo pustile odprtih ust.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?