|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Mislim...pa kako
4.7.2007 9:30:05   
trojči
se lahko ohrani ljubezen, če je eden od partnerjev (ponavadi žena)

- prevaran
- služkinja
- zastonj prostitutka
- boksarska vreča
- verbalno zlorabljen
- še kaj????


Po moje gre v vseh teh primerih za odvisnost od odnosov, ne za ljubezen. Ker če se ljubiš, greš ven in vsakodnevnega poniževanja in življenja z nekom, ki te ne ljubi, ker te izkorišča za zadovoljevanje njegovih potreb in pucanje na tebi.


Ne sprašujem, zakaj take zveze obstanejo, zanima me, kako se lahko v takih zvezah, če se seveda lahko, ohrani ljubezen. Po moje se je ne da ohraniti. Nisem bila dovolj jasna. Za tistega, ki je nadrejen, je itak vsakomur jasno, da ne ljubi, zanima me za tiste, ki ne živijo človeka dostojnega življenja, če lahko ljubijo svojega mučitelja?

< Sporočilo je popravil trojči -- 4.7.2007 9:31:06 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Mislim...pa kako
4.7.2007 9:33:44   
Anonimen
Jaz tudi ne razumemuser posted image

Pomanjkanje samospoštovanjauser posted image

Se pa ne strinjam da so "žrtve" več ali manj ženske. Je tudi ogromno moških samo da oni o tem ne govorijo toliko kot ženske.

(odgovor članu trojči)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Mislim...pa kako
4.7.2007 9:37:39   
Mina1
hm, pomoje pa gre samo za rutino v zvezi, nekem odnosu, ki to več ni, torej za navado, pa pač si z nekom in to je to in da tako mora biti.

Ker če ne neguješ zveze, partnerstva, obojestransko seveda, potem je to le še navada in rutina, da si z nekom skupaj in da vztrajaš samo še iz navade.

Ma sej veste, kaj sem hotela povedati ne....user posted image  

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu trojči)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Mislim...pa kako
4.7.2007 9:39:44   
trojči
Če je premalo samospoštovanja, potem to ni ljubezen, ker ljubiti ne more nekdo, ki sebe ne ljubi. Sebe pa ne more ljubiti, če se ne spoštuje. Po tej plati gre res za odvisnost od odnosov.


Zakaj h**** ne obstaja kaka študija na to temo? Neke statistike baje so, da je 80% zakonov nesrečnih, a se spet nič ne govori o tem, govori se samo o potrebi po dvigu rodnosti. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Mislim...pa kako
4.7.2007 9:40:19   
muška
zakajP POmoje zaradi straha pred "neznanim, novim", zaradi rutine, zaradi navezanosti , zaradi financ, zaradi tega, ker nimajo kam, ...ne vem več, ampak tazadnji dve pomoje odtehtata tričetrt

(odgovor članu Mina1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Mislim...pa kako
4.7.2007 9:41:37   
Mina1
zaradi financ, zaradi tega, ker nimajo kam, ...ne vem več, ampak tazadnji dve pomoje odtehtata tričetrt


ja tudi to. 

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Mislim...pa kako
4.7.2007 9:42:00   
trojči
Mina, ti si govorila o tistih baje 80% nesrečnih zakonih, mene pa zanima, kako so lahko ljudje srečni in ljubijo, če so sužnji. A tega res ne vidijo, čutijo, je res toliko odvisnih od odnosov? Ker potem je to resen problem, s katerim bi se moral nekdo ukvarjat. Potem se bo tudi rodnost dvignila.

(odgovor članu trojči)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Mislim...pa kako
4.7.2007 9:43:56   
Mina1
mene pa zanima, kako so lahko ljudje srečni in ljubijo, če so sužnji.


a to, da jo mož tebe in grdo dela z njo, ona pa reče, da ga ima vseen rada in da ji ni življenja brez njega.

Jah, tudi takšne obstajajo, kaj naj rečem, veliko tega pravzaprav.

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu trojči)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Mislim...pa kako
4.7.2007 9:44:02   
trojči
Tudi ti muška si mislila tiste, ki ne ljubijo. Govorim o tistih, ki vsaj mislijo, da ljubijo. Razne prevarane, tiste, ki svojim moškim še krožnik odnesejo z mize.......

(odgovor članu trojči)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Mislim...pa kako
4.7.2007 9:44:10   
Mina1
Torej se ne cenijo at all.

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu Mina1)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Mislim...pa kako
4.7.2007 9:44:39   
muška
ljudje srečni in ljubijo, če so sužnji


po moje niso srečni in ne ljubijo.

rešit pa se ne znajo, ker nimajo kam, ali pa nimajo zmožnosti, pogojev,... za kam drugam

(odgovor članu trojči)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Mislim...pa kako
4.7.2007 9:46:20   
trojči
Veliko, ne? user posted image

Preveč za moje pojme. Mene za predsednika!!!user posted image


Bo takoj pol manj trpljenja nedolžnih otrok.

(odgovor članu Mina1)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Mislim...pa kako
4.7.2007 9:48:46   
muška
Aha,.. mogoče pa so to videli doma nekoč, kako je mama stregla fotru, kako mu je vse prinesla k riti, on jo je še vdaril tu in tam, ona pa se je zaradi otrok delala , da je vse OK  in da mora žena možu v vsem ustrečt in bla bla bla user posted image

Mogoče imajo eni takšno predstavo o popolni družini in kao ljubzeni user posted image  , o moj bog upam, da ne user posted image

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Mislim...pa kako
4.7.2007 9:51:56   
trojči
Saj to sem mislila, začaran krog. Pa če včasih niso vedeli in niso imeli informacij in .....


zakaj se danes to še kar naprej dogaja? user posted image



Kdo je odgovoren, da osvesti ljudi? Politika? Inštitucije? Vsak sam? Vsi po malem. user posted image

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Mislim...pa kako
4.7.2007 9:54:08   
Njuškalo
IZVIRNO SPOROČILO: trojči


Kdo je odgovoren, da osvesti ljudi? Politika? Inštitucije? Vsak sam? Vsi po malem. user posted image



Mislim,da predvsem starši.Saj,če pomislite..kdo pa je vzgojil ljudi s tako miselnostjo?Starši...potem se pa nekateri odločimo,da ne bomo delali tako kot starši,nekateri pa ne mislijo s svojo glavo,ampak preprosto delajo,kar so jih starši naučili..in je krog sklenjen,saj naprej tako učijo tudi svoje otroke.Verjamem,da večinoma nezavedno, mogoče jim tudi govorijo drugače, vendar vedno v prvi vrsti vleče zgled.

_____________________________

Vprašaj se, ali te bo to kar počneš danes,kaj bolj približalo tistemu,kar bi želel biti jutri!

(odgovor članu trojči)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Mislim...pa kako
4.7.2007 10:03:30   
itata
Vsak sam. Predvsem je pa ljudi strah sprememb in strah biti sam. Pa raje vztrajajo v nečem, kar jih ne osrečuje kot da bi živeli ali sami srečno ali pa začeli znova. Ker to da začneš znova terja samozavest in iniciativo. Te pa večina ljudi žal nima in so raje pasivni in se malo več pritožujejo ali pa iščejo izgovore in izhode v ne vem pijači, igricah, varanju kaj vem kaj vse... Žalostno. Veliko jih verjetno res se nima kam preselit. Večina jih pa misli, da je to vseeno bolje za otroke. Vežno, da sta starša skupaj, saj je vseeno, če se ne spoštujeta in ljubita. Me zanima kako to pol izpade, ko so starejši in to dojamejo...
Osebno poznam dva "genija", ki sta se hotela ločit, ko je bila hčerka stara 12 ali 13 let pa sta njo vprašala ali bi imela raje, da zaradi nje ostaneta skupaj!! Je seveda (otrok) rekla, da ja. Potem sta se pa vsa tečna še 6 let gledala na istem naslovu... Pol sta se pa tko al tko ločila. Pa se mi ni zdela ta punca prav srečna niti takrat niti ko je odrasla (je stara 28 zdaj in ima kar nekaj psihičnih težav na to temo).  
Bolje je biti srečen sam kot nesrečen v dvoje jaz pravim. Pa itak nisi večno sam:) To je sam prehodno obdobje, v katerem se posvetiš sebi in kaj pametnega pogruntaš kaj si želiš.

(odgovor članu trojči)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Mislim...pa kako
4.7.2007 11:20:54   
ronja
Tinca je na to temo napisala: "what's love's got to do with it..." Pravijo, da ima ljubezen veliko obrazov in verjamem, da svet ni črnobel in lahko hitro zamenjašeno za drugo... Čeprav ko enkrat probaš tisto fajno, se mi zdi, da ne pristaneš več na kaj takega. Če pa nikoli nisi tega poznal, pa verjameš, da je lahko ljubezen samo taka, dugega niti ne pozanš...

(odgovor članu trojči)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Mislim...pa kako
4.7.2007 13:03:09   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: Mina1

zaradi financ, zaradi tega, ker nimajo kam, ...ne vem več, ampak tazadnji dve pomoje odtehtata tričetrt


ja tudi to. 


In jaz to mislim.

Pozam nekaj žensk, pa se sprašujem, zakaj te pravarane ali kako drugače "izrabljene" ženske že davno ni pustile svojega moža, zakaj se še "trudijo" z njimi. Pa mi je neka ženska odgovorila, da pojma nimam, kako je bilo to pred 40 leti, ko marsikatera ni imela službe, niti denarja, da bi šla lahko na svoje. Pa tudi način življenja, sedaj je vse bolj "odprto" in nič ni več tako "sramotno" kot včasih.  

(odgovor članu Mina1)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Mislim...pa kako
4.7.2007 18:19:05   
dory
IZVIRNO SPOROČILO: trojči

se lahko ohrani ljubezen, če je eden od partnerjev (ponavadi žena)

- prevaran
- služkinja
- zastonj prostitutka
- boksarska vreča
- verbalno zlorabljen
- še kaj????

se tudi jaz sprasujem in mi ni jasno..morda zaradi zelooo nizke samopodobe, brez samozavesti....brez vsega....ali pa so odvisni od teh ljudi,ki jih na tak ali drugacen nacin zlorabljajo..

(odgovor članu trojči)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Mislim...pa kako
4.7.2007 18:33:25   
Anonimen
Manjka jim samospoštovanja... Ne spoštujejo se dovolj, da bi temu storile konec.. Žal.. 

(odgovor članu dory)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?