|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Mož in motor
2.4.2008 8:47:09   
tinkatonka
A kompliciram in delam problem tam kjer ga ni?????
 

Moj mož že celo življenje sanja o motorjih. Kot najstnik je motorje tudi imel, imel tudi nekaj »lažjih« nesreč z njimi, ko je bil npr šivan, v modricah,…, ampak motorje je od nekdaj oboževal. Seveda denarja za tiste ta »težke« motorje takrat ni imel. So bili bolj avtomatiki in vespe aktualni pri njemu. Ko sva midva zacela hodit motorja ni imel (to je zdaj ze 10 let, kar sva skupaj). No zdaj ko denar ima, pa si je on omislil težki motor. Kakšen ne vem, ker manj ko slišim o motorjih bolje je. Zacelo se je s tem, da je šel delat CPP, da bo šel lahko delat izpit za motor. Kar naenkrat so bili doma že motoristični čevlji, pa rokavice, pa motoristični kombinezon, no čelade še nima ampak jih ogleduje. Naj ob tem omenim, da ni šel do danes delat niti ene ure vožnje z motorjem v avto šoli, ampak ima tudi v planu v kratkem. Potem pa me včeraj zvečer šokira z novico, da je kupil motor. Naj dodam, da sama težkih motorjev ne prenesem. Bila sem jezna, razočarana, obupana,……Zakaj taki občutki?? Ker me bo vsakič ko se bo vsedel na motor strah, da se mu bo kaj zgodilo. Da bom o njem brala na txt, novicah, časopisu, da se mu je zgodila nesreča, da bom ostala sama, brez njega, da bo še manj časa z nama, kot je zdaj (služba mu žal vzame veliko časa),….Po novici, da je kupil motor, sem hladno vstala, rekla, da je brez veze, da delava še na kakšnem otroku, če si je pa »smrt kupil« in odšla sama spat.

Res jih ne prenašam, SOVRAŽIM motorje in ubija me misel, da bom živela v nenehnem strahu vsakič ko se bo sedel na motor . In potem preberem še novico, da sta ravno včeraj umrla dva mlada motorista. A bom to kmalu brala za svojega moža? Srčno upam, da ne ker ga ljubim, strah me je da bi ga izgubila na »cesti«.

A pretiravam??? Vem da je to njegova želja iz otroštva in da ni nekaj kar bi zraslo čez noč na njegovem »zeljniku«. Razumem tudi, da če bi si jaz nekaj tako močno želela še iz otroštva, da bi bila jezna, če moj partner ne bi tega odobraval in bil tako proti, kot sem jaz proti tem motorjem. Ampak ne morem se sprijazniti s tem, da bom živela v nenehnem strahu pred izgubo, nesrečo,….Ne morem. To sem mu tudi že povedala. Ampak on itak misli, da se njemu na cesti (ne z motorjem ne z avtom) ne more nič narediti. On mene ne razume, jaz pa njega.

Ne vem če razumete moj strah, ampak tako me je strah, da mi solze tečejo po licu. Tako me boli.

Lp Tina

_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Mož in motor
2.4.2008 8:58:44   
Suzy.
Zdaj se bo najbrž usul cel plaz tistih, ki bodo poudarjali, da mu ne smeš prepovedovati stvari, ker nisi njegova mama.

Jaz se s tabo strinjam. Moj mož tudi stalno sanja o motorjih, meni pa tudi niso všeč. Včeraj smo se mimo peljali, ko sta se tista dva motorista ubila. Na cesti, kjer se vsak dan vsaj enkrat peljem. Sem mojemu rekla, če kdaj kupi motor, da mu ga isto sekundo razbijem.

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Mož in motor
2.4.2008 9:02:06   
tinkatonka
Zdaj se bo najbrž usul cel plaz tistih, ki bodo poudarjali, da mu ne smeš prepovedovati stvari, ker nisi njegova mama.


sej mu ne prepovedujem, ampak mu že skoz govorim, da se s tem nestrinjam, ZELO nestrinjam, SOVRAŽIM motorje.

Sem mojemu rekla, če kdaj kupi motor, da mu ga isto sekundo razbijem.


No jaz sem uvedla tiho mašo, ignoranco,...Ne vem kako se spopasti s tem, sprijaznila se bom zelo zelo težko. A kaj mi drugega preostane.

Lp Tina

< Sporočilo je popravil tinkatonka -- 2.4.2008 9:03:27 >


_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu Suzy.)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Mož in motor
2.4.2008 9:02:14   
Volga
Naj ob tem omenim, da ni šel do danes delat niti ene ure vožnje z motorjem v avto šoli, ampak ima tudi v planu v kratkem. Potem pa me včeraj zvečer šokira z novico, da je kupil motor.


Meni se zdi tvoj mož
1. neodgovoren
2. otročji
3. samosvoj
4. nonšalanten (v stilu boli me đoko)

Kaj narediti? Ne vem, res ne vem, kako bi jaz reagirala v takem. Verjetno bi ga sočno poslala v šest p.m., potem pa še ne vem kaj.

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Mož in motor
2.4.2008 9:04:57   
taja27
hej tina

razumem te ... še preveč ...

Samo jaz nisem zdej v tem ... sem pa bila. Moj prvi fant je bil nor na motorje in razumem, da je če motorist po srcu in duši, ga ne bo premaknilo nič. Čisto nič. Jaz sem ga poizkušala razumet do te mere, da sem šla velikokrat z njim ... z motorjem. Ampak moji strahovi se žal niso zmanjšali, samo še povečali so se, ker sem videla, da vedno išče svojo mejo. In potem sem rekla, da se jst ne grem več ... Prosila sem, jokala sem, prepričevala sem ... pa ni pomagalo. Vedno mi je rekel, da je to najlepša smrt, ki jo lahko ima - umreti na motorju. In jaz naj bi to razumela? Nisem, v vsej svoji ljubezni, res nisem mogla razumeti. Edino kar nisem naredila je bilo to, da bi ga postavila pred dejstvo 'ali jaz ali motor'.

V tem trenutku ne morem povedati veliko več user posted image ... niti te ne želim strašit ... lahko ti povem le to, da hodim že veliko let prižigat svečko... in nikoli več, nisem sedela na motorju.


(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Mož in motor
2.4.2008 9:06:23   
tinkatonka
Kaj narediti? Ne vem, res ne vem, kako bi jaz reagirala v takem. Verjetno bi ga sočno poslala v šest p.m., potem pa še ne vem kaj.


no da nadaljujem...

In potem se zamislim sama nad sabo.  Imam vsaj 3 prijateljice,ki so svoje možove spoznale, ko so že imeli motor in s tem nimajo problemov. Celo vozijo se z njimi skupaj. Torej sem jaz čudna. To tudi moj mož "sanja", da se bom kdaj usedla z njim na motor in bova šla skupaj na izlet.

_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Mož in motor
2.4.2008 9:07:33   
Marogica
Kaj ti naj rečem? Midva z možem sva oba vozila motorje...mož je sicer že dosti prej nehal (je raje babe v avtih naokoli voziluser posted image ), jaz pa v bistvu, ko sva se odločila za družino. Ja, razlog je bil ravno ta...družina, nevarnost, invalidnost, otroci samorastniki.....

PRiznam, da sem se za ta korak odločila zelo težko, ker obožujem motorje, ker jih rada vozim, ker enostavno uživam....Vsako pomlad se mi meša, ko slišim motoriste, ki mimo mene vozijo....

Vendar je bila odločitev zavestna, čeprav zame izredno težka.

Zato nekje tvojega moža razumem, da si motorja želi, kakor tudi tebe, ki misliš ravno nasprotno in se zavedaš še stvari, ki so prav tako del motociklizma. Res je, da si kot motorist "najšibkeši" člen na cesti in posledice so resnično lahko katastrofalne. Je pa tudi res, da je odvisno, ZAKAJ imaš motor..torej, za divjanje, "merjenje" moči in v glavnem biti frajer ali pa, da si ga kupiš za dušo, kar pomeni, da v vožnji enostavno uživaš, nisi prehiter in se ne greš frajerja.

Upam, da je tvoj partner toliko "pameten", da se bo zavedal nevarnosti  in odgovornosti ter temu primerno vozil. Zate pa upam, da boš enkrat videla veselje v tem "športu".



_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Mož in motor
2.4.2008 9:08:10   
tinkatonka
V tem trenutku ne morem povedati veliko več ... niti te ne želim strašit ... lahko ti povem le to, da hodim že veliko let prižigat svečko... in nikoli več, nisem sedela na motorju.


A vidiš tega je mene strah. Ampak on misli, da se njemu ne more nič zgodit. Njemu pa že ne. Pa bolj ko mu gorovim, da ni nujno, da bo on naredil kaj narobe na cesti, ampak da ga lahko avto izsili, pa ne bo on kriv, pa je lahko v hipu mrtev, invalid,....



_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu taja27)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Mož in motor
2.4.2008 9:08:32   
mika
Zdaj se bo najbrž usul cel plaz tistih, ki bodo poudarjali, da mu ne smeš prepovedovati stvari, ker nisi njegova mama.


najbržuser posted image

oj tina, jaz sem srečna, da je mojega moža ta želja minila. sicer ima vespo, ki bo kmalu spadala med oldtajmerje, zelo lepo porihtano in mu je to dovolj. minilo ga je tudi zato, ker sem jaz en velik šajser že na vespi in pri vožnji zraven švicamuser posted image , tako da sameva v garaži.

če pa bi ga spet kaj prijelo, bi pa nardila isto kot suzy...sekirca bi pelauser posted image

(odgovor članu Suzy.)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Mož in motor
2.4.2008 9:10:55   
Suzy.
Ja, saj mislila sem napisat v smislu, da mu ne smeš omejevati njegove svobode in odločitev samo zato, ker tebi ni všeč. Ne da mu prepoveduješ.

Kar se tihe maše tiče pa poskusi malo drugače. Jaz bi zagnala tak halo, da bi se v istem tednu motorja znebil. Lahko mu pa rečeš, da naj se najprej gre zavarovat za primer nezgodne smrti ampak s tako visoko premijo, da boš ti celo življenje imela kaj od tega.

Se pa strinjam, da je totalno neodgovoren in otročji. Mislim kateri kreten si gre kupit motor in rokavice in hlače, ne pa čelade (???!!!???) in nima izpita!!! user posted image

Aja, pa mogoče mu pokaži tale sporočila, ko se jih bo malo več nabralo.

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Mož in motor
2.4.2008 9:11:19   
tinkatonka

Meni se zdi tvoj mož
1. neodgovoren
2. otročji
3. samosvoj
4. nonšalanten (v stilu boli me đoko)


ne morem se strinjati z vsem kar si napisala, razen s prvim. Ja neodgovoren. Doma imava majhnega otroka, imela sva v načrtu v kratkem delati še na drugem.

_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Mož in motor
2.4.2008 9:11:53   
taja27
A vidiš tega je mene strah. Ampak on misli, da se njemu ne more nič zgodit. Njemu pa že ne. Pa bolj ko mu gorovim, da ni nujno, da bo on naredil kaj narobe na cesti, ampak da ga lahko avto izsili, pa ne bo on kriv, pa je lahko v hipu mrtev, invalid,....


Ja poznam to ... meni se že ne more zgodit ... in kljub velikokratnem preizkušanju svojih mej, tistega dne ni bil kriv nič ...

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Mož in motor
2.4.2008 9:13:08   
mika
Ampak on misli, da se njemu ne more nič zgodit. Njemu pa že ne


in nesreče se dogajajo ravno zaradi tega, ko se ljudje ne zavedajo smrtnostiuser posted image

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Mož in motor
2.4.2008 9:13:18   
tinkatonka
Mislim kateri kreten si gre kupit motor in rokavice in hlače, ne pa čelade (???!!!???) in nima izpita!!!


No tale je mal huda. Daleč od kretena je!!!

Vem da je tako pameten, da se brez čelede defintiivno ne bo vozil. Izpit pa kot sem napisala bo začel delat v kratkem.

_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu Suzy.)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Mož in motor
2.4.2008 9:16:07   
tinkatonka
Kar se tihe maše tiče pa poskusi malo drugače. Jaz bi zagnala tak halo, da bi se v istem tednu motorja znebil.


Žal to ne gre tako. In nisem nek "hitler", da bi moj mož delal po ukazih. Lahko mu povem, da se ne strinjam s tem, zakaj se ne strinjam in vedno pri vsaki stvari v zvezi z motorjem mu pokažem svoje nestrinjanje, ampak on je po duši motorist, kot je napisala taja 27, take težko spremeniš.



_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu Suzy.)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Mož in motor
2.4.2008 9:17:14   
pin
Jaz bi mu pa najbolj zamerila dejstvo, da je naskrivaj kupil motor (brez moje vednosti). Po mojem mnenju takšni ljudje, ki nakupujejo na skrivaj, pač niso dorasli svojim letom. Pri nakupih težkih motorjev s strani mladih očkov pa dobim občutek, da jim je vseeno za njihove malčke in mamice. Jaz bi mu pokazala user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Mož in motor
2.4.2008 9:17:40   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: tinkatonka


Meni se zdi tvoj mož
1. neodgovoren
2. otročji
3. samosvoj
4. nonšalanten (v stilu boli me đoko)


ne morem se strinjati z vsem kar si napisala, razen s prvim. Ja neodgovoren. Doma imava majhnega otroka, imela sva v načrtu v kratkem delati še na drugem.


O.K., s prvim se strinjaš.
Otročji zato, ker ne hodi na učne ure niti nima izpita in čelade inma pa motor. In se bo vozil.
Samosvoj ker je kupil motor brez da bi se vidva o tem prej zmenila. Mislim, glede na vrednost nakupa. Saj to verjetno ne košta 200 evrov ampak veliko več in o vsotah "veliko več" se ponavadi dva ki živita skupaj in imata otroke pogovarjata skupaj oz. se strnijata z nakupom. Ti se, kot  razumem, nisi.
Nonšalanten, ker ga boli đoko, če ga ti prosiš in moleduješ, naj ne kupi in naj se ne vozi z motorjem Ker ga boli đoko, če boš ostala sama z otrokom. Ker ne vidi čez svoj zaplankan ego.

A morda ni res? ne ga zdaj zagovarjati.

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Mož in motor
2.4.2008 9:17:50   
Anonimen
Midva sva oba motorista že od malih nog. Tako, da vem, da me nič ne bo prepričalo v nasprotno. To je nekaj, kar se res veseliva celo zimo in komaj čakava, da je tam okol 20°C, da se greva mal pelat. Ne predstavljam si it na morje z avtom - se mi zdi, da bi se mi zmešal. Vem, da enkrat bo treba, ko bojo otroci. Do takrat pa ni šans.

Kaj ti hočem povedat? Tud midva bova enkrat mela otroke in vem, da se bo on večkrat šel peljat kot jaz. Itak, da me bo strah - ful. Sam, nekako mam zaupanje v njega, da ne bo delal bedarij, da ne bo iskal nesreče... Vem, da se vseeno lahko kaj naredi - to pač vem, ampak o tem ne želim razmišljat.

Če ga boš omejevala, se bosta samo kregala - motor bo imel pa še vedno. Zna se le zgodit, da se bo kdaj jezen vsedel na njega, to je pa lahko problem.

Verjemi, nekako se sprijazniš. Tudi moja mami je mela ful probleme s tem, da sem se jaz vozila, potem ko sem šla delat izpit za "težek" motor, je pa itak znorela. Neki časa ni govorila, pol je jokala, pol je bla jezna vedno ko me je vidla z motorjem.. Zdej pa nekako gre.

Nimaš kaj - če ima to veselje mu tega ne moreš vzet.

(odgovor članu taja27)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Mož in motor
2.4.2008 9:18:17   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: tinkatonka

, ampak on je po duši motorist, kot je napisala taja 27, take težko spremeniš.




To je res, kajti sam se mora spremeniti. TI ga tudi s svojim nestrinjanjme ne boš. DOkler bo hodil po svetu s stavkom v glavi, da se njemu ne more nič zgoditi, je totalno na napačni poti.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Mož in motor
2.4.2008 9:18:53   
tinkatonka
Edino kar nisem naredila je bilo to, da bi ga postavila pred dejstvo 'ali jaz ali motor'.


tega ne morem naredit niti nočem.

Imava majhnega otroka, ljubim ga!

_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu taja27)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Mož in motor
2.4.2008 9:19:02   
taja27
ampak on je po duši motorist, kot je napisala taja 27, take težko spremeniš.


hmm ... jst mislim, da jih ne moreš

jih poznam preveč ... tistih tapravih


in ne, ponavadi niso ne kreteni, ne neumni ... ravno lani je izgubil življenje znanec, nevrokirurg ... pameten fant ... po duši pa pravi motorist ... in dva mala otroka ...

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Mož in motor
2.4.2008 9:19:07   
deja27
tude moj skoz neki sanja o tem,pa upam,da ga bo minilo,ker hvala bogu,da nimava denarja za to dobesedno sranje.sem pa mela pred leti fanta ki je imel vsega dost in si je umisliv motor,niti vprašal me ni če se strinjam,le zakaj,sam kupil ga je,ni mi ostalo nič drugega,kot,da si kupim moto.obleko.no še leto sva bila skupaj in sva šla narazen,tko sem bila vesela ko sem prodala to obleko,saj sem vedla,da je konc te nočne more in upam,da jo je za vedno.niti fajn mi ni blilo ko sem se vozila z njim,vem,da bo keri smešno,sam sem vedno zaspala na motorju,pa ni imel tistega harlija al kr kol,ampak bmw-ne vem kuk že r 650 al kaj,res nevarn je ta šport,zato te čist štekam.

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Mož in motor
2.4.2008 9:21:32   
Anonimen
Jaz osebno tudi obožujem motorje sam se jih izogibam, zaradi tega strahu ki ga opisuješ. Moj jih pa ne prenese.
Kot najstnica sem tudi jaz sanjala o motorju, sam moj oče je bil striktno proti, ker je imel on sam hudo nesrečo z motorjem v mladosti. Pa smo vsi otroci bili nori na motorje, sam imeli jih pa nikoli nismo ker nam ni dovolil.
Pa še vedno imam željo kdaj da bi ga imela in se šla malo vozit. Ampak čist tako, iz užitka, ne dirkat po cesti.
Pa me včasih mal kolega zapelje pa je mir za tisto letouser posted image .

Meni se zdi največji problem pri tvojem možu dejstvo da se ne zaveda kaj vse se mu lahko zgodi. Ker ravno zaradi takih k misljo da se njim ne more nič zgodit je tolk nesreč. Ko si na cesti(avto al pa motor) moreš imeti toliko pameti in odgovornosti da se zavedaš da nisi vsemogočen in da te marsikaj lahko preseneti. Ne paničarit, sam realen pa moreš bit.

Pa tudi to da si omisli motor brez da bi prej o tem vidva predebatirala mi ni všeč.
To so velike odločitve in za moje pojme bi jih morala sprejeti skupaj.

Mal otročji mi je ta tvoj mož po pravici povedano(kupi motor brez da vpraša ženo, pa sploh izpita še nimauser posted image )....

(odgovor članu tinkatonka)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Mož in motor
2.4.2008 9:23:12   
tinkatonka
Ne zagovarjam ga! Samo poznam ga! On je pač po duši motorist in ja motor bo imel v vsakem primeru. Očitno.

To da ga je kupil "naskrivaj" tud ne morem rečt dobesedno, ker sem bila pripravljena na to da ga bo kupil, tud rekel mi je že da ga bo kupil, samo manj sem slišala o teh motorjih bolje je bilo. Itak da je pričakoval izbruh jeze, nestrinjanja in ga je pač kupil in mi nato takoj povedal. Denar - to pač tu ni problem.

< Sporočilo je popravil tinkatonka -- 2.4.2008 9:25:46 >


_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Mož in motor
2.4.2008 9:24:47   
taja27
Edino kar nisem naredila je bilo to, da bi ga postavila pred dejstvo 'ali jaz ali motor'.

tega ne morem naredit niti nočem.

Imava majhnega otroka, ljubim ga!


mah, do solz si me spravla ...

kak je tvoj mali sonček?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?