|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Moj bivši
5.4.2011 8:59:50   
Zoja Lara
Drage mamice!

A se večkrat spomnite na kakšnega svojega bivšega fanta?

A vas ma, da bi ga kontaktirale in izvedele kako poteka njegovo življenje?

To bo zanimivo za prebrat. Vsi smo samo ljudje.

Jaz se včasih spomnim na enega in obujam spomine, a ne prepogostouser posted image


_____________________________

Zdaj sem mamica, jupiii.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Moj bivši
5.4.2011 9:16:07   
mateyka
hm, jaz pa nimam časa - sem ravnokar ugotovila, da sploh ne pomislim na nobenga od bivših - čisto nič user posted image  sam sem res u iber bizi in se mamo noro radi in super fino, tako da po moje bo to user posted image

(odgovor članu Zoja Lara)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Moj bivši
5.4.2011 9:27:31   
mojamura
bivši je bivši z razlogom....manjkrat se spomnim nanj, raje ga imam.


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Zoja Lara)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Moj bivši
5.4.2011 9:29:07   
*miska.mcc*
nekaj casa nazaj sem se jst kar vsake tolko spomnila, ja. zdaj pa vedno manj. v bistvu me je ta tema spomnila.
vem, pa da je ozenjen in ima 2 fantka.


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Moj bivši
5.4.2011 9:39:34   
Spontan
Miska, jaz pa se nate velikokrat spomnim in mislim, da te bom tudi obiskal. Se spomniš, da si mi dala naslov?

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Moj bivši
5.4.2011 9:43:00   
mojamura
opa opa!!! kokice & kokakola


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Spontan)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Moj bivši
5.4.2011 9:44:33   
Anonimen
Na enega se mogoče 2-3x na leto spomnim ... no sicer nisva čist zares hodila ... par mesecev sva šmirala pa ven hodila, samo on je hotel resno razmerje in za zmeri, jaz sem bila pa za to še premlada in mi je začel v bistvu zelo zelo vredu tip počasi na živce hodit in sem prekinla ... tako da ja v bistvu na tega se sem in tja spomnim pa za sekundo pomislim kaj bi bilo, če bi bilo, samo potem pa moj okrog vogala pride pa pozabim in sem srečna user posted image

< Sporočilo je popravil Otika -- 5.4.2011 9:45:47 >

(odgovor članu *miska.mcc*)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Moj bivši
5.4.2011 9:49:58   
*miska.mcc*



IZVIRNO SPOROČILO: Spontan

Miska, jaz pa se nate velikokrat spomnim in mislim, da te bom tudi obiskal. Se spomniš, da si mi dala naslov?



izvoli :)


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu Spontan)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Moj bivši
5.4.2011 9:56:01   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: Zoja Lara

Drage mamice!

A se večkrat spomnite na kakšnega svojega bivšega fanta?

A vas ma, da bi ga kontaktirale in izvedele kako poteka njegovo življenje?

To bo zanimivo za prebrat. Vsi smo samo ljudje.
Jaz se včasih spomnim na enega in obujam spomine, a ne prepogostouser posted image

Joj, ne na nobenega ne mislim. Tisti, s katerim sem bila pa malo dlje skupaj je pa itak tepec, ker nikoli ne bo vedel kaj zamuja. HB, da se je tako izteklo kot se je.



_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Zoja Lara)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Moj bivši
5.4.2011 10:09:50   
Najaa
S prvim resnim bivšim sva itak ostala prijatelja, no kolega in se večkrat slišiva/vidiva, imava pa vsak svoj lajf... Je bivši z razlogom, ampak sva se prijateljsko razšla. 

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Moj bivši
5.4.2011 10:21:39   
madona77
Ja, velikokrat, skoraj vsak dan. Na mojo prvo ljubezen, s katero nisva skupaj zaradi višje sile.user posted image

(odgovor članu Zoja Lara)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Moj bivši
5.4.2011 10:40:05   
Medea10
Včasih, ko se z mojim pokregava in sem jezna na njega, se spominm bivšega. user posted image

(odgovor članu madona77)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Moj bivši
5.4.2011 10:47:21   
PeggyBundy
IZVIRNO SPOROČILO: madona77

Ja, velikokrat, skoraj vsak dan. Na mojo prvo ljubezen, s katero nisva skupaj zaradi višje sile.user posted image


Podobno. Ne prenehanje ljubezni, ampak višja sila je pripomogla, da nisva bila več skupaj. Nanj sicer ne mislim vsak dan, pa vendar po vseh mnogih letih in čudovitem možu, še kar pogosto.

Mislim, da je problem, ker ne veš, kaj bi bilo, če bi bilo. Kaj bi bilo, če bi se v bistvu nehalo. Vem pa, da je poročen in ima dve punčki.
Je pa vsekakor čudovit, romantičen spomin in prva velika ljubezen. Tudi jaz njegova, pa vendar nama enostavno ni bilo "usojeno" ali pa sva bila še malce premlada, da bi potegnila tako pomembne in korenite poteze, kot če bi se spoznala 10 let pozneje.

Me pa še vedno metuljčka ob spominu nanj.

(odgovor članu madona77)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Moj bivši
5.4.2011 10:53:47   
m_o_i
z vsemi bivsimi sem se v stiku(ne vsak dan, ampak enkrat na leto pa ziher) in z vsemi sem v dobrih odnosih user posted image
le eden je tisti, ki je z mano oz. v meni vsak dan in to ne skrivam pred nikomer; je moja 10letna preteklost in je ze tudi 10 let med angelcki user posted image

cas bo zacelil svet...cas bo pomlajsal ta planet...in ko naju ne bo...ostala bo dusa, ne telo...

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu PeggyBundy)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Moj bivši
5.4.2011 11:16:12   
misar
ja pomislim, sploh, ker so bili lepi trenutki...kaj bi bilo, če bi bilo...ne, na to pa ne študiram več, že dolgo ne. ker je sedaj preveč čudovito.
da bi ohranjala stike? v bistvu ne...vem pa približno kaj se dogaja z njim...

_____________________________

čebelica Lana in trotek Nejc

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Moj bivši
5.4.2011 11:31:42   
ronja
zadnje čase tako kot mateyka - še na svoje ne uspem dovolj mislituser posted image .

Na splošno pa: pomislim kdaj na njiju, navadno kadar mi kateri od njiju kak sms napiše ali če katerga srečam.  Ampak moram zelo neromantično priznat, da nikoli z nostalgijo oz. s tistim "kaj bi bilo, če bi bilo" - ker če začnem mislit na to, sem samo vesela, da niuser posted image . Včasih me je še kaka pesem spomnila, zadnje čase pa so očitno večino teh spominov povozili novi... Pa sta fajn fanta, ampak stvari, ki so mi bile takrat fajn, bi me danes spravile ob živceuser posted image . Vsako obdobje rabi drugačnega človeka, ko najdeš takega, s katerim se lahko poklapata v različnih in skup rasteta v isto smer - je pa "pravi". V bistvu večkrat nostalgično razmišljam o najinih začetkih, ko sva lahko počela kar sva hotela celo popoldne in celo nočuser posted image .
Vem, da je en poročen z eno fuuuul fajn punco - mislim, res neverjetno, da se lahko z nekom tako ujameš na prvem srečanju: ko so prišli na obisk, je on po kake pol ure rekel, da kar gre, ker ga očitno nič ne rabiva zravenuser posted image . Sva si očitno podobni, mu je všeč en tip (psihološko). Tadrugi je tudi že nekaj let v zvezi, ampak kolikor vem, še nimata otrok in vsaj pred kakim letom se (njemu) ni še nič mudilo. Za njo ne vem, nisva na samem govorili, mislim, da bi bila pa za otroke, eč bi bilo po njeno.

Skratka: vedela sem vedno za kake prelomne trenutke: če se je kateri razšel s punco (mislim naslednjimi, ne z mano, to itak, hehe), ko se je prvi poročil, dobil otroka, itd...
Mislim, da so (vsaj pri meni) fantje bolj nostalgični in romantični in se spominjajo za nazaj in včasih sanjarijo, kako je bilo, pa kaj bi bilo... Vsaj tak občutek včasih dajo (razen lubi res ni nek nostalgik, hehe, me je čisto nalezel) - jaz sem pa bolj realistka - optimistka, še realo včasih komaj furam, pa mi ne znesejo še sanje... Če že sanjarim, je navadno o tem, kako se bova imela, ko bojo otroci odrasli, kaj bova počela, kje bova živela, kaj bova delala za zaslužek,...


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Zoja Lara)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Moj bivši
5.4.2011 11:32:33   
Rožica I
Se spomnim, ja, takrat ko katerega srečam, drugače redko. Sem za vsakega bivšega prav vesela, da je ok in predvsem, da je bivši user posted image .

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu misar)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Moj bivši
5.4.2011 12:52:47   
mika
Ampak moram zelo neromantično priznat, da nikoli z nostalgijo oz. s tistim "kaj bi bilo, če bi bilo" - ker če začnem mislit na to, sem samo vesela, da ni .


user posted image .. Enako. Sicer je pa to tako daleć nazaj, da jih niti ne dojemam kot bivše. Z mojim sem 14 let skupaj in se mi zdi, da sva skupaj od kar vem zase.

Je pa drugače z bivšimi od mojega moža.... ena še po tolikih letih ne more pozabituser posted image . In vsakih toliko časa se nacrta  in preverja, kako sva midva. Raje ne bom pisala, kakšne ideje ima. Letos se je pojavila še ena....đizs ...ma raje bom tihouser posted image

In če se slučajno sprašujejta kaj bi bilo, če bi bilo, lahko samo povem , da nič ne bi bilo, ker bi se v vsakem primeru pojavila jazuser posted image

< Sporočilo je popravil mika -- 5.4.2011 12:53:43 >

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Moj bivši
5.4.2011 13:07:10   
ronja
hehe, mika, huda siuser posted image .

Enako. Sicer je pa to tako daleć nazaj, da jih niti ne dojemam kot bivše. Z mojim sem 14 let skupaj in se mi zdi, da sva skupaj od kar vem zase.

Podpis, tudi meni se zdi, da nekak po 10ih letih pozabiš vse skup in jih gledaš kot vse ostale mladostniške prijatelje (vidva mata še 2 leti fore pred nama;). Imava pa srečo, da nama nihče ne teži. Bivša od lubija da pa še bolj mir kot moja bivša (onadva vsaj kak sms napišeta ali kdaj pokličeta, ona pa še to ne, je pa res, da tudi lubi ni bil glih strašno zainteresiran za neko druženje - sta odplavala vsak po svoje).

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   [Brisano sporočilo]
5.4.2011 13:25:20   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mojamura)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Moj bivši
5.4.2011 13:28:34   
*miska.mcc*



IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

IZVIRNO SPOROČILO: mojamura
opa opa!!! kokice & kokakola
 

in to je vse, kar je izdavila - zdej pa sedi pred ekranom in se base user posted image






brezveze! nič zanimivega user posted image


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Moj bivši
5.4.2011 13:48:01   
Zoja Lara
OK, ....pa tiste, ki se z bivšim recimo dobite na pijači, nimate nič slabe vesti? Saj vem, da to ni nič prepovedanega, ampak vseeno, bivši je bivši.

Kako se počutite po tem, ko ste ble z njim na pijači? Kako čutite do zdajšnjega partnerja? Se vam ne zdi, da mu nekaj delate za hrbtom?


_____________________________

Zdaj sem mamica, jupiii.

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Moj bivši
5.4.2011 13:49:42   
*miska.mcc*
na pijaco hodim samo s sedanjim. z bivsimi ne. in tudi niti najmanj mi ne bi bilo ok, ce bi moj sedanji hodil kofetkat z bivso.


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu Zoja Lara)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Moj bivši
5.4.2011 14:09:47   
titanik
Jaz sem se tudi prijateljsko ražšla ,je pa iz mojega kraja ,tak da se vsak dan vidimo,pozdravimo ,ko grem na sprehod z otroki.

_____________________________

Ponosna sem na to ,da sem dobra mama.

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Moj bivši
5.4.2011 14:12:09   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: Zoja Lara

OK, ....pa tiste, ki se z bivšim recimo dobite na pijači, nimate nič slabe vesti? Saj vem, da to ni nič prepovedanega, ampak vseeno, bivši je bivši.

Kako se počutite po tem, ko ste ble z njim na pijači? Kako čutite do zdajšnjega partnerja? Se vam ne zdi, da mu nekaj delate za hrbtom?



Meni to ni ravno všeč, da se hodi z bivšim na pijače. Krneki, no. Tudi ne bi odobravala da bi mož hodil na kave z bivšimi. Ampak, vsak po svoje, ane?

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Zoja Lara)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?