|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   NEUMNO VPRAŠANJE AMPAK ME ZANIMA
14.8.2004 18:54:38   
janaja
KAJ JE TREBA NESTI V PORODNIŠNICO KRANJ ZA MALEGA
GA PREOBLAČIJO ONI V SVOJE CUNJICE ALI MORAŠ IMETI VSE S SABO ....

PLENICE???

KAJ RABIM ZA MALEGA V PORODNIŠNICO KRANJ ZA OKTOBER ZAČETEK...

HVALA

JANAJA 32T
Neposredna povezava do sporočila: 1
   NEUMNO VPRAŠANJE AMPAK ME ZANIMA
14.8.2004 19:05:08   
Jančika_
Cotke rabiš samo za domov, ker ga oni onlačijo v svoje. Tudi zase rabiš le za domov, sicer pa kar pač rabiš za osebno nego. Priporočam ti tudi kremo Lanolin za bradavice - jaz sem si jih mazala vse od prvega podoja naprej in mi niso razpokale. Saj menda jo dajo tudi v porodnišnici, vsaj v Celju so jo, ampak ne takoj prvi dan.

LP, Jana

(odgovor članu janaja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   NEUMNO VPRAŠANJE AMPAK ME ZANIMA
14.8.2004 20:06:06   
dory
Vse kar potrebujes za malcka, ti bodo prinesli, ko bosta sla domov...drugace pa v kranju kar lustno oblecejo malcke...tam dobis tudi plenice in vse kar sodi zraven...

s seboj imej bepanten za bradavice, nedrcek in blazinice...ostalo ne rabis :)


papa, teja

(odgovor članu janaja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   NEUMNO VPRAŠANJE AMPAK ME ZANIMA
16.8.2004 6:51:09   
dory
Hey dasa...po novem modrcke celo svetujejo :)


papa, teja

(odgovor članu janaja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   NEUMNO VPRAŠANJE AMPAK ME ZANIMA
16.8.2004 12:08:16   
janaja
a je kaj narobe če grem že sedaj v nakup za modrčke ...

kok pa rabim večjo številko

a mogoče katera ve kje se da kake barvne dobit lepe
da niso navadni beli...

jana 32t

(odgovor članu janaja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   NEUMNO VPRAŠANJE AMPAK ME ZANIMA
16.8.2004 13:01:07   
dory
Odvisno kolk so se ti povecale prsi do zdej...men so se samo iz 75b na 80c...kupila sem take lustne barvaste v otto katalogu, drugace pa imajo v mullerju ful mehke in uporabne...bele barve pa vseeno...kaksen modrcek si lahko ze kupis...jaz sem jih v 33.tednu, pa kaksne hude razlike na koncu ni blo :)


papa,teja

(odgovor članu janaja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   NEUMNO VPRAŠANJE AMPAK ME ZANIMA
20.8.2004 21:45:59   
Shila
"janaja" vse kar potrebuješ so ti že napisali, dodala bi le sponke (meni so se dojke povečale prvi dan po porodu za toliko, da ne vem, če sploh obstajajo takšni moderčki), pa še mleko je teklo in teklo. Tako, da sem si na pižamo pripela plenički in je bil problem rešen.

,LP

(odgovor članu janaja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   NEUMNO VPRAŠANJE AMPAK ME ZANIMA
7.9.2004 13:42:19   
mala maja
Jaz bi vas pa vprašala kako ste ble tiste ki ste rodile v Kranju zadovoljne s porodnišnico. Koliko dni ostaneš notri. V LJ greš domov po 3 dneh če je vse OK.
Kaj pa v KR??

Kako pa kaj osebje. Zadnje čase porodnišnico KR full hvalijo.

Lp mala maja in :duda:

(odgovor članu janaja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   NEUMNO VPRAŠANJE AMPAK ME ZANIMA
7.9.2004 13:44:24   
dory
Jaz sem mela z osebjem samo pozitivne izkusnje...res so super...po treh dneh, ce je vse ok, gres domov..tisti dan,ko rodis je itaq nulti dan in se ne steje :)

Porodnisnica je bla zame super..saj so mi resili malega soncka in za naju tudi enkratno skrbeli :)

(odgovor članu janaja)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   NEUMNO VPRAŠANJE AMPAK ME ZANIMA
12.9.2004 22:20:34   
Dadi
Same pohvale porodnisnici Kranj.:bravo::bravo: Jest sem bla toooooooooooooooooolk zadovoljna z njimi. Glede stvari so ti pa ze ostale povedale.
LP
D.

(odgovor članu janaja)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?