|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   NUJNO glede cuclja...
17.3.2009 16:45:34   
yania
sem že na "dojenje, dodajanje" pisala, pa bom še tu, v upanju, da mi katera zna pomagati čimprej...
Imam mesec in še malo starega malčka, in se hraniva po steklenički. Imava to težavo da se mu vedno zaleti, da komaj zadiha. Do sedaj smo imeli AVENT 1, pa je luknja prevelika, tako da je mleka veliko mimo steklo, da je bila plenička (tetra) pod njim čisto mokra in skoraj vedno se mu je zaletelo. No poskusila sem tudi z Nukom, danes sem kupila cucelj 0-6 mesecev, 1, S-redka tekočina, ampak je očitno premajhna, ker zraven zaspi in še zaletelo se mu je kar nekajkrat, tako da je kar hropel, poln mleka .... user posted image
Vem da je od Aventa Nuk čisto drugačen, zdaj se bo moral na to navaditi...vem da pri tamali ni bilo nikoli problema, zdaj pa res ne vem, kaj mora na škatli gor pisat...verjetno še velikost M...ker L imamo tudi in je ogromna luknja...sem vprašala danes v BC in so mi dali S-za čajček....ma čisto sem že obupana, ker se mi mali tako smili...pa še prej je rojen, slabi mesec, verjetno je zato tudi še malo problem s tem....
Ali je katera imela podoben problem, oz.kaj naj kupim, da bo steklo bolje? Hvala,,,,

LP J.

_____________________________


_____________________________

TIMon je bil tako neučakan kot mamica, zato je malo pohitel....in zapel: ne čakaj na marec, na praznik ženaaaa
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: NUJNO glede cuclja...
17.3.2009 16:49:29   
špelin@
To ste imeli Aventov cucelj 0m+? Tisti z eno tini-mini luknjico? Se mi zdi, da je to najmanjša odprtina na cuclju, kar jih sploh obstaja user posted image  Še iz dojke bolj konkretno teče in otroku ni treba toliko vleči kot iz tega cuclja.

(odgovor članu yania)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: NUJNO glede cuclja...
17.3.2009 16:57:25   
yania
ja avent 1, 0+......pa ful teče, tudi ko flaško nagnem, šprica v curku....a je mogoče kaka napaka?

_____________________________

TIMon je bil tako neučakan kot mamica, zato je malo pohitel....in zapel: ne čakaj na marec, na praznik ženaaaa

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: NUJNO glede cuclja...
17.3.2009 17:44:13   
želva
pri prvi punci je bilo isto, iz aventa sem mi je hotla zadušit, potem smo kupili tomee tipee in je bilo vredu, iz te flaške sem še jaz komaj kaj potegnila. Ta druga je pa požeruh in t.t. sploh noče ker teče premalo. tako, da ima zdaj ona flaške od aventa ki so ostale od taprve.

_____________________________

Vedno več nas je!

(odgovor članu yania)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: NUJNO glede cuclja...
17.3.2009 22:15:07   
meta21
Moja izkušnja je ravno obratna od Želvine... Na začetku smo imeli avent in TT, oboje najmanjšo luknjo pa je iz TT tako teklo, da se je dušil zraven in spil je vsaj v polovičnem času v primerjavi za aventovo. Iz aventove je 100 ml pri enem mesecu pil vsaj 10 min

Sem pa nekaj drugega ugotovila... Bolj hladno je mleko, počasneje teče. Iz aventove 0+ je vroče mleko špricalo v curku, toplo pa kvečjemu kapljalo al pa še to ne.

(odgovor članu želva)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: NUJNO glede cuclja...
3.5.2009 16:12:09   
črticaa
moj je tud ful polival na aventove cuclje,
poj smo pa kupila mam--ove, 
jih lah naštimaš tud na aventove flaške

no in zdj je super, nč več polivanje med jedjo in po njej, aja pa tud skor nč zraka ne poje (majo jih pa u pikapolonci)

(odgovor članu meta21)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: NUJNO glede cuclja...
3.5.2009 17:29:11   
detelja
IZVIRNO SPOROČILO: yania

ja avent 1, 0+......pa ful teče, tudi ko flaško nagnem, šprica v curku....a je mogoče kaka napaka?


to sem že tudi jaz opazila...iz nekaterih cucljev sploh ne priteče, iz nekaterih pa prav cel cuker in to pri isti velikosti...user posted image


_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu yania)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: NUJNO glede cuclja...
3.5.2009 20:26:49   
*bubi*
IZVIRNO SPOROČILO: yania

ja avent 1, 0+......pa ful teče, tudi ko flaško nagnem, šprica v curku....a je mogoče kaka napaka?


potem imaš nadtlak v flaški (zaradi mešanja vroče tekočine). Ko zmešaš, jo odpri in nazaj zategni. Pa ne bo samo ven špricalo.




_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu yania)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?