|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Naša kužika je bolna :-((((
3.12.2005 16:27:34   
Anonimen
Kot nekatere že veste, smo šli včeraj v Koper na Obalni DPMŽ po malo user posted image  mešanko Luno. Včeraj je bila normalno živahna, normalno je jedla, se igrala... Psičko imata moja starša in danes sva z mojim user posted image  šla tja na kosilo, Luna naju je bila zelo vesela, je skakala, se igrala, vse normalno, je mami je rekla, da ni še nič jedla. Potem sem ji odprla čisto novo vrečkico Pedigreeja, vendar vseeno ni nič jedla, le z enim briketom se je malo igrala. Je pa rekla mami, da je že 3x kakala.
No potem pa je imela tudi drisko, pa ne tako normalno, temveč belo sluz, drugič pa zraven še malo krvi. user posted image
Jaz pa takoj kličem gospo iz zavetišča in je rekla, da če ne je in ne pije, pa ima drisko, je lahko kaj narobe.
V glavnem, z mojim user posted image sva jo takoj peljala k dežurnemu veterinarju, tam je še bruhala, no, dal ji je injekcijo in zdravila za domov, ki jih mora dobiti trikrat.
No, mala lepotička je sedaj doma pri moji mami in ateku, vendar kar spi. Dala sem ji zdravilo, ki user posted image   lepo diši po jagodah, ga je zelo z veseljem popila in pa kamilice za pit in je tudi lepo pila. Malo celo sama. user posted image
Zdej pa samo upamo na najboljše, je pa rekel veterinar, da najbrž ni reakcija na včerajšnje cepivo proti kužnim boleznim in da je tud možno, da je pač že kaj bolana od prej. Naj še povem, da user posted image  ni bila v zavetišču, temveč v privatnem varstvu, pri družini, ki ima tudiuser posted image . Ker to cepivo začne učinkovati šele po treh tednih in če bi že kaj bila bolana, ne pomaga nič.user posted image

Zdej jo mami doma pazi user posted image , vendar mene tako skrbi. user posted image  Dejte me prosim malo potolažiti!
Zahvalila pa bi se še Charmosi, ki mi je poslala slikce te čudovite psičke, v katero smo se zaljubili na prvi pogled. Slikce mam pa že tudi v albumu, če hočte vidit, kakšna lepotička je.user posted image

< Sporočilo je popravil hothien -- 3.12.2005 16:31:56 >
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Naša kužika je bolna :-((((
3.12.2005 17:52:38   
Anonimen
Sem ti odgovorila na drugem forumu.
Lahko da je res reakcija na cepivo,pa šše šokantna sprememba v njenem življenju.
Pa saj naši otročki tudi reagirajo na cepljenje,prav tako mali in veliki kužeki.
user posted image močno jo crtajte.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Naša kužika je bolna :-((((
3.12.2005 19:22:20   
Anonimen
Joj, res je cortika, piška mala!user posted image user posted image
Lahko, da ima res samo reakcijo na cepivo, čeprav je veterinar rekel, da ni to (samo sem jaz že pri naših pogruntala, da marsikaj rečejo, kar ni čisto res), pa še sprememba okolja jo je lahko malo "vrgla". Držim pesti, da bo čimprej ozdravela, ti pa poročaj, kako napreduje.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Naša kužika je bolna :-((((
3.12.2005 21:00:30   
Anonimen
Kaj pa je veterinar rekel? Da ni slučajno pasja kuga? Ker pri nas je bilo enako, dobili smo zdravila, a se je žal slabo končalo.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Naša kužika je bolna :-((((
3.12.2005 23:20:13   
Anonimen
Joj, Blacky, ne me strašit! user posted image
No, doma sem ji takoj dala kamilčke za pit in je ful pila, pa jedla je že tudi, tak da mislim, da je to kr dober znak. Pol sem jo šla še enkrat pogledat danes k mami in je bla čist normalno živahna, razigrana, pojedla je vse, sama je pila,...
Glede na to, mislim, da bo ok. Upam, držim pesti!
Če bi blo kaj tako hudega, najbrž ne bi bilo takoj boljše, vsaj mislim no.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Naša kužika je bolna :-((((
4.12.2005 10:19:19   
Maček Muri
Kako je z malo pikico? Upam, da je že boljša.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Naša kužika je bolna :-((((
4.12.2005 10:50:57   
Anonimen
Enega lubčka mali fletkici in naj se čimprej pozdravi. Veliko jo crkljajte, pa saj vem, da jo boste. Pri takem bitjecu itak ne moreš drugače. Lubčka za zdravje in kar tako.

(odgovor članu Maček Muri)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Naša kužika je bolna :-((((
4.12.2005 12:24:48   
Anonimen
Naša lepotička Lunica je že popolnoma zdrava! user posted image  Resnično upam, da je konec s težavami. Že včeraj je lepo jedla, danes pa sploh. Pa pije in se igra. Pravzaprav, ko sem danes zjutraj (kar na tešče) šibala domov k staršem, jo pogledat, je bila je pravi mali razgrajač! user posted image  Tako kot je treba. Pojedla je že veliko, igrala se je in grizla vse povprek. user posted image  Sploh ni videti, da bi bilo kaj narobe včeraj. Tud kakala je danes že normalno, trdo. Seveda sredi dnevne sobe! user posted image  Na lulanje na papir se še navaja. user posted image  Je pa tako lepa, da se je kar ne morem nagledati. Skoz jo lupčkam in nosim okrog, kot kakega dojenčka. Sem se že zalotila, da jp začnem kar guncati v naročju! user posted image
to bo najbolj razvajena psička na svetu! user posted image  Pa tudi prav je tako.
Hvala vam za vse lepe želje, pa tudi vse lupčke bo dobila! user posted image
Danes pa jo bomo še poslikali in slikce romajo v album. Vas bom obvestila kar tu!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Naša kužika je bolna :-((((
4.12.2005 12:57:59   
baguSka
Suuuupeeeeer za malo Luno!!!!user posted image user posted image user posted image

Lubčki še od mene.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Naša kužika je bolna :-((((
4.12.2005 12:59:01   
baguSka
Aja btw kok bo pa ta psička zrasla?? Zgleda namreč, da bo kar velika??user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Naša kužika je bolna :-((((
4.12.2005 18:13:27   
Anonimen
Super hothien! user posted image user posted image user posted image  Samo da se je pozdravila! Lupčka mali Luni tudi od mene!user posted image

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Naša kužika je bolna :-((((
4.12.2005 20:07:23   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Aja btw kok bo pa ta psička zrasla?? Zgleda namreč, da bo kar velika??user posted image


Ne bo velik zrasla, ker je bla tud mamica bolj mala, pa tud v zavetišču so mi rekli, da je prov mala in da sploh ne bo velik zrasla. Pejt v moj album slikce gledat, mam njeno mamo tud notri!
Pa še to, stara je že dva meseca, pa tehta komaj 1 kg in 5 dag!!!

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Naša kužika je bolna :-((((
4.12.2005 20:15:05   
baguSka
Ja zdej se pa vid da je mejhna cortika.user posted image

Na prvih fotkah je zgledala pa že prava korenjakinja.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Naša kužika je bolna :-((((
4.12.2005 20:15:59   
Anonimen
Punce, v albumu so zdej še druge slikice od Lune, greste lahk mal pogledat našo lepotičko! user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Naša kužika je bolna :-((((
5.12.2005 0:17:02   
Anonimen
ko sem prebrala prvi post sem mislila, da bom spet zajokala user posted image , kot že tolikokrat ob tem forumu, bodisi zarad lepih, bodisi zarda slabih stvari. Pa se je na začetku vse lepo končalo, bravo za Luncouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Naša kužika je bolna :-((((
6.12.2005 0:16:30   
KODA
user posted image user posted image user posted image za Lunouser posted image

< Sporočilo je popravil KODA -- 6.12.2005 0:18:52 >


_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Naša kužika je bolna :-((((
7.12.2005 9:21:20   
Anonimen
Kako kaj,Luna?
Se je uživela v nov dom?Po slikah sodeč je pravi mali vražičuser posted image

(odgovor članu KODA)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Naša kužika je bolna :-((((
7.12.2005 19:27:53   
Pupica
No samo da ste se pozdravili!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Naša kužika je bolna :-((((
7.12.2005 21:28:13   
Anonimen
O, kako sem vesela, ko sem zdajle tole prebrala. Super. Lepo, da jo tako crkljate. Kakšen lep domek je našla.user posted image
Zdaj grema pa še slikice gledat.

(odgovor članu Pupica)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Naša kužika je bolna :-((((
7.12.2005 21:31:13   
Anonimen
Ojoj, kako je fletna, pravi mali Gremlin!user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Naša kužika je bolna :-((((
8.12.2005 21:10:47   
Anonimen
Luštna je res. Zna bit pridna kot user posted image , ampak pa žleht kot user posted image tudi. Ne vem kaj naj, grize ko zmešana in to dlani in stopala. Bog ne daj, da sem brez copat!!!!!!!!!!! Se ji strga! user posted image
Pa se derem NEEEE na vse grlo, pa nič ne pomaga!!!!! Mal sicer uboga ateka (ampak res mal user posted image ).
A mislite, da bo to prerasla, al kaj? Mene je kr gorza, ker kr orenk ugrizne v roko!!!! Resno!
Sam je pa tak cukr! user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Naša kužika je bolna :-((((
8.12.2005 21:18:19   
Anonimen
Ma ja, to bo prerasla, brez skrbi. Zdaj ima te zobkice kot ene šivankice, potem pa odpadejo in zrasejo novi, ki več tako ne bolijo, nisi več ves popraskan. Saj vem, jaz sem tudi bila, brez skrbi, in moj tudi. Miša je tudi to počela, pa je potem čisto nehala.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Naša kužika je bolna :-((((
8.12.2005 21:23:21   
Anonimen
Spliš, hvala za tolažbo, ker me je res skrbelo. Jutri bo prvič dve uri popoldan sama, ker mamo eno prireditev in bosta tud moja dva šla in jo bosta samo pustila. Me kr skrbi, upam, da je ne bo strah. Sej ponoči jo mata v dnevni in kuhinji, ni v spalnici, sam čist sama pa do zdaj še ni bila. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Naša kužika je bolna :-((((
8.12.2005 21:29:08   
Anonimen
Škoda, ker je niste še malo bolj postopoma privajali, da bi bila sama. Ampak saj dve uri pa res ni tako dolgo. Če je zdaj ponoči ni več strah, če ne joka, potem bi moralo biti v redu. Le malo Ribino zgodbo preberi, da boš vedela, kaj pospravit.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Naša kužika je bolna :-((((
8.12.2005 21:39:17   
Anonimen
user posted image  Sem brala, ja. Sej Luno mata tko moja starša, ne jaz, tko da če bo kaj zgrizla, bo njima zgrizla, ne men! user posted image  Upam sam, da je ne bo preveč strah. Pustila ji bosta vžgan radio in luč. Pospravljata pa itak skoz stvari za sabo, do čevljev pa ne more, ker je veža zaprta! user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?