|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Naloga priče
7.3.2006 8:37:04   
zverca
Živjo!
Ok, mene samo zanima kakšna je naloga priče? Poleg tega seveda, da je treba zakonca "skupaj" obdržati, jima pomagati,....to vem. Ampak....  Ali moram biti pri obleki skladna z nevestinino obleko? Sedaj sem zvedela, da priča kupi podvezico, je še kaj takega, kar bi morala vedeti....?
Prosim za kakšen nasvet.
Lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Naloga priče
7.3.2006 9:36:46   
Anonimen
to se od kraja do kraja razlikuje

pri nas recimo bi naj nevestina priča kupila šopke za goste, podvezico pri nas kupi najboljša prijateljica, glede oblek ni omejitev, priči morata skrbeti za zabavo, da ne gre kaj narobe...

jaz ti samo rečem, ne glej na vse to, ampak si priredi poroko in navade kot tebi ustreza, pa bo najbolje

(odgovor članu zverca)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Naloga priče
7.3.2006 10:07:41   
Dejča
Mislim, da obstaja neka brošura, nekatere stvari pa so tudi v revijah Najina poroka, Nevesta ipd. o tem, kaj vse je naloga ženina, neveste, prič, staršev - malo poglej tudi na stran mojaporoka.com.
Mislim, da moraš kot nevestina priča organizirati dekliščino, če jo bo nevesta želela, kupiti podvezico, kot si že napisala, na poroki pa paziti, da ti ne ukradejo šopka (nevestinega), če ne bo sledila kazen - na moji jim je to uspelo in je morala moja sestra (skupaj z mano, ker sem se prostovoljno javila) prijeti za mikrofon, pomagati ženinovi priči, da vama ne ukradejo še neveste, lahko pripraviš tudi govor, pomagaš pri organizaciji poroke ...
Lahko pa preprosto vprašaš nevesto, če vse to sploh želi, da ji pomagaš, morda je sama bolj organizatorski tip in ji je to v veselje.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Naloga priče
7.3.2006 13:53:52   
Jančika_
Najbolje bo, da vprašaš nevesto, kaj pričakuje od tebe kot priče. Moja priča je bil moj brat in sama sem od njega pričakovala samo to, da je bil tam z mano in se je podpisal - to sem mu tudi povedala in tako je bilo.

(odgovor članu zverca)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Naloga priče
10.3.2006 12:57:02   
biba77
Pri naju dveh je bila naloga pric organiziranje dekliscine oz. fantovscine (loceno).
Moja prica je bila meni zelo v pomoc: skupaj sva sli izbirat obleko, kupit cevlje, podvezico, organizirali sva sopke, pripravljali vabila,...
Na sami poroki pa je bila naloga pric "skrbeti za vzdusje", kar ni bilo tezko in paziti na zenina oz. nevesto. Tukaj je bila moja prica bolj zanesljiva, saj sem jaz ostala na svatbi, medtem, ko so zenina njegovi prici ukradli. user posted image
Za branje berila, napihovanje balonov in okrasevanje avtov z njimi, "okrasevanje" svatov z nageljni, cuvanje sopka in litrce (janzevca) pa sva midva imela druge "zadolzene".


_____________________________

Kjer so bibe, bauci in miške doma...

http://biba77.moj-album.com/


(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Naloga priče
10.3.2006 19:06:43   
Lunca1
Jaz bom od moje priče pričakovala samo da bo sedela zraven mene, pa da me bo mogoče pomagala oblečt, pa da bo pazila, da me ne bodo ukradli.user posted image Neumno pa se mi zdi, da se ponekod zahteva velike stroške od prič.

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Naloga priče
10.3.2006 19:34:34   
MarijaPo
Tudi pri nama je bilo bolj tako - kar bo pa bo in se nismo sekirali glede nalog pric. Sva pa z mozem na poroki za vsako stvar zatezila pricama - npr. pejta se zmenit kdaj naj pridemo v uno sprejemno predverje na gradu, kdaj nas pobere vlakec - na poroko smo se vsi skupaj namrec pripeljali in odpeljali s turisticnim vlakcem.

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Naloga priče
13.3.2006 18:01:22   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: zverca
Poleg tega seveda, da je treba zakonca "skupaj" obdržati, jima pomagati,....to vem.

A ja? Kako pa boš to izvedla? Zadala si si hudo nalogo, če bi jo bilo potrebno izvesti. Tvoje je da si PRIČA (v dobesednem pomenu) če govorimo o civilni poroki. Vse ostalo je folklora.

(odgovor članu zverca)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Naloga priče
16.3.2006 7:59:08   
LARIKA
Moja priča je bila zraven ko sem se urejala, potem da se je podpisala, in namesto da bi pazila da me ne ukradejo  je ona sama zorganizirala da so me ukradli user posted image user posted image  za crknit je blo smešno,..potem pa seveda še za to da je zabava tekla tako kot sva si zamislila,...to je vse

(odgovor članu tehnofil)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Naloga priče
16.3.2006 17:17:47   
koala
Najbolje bo če vprašaš nevesto in ženina kaj oz.kakšno pomoč si želita. Moja priča mi je pomagala pri oblačenju, se 2x pridno podpisala, poskrbela da nama je ob poroki igrala najina priljubljena pesem, potem pa skupaj z svakinjo skrbela za vzdušje na ohceti.

Bila pa je bolj nervozna kot jaz.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Hvala pričica, če slučajno zajadraš sem pa enega velikegauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image zate

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu LARIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Naloga priče
16.4.2006 16:29:28   
Ceca
Moja priča je bila moja najboljša prijateljica, moževa priča pa je bil njegov najboljši prijatelj. Obleki sta imela barvno usklajeni in do obreda sta čuvala prstane. Moja priča je bila organizatorka dekliščine, moževa priča pa je organiziral fantovščino. Obe priči sta imeli na zabavi tudi govor. Organizirala sta tudi "ugrabitev neveste".

(odgovor članu zverca)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?