|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nania- newfix sp pink
20.10.2008 13:54:39   
renati2
Kakšen se vam zdi? Za na hitro?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Nania- newfix sp pink
20.10.2008 14:13:18   
renati2
a nobena nima tega sedeža?

(odgovor članu renati2)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Nania- newfix sp pink
20.10.2008 14:52:38   
Doll
Poglej si teste.
kakšen se drugim zdi je itak brezpredmetno

(odgovor članu renati2)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Nania- newfix sp pink
20.10.2008 16:52:18   
renati2
pogledala tam , tam nekje.... zadovoljivo za slabe 3 minute vožnje.

Zanima me če ga katera ima? Toliko glede montaže?

(odgovor članu Doll)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Nania- newfix sp pink
20.10.2008 16:58:29   
Doll
Hmm tisto na testih je newline in ne nexfix če mene okice ne varajo user posted image   ,pa še to je ocena zelo slaba

(odgovor članu renati2)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Nania- newfix sp pink
20.10.2008 19:31:51   
kajajaka
Sej ne mislim pametovat, ampak je bilo že miljonkrat napisano: NE

Ne šparaj pri varnosti. Tudi v 3 minutah se lahko zgodi zelo huda nesreča. Saj upam, da se ti ne bo seveda, a če bo? Si boš lahko oprostila, da je tvoj sonček poškodovan, ker si hotela prišparat 100€??? Raje naj ima par cunjic manj...

< Sporočilo je popravil kajajaka -- 20.10.2008 19:32:31 >

(odgovor članu Doll)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Nania- newfix sp pink
20.10.2008 19:40:59   
Anonimen
pogledala tam , tam nekje.... zadovoljivo za slabe 3 minute vožnje.


Vsaka nesreca se zgodi v sekundi.
In dalec najvec (mislim, da vec kot dve tretjini) se jih zgodi v okolici doma.
Samo v vednost.

(odgovor članu renati2)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Nania- newfix sp pink
20.10.2008 21:11:45   
benika
Sej ne mislim pametovat, ampak je bilo že miljonkrat napisano: NE


Se podpišem. Nania je katastrofa.

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Nania- newfix sp pink
20.10.2008 21:46:58   
ema2005
Ne kupovat nanie!ti toplo priporočam kakšen drug avtosedež!če te matra s finančnega vidika ma bc večkrat kake akcije pa malo spremlji ampak če maš rada svojga sončka potem NE!

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Nania- newfix sp pink
21.10.2008 9:02:04   
renati2
Ne sploh ne s finančne plati ne.Imam namreč katastrofalno izkušnjo z maxi cosi-jem 15-36 kg, pri nesreči mi je padel na ročno, dobesedno odneslo je sedež.

Pa ga vse zelo hvalite.

Zame je to zelo nevaren avtosedež.

(odgovor članu ema2005)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Nania- newfix sp pink
21.10.2008 10:47:44   
pikecpokec
A res mislite, da bi dovolili prodajat smrtno nevarne avtosedeže? 

_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)

(odgovor članu renati2)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Nania- newfix sp pink
21.10.2008 11:13:24   
renati2
To itak da ne , ampak pojezi me ko vidim ko nekdo pohvali maxi cosi, ko pa je zelo nevaren sedež.Ne govorim za vse sedeže, ampak za tega(15-36)


Sej nisem rekla da bom zdaj nanio kupila, ampak kar se tiče varnosti in teh testov... pol sedežev manjka.

Itak noben sedež za otroka v avtu ni varen pri veliki hitrosti, otroka ubijemo, kot tudi varnostni pas za nas je vprašljiv, lahko nam reši življenje, lahko pa nas ubije , odvisno od trka.

Več bi morali narediti na področju varne vožje, uvidevnosti ter vsakič pomisliti ko se usedemo v avto, da avto ni dirkalno vozilo, ampak le  prevozno sredstvo.Nesreč bi bilo veliko manj.

Potem tudi dabat o varnih in nevarnih sedežih sploh ne bi bilo.


(odgovor članu pikecpokec)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Nania- newfix sp pink
21.10.2008 11:15:32   
renati2
Tam kjer sem doma itak do vrtca srečamo le kakega ježa ali obilnega medija, pa par traktorjev, tako da imamo res hud promet.

(odgovor članu pikecpokec)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Nania- newfix sp pink
21.10.2008 11:23:21   
pikecpokec
Moj post ni letel na tebe, renati2, ampak na tiste ki so tako proti Nanii. Ne vem, ga ne uporabljam, ampak dvomim da je tako zelo ne-varen

_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)

(odgovor članu renati2)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Nania- newfix sp pink
21.10.2008 16:22:16   
benika
Ne sploh ne s finančne plati ne.Imam namreč katastrofalno izkušnjo z maxi cosi-jem 15-36 kg, pri nesreči mi je padel na ročno, dobesedno odneslo je sedež.


Ja kako ti je pa to uspelouser posted image  Ga niste privezali s pasom? A nima nobenega hakelčka zadaj, kamor bi lahko vpela varnostni pas, da se sedež ne bi premikal?

(odgovor članu ema2005)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Nania- newfix sp pink
21.10.2008 18:54:51   
renati2
Čist normalno je bil pripet samo sedež je za en drek bi rekla.Škoda vsakega denarja.

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Nania- newfix sp pink
21.10.2008 19:15:02   
Pikapolonica_
IZVIRNO SPOROČILO: renati2

Čist normalno je bil pripet samo sedež je za en drek bi rekla.Škoda vsakega denarja.



Avtosedež mora biti VEDNO PRAVILNO PRIPET. In Maxi Cosi je še vedno daleč najboljši, vsaj z nas.

(odgovor članu renati2)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Nania- newfix sp pink
21.10.2008 19:32:26   
Doll
Mislim da ga sploh niste pravilno privezali!!!

(odgovor članu Pikapolonica_)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Nania- newfix sp pink
21.10.2008 19:59:21   
renati2
Jaz bi pa rekla da sem Rodi-ja čist pravilno pripela.

Sem pismena in slikice tud znam gledat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nič nisem pozabila.... sam zic je res katastrofa, če bi to vedela takrat bi kupila dva concorda.

(odgovor članu Doll)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Nania- newfix sp pink
21.10.2008 20:00:52   
renati2
Sej če vam odgovarja je čist ok.Za Tobija nč ne rečem, sem bila tudi jaz z njim zadovoljna, tud lupinica je fajn ampak Rodi škoda besed.

(odgovor članu Doll)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Nania- newfix sp pink
21.10.2008 20:59:16   
benika
Če ti je pa Rodi zletel naprej, pa ni bil pravilno pripet. Nemogoče. Verjamem, da si pismena in da znaš gledat slikice, ampak močno dvomim, da si ga pravilno privezala.

(odgovor članu renati2)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Nania- newfix sp pink
21.10.2008 21:52:25   
ema2005
mislim da se pri avtosedežih takega starostnega obdobja težko zmotiš ker ni nobena specijalnost za zavezat!pač zvezež tako otroka kot tudi pravi sedež tako kot sebe!eno vprašanje:praviš da ti je rodija naprej odneslo?a si ga pa mela pripasanega?morate bit pozorni ker tudi ko otroka ni v avtu morate avtosedež 15-36 kg met pripasanega v avtu!če imate pa možnost isofixa v avtu vam pa toplo priporočam sedež z isofix vpenjanjem!pa lep pozdravuser posted image  

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Nania- newfix sp pink
21.10.2008 23:27:53   
frutka_
IZVIRNO SPOROČILO: ema2005

mislim da se pri avtosedežih takega starostnega obdobja težko zmotiš ker ni nobena specijalnost za zavezat!pač zvezež tako otroka kot tudi pravi sedež tako kot sebe!eno vprašanje:praviš da ti je rodija naprej odneslo?a si ga pa mela pripasanega?morate bit pozorni ker tudi ko otroka ni v avtu morate avtosedež 15-36 kg met pripasanega v avtu!če imate pa možnost isofixa v avtu vam pa toplo priporočam sedež z isofix vpenjanjem!pa lep pozdravuser posted image  


Res je. Sedeži od 15-36kil so pripeti samo z varnostnim pasom avta, s tem pasom pripneš tudi otroka. Imam pa MC v enem avtu in Concorda v drugem pa ni primerjave. MC je stokrat boljši. Ima boljšo oporo, tkanina je iz boljšega materiala. Po 2-eh letih uporabe je Concordova čisto potrgana, MC pa brez pikice obrabe. Testi so pri obeh v istem razredu enaki. Ampak je MC kvalitetnejši po mojem mnenju. 
Aja, pa da še odgovorim. Nania ni ravno med varnimi kot so ti že povedale. Če ti finančno ne gre skozi počakaj na kakšno akcijo. V BC imajo vsake tolko kvatre MC Rodi- ja po 100eur.

< Sporočilo je popravil frutka -- 21.10.2008 23:29:08 >

(odgovor članu ema2005)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Nania- newfix sp pink
22.10.2008 9:23:54   
renati2
Nisem tega napisala!!!! Stol je ostal pripet, otrok je zletel ven pripet.Stola pa itak nikoli ne odpenjam.


(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Nania- newfix sp pink
22.10.2008 9:27:24   
renati2
Rodi-ja ne kupim če mi dajo še 1000 € za sabo, jo rajš pripnem zadaj na navadni pas, je definitivno bolj varna.Itak sem se pa že odločila.Sem šla  naročit originalni avtosedež , ki se ugradi v opla in to je to.

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...
Ko otroku jezik uhaja med zobe
V predšolskem obdobju se otrok najbolj intenzivno celostno razvija in takrat lahko otrok določene glasove izgovarja na n...




Ime
Miška2006

Katero ime za punčko vam je lepše:

Leja (9%)

Tara (16%)

Nina (19%)

Teja (10%)

Sara (25%)

Gaja (20%)


Število vseh glasov: 654

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!