|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ne morem več...
20.6.2008 20:18:15   
Žaka
Punce moje jaz ne morem več. Moj fant me bo uničil. Pravi, da ga nikamor ne pustim pa gre v torek in petek na fuzbal in še vmes... Zadnjič sva se full sporekla. Jaz sem bila popoldan na šihtu,ko sem prišla domov sem pospravila. Čas je bil, da on pride domov iz fuzbala ni ga bilo. Privlekel se je ob enih zjutraj. Vprašala sem ga kje si bil ? Hja bil sem...pri kolegu ki je dobil sina pa smo ga zapili. Halo...Saj nič zato če je šel ampak povedal bi pa mi lahko.Bilo mi je full hudo,ker bi šla lahko skupaj po mojem šihtu. Danes sva pa se spet spičla,spet je hotel iti oz.mogoče bo šel k temu kolegu ker imam pikinik. Rekla sem mu da sem utrujena da nebi šla. Bom pa šel sam...jaz sem odgovorila ne boš šel..nikoli nima časa zame.user posted image Rekel mi je prav če pa misliš tako..je pa bolje da greva vsak sebi. In šel ven iz sobe. Jaz sem malo poštudirala mi je bolj polahka potegnilo kaj je rekel. Ko je prišel nazaj sem pa mu rekla,dobro če hočeš tako pa greva narazen. Jaz se bom danes spokala.( živim pri njemu ) Pa je rekel da ne. Sam zanima me če bova šla na pikinik... Punce pa žali me full..... Vi ne veste kako mi je hudo,zelo hudo. Jokam že dve uri skupaj. On pa je na fuzbalu. Kaj naj nardim? Kaj ?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ne morem več...
20.6.2008 20:21:06   
Anonimen
Takemu dedcu bi jaz dala bco v rit pa naj hodi kjer hoče in kdaj hoče sam.

(odgovor članu Žaka)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ne morem več...
20.6.2008 20:22:26   
Sibil_
Jaz bi spakirala, sploh sodeč po tvojih prejšnjih postih....user posted image

_____________________________

Moja dva srčka:

angelček Patrik - 13.10.2004 - 05.04.2011
Lukas - 28.02.2007

(odgovor članu Žaka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ne morem več...
20.6.2008 20:23:15   
Felicita
psihično nasilje? zakaj še ne pakiraš?

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ne morem več...
20.6.2008 20:28:04   
Anonimen
Misliš, da je vreden vsega, kar preživljaš zaradi njega?

Jaz mislim, da ni. Ti pa razmisli malo. Postavi se na lastne noge, in ne dovoli, da tako še kdaj ravna s tabo. Nisi krpa za prah, človek z dušo si. Več si zaslužiš.

(odgovor članu Žaka)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ne morem več...
20.6.2008 20:28:21   
Anonimen
Moj tud hodi na fuzbal, to se mi nekak ne zdi tak problem. Se mi kadar je doma dovolj posveča. Še preveč včasihuser posted image .

Men se zdi problem to kar si napisala. Da te žali in ne upošteva.
Ker to pomeni da te na spoštuje. Z človekom ki me ne spoštuje bi pa jaz težko živelauser posted image

BTW....zakaj gospod ne pospravi popoldan če je doma če si ti v šihtuuser posted image

(odgovor članu Felicita)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ne morem več...
20.6.2008 20:32:03   
Žaka
Punce res mi je hudo. Zavedam se da ni prav da tako dela z mano. Ampak neskončno ga ljubim. Vem da ne bom mogla tako živeti.Ne vem kaj mu je,zadnje pol leta samo žural bi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ne morem več...
20.6.2008 20:41:50   
Anonimen
Žaka, imaš ZS!

(odgovor članu Žaka)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ne morem več...
20.6.2008 20:42:32   
Anonimen
Pa si se probala pogovorit z njim?

Sej verjamem da ga maš rada........sam sebe moreš met zmeri še rajši veš.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ne morem več...
20.6.2008 20:44:45   
Gina
Vsak dec ima svoj hobi, pa naj je to šport, šraufanje, služba, ambicije kakorkoli že, frendi, gostilne, ukvarjanje s popolnostjo hiše.....kaj vem kaj- oni se tako filajo z energijo. In nikdar ne bodo s tem nehali, mogoče malo omilili začasno, ker bo kriza s časom in ker bo preveč dela pri hiši, ampak nehali pa ne bodo, preveč jim tisto pomeni. NI tolk važno kaj on ima, važno je, da ti ta njegov hobi lahko prenašaš, pa da lahko ta hobi nekako vključiš v svoje življenje - ali da z njim tisto počneš, ali da te samo ne moti, če on sam to počne. Pa važno je, da vmes tebi hkrati nudi reči, ki tebi veliko pomenijo. Če tebi ogromno pomeni njegova bližina, potem si moraš najti takega, ki ti to nudi, mogoče takega, ki mu je hobi tvuser posted image ali fitnes ali kaj takega, kar imaš tudi ti rada. Če ti veliko pomeni to,d a vse pospravi in postori pri hiši, si moraš najti takega, pač karkoli že je, moraš najti takega, ki ti to nudi.

Tvoj dec ta hip hoče izsilit, da mu ti ne boš težila zaradi fuzbala. IN to počne neprimerno in z grdim obnašanjem. Hoče ti povedat, da tega nehal nikdar ne bo, da sprejmi to dejstvo ali pojdi. IN veš kaj, v bistvu ima prav, saj ti ne laže, on nehal tega počet ne bo. Če tega ne moreš sprejet, če ti gre ta hobi ali način življenja na živce, je res boljše, da gresta narazen. Če pa to lahko sprejmeš, potem pa obstaja možnost, da bo raje prišel domov, če mu tam noben ne bo težil. Deci so pač taki, da če jim kdo doma teži, še kasneje pridejo domov, ker jih je strah, kaj bo ali ker jim ni fajn priti domov, kjer bo teženje. Oni niso ženske, oni se ne soočijo, oni ponavadi čakajo, da napad mine - torej gredo tja, kjer jim je lepo in tam čist komot čist vse ostalo odklopijo - ne tako kot ženske, ko nam gre ves čas po glavi, če se skregamo, ne moremo odlopit niti za hip, ne glede na to, kaj delamo. 


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Ne morem več...
20.6.2008 20:47:18   
Udb
In ti si z njim želiš imet otroka??????user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Ne morem več...
20.6.2008 20:54:32   
Naja30
Se strinjam z Gino.

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Ne morem več...
20.6.2008 20:59:32   
tatam
Probaj s pogovorom,če pa ne gre pa tak veš kaj bom rekla....user posted image

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Ne morem več...
20.6.2008 21:05:12   
mama54
IZVIRNO SPOROČILO: Udb

In ti si z njim želiš imet otroka??????user posted image


To se tudi jaz sprašujem. Če se že zdaj napijava, da "kozla", da te že sedaj žali. In kdo bo skrbel za otroka in ga vzgajal. Ženska draga, dobro premisli kaj si želiš v življenju, pa ljubezen gor ali dol.

_____________________________

Ne sanjaj svojih sanj, temveč jih živi!

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Ne morem več...
20.6.2008 21:49:10   
ključek
Se strinjam z Gino.


user posted image

ampak Gina, ti imaš vedno takšne pametne, zrele nasvete..........user posted image ....svaka čast..........user posted image

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Ne morem več...
20.6.2008 22:01:59   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: aspirinčica

Žaka, imaš ZS!



Zakaj?? Napiši še prosim sem, vsak nasvet je dobrodošel. Mogoče ni edina s takšnim ali podobnim problemom in bi ji lahko bila  prav tako v pomoč.

< Sporočilo je popravil nivess -- 20.6.2008 22:08:26 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Ne morem več...
20.6.2008 22:05:36   
nanč
Tako me razžalosti,ko berem in tud poslušam take stvari..Na tak način si je tud moja mama zatiskala oči,ko še ni bila moja mama.Ta agonija se je nadaljevala in slabšala.Vsi smo trpeli,da ne omenjam vsega,otroštva ni bilo,tega ne poznam,samo črni spomini!Vse to zato,ker se mama ni postavila za sebe in končala agonijo.žal!Otroci najbolj trpijo,ne dovolit tega!!!Premisli(ma sploh ne vem kaj je tu za razmišljat)kdo bo oče tvojih otrok in kdo bo partner,ki bi ti naj stal ob strani!?!

_____________________________

kaj vse me dandanes čudi...

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Ne morem več...
20.6.2008 22:06:34   
TRIŠ
Takoj spakiraj dokler še ni otrok

(odgovor članu Žaka)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Ne morem več...
20.6.2008 22:06:39   
GB
IZVIRNO SPOROČILO: Gina

Vsak dec ima svoj hobi, pa naj je to šport, šraufanje, služba, ambicije kakorkoli že, frendi, gostilne, ukvarjanje s popolnostjo hiše.....kaj vem kaj- oni se tako filajo z energijo. In nikdar ne bodo s tem nehali, mogoče malo omilili začasno, ker bo kriza s časom in ker bo preveč dela pri hiši, ampak nehali pa ne bodo, preveč jim tisto pomeni. NI tolk važno kaj on ima, važno je, da ti ta njegov hobi lahko prenašaš, pa da lahko ta hobi nekako vključiš v svoje življenje - ali da z njim tisto počneš, ali da te samo ne moti, če on sam to počne. Pa važno je, da vmes tebi hkrati nudi reči, ki tebi veliko pomenijo. Če tebi ogromno pomeni njegova bližina, potem si moraš najti takega, ki ti to nudi, mogoče takega, ki mu je hobi tvuser posted image ali fitnes ali kaj takega, kar imaš tudi ti rada. Če ti veliko pomeni to,d a vse pospravi in postori pri hiši, si moraš najti takega, pač karkoli že je, moraš najti takega, ki ti to nudi.

Tvoj dec ta hip hoče izsilit, da mu ti ne boš težila zaradi fuzbala. IN to počne neprimerno in z grdim obnašanjem. Hoče ti povedat, da tega nehal nikdar ne bo, da sprejmi to dejstvo ali pojdi. IN veš kaj, v bistvu ima prav, saj ti ne laže, on nehal tega počet ne bo. Če tega ne moreš sprejet, če ti gre ta hobi ali način življenja na živce, je res boljše, da gresta narazen. Če pa to lahko sprejmeš, potem pa obstaja možnost, da bo raje prišel domov, če mu tam noben ne bo težil. Deci so pač taki, da če jim kdo doma teži, še kasneje pridejo domov, ker jih je strah, kaj bo ali ker jim ni fajn priti domov, kjer bo teženje. Oni niso ženske, oni se ne soočijo, oni ponavadi čakajo, da napad mine - torej gredo tja, kjer jim je lepo in tam čist komot čist vse ostalo odklopijo - ne tako kot ženske, ko nam gre ves čas po glavi, če se skregamo, ne moremo odlopit niti za hip, ne glede na to, kaj delamo. 





se podpiseme pod tole in veliko srece ti zelim



_____________________________

Sveti Angel varuh moj,Bodi vedno Ti z menoj, noc in dan mi stoj ob strani vsega hudega me brani . Prav prisrcno prosim Te, varuj me in vodi me

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Ne morem več...
20.6.2008 22:15:33   
bumerang
IZVIRNO SPOROČILO: Žaka

Punce res mi je hudo. Zavedam se da ni prav da tako dela z mano. Ampak neskončno ga ljubim. Vem da ne bom mogla tako živeti.Ne vem kaj mu je,zadnje pol leta samo žural bi...


Ti njega ne ljubiš. Ljubiš idejo, da koga ljubiš, da nisi sama.
Preberi knjigo Ženske, ki preveč ljubijo (avtorice se ne spomnim več) in Peklenska gugalnica (ali nekaj podobnega) od Sanje Rozman, kjer piše o odvisnosti od odnosov.
Potem pa uspešno naprej. Sama, brez takih gnid ob sebi. Ko se boš naučila bit sama sabo in boš začela imeti sama sebe rada, potem boš našla tudi koga, ki bo imel tebe rad. Do takrat pa o otrocih ne razmišljaj.


_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu Žaka)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Ne morem več...
20.6.2008 22:38:36   
astja
Žaka, tudi jaz sem v podobnih dvomih... ali me ima sploh še rad, ker se večkrat raje dobi s prijatelji, kot z mano... Je pa meni nekoliko lažje (no, kakor vzameš), ker ne živiva skupaj.

Če je tako, kot pišeš, in če se zadeva vleče, potem je verjetno res bolje, da se za nekaj časa umakneš, vsaj s kako prijateljico "zbežiš"za vikend stran in tako na distanci premisliš, kaj si želiš. Malo je verjetno, da se bo tip spremenil in stvar je na tebi - ali si želiš takega življenja, ali ne.

Vem, da se zdaj zdi težko biti sama, vendar čez nekaj časa preboliš in si najdeš partnerja, ki ima iste cilje, kot ti in te ima rad toliko, kot ti njega. Pri razhodu s prejšnjim fantom sem ugotovila tole: ko partnerja imaš, ti je lahko veliko lepše, vendar so tudi razočaranja, ki jih povzroči oseba, ki jo ljubiš, toliko večja. Ko pa si sam, ti mogoče ni tako lepo (če si tak človek, ki potrebuje bližino), vendar je vse skupaj "konstantno" oz. vsaj toliko razočaranj ne doživiš.

Ne vem, če ima kaj smisla, kar sem napisala (v vsem skupaj je bilo tudi veliko samosugestije), ti pa vsekakor želim, da si najdeš partnerja, ki si ga zaslužiš!

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Ne morem več...
21.6.2008 0:16:34   
sandra85
js mislim da ljubezen počasi izgine, če se partner tako obaša do tebe!  človeka ne ljubiš samo za to kar je ampak tudi za to, kar ti daje!( ne mislim materialnih stvari)
pogovori se z njim-če ne bo pomagalo, pol nimaš veliko izbire! meni je bilo dovolj, ko si napisala, da te fulll žaliuser posted image na kakšen način pa te žali? pa ok, če že gre h kolegu, pa nej ti to sporoči-sej so telefoni!
dobro premisli, preden se spraviš delat otroka z njim, da ti ne bo kasneje žal.
no, vso srečo ti želim!

< Sporočilo je popravil sandra85 -- 21.6.2008 0:17:15 >


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu astja)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Ne morem več...
21.6.2008 13:50:34   
Majuska
IZVIRNO SPOROČILO: bumerang

IZVIRNO SPOROČILO: Žaka

Punce res mi je hudo. Zavedam se da ni prav da tako dela z mano. Ampak neskončno ga ljubim. Vem da ne bom mogla tako živeti.Ne vem kaj mu je,zadnje pol leta samo žural bi...


Ti njega ne ljubiš. Ljubiš idejo, da koga ljubiš, da nisi sama.
Preberi knjigo Ženske, ki preveč ljubijo (avtorice se ne spomnim več) in Peklenska gugalnica (ali nekaj podobnega) od Sanje Rozman, kjer piše o odvisnosti od odnosov.
Potem pa uspešno naprej. Sama, brez takih gnid ob sebi. Ko se boš naučila bit sama sabo in boš začela imeti sama sebe rada, potem boš našla tudi koga, ki bo imel tebe rad. Do takrat pa o otrocih ne razmišljaj.



Evo, ravno to mi je prišlo na misel, ko sem brala vse zgoraj napisano... To kar pišeš, ni več ljubezen, temveč odvisnost. Ljubiš idejo o njemu, slepiš se pred resnico, ki kar bode v oči. Tip je egoist, od tebe pa pričakuje, da se boš prilagajala. Premisli, ali res zeliš tako življenje, ker je dal jasno vedeti, da se on ne bo spremenil. Jaz vem, da s takim moškim ne bi hotela imeti otrok, pa tudi njega bi se čimprej rešila.

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Ne morem več...
21.6.2008 14:24:34   
Nenya
Tako me razžalosti,ko berem in tud poslušam take stvari..Na tak način si je tud moja mama zatiskala oči,ko še ni bila moja mama.Ta agonija se je nadaljevala in slabšala.Vsi smo trpeli,da ne omenjam vsega,otroštva ni bilo,tega ne poznam,samo črni spomini!Vse to zato,ker se mama ni postavila za sebe in končala agonijo.žal!Otroci najbolj trpijo,ne dovolit tega!!!Premisli(ma sploh ne vem kaj je tu za razmišljat)kdo bo oče tvojih otrok in kdo bo partner,ki bi ti naj stal ob strani!?!


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Žaka, če ti je ostalo kaj poguma, vere vase in zaupanja v prihodnost bejži stran od te pijavke.

(odgovor članu nanč)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Ne morem več...
22.6.2008 6:22:59   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Žaka

Punce moje jaz ne morem več. Moj fant me bo uničil. Pravi, da ga nikamor ne pustim pa gre v torek in petek na fuzbal in še vmes... Zadnjič sva se full sporekla. Jaz sem bila popoldan na šihtu,ko sem prišla domov sem pospravila. Čas je bil, da on pride domov iz fuzbala ni ga bilo. Privlekel se je ob enih zjutraj. Vprašala sem ga kje si bil ? Hja bil sem...pri kolegu ki je dobil sina pa smo ga zapili. Halo...Saj nič zato če je šel ampak povedal bi pa mi lahko.Bilo mi je full hudo,ker bi šla lahko skupaj po mojem šihtu. Danes sva pa se spet spičla,spet je hotel iti oz.mogoče bo šel k temu kolegu ker imam pikinik. Rekla sem mu da sem utrujena da nebi šla. Bom pa šel sam...jaz sem odgovorila ne boš šel..nikoli nima časa zame.user posted image Rekel mi je prav če pa misliš tako..je pa bolje da greva vsak sebi. In šel ven iz sobe. Jaz sem malo poštudirala mi je bolj polahka potegnilo kaj je rekel. Ko je prišel nazaj sem pa mu rekla,dobro če hočeš tako pa greva narazen. Jaz se bom danes spokala.( živim pri njemu ) Pa je rekel da ne. Sam zanima me če bova šla na pikinik... Punce pa žali me full..... Vi ne veste kako mi je hudo,zelo hudo. Jokam že dve uri skupaj. On pa je na fuzbalu. Kaj naj nardim? Kaj ?


V tej zgodbici igrata oba glavni vlogi. Tipična antijunaka, ki poskušata na vsak način zagreniti življenje drug drugemu. On, ker kolikor vidim, še vedno išče uteho samo pri svojih prijateljih in očitno beži od svoje partnerke kot hudič od križa, kar sicer niti ni tako čudno z ozirom, da Ona vlaga velike napore, da bi bila kar se da uspešna "control freak", ki vešče manipulira najprej s svojim dragim nato pa še z večino pristašic na tem forumu. Izgleda, da ste vse padle na prvem odebeljenem stavku. Če ljudje obupuje in dramatizirajo zaradi takih stvari potem itak ni čudno, da je statistika razvez v tej podalpski deželici tako porazna.
Pa da razjasnimo enkrat za vselej - nogomet ni isto kot dedji čvek, kapiš? Eno je rekreacija, tam se stresemo ker je bolje pokuriti testosteron na fuzbal placu kot pa na kakem skrivnem fu.k placu. Katera tega ne razume naj uporabi/si kupi svoj dildo. Vsaj kar se mene tiče, je tisti dan fuzbala čisto dovolj. In da, vsaj kar se mene tiče obstajajo različne kategorije hobijev.

Nazaj na temo. To, da on ne upa povedat, ga avtomatsko postavlja v fazo nezrelega dečka, ki kljubuje svoji "mamici", le ta pa ne razume njegovih otroških potreb po zabavanju s prijatelji. In mu ne dovoli in ga ne pusti samega! Bodite pozorni na rdeče odebeljen del. Najprej užaljenost potem pa vešča manipulacija - zasuk od akcije k sabotaži - najprej bi šla, potem pa ne bi šla zaradi, pazi zdaj to, utrujenosti, in zopet na koncu materinski istinkt za pretirano kontrolo svojega "otroka" in postavljanje sebe v vlogo žrtve???

Kaj naj narediš? Za začetek se potrudi dozoreti. Skupaj s svojim dragim. Uživajta življenje kot ga imata, če obstaja ljubezen, dajta se ljubit in ne grenita življenja drug drugemu zaradi nezrelih neumnosti. 

< Sporočilo je popravil Bakfark -- 22.6.2008 6:26:19 >

(odgovor članu Žaka)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?