|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ne zeli dojiti
13.11.2006 19:12:01   
SOONka









Kako te v porodnisnici gledajo ce izrazis zeljo, da ne bos dojila. Moras to prej povedat ali lahko, ko se otrok rodi?




< Sporočilo je popravil SOONka -- 13.11.2006 19:22:00 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ne zelim dojiti
13.11.2006 19:15:12   
Petraa
le kako misliš da gledajo takšno mamici,ki otroku ne privošči nekaj kar je za otroka najboljše user posted image .če misliš da bodo rekli kar aha ok,se motiš.ne bodo ga kar tako hranili z adaptiranim mlekom

(odgovor članu SOONka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ne zelim dojiti
13.11.2006 19:17:58   
SOONka













Ce ne zelis dojiti imas verjetno nek razlog, tako da me ti ne rabis obsojat.
Mislim da lahko takoj po porodu poves in upas da naletisna prijazno sestro. A je katera imela podobne izkusnje?

(odgovor članu Petraa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ne zelim dojiti
13.11.2006 19:18:52   
_andreja_
zakaj pa ne želiš dojiti??
moj Žan je zgubil malce več kot 10% kaj je še dovoljeno  svoje porodne teže pa sem prosila naj mu dajo adaptirano mleko pa mu ga niso dali, ampak so čakali, da je meni začelo teči mleko, in hval bogu da so počakali...več kako grozno je poslušati svojega otroka ko joka in veš da je lačen pa nimaš kaj ponuditi....nenazadnje je to tvoja odločitev...

_____________________________

Kadar človek stori dobro delo, ne da bi mu bilo treba, se Bog ozre navzdol in pravi: ŽE SAMO ZA TA TRENUTEK JE BILO VREDNO USTVARITI SVET.

(odgovor članu Petraa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ne zelim dojiti
13.11.2006 19:18:53   
Anonimen
Zakaj pa nočeš dojiti?user posted image


(odgovor članu SOONka)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ne zelim dojiti
13.11.2006 19:20:17   
Petraa
SOONka v čem je point tvojega drugega posta?Si mislila anonimno pisat al kaj user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ne zelim dojiti
13.11.2006 19:21:00   
SOONka
Moji so dali adaptirano ker meni se ni nic priteklo pa zaradi tega ni nic manj rada pila mojega mleka, ko je le to priteklo..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ne zelim dojiti
13.11.2006 19:21:34   
petja
Po moje je najbolje, da se pogovoriš s svojo ginekologinjo in naj ti ona svetuje, kako to razložiti v porodnišnici oz. da mogoče ona to napiše že v materinsko user posted image . Po moje bo ginekologinja najbolje vedela ...

_____________________________

Lp, petja

(odgovor članu SOONka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ne zelim dojiti
13.11.2006 19:23:26   
SOONka
zelela sem napisati nasplosno pa sem se zmotila - mislila sem da me ti (tista ki je napislaa post pod mojim) ne rabis obsojat... pa se je glih telefon oglasil in sem neumnost napislaa

(odgovor članu SOONka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ne zelim dojiti
13.11.2006 19:23:39   
Petraa

Kako te v porodnisnici gledajo ce izrazis zeljo, da ne bos dojila. Moras to prej povedat ali lahko, ko se otrok rodi? recimo tole in tole kar si napisala ni isto Moji so dali adaptirano ker meni se ni nic priteklo pa zaradi tega ni nic manj rada pila mojega mleka, ko je le to priteklo..
v 3 dnevih itak nima ženska ne vem koliko mleka,ampak kasnjee priteče,to je itak znano.
To kar si ti napisala ni isto.ti nočeš dojit zakaj?zato da bodo tvoje prsi popolne user posted image kakor sem razumela po tvojih drugih postih user posted image

(odgovor članu petja)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Ne zelim dojiti
13.11.2006 19:24:06   
Anonimen
malo si se zajebala.. user posted image  še 2 posta si napisala po prvem.. najbrž zato, ker si vedela, da boš naletela na kritike.. ne vem zakaj sprašuješ za mnenje, če si se itak že odločila, hkrati pa nas hočeš prepričati da imaš prav...user posted image

(odgovor članu petja)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   [Brisano sporočilo]
13.11.2006 19:24:55   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu SOONka)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Ne zelim dojiti
13.11.2006 19:25:07   
_andreja_
tole je pa tako čudno vse skupaj napisano, da je kr en velik jooooooooj

_____________________________

Kadar človek stori dobro delo, ne da bi mu bilo treba, se Bog ozre navzdol in pravi: ŽE SAMO ZA TA TRENUTEK JE BILO VREDNO USTVARITI SVET.

(odgovor članu Petraa)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Ne zelim dojiti
13.11.2006 19:25:08   
Petraa
preberi kaj je pojem obsojanja.jaz sem vmes vprašala in tudi povedala.če te moti pa je tvoj problem.

(odgovor članu Petraa)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Ne zelim dojiti
13.11.2006 19:28:04   
SOONka
Vedno se razpuser posted image ce nekdo vprasa glede NE DOJENJA. Sploh nisem zase sprasevala, ker jaz sem ze rodila svojo punco in jo tudi dojila. Moja koelgica pa zaradi sluzbe- takoj bo imela varstvo ker drugace ne gre, noce niti zaci dojit da se otrok takoj navadi na adaptirano mleko.
Zakaj je treba takoj skakat in noret, ce clovek samo lepo vprasa kako ravnati v primeru, da ne zelis dojituser posted image

(odgovor članu Petraa)
Revisions: 1 | Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Ne zelim dojiti
13.11.2006 19:31:36   
Petraa
Zaradi mene ti lahko tudi otroku takoj hrenovko daš v usta,ko se rodi,saj je tvoj otrok.
Sedaj pa se ne vleči iz dreka ven,ker samo globje padaš notri in ga razkapaš da že vse smrdiuser posted image
prvo si preberi svoje poste,ne vem zakaj si potem odgovarjala da TEBE OSEBNE ne obsojam ker ne vem razloga.ene ste pa res

(odgovor članu SOONka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Ne zeli dojiti
13.11.2006 19:36:25   
SOONka
Zakaj?
ker se mi ni dalo razlagat in prijateljice vpletat in mislila sem da niste tako naspicene, ampak znate tudi kdaj pa kdaj lepo odgovorit.
Tebi pa zgleda mravlje po riti skacejo, da se gres detektiva namesto da bi napisala odgovor na vprasanje in sla naprej.

(odgovor članu Petraa)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Ne zeli dojiti
13.11.2006 19:45:48   
Anonimen
drugače se pa da mleko izčrpat s črpalko, ga dat v hladilnik ali zmrzovalnik in mleko tam počaka.. in potem sploh ne rabiš adaptiranega.. sicer pa, izbira je od vsakega posameznika.

(odgovor članu SOONka)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Ne zeli dojiti
13.11.2006 19:47:19   
Primoza
Ja če lepo brez prehudih težav teče je res škoda denarja za adaptirano mleko. Morda pa rabi prijateljica vseeno kak pogovor pri psihologu, pa čeprav še zdaleč nisem zagovornik dojenja za vsako ceno.

Verjetno je najbolje, da res omeni to vsaj svoji ginekologinji.

(odgovor članu SOONka)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Ne zeli dojiti
13.11.2006 19:48:14   
ZARA
Moja frenda ni želela dojiti pri drugem otroku in ni dojila. Je pa rekla, da so jo (guess what?) zelo debelo gledali, ko je to izjavla, ampak ona je pač tip, ki ji te zadeve ne pridejo do živega. Jst ne obsojam nikogar zaradi tega, ker valjda vsak počne z lastnim telesom kar mu je volja.  


lpZ

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu SOONka)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Ne zeli dojiti
13.11.2006 19:50:39   
zupan
Jaz sem ena taksnih ki ni dojila in me niso nic cudno gledali. Lepo sem prosila za dodatek in ga tudi dobila, saj je bil otrok lacen in sestre niso zelele, da joka.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Ne zeli dojiti
13.11.2006 19:57:19   
Anonimen
Naj gre v mamicam prijazno porodnišnico, kjer te z dojenjem ne silijo.

Drugače pa naj pove, da se je tako odločila že prej in da otroka ne bo dojila. Njena odločitev je njena legitimna pravica in vzrokov zanjo ne rabi nikomur razlagati. Pravica vsakega bolnika (in tudi porodnice, ki leži v porodnišnici) je, da odkloni predlagano zdravljenje, v tem primeru dojenju.

Če je res primorana delati že zelo kmalu po porodu, je najmanj, kar potrebuje, kakršnokoli obsojanje njene odločitve.

Če bo začela delati zaradi ambicij, sem pa prepričana, da ima dovolj nabrušen jezik, da se bo znala sama zmenit.

(odgovor članu SOONka)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Ne zeli dojiti
13.11.2006 20:02:03   
LEJLA
Mislim, da bi morale biti punce in porodnisnice bolj prijazne do mamic in upostevat njihove zelje.
Jaz sem se pri taprvem ful trudila, da bi steklo. Pa ni. In sem po mesecu in pol obupala.
Tako da pri drugem zaradi vseh bolecin in vrnitve v sluzbo po 6t pac nisem zelela niti probat.

(odgovor članu zupan)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Ne zeli dojiti
13.11.2006 20:21:59   
janca
ni mi jasno zakaj se je tvoja kolegica sploh odločila za otroka, če ji je služba bolj pomembna kot otrokuser posted image .  ko rodiš moraš misliti na malo bitjece, da bo njemu čimlepše ne pa bit egoističen in mu odklanjat ljubezen, ki jo nikdar ne moreš več nadoknaditi. jest sm sla pri prvem u službo pri petih mesecih vendar mi je žal in te napake nisem več ponovila niti pri drugem niti sedaj pri tretjem. pa verjemi, da imam tako službo, da ta močno trpi zaradi moje odsotnosti. trenutno je zame najpomembnejši novi član.user posted image

(odgovor članu LEJLA)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Ne zeli dojiti
13.11.2006 20:52:35   
puncica
Tukaj je bilo nekaj podobnega ne vem a je potem ta punca dojila ali ne, lahko jo pa verjetn privat kontaktiraš, če se ne bo javla na tvojo temo.
http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=738360


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu SOONka)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako dojenček "reče" RAD TE IMAM?
Dojenček rad gleda obraze, maminega pa ima najraje, zato ji nenehno namenja nežne poglede. V bistvu vsakokrat ko dojenče...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?