|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nesramni kadilci...
11.1.2007 13:52:48   
Kuba
...opažam, da se vedno več kadilcev ne meni kdo je okoli njih in si iz 'užitka' prižge cigareto brez da bi pomislili kako s tem vplivajo na druge. Oni se zavestno odločijo, da bodo v svoj užitek škodovali drugim... zakaj moram pasivno kadit zaradi nekoga, ki nima osnovne kulture (da bi vsaj vprašal, če lahko pokadi če ne drugo) Zaradi tega sem se skoraj na smrt skregala s prijateljico. Pa ne mi govorit za druge razvade kako škodijo pa jih vseeno počnemo ker jaz govorim konkretno za kajenje! user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Nesramni kadilci...
11.1.2007 13:58:18   
MH0
Ker se jih še ne preganja?

(odgovor članu Kuba)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Nesramni kadilci...
11.1.2007 13:59:49   
tulip
Uh, kakšen bes..... Če bi bila kadilka, bi ti rekla: 'dej pokadi enega in se malo skuliraj!'user posted image user posted image user posted image
Se pa strinjam s tabo. Ne vsi, nekateri kadici pa so res brezobzirni in jih ne briga niti, da je v prostoru otrok.
Žalostno.user posted image
Me pa moti, da ne moreš pozimi nikjer spiti kave ali čaja , brez da si ves zasmrajen od dima. Upam da bo tega kmalu konec.

(odgovor članu Kuba)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Nesramni kadilci...
11.1.2007 14:01:36   
Anonimen
Zato jaz mislim,da ta zakon,če bo sprejet ne bo veliko pomagal.Ker noben zakon ne more
ljudi naučiti kulture.Če že nekaj napišejo na škatlice od cigaret,naj bo to raje;spoštujte nekadilce
in otroke,ter ne kadite vpričo njih.
Verjamem,da te pogreje,če nekdo piha vate cigaretni dim,ampak to je odraz njegove kulture in
nesramnosti.

(odgovor članu Kuba)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Nesramni kadilci...
11.1.2007 14:02:09   
Anonimen
Hmmm... se mi zdi, da se nekateri kadilci res ne obračajo na druge. Njim paše čik, ga prižgejo, če ti pa kaj ni prav pa tud v redu.

Sem imela dve res grdi izkušnji v nosečnosti s kadilci. Bili smo nekje na obisku in si je en kr prižigal cigarete eno za drugo, pol pa ga ena opozori, da bi pa lahko bil nalo bolj uvideven, ker sem bila tam tudi jaz - noseča. In kja je odvrnil? Da ni on kriv, da sem noseča!user posted image

In druga se je zgodila v lokalu. Imajo res lepo ločeno za kadilce in nekadilce - celo s stenami, ker ponavadi je vse en prostor in nekje piše kadilci, zraven pa nekadilci?! In ker je bilo v soboto dopoldne ni bilo veliko obiska, so enostavno zaprli vrata tam kjer naj bi bili nekadilci. In moj reče, da če lahko gremo v prostor kjer so nakadilci je natakarica rekla, da ne, ker ni toliko ljudi, pa da naj gremo kr k kadilcem ali pa ... user posted image user posted image user posted image

Tko, da bi jaz kakšnemu tud tist čik nekam zabasala....

Lp, jjasna

(odgovor članu Kuba)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
11.1.2007 14:04:28   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Nesramni kadilci...
11.1.2007 14:05:01   
Kuba
IZVIRNO SPOROČILO: jjasna
Bili smo nekje na obisku in si je en kr prižigal cigarete eno za drugo, pol pa ga ena opozori, da bi pa lahko bil nalo bolj uvideven, ker sem bila tam tudi jaz - noseča. In kja je odvrnil? Da ni on kriv, da sem noseča!user posted image


ĐIZS... user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
11.1.2007 14:17:05   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Kuba)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Nesramni kadilci...
11.1.2007 14:29:05   
Kuba
Jaz sem ABSOLUTNO ZA sprejetje tega novega zakona - in zadnjič sem gledala po tv kako neki kadilci iščejo svoje pravice in kvasijo kako so bogi in ne vem kaj... bogi - ja... v glavi - nekateri (npr.uni od nalin je pa prav na stopnji vegetacije) ... user posted image  

< Sporočilo je popravil Kuba -- 11.1.2007 14:30:32 >

(odgovor članu Kuba)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Nesramni kadilci...
11.1.2007 14:32:55   
Anonimen
nalin, dozivela sem podobno zadevo, le da na mojo zalost, svojega nisem dosegla user posted image

z mozem sva bila na morju in se imela skrajno lepo...in glej ga zlomka, njegovi starsi so se kar na lepem pojavili na vratih...huh...no in smo sli mal v mesto z njihovim avtom...takoj ko smo se vsedli notr, sta moja tasca in njena sestra prizgali cik...in jaz seveda noseca...pa sem jima rekla, da mi je fuul slabo, ce lahko ugasneta...pa ni bilo haska...grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr...sploh ne razumem kako sta lahko bili tako neuvidevni...saj sta tudi sami bili enkrat noseci... ja samo s to razliko, da sta pusili k turka user posted image

< Sporočilo je popravil sreckanosecka -- 11.1.2007 14:41:26 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Nesramni kadilci...
11.1.2007 14:38:26   
*alja*
Same nekadilke ste se oglasile user posted image

Jas pa kadim ampak če je polek otrok, nosečnica - pred takimi si nikoli ne prižgem cigarete, nekadilec - vedno vprašam če ga moti!

Doma na balkonu pa z veseljem enga pokadim! ( ne me narobe razumet - nisem strastna kadilka, imam eno škatlo dva tedna!user posted image


_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Nesramni kadilci...
11.1.2007 14:43:01   
Anonimen
Niso se oglasile same nekadilke.Sem kadilka in zmeraj poskušam upoštevati nekadilce.
Nisem ponosna,da kadim in že kar nekaj časa razmišljam o prenehanju.Upam,da bom kmalu tudi nehala.
Podpiram pa zakon ,saj lahko kadim samo doma in še to pred hišo,ker je moj velik nasprotnik kajenja.

(odgovor članu *alja*)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Nesramni kadilci...
11.1.2007 14:43:20   
Kuba
aljahanzel, ti ne spadaš v kategorijo katero sem jaz mislila, mislila sem predvsem na kadilce, ki jih boli đoni kdo je zraven in ga kar prižgejo brez vprašat, pol se pa delajo bogi, če ga morejo ugasnit ... user posted image

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   [Brisano sporočilo]
11.1.2007 14:54:49   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Kuba)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Nesramni kadilci...
11.1.2007 15:02:44   
*alja*
Jas sem kadilka pa mi gre na živce če gdo kadi čik za čikom v zapretem prostoru da je notri kar megla!

Ni pa šanse da bi si gdo prižgal polek mojega otroka ker ga kar napizdim in si takoj ugasne cigareto: Če jas lahko doma kadim na balkonu tudi gdo pride k nam ima mesto za " čik pauzo " na balkonu!


_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.



(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Nesramni kadilci...
11.1.2007 15:21:33   
Anonimen
Že tolikokrat izrečen stavek "da kadilci puhajo v vas" ko kadijo blizu vaše mize ......veste, na žalost tudi mi obstajamo in če je zakon do zdaj dovoljeval da smo lahko kadili v lokalih ko smo šli na kavico, se je pač kadilo. Če sem kadila to še ne pomeni da sem "puhala v vas" kar je bila morda to le vaša predstava ker ste preobremenjeni z nami. Še nikoli v življenju nisem puhala v nikogar in tudi nikoli ko sem na kavici ne gledam okoli pod mizo katera je noseča in  ne sprašujem kdo je morda bolan na pljučih da bi potem ugasnila svoj čik ker bi bilo to malo nevljudno. Če sedim za mizo z svojo družbo se ne oziram okoli in ne gledam po ljudeh, ampak se pogovarjam z svojimi, pijem kavico in kadim cigaret. Še nikoli pa ni nihče od vas nekadilcev imel toliko jajc da bi pa prišel k mizi in prosil če bi morda lahko ugasnila svoj čik ker ga ogrožam.........zakaj že???

Če bo zakon sprejet se bomo pač ravnali po novem zakonu in boste lahko mirno dihali čisti zrak v  lokalih. Mogoče bi bilo dobro pomisliti še na pline ki so 100% bolj strupeni ki jih oddajajo izpušne cevi avtomobilov ki so se v zadnjem desetletju potrojili.....kaj to nikogar ne skrbi?
Povem vam, ko greste na sprehod  in pride mimo avto...........zaustavite korak in ne dihajte vsaj 30 sek., potem  ne preveč globoko vdihnite in nadaljujte pot. Za-user posted image moramo  ukiniti še ta dim (prodajte avtomobile in kupite kolo) - potem bo zrak res čist. Pa še se bo kaj našlo kar nas bo oviralo a ne???

(odgovor članu *alja*)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Nesramni kadilci...
11.1.2007 15:26:13   
Kuba
Samo dve stvari ti lahko povem 1. si egoistka (tvoj post...no comment)
                                                 2. vrgla si ven drugo temo (kar kadilci radi   počnejo, ker itak nimajo drugega argumenta)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Nesramni kadilci...
11.1.2007 15:27:35   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: Kuba

...opažam, da se vedno več kadilcev ne meni kdo je okoli njih in si iz 'užitka' prižge cigareto brez da bi pomislili kako s tem vplivajo na druge. Oni se zavestno odločijo, da bodo v svoj užitek škodovali drugim... zakaj moram pasivno kadit zaradi nekoga, ki nima osnovne kulture (da bi vsaj vprašal, če lahko pokadi če ne drugo) Zaradi tega sem se skoraj na smrt skregala s prijateljico. Pa ne mi govorit za druge razvade kako škodijo pa jih vseeno počnemo ker jaz govorim konkretno za kajenje! user posted image


Joj, ne že zopet....

user posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Kuba)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Nesramni kadilci...
11.1.2007 15:27:47   
teri
Ob tem vašem jeznem pisanju tako kadilk kot nekadilk,sem se prav nasmejala.In to do solzuser posted image .Še dobro da sem sama v pisarni.Moram rečt, da ste mi polepšale ta meglen dan.Razumem tako ene kot druge.Sama pa sem kadilka,edino ko sem bila user posted image nisem kadila.Na žalost samo 11t-sledil ss.Ampak nisem.Kmalu bo zakon,čeprav se meni ne zdi fer.Naj ločijo prostore,naredijo dobra-ampak res dobra prezračevanja,...Tako bi blo fer tako za ene kot za druge!Pa lep dan vsem!

(odgovor članu Kuba)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Nesramni kadilci...
11.1.2007 15:32:57   
CIPRESA
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica


Joj, ne že zopet....

user posted image



Ja, že spet!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

09.08.2005 - ŽIGA
04.12.2008 - ANJA

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Nesramni kadilci...
11.1.2007 15:34:08   
Kuba
Se pravi, da je tema kar ''na jeziku'' če je že spet... user posted image

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Nesramni kadilci...
11.1.2007 15:35:58   
CIPRESA
Aja, ali ve katera je zakon že sprejet????

Toliko da vem da  nebom kadila  JAVNO??


_____________________________

09.08.2005 - ŽIGA
04.12.2008 - ANJA

(odgovor članu Kuba)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Nesramni kadilci...
11.1.2007 15:38:22   
Anonimen
Tako eni (nekadilci) kot drugi (kadilci):

TA TEMA JE ŽE RAHLO DOLGOČASNA!!!user posted image user posted image

In mimogrede, a ste eni in drugi že kdaj slišali za besedico STRPNOST?

Kuba, tvoje pisanje pa se mi zdi že malo žaljivo, oprosti, ampak to je moje mnenje. In kaj če ljudje kadijo? A misliš, da jih boš ti spremenila? A misliš, da jih bo spremenil zakon?

Sama sem bila več kot strastna kadilka in ja, prizna, kadila sem tudi v nosečnosti (prvi). Rodila sem zdravega dečka, velikega in kar krepkega (4410g). Ko sem zanosila v drugo, sem cigarete takoj vrgla vstran in kaj se je zgodilo? Missed abortion v 9 tednu. Tako, da tako kadilcem kot nekadilcem sporočam: vse je relativno.

In na koga naj jaz lajam, ker mimo moje hiše pelje 1 milion šleperjev letno? Na koga naj svoj bes stresam jaz? Komu naj razložim, da sina, ko j bil majhen nisem upala peljati na ulico, ker smo dobili rezultate analize, da je zrak (2 m od moje hiše) najbolj onesnažen v celi Sloveniji? Kje pa je zakon, ki bi prepovedal vožnjo šleperjev od Murske Sobote do mejnega prehoda? kje je avtocesta? Aja, sem pozabila... je najprej trebalo porihtati centralno Slovenijo.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu teri)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Nesramni kadilci...
11.1.2007 15:38:55   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: CIPRESA

Aja, ali ve katera je zakon že sprejet????

Toliko da vem da  nebom kadila  JAVNO??



NE, NI!

(odgovor članu CIPRESA)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Nesramni kadilci...
11.1.2007 15:43:30   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: CIPRESA

IZVIRNO SPOROČILO: Marogica


Joj, ne že zopet....

user posted image



Ja, že spet!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




user posted image user posted image user posted image JA SPETuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu CIPRESA)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?