|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Noseča vsak mesec znova
3.10.2008 17:32:52   
polnaluna
Podzravljena dekleta

Vidim, da se s temi vprašanji: sem ali nisem tik pred mestruacijo ne ukvarjam le jaz, ampak nas je na stotine takih. Vsak mesec ista gonja pred menstruacijo: špikanje, slabosti, boleče prsi ... Dognala sem že, da morda zanosim in splavim. In nazadnje, najboljša in od tega meseca. Ko sem računala datum menstruacije sem se zmotila za en teden. Hja, kako? Nimam pojma. A sej je začelo. 1 teden pred to datumsko sfuljeno menstruacijo beli tok ali sluz, boleče prsi, huda utrujenost, slabosti, ... vsi znaki nosečnosti in PMS - a. Lepo; kaj? In potem sem zamujala, ko v ponedeljek ni bilo nič, je moj srček prepeval ... Pa sem preračunala še 1 x in ugotovila, ... da me ta teden še vedno bolijo prsi, špika in šraufa v jajčnikih, pa tudi slabo mi je. Mislim, da rabim psihiatra, ker sama sebi 1 teden povzročim PMS. Toliko, da podelim to grenko izkušnjo z vami. Vsak mesec znova si obljubim, da tega več ne bom počela. A akj ko je 1 grenka izkušnja za nami, pa še to je taka stvar na katero pa res nimam nobenega vpliva. Aja, pila sem tudi krvomočnico - kar je verjetno vzrok povečane sluzi. Verjetno bi požrla vse kar bi nekdo rekel, da koristi.

Povem vam, da z vsako ki vidi vse te znake posebej čutim, jaz jih tudi. Vsak mesec znova noseča. In ko pride krvavitev seveda najprej mislim, da je vgnezditvena ...

Želim vam vse dobro in da vsaka od nas kmalu zagleda te magično prelepe močne user posted image

Polna luna
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Noseča vsak mesec znova
3.10.2008 17:39:39   
boob
heey . . mislim da si zadela terno user posted image user posted image user posted image

vse možne znake imamo, . .pa sej mislim da ubistvu vemo, da nebo-vseen pa lahko še upamo . . ampak se kr fajn z nekom pogovarjat ki ima iste probelem. .

enkrat bomo pa tudi me zagledale user posted image

(odgovor članu polnaluna)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Noseča vsak mesec znova
3.10.2008 18:19:41   
MiSka_82
uh ta psiha nas ubija iz meseca v mesec...

tudi jaz upam da bomo tudi me enkrat zagledale user posted image

(odgovor članu boob)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Noseča vsak mesec znova
3.10.2008 18:27:51   
suzyka.m
jaz sem tako eno leto imela vse nosečniške simptome... nakar sem šla po enem letu k ginekologu, da ne morem zanositi, pa mi je dal list papirja in napotke kako meriti temperaturo vsako jutro.. in potem sem živčno čakala dan z povišano telesno temperaturo, in tudi to se ni zgodilo.. postala sem panična, da nisem več plodna, da nimam več ovulacije in podobno.. (imam že enega otroka, ki tudi ni ratal takoj)... in po nekaj malo več kot enemu mesecu merjenja temperature sem ugotovila, da bi že mogla dobiti M.
in tko se je zgodilo, ko smo vsi najmanj pričakovali...

veliko sreče vsem... in hvala bogu za znanost, ki lahko pomaga v večini primerov, če je potrebno..

pa še nekaj: vem za ljudi, ki imajo posvojene otročke, in jih imajo ravno tako radi, ko, da so njihovi lastni...

(odgovor članu MiSka_82)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Noseča vsak mesec znova
3.10.2008 18:32:02   
Softis1
Pozdravljene,

sem nova na forumu, čeprav ga spremljam že kar nekaj časa. Vendar, ko sem danes prebrala sporočilo od tebe polnaluna, nisem mogla mimo teme.  Sama sem obremenjena na isti način. Tako močno si želiva user posted image , da imam vse znake že drugič. Vendar mislim, da tudi tokrat ne bo user posted image  uspelo, čeprav potihem upam da bo. Najhujše je na koncu razočaranje, ko se je potrebno pobrati in iti naprej. Pa vendar upam, da bo za vse nas tudi enkrat user posted image .

LP

(odgovor članu MiSka_82)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Noseča vsak mesec znova
3.10.2008 19:44:23   
ANABOJAN
kaj naj še dodam, jaz ta mesec še kar upam, čeprav po tihem vem da prihaja, a dokler je ni, še vedno ostaja upanje da je ne bouser posted image
ana

_____________________________

_________________________________________________
Upanje je zadnje kar umre.

(odgovor članu Softis1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Noseča vsak mesec znova
4.10.2008 8:07:30   
Anonimen
Pri meni se še hujše stvari dogajajo.....Imam vse znake in par dni pred M delam test....je rahlo pozitiven...Vsa happy čakam na dan D....Tisti dan se pojavijo bolečine in vsi znaki, da prihaja M....Naredim test in v predpisanem času user posted image ...In user posted image M pride.....user posted image ...




(odgovor članu ANABOJAN)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Noseča vsak mesec znova
4.10.2008 8:53:34   
polnaluna
Punce, jaz verjamem v nas. Zagotovo nam bo uspelo. Včasih zaradi vse skupaj jokam, včasih mi je že toliko vse skupaj noro, da se smejem. Zato pa imamo hvala Bogu te forume, se med sabo malo pomenkujemo in čakamo, telovadimo, čakamo, čakamo ... 1x bo tudi nam uspelo!! Boste videle!!

(odgovor članu polnaluna)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Noseča vsak mesec znova
4.10.2008 9:01:23   
kaminek
se  pridružujem vsem  vam, ki to doživljate. pr meni je tud podobno; ko so tisti dnevi sva oba vesela in polna zagona, ker upava, da bo sedaj ratalo, potem pa ko se bliža M, me mož sprašuje pa boš dobila, kaj misliš a je ratalo? od začetka sm tud jst bila mogoče preveč pozorna na "znake", kateri so bili lažni. zdej sm pa prišla do te faze, da sva oba bolja sproščena in delava na tem, ko dobim menstro se nasmejem in imam v mislih zopet tiste užitke, tko da se nekako s tem tolažim.
seveda, imava oba zelooooooooo veliko željo, da bi zanosila. ampak, sedaj res lahko vidimo, kaj nam psiha dela, vse zmiksa, daje lažne občutke itd.

imejte seuser posted image  in se lepo crklajte

(odgovor članu polnaluna)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Noseča vsak mesec znova
4.10.2008 15:29:05   
Softis1
No, pa je šlo upanje v tem krogu po gobe. Ulila se je user posted image , Zopet prestajamo težke trenutke.
Vsi znaki so kazali na user posted image , pa vendar spet izgleda samo v moji glavi. Psiha je huda zadeva. user posted image

(odgovor članu kaminek)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Noseča vsak mesec znova
6.10.2008 23:23:36   
sasa84
Midva poskušava šele par mesecev. Jaz malo dljeuser posted image  Vsakič, ko mi menstruacija zamuja, se mi čudežno pojavijo znaki nosečnosti - mi paše ta hrana, ta ne, mi je slabo, me tišči v trebuhu, vsake pol ure grem na wc, menjam razpoloženja, utrujena sem... Menstruacija mi pa itak vsakič zamuja, ker imam zelo neredno (razpon ciklusa imam od 2 tednov do 3 mesecev).
Bojim se, da sem neplodna. V kratkem se bom naročila pri ginekologinji na pregled, da razčistiva s temi menstruacijami, rada pa bi tudi izvedela, ali lahko imam otroke ali ne. 
Kolegice mi svetujejo, naj se med sexom sprostim in ne mislim na to, da delam otročka. Dve sta mi že svetovali, da naj dam po sexu noge v luft - naj naredim svečko, ker naj bi njunima kolegicama tako uspelo. Pila sem krvomočnico in tinkturo bele omele - ne da naj bi pomagala samo pri oploditvi, dobra je tudi za ščitnico, s katero imam težave - baje....
Vem, bolj ko bom mislila na to, slabše bo. Ampak enostavno ne morem. Vsakič paničarim, delam teste in sem vsakič razočarana. Danes, ko se je pojavila M (no, rjav izcedek - zaenkrat), sem komaj zadržala jok. Ne razumem kako je lahko moj tako miren??? Kaj mi je rekel, ko sem se mu skoraj zjokala? "Saj enkrat je pa ne bo..." OK, saj je lepo, ampak jaz bi raje slišala kaj drugega...

< Sporočilo je popravil sasa84 -- 6.10.2008 23:25:10 >

(odgovor članu Softis1)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Noseča vsak mesec znova
7.10.2008 19:57:58   
polnaluna
Za noge v luft sem slišala, da če imaš čudno obrnjeno maternico, da res pomaga sveča. Ne vem če je res ...
Vem kako ti je in kako se počutiš in tudi za vse ostale. Približno vsem nam je enako ... težko.  Bomo že!

(odgovor članu sasa84)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Noseča vsak mesec znova
7.10.2008 20:09:07   
ANABOJAN
sasa84
nisem zdravnik a po vseh domačiih doktoratih in po vsemu kar si napisala imaš po vsej verjetnosti policistične jajčnike, ti so običajno krivi za take razmahe med menstruacijami. Mogoče se motim, predvsem pa jo to velikorat povezano z ščitnico....
stopi čimprej do tvoje G. da ti lahko ustrezno pomaga, ker to niso normalni ciklusi, meni je al da si nisem zaćela prej urejat stvari!!!!
in potem ti tolče vse skuapj na psiho, ker pač upaš da siuser posted image , in naredš nevem kolko tetsov, brez veze. naroči se in vztraaj da ti pomagajo...
javi kaj si odpravla
srečno
user posted image ana

_____________________________

_________________________________________________
Upanje je zadnje kar umre.

(odgovor članu polnaluna)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Noseča vsak mesec znova
7.10.2008 21:12:18   
sasa84
Anabojan hvala za nasvet. Se bom še pozanimala kaj točno so policistični jajčniki, ampak me vseen zanima par stvari - iz tvojih izkušenj. Če sem prav razumela, si tudi ti imela policistične jajčnike, a ne? Kako to izgleda (razen nerednih M)? Kako si se zdravila? Kakšne posledice čutiš? Je zaradi tega težje zanositi? Upam, da bom jutri imela čas, da se bom naročila za pregled. Ko sem bila pri endokrinologu, sem ga spraševala, če lahko ščitnica vpliva na zanositev in mi je skoraj sveto zatrdil, da ne. Hm...OKuser posted image  No, enkrat sem pa ginekologinjo spraševala in je tudi rekla, da ne. Ampak, hudiča, po revijah in raznih leksikonih itn. pa berem, da vpliva. Ne vem več... Jaz še vedno mislim, da vpliva...
Pomojem bom v petek naredila test. Če bom zdržala do takratuser posted image  Pa če se bo "M" kej porihtala.
Drž'te se punce!
Pozdravček

(odgovor članu ANABOJAN)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Noseča vsak mesec znova
8.10.2008 15:04:01   
polnaluna
Kot vse kaže sem tokrat zares ... zanosila. Danes naredim test. Že zamujam in čutim :D - spet. Ampak, marca sem imela IMN. Na smrt me je strah, da se bo ponovila ... Povejte kaj spodbudnega, lepo vas prosim.

Moja kolegica je s policističnimi jajčniki zanosila in čez nekaj dni bo rodila. Poleg medicine ji je pomgal še bioenergetik - Matija Mernik. Zmes je sicer krvavela, ampak so vse uredili. pogumno!

(odgovor članu sasa84)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Noseča vsak mesec znova
8.10.2008 16:35:03   
ANABOJAN
sasa84 in vse ostale, da ne bo kakšne pomote pišem izključno samo iz svojih izkušenj, da me ne bo katera lovila za besede. Skratka večkrat so se mi pojavile ciste na prdeleu maternice , pač jajčnikov, ki so po večini počile same in se izločile z menstruacijo. ker se trudim že dalj časa z zanositvijo, sva z G bila pozorna na vse. Tako da se mi je pred poletjem pojavila velika cista 5x6 cm in ni počila (jaz nisem imela bolečin) le menstrucijski cikli so iyjemno dolgi tudi do 56 dni, vmese spet kokortolko redni 32/33 / d35, no danes je 36 in je še vedno nimam čeprav sem dva messeca po lporoskopiji, in bi zadeva morala špilat, upam da sem nosečka... ker ni počila sama po sebi in moram čimprej zanositi sva šla na laporoskopijo da vse skupaj preveriva, tam mi je odkril PCO in endometrioza, oboje pa vpliva na zanositev. Če boš še malo pobrskala po forumu boš ugotovila da ssladkor vpliva na pco....
jutri mam g. pregled v celoti vsega in po operaciji, tako da ti bom lahko kaj več povedala, če pa še karkoli potrebuješ pa povej....
javi se
ana


_____________________________

_________________________________________________
Upanje je zadnje kar umre.

(odgovor članu polnaluna)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Noseča vsak mesec znova
9.10.2008 21:57:56   
sasa84
Evo, včeraj sem se naročila na pregled. Čez slaba 2 meseca ga imam. Upam, da ne bo ravno takrat prišlauser posted image .
Anabojan, zakaj pa morta zarad cist čimprej zanosit? Ful malo vem o teh stvareh, ker o tem se res nisem nikoli pozanimala, ker nisem nikoli sumila na kaj takega.
Dobila sem M. Pred 3 dnevi, včeraj me je pa tako bolelo, da mi je bilo kar slabo. Bi bila lahko tudi to posledica policističnih jajčnikov - zelo močne bolečine?

(odgovor članu ANABOJAN)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Noseča vsak mesec znova
10.10.2008 6:44:44   
lučka 25
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Pri meni se še hujše stvari dogajajo.....Imam vse znake in par dni pred M delam test....je rahlo pozitiven...Vsa happy čakam na dan D....Tisti dan se pojavijo bolečine in vsi znaki, da prihaja M....Naredim test in v predpisanem času user posted image ...In user posted image M pride.....user posted image ...






Anonimna, pojdi prosim do G in povej za to težavo. Kaj pa če imaš manjšo pregrado in ta preprečuje, da bi otroka lahko donosila in imaš prezgodnje ss. Nočem te strašiti, ampak naj te magari G pošlje na HSG (slikanje maternice), da boš bolj vedela na čem si.

Pa srečno vsem skupaj. Nič bat, VSEM bo uspelo.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Noseča vsak mesec znova
10.10.2008 8:06:33   
Anonimen
a lahko položim vsaki nekaj na dušo! jaz imam že enega paglovca star je tri leta za ta druzga sva se odločila v pomladi točno v marcu in sva poskušala tri mesce in nič, potem pa mi je neka kolegica svetovala naj se neham sekirat in to željo da si ful želim otroka naj malo pozabim! in tako je bilo in uala v avgustu sem zanosila in pričakuje drugega otrokauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
zato punce malo manj sekiranja in da ovulacije in boste videle da bo!

(odgovor članu lučka 25)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Noseča vsak mesec znova
20.10.2008 22:30:39   
pup1k4
oi
ja mi dva zmojim si tudi želiva novega člana pa ne in ne rata
pomojem je res tko bol kot si želiš slapše je! vsaki mesec kupavam teste pa ne in ne pokaže user posted image
pa zmiraj si govorim ne bom več kupla ker se mi zdi škoda denarja ker ne bo nič...
pa jst še zmirajuser posted image  psihhoo
taka velika želja da ni za vrjet a ....
ala

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Noseča vsak mesec znova
21.10.2008 21:29:26   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: polnaluna

Podzravljena dekleta

Vidim, da se s temi vprašanji: sem ali nisem tik pred mestruacijo ne ukvarjam le jaz, ampak nas je na stotine takih. Vsak mesec ista gonja pred menstruacijo: špikanje, slabosti, boleče prsi ... Dognala sem že, da morda zanosim in splavim. In nazadnje, najboljša in od tega meseca. Ko sem računala datum menstruacije sem se zmotila za en teden. Hja, kako? Nimam pojma. A sej je začelo. 1 teden pred to datumsko sfuljeno menstruacijo beli tok ali sluz, boleče prsi, huda utrujenost, slabosti, ... vsi znaki nosečnosti in PMS - a. Lepo; kaj? In potem sem zamujala, ko v ponedeljek ni bilo nič, je moj srček prepeval ... Pa sem preračunala še 1 x in ugotovila, ... da me ta teden še vedno bolijo prsi, špika in šraufa v jajčnikih, pa tudi slabo mi je. Mislim, da rabim psihiatra, ker sama sebi 1 teden povzročim PMS. Toliko, da podelim to grenko izkušnjo z vami. Vsak mesec znova si obljubim, da tega več ne bom počela. A akj ko je 1 grenka izkušnja za nami, pa še to je taka stvar na katero pa res nimam nobenega vpliva. Aja, pila sem tudi krvomočnico - kar je verjetno vzrok povečane sluzi. Verjetno bi požrla vse kar bi nekdo rekel, da koristi.

Povem vam, da z vsako ki vidi vse te znake posebej čutim, jaz jih tudi. Vsak mesec znova noseča. In ko pride krvavitev seveda najprej mislim, da je vgnezditvena ...

Želim vam vse dobro in da vsaka od nas kmalu zagleda te magično prelepe močne user posted image

Polna luna


kot bi opisala moje občutke...user posted image
tudi jaz nam želim veliko user posted image  in user posted image  in to čimprej...

(odgovor članu polnaluna)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Noseča vsak mesec znova
21.10.2008 21:56:22   
Athina
Ja, tudi pri meni je tako ... Čeprav se mi zdi, da mi je ta mesec uspelo malo odmislit vse te znake in znakce ... tokrat nimam nobenega ... Pa spet ni v redu user posted image Mah, pustimo se presenetiti ...
Pa čim več user posted image user posted image user posted image !!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Noseča vsak mesec znova
22.10.2008 8:27:28   
Anonimen
Živjo!

Pa sem mislila, da imam samo jaz te probleme user posted image . Isti znaki in vedno na koncu ista pesem. Sedaj upam da jo nebom ugledala te user posted image . Spet so znaki za user posted image . No ja, mogoče so pa user posted image , vendar ... tako kot ste že napisale... dokler jo ni upanje ostaja. Čeprav sem včeraj zjutraj bila že ful jezna, saj ko sem šla na WC in se obrisala, sem imela na papirju kri. Potem sem si prilimala tisti vložek in šla v službo ... In kaj je bilo potem... nič... en mali skoraj nevidni rjavi flekec. In zvečer med sluzjo tanka krvava nitka. In to je bilo to. danes zjutraj nič... upam, da bo tako ostalo... sam ne smem si preveč domišljat, da ne bom preveč razočarana. Imam pa eno vprašanje... koliko časa pred user posted image  začnejo boleti prsa? Mene namreč že 6 dni. In sploh se ne morem spomniti, kolk prej so me ponavadi začele bolet. Ker ni vsak mesec isto.

Punce, upam, da bomo kmal zagledale user posted image user posted image . Ddržim pesti za vsako posebej.

Lep dan!

(odgovor članu Athina)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Noseča vsak mesec znova
22.10.2008 8:36:11   
dreamhorse
Punce punce, vse skupaj preveč komplicirate. Iščete bolezni, ki jih imate. Naj vam povem. Vse ste čisto zdrave in plodne, vendar dokler se boste ukvarjale z znakeci, nepotrebnimi testi in vsem skupaj, vam ne bo uspelo. Nekajte računat ovulacijo, pozabite na čajčke in tinkture ampak se samo imejte rade. Tudi jaz sem imela vaše težave, samo en mesec. 6 dni mi je zamujala, test je bil rahlo pozitiven, potem pa se je vlila. No in naslednji mesec sem seksala kot nora. Ko sem imela najmočnejšo ovulacijo (ne rabim je računat, ker jo na srečo čutim) nisem seksala, ker se mi več ni dalo. Potem pa so se začeli glavoboli. Nikomur nisem omenjala, nikogar s tem bremenila, še najmanj pa sebe. po tednu dni zaostanka sem naredila test, ki pa je bil takoj +, brez kakšnega čakanja. No in danes sem noseča natanko 8 tednov.
Tako da punce, radi se imejte, pa čim manj, čim manj komplicirajte. Ker psiha je največja bolezen za "neplodnost". In ko boste noseče, za to ne boste potrebovale nobenega testa, ker boste vedele, kdaj je to to... Jaz sem! Držim pesti, da vam čimprej rata. Meni je v četrtem krogu, ko sem si sama pri sebi rekla, da si ne želim otroka. (Sem se zlagala a očitno je pomagalo) In ironija... parkrat sem tudi visela z nogami v zrak :)

(odgovor članu Athina)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Noseča vsak mesec znova
22.10.2008 13:19:58   
Athina
Dreamhorse, mislim, da če ti je uspelo v 4. poskusu, ne moreš vedet, kako se počuti večina nas tu gor ... Pa že sama omenjaš, da si se prepričevala, da si ne želiš otroka, visela z nogami v zrak ... kaj bi bilo šele, če ti eno leto ne bi uspelo, ali pa dve, tri štiri ... Tudi ni vse v psihi ...

Sicer pa čestitam za user posted image , ostalim "vsakomesečnim nosečkam" pa en rum za pogum user posted image (saj ga lahko, ane? itak nismo prave nosečke) user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu dreamhorse)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Sanje o nosečnosti so pozitivne
Se je tudi vam kdaj sanjalo, da ste noseči? Pomenijo te sanje, da si želite otroka oziroma še enega otroka? Preverite, k...
Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?