|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   November IVF/ICSI
28.10.2008 13:32:18   
Rakica_80
Sem odprla novo temo, upam da mi niste jezneuser posted image
Jutri grem v Leonišče dati kri, da pregledajo moje hormone, upam da so vredu, ker mi je zamujala par dni, prav se bojimuser posted image
No in upam da bom tudi jaz hitro v postopku, kot vse druge in da bo čim več dojenčkov prijokalo na svet v letu 2009user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Še eno vprašanje, če bo vse vredu s hormoni, pregled imam 12.11, če katera ve, kako hitro greš v postopek ali lahko že pridem v postopek novembra meseca?
Hvala!!user posted image

< Sporočilo je popravil BEBIII -- 28.10.2008 13:33:25 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: November IVF/ICSI
28.10.2008 15:15:51   
Serendipity
Oja - jaz sem tudi novemberska! Oz še bom. Super za novo temo! user posted image  Upam, da vam bom sledila, ko ste take super čvekice! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: November IVF/ICSI
28.10.2008 19:00:24   
Rakica_80
A mi res nobena nezna povedatuser posted image  Res da sem neučakana, ampak lahko bi kakšno spodbudno napisaleuser posted image user posted image

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: November IVF/ICSI
28.10.2008 19:16:31   
Goldy
BEBIII - ko boš na pregledu vprašaj g kdaj bo dal papirje na konzijlij, šele ko dobiš odgovor s konzilij, boš poklicala za evidenčno št in ti bodo povedali kateri mesec pokliči. Mislim, da je skoraj nemogoče, da bi bila novembra že v postopku.  Žal. Saj bo tudi kmalu december in prazniki in bo čas hitro minil.

Vsaj lani je bil takšen postopek, kot sem ti ga opisala.

(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: November IVF/ICSI
28.10.2008 19:24:32   
miska73
BEBIII vse še ždimo na oktoberski temi. Ti priporočam, da tam ponoviš vprašanje.

Če imaš pregled 12.11. in če boš imela že vse papirje/izvide, potem oni tvojo vlogo dajo na konzilij.
Potem se zasuče še kakšen teden. Ne vem točno koliko, ti bi druge punce verjetno bolj natančno povedale.
No, ko ti konzilij odobri postopek, dobiš domov pošto.
Nato pokličeš številko, ki ti jo dajo, in potem dobiš datum za obisk sestre Blanke. Ta datum je odvisen od tvojega cikla.
Tisti dan, ko obiščeš sestro Blanko, pa uradno začneš s postopkom.

Na kratko povedano sigurno še ne boš v postopku novembra.

(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: November IVF/ICSI
28.10.2008 19:34:52   
Rakica_80
Punce hvala vam na odgovorihuser posted image user posted image user posted image
vem tudi sama da je prehitro ampak računam čim prej, ker mi je Dr. Pinterjeva povedala 1.10 ko sem bila prvič pri njej na pregledu, če bojo hormoni ok, grem do konc tega leta v postopek, samo nevem točno kdaj!
NESTRPNA SEM PRIZNAM!!!user posted image
No, vse ob svojem času!!!user posted image

(odgovor članu miska73)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: November IVF/ICSI
28.10.2008 19:37:05   
Rakica_80
Še da vam povem, da so vsi papirji že pri njej in je rekla da sem že vse opravila, kar bi se lahko dalo, tako da je rekla, da še hormonske preiskave opravim in da lahko grem v postopek!
Za konzilij je rekla da nebo potreben, češ da bojo opravili dogovor z Dr.-ji vse do mojega pregleda pri njej, če bojo OK, pridem v postopek do konc leta!!!
user posted image

< Sporočilo je popravil BEBIII -- 28.10.2008 19:41:29 >

(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: November IVF/ICSI
28.10.2008 19:41:50   
citrončica
BEBIII,
novembra najbrž še ne boš na vrsti,decembra pa že lahko,če boš že dobila napotnico in zaporedno št.,
če ti je G seveda že dala tvoje izvide...na konzilij-od tam pa domov dobiš pošto,če se prav spomnim.

Jaz tudi danes začnem s špikanjem še z Menopurjem tokrat poleg Suprefacta,ne z Gonalom-ve katera,kaka je razlika med Menopurom in Gonalom??,tako da bom tudi novemberkauser posted image

(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: November IVF/ICSI
28.10.2008 20:57:41   
Goldy
citrončica - Gonal je sintetično proizvod, Menopur pa naraven - tako je meni povedal dr. Drobnič.

(odgovor članu citrončica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: November IVF/ICSI
28.10.2008 21:19:51   
miska73
IZVIRNO SPOROČILO: Goldy

citrončica - Gonal je sintetično proizvod, Menopur pa naraven - tako je meni povedal dr. Drobnič.


Učinek naj bi bil popolnoma enak.
Je pa nam Vogler na predavanjih razlagal, da je prvi sintetičen hormon, drugi pa pridobljen od žensk v menopavzi, ki ga menda imajo za izvoz.

(odgovor članu Goldy)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: November IVF/ICSI
29.10.2008 11:19:28   
Bumo
Pozdravljene punce.
Tudi jaz sem novembrska. Danes začnem s pikanjem Dipherelne.
Sem pa Mariborska. Saj ne vem kje naj začnem. To je zame prvič
in sploh ne vem,kakšne občutke naj imam. Se veselim, pa ne želim se preveč,
ker pol se pa bo glih izjalovilo in bo žalost še večja. no, lepo se imejte in upam, da me boste sprejele med sebe.

(odgovor članu miska73)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: November IVF/ICSI
29.10.2008 11:33:41   
Shadow
Zdravo!

Tudi jaz sem mariborska in danes začnem z Diphereline. Zdaj grem ravno po njih.

Sama dajem to skozi drugič, tako da če te kaj zanima, ti kar vprašaj. Sicer pa je tukaj ogromno punc, ki imajo veliko izkušenj in ti bodo lahko primerno svetovale.

LP in veliko uspeha!

(odgovor članu Bumo)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: November IVF/ICSI
29.10.2008 15:59:12   
Rakica_80
Ciao punce, danes sem zadnjič, vsaj upam, dala še kri za pregled hormonov in kmalu zvem situacijo kako naprej, upam da bom prišla hitro na vrsto, da mi nebo treba še čakat par mesecev na Konzilij, ker se mi dobesedno stržeuser posted image

Kako pa zgleda to špikanje z Depherelinomuser posted image  A boliuser posted image

(odgovor članu Shadow)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: November IVF/ICSI
29.10.2008 16:02:26   
Shuka
IZVIRNO SPOROČILO: BEBIII

Ciao punce, danes sem zadnjič, vsaj upam, dala še kri za pregled hormonov in kmalu zvem situacijo kako naprej, upam da bom prišla hitro na vrsto, da mi nebo treba še čakat par mesecev na Konzilij, ker se mi dobesedno stržeuser posted image

Kako pa zgleda to špikanje z Depherelinomuser posted image  A boliuser posted image


za znoret jeuser posted image

user posted image


























sej neuser posted image vse se da preživet.


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: November IVF/ICSI
29.10.2008 16:09:20   
Rakica_80
Če ste vse preživele, bom tudi jaz, kajneuser posted image
Kam se pa to špikne?

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: November IVF/ICSI
29.10.2008 16:29:16   
Shuka
IZVIRNO SPOROČILO: BEBIII

Če ste vse preživele, bom tudi jaz, kajneuser posted image
Kam se pa to špikne?
Odvisno kam ti reče g. da se špikneš, drugače sem se jest v trebuh, ki pa je precej manj boleče, skoraj nič vsaj zame, kot v rit.

V življenju so res še druge stvari, ki so bolj boleče od teh špikic, to je mala malca, ampak vse za naše pikice, ne?

Tale tema bo pa verjetno zaživela v  soboto ko se november res začne, tko da potrpi še malo da pridejo še druge k so zdej v oktobru pa boš lahko veliko izvedela, ali pa se pofočkaj tam pa bomo pol nadaljevale tu.

user posted image


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: November IVF/ICSI
29.10.2008 17:15:10   
citrončica
IZVIRNO SPOROČILO: miska73

IZVIRNO SPOROČILO: Goldy

citrončica - Gonal je sintetično proizvod, Menopur pa naraven - tako je meni povedal dr. Drobnič.


Učinek naj bi bil popolnoma enak.
Je pa nam Vogler na predavanjih razlagal, da je prvi sintetičen hormon, drugi pa pridobljen od žensk v menopavzi, ki ga menda imajo za izvoz.



hvalauser posted image ,
do zdaj sem mela 3x gonal v IVF postopkih,tako da je to zdaj zame novost,čeprav naj bi že vse vedela sedaj, ne?user posted image no,pa saj zato smo tukaj, da vprašamo, še enkrat hvala!!
lp

(odgovor članu miska73)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: November IVF/ICSI
30.10.2008 13:16:56   
Bumo
O, hvala Shadow za prijaznost. Mogoče pa te bom res potrebovala kdaj za kak nasvet.
Sploh tale ultrazvok 12.11. mi nekkao ne gre v glavo, ker bo user posted image . Me je prav groza žeuser posted image
Jaz se bom lepo zacela danes sama pikat.  Mje možek samo bledo pogledal, ko sem domov
prisla s tisto vrečko igeluser posted image . Sem ga vprašala, če mi bo pomagal, pa mu je skoraj zaletelo
pri kosiluuser posted image  . POl se bovi verjetno kar srečevali v bolnici, glede na to, da sva na isti dan šli po
injekcije, a ne?

(odgovor članu citrončica)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: November IVF/ICSI
30.10.2008 19:33:37   
Shadow
Ja, ko ti dajo v roke tisto vrečo injekcij, res izgledaš kot kak resno zasvojen narkoman! user posted image  Jaz sem že v prejšnjem postopku ugotovila, da se najlažje pikam sama, tako da se bom tudi tokrat.

Ne se sekirat zaradi menstruacije, ki jo bomo imele 12.11. Tako mora biti, oni so tega itak vajeni, le me se pač obremenjujemo, ampak čisto po nepotrebnem.

No, jaz imam UZ ob 12h, tako da se bomo gotovo kaj videvale. Pa ti? Včeraj sem bila bolj pozna, šele ob 13.30 sem šla po Diphereline.

Prijetno pikanje in se tipkava!

LP. 


(odgovor članu Bumo)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: November IVF/ICSI
31.10.2008 1:27:38   
11122379b
Zdravo punce,

tudi jaz sem nova pridružena članica in 6.11. grem 1. user posted image do user posted image sestre Blanke - torej v IVF postopek. Najbrž je na temle drevesnem forumu že 100x napisano kako vse skupaj poteka, pa me vseeno zanima kaj se zgodi pri in po sestri Blanki??? In če se vse skupaj začne 6.11. kdaj naj bi bila potem punkcija in kdaj akcija??? Najlepša hvala za potrpežljivost ...user posted image

(odgovor članu Shadow)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: November IVF/ICSI
31.10.2008 9:23:36   
zarja1
ja mogoče bom tud jaz novembrska šprinterka, test bo pa decembrski...čakam user posted image , tam nekje okrog 20.11. naj bi prišla...pol pa vija po moje otroke......user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu 11122379b)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: November IVF/ICSI
31.10.2008 12:37:57   
Reby
Oj punce. Jaz sem bila včeraj ponovno pri dr. Rešu na UZ (po odnosu), žal ni videl nobenih semenčic :( 11.11. greva skupaj z možem tja, da se vse pogovorimo. Ali je katera bila mogoče na IVF samoplačniško? Poem mi je dal še naslov neke lekarne v Italiji in napisal, katera zdravila si moram nabaviti. Stanejo okrog 300 EUr, poseg pa 800 EUR. Na vrsto bi pa prišla še novembra. Kako pa je s čakalno dobo na napotnico? Zahvaljujem se vam za odgovore, najbrž je bilo že o tem kaj napisanega, pa je toliko strani in premalo časa, da vse pregledam.

< Sporočilo je popravil Reby -- 31.10.2008 12:38:23 >

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: November IVF/ICSI
1.11.2008 7:15:12   
Grethy
No eko odprta je nova tema ... zdej grem pa na tastaro napisat naj se spokajo semle 

Pa en lep dobr jutrčk

ter

Mateja in Netka - go girls !!!!!!!!!!!!


_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu Reby)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: November IVF/ICSI
1.11.2008 8:05:36   
želvica99
Evo Grethy že počas pokamo sem, no razen tistih, ki še posteljo grejejouser posted image . Saj res NETKA in MATEJA - seveda držimo pesti za danesuser posted image

(odgovor članu Grethy)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: November IVF/ICSI
1.11.2008 9:11:36   
Zvezdica
Bumo,  Shadow, Serendipity in 11122379b pozdravljene in dobrodošleuser posted image Vsem skupaj pa uspešen november user posted image

Grethy, želvica morgen. Sem vam user posted image skuhala.

Jast spet tako bentim, so mi po zadnji poplavi zrihtal balkon - KAO, zdaj mam pa spet vse mokro. Mislim user posted image user posted image user posted image . Res sem naletela na super delavce.


_____________________________

i belive i can fly....

(odgovor članu Bumo)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?