|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Oddamo činčile in mačko
3.11.2008 9:48:46   
sašaš
Oddamo 2 činčili (samico in samca - samec je kastriran), stara sta 5 let, zraven damo še kletko in vse ostalo.

Oddamo pa tudi mačko, staro 7 let, mešanko med navadno in perzijko. Vedno je živela v stanovanju in je navajena čistoče.

Več info na zs!

Lp

_____________________________

ČebELA je k nama priletela 20. 7. 2006
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Oddamo činčile in mačko
3.11.2008 10:17:56   
muha1
Te činčile so tako cartl, bi takoj eno imela, vendar še nismo pripravljeni. Me pa zanima karakter činčil, jih lahko božač ali te tudi ugriznejo? Jih vedno občudujem v živalskih centrih user posted image

(odgovor članu sašaš)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Oddamo činčile in mačko
3.11.2008 11:25:10   
susica
hej! jaz imam doma činčilo samčka, ja se jih da božat ko je njim, saj hitro pokaže, vasaj naš, čutiš ko te vgrizne ko mu kaj ne paše! drugačle so pa to najbolj cartkane živalce na svetu. njihov karakter ha znajo bit zelo prijazne, učljive, razigrane ali pa tudi trmaste tečne in samovšečne! le nabavi jo ne bo ti žal!

(odgovor članu muha1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Oddamo činčile in mačko
4.11.2008 12:55:19   
uršika***
Sem do nedavnega imela činčilo, sedaj pa je med ostalimi činčiljimiuser posted image .
Ja, najin Čiro je bil tudi takšen.
Od činčile ne smeš pričakovati, da se bo muckal s tabo, ko se bo tebi zdelo. Ne. On se bo božal takrat, ko bo to njemu pasalo. Ko spi, spi in ga ne smeš motit, ker ne dosežeš ničuser posted image
Najin je bil spuščen v stanovanju cel dan, ponoči je pa bil v kletki. Imava pogrizene robove, včasih se je še polulal v kakšen kot, v glavnem je imel rad vse koteuser posted image
Se jih pa da veliko naučit. Sicer so trmasta bitja, kar jim ne paše jim pač ne paše. Najin mišo si je izbral in izboril vse omarice v dnevni sobi- to se mu je najbolj dopalo, da je lahko skakljal gor in dol po njih, pa orbitrek je imel rad. Skočil je na stol, če je bil le malo odmaknjen od mize in tako je prišel tudi na mizo. Ma v glavnem radovedna živalca100 na uro. Vedel je kaj so to vrata, ker je vedno čakal, da so se odprla, ker tam je bilo še nekaj novega za njega. Tako sva mu kmalu dovolila tudi, da je prišel k nama v spalnico, pod odejo in je zjutraj spančkal pri nama v postelji. Na sedežni je itak vsako popoldne z mano gledal tv-pod odejico.
V glavnem razcrkljat se jih da, nekaj časa traja, ne smeš jih silit, živalca bo prišla sama k tebi in začela skakat in plezat po tebi. Ona potem že ve, kdo je njen gospodar in uboga na razne zvoke. Najin mišo je šel vsak večer sam v kletko- ko je slišal, da se je tv ugasnil, da mu pripravljam kletko, da imam v rokah hrano za njega- in že je bil notri. Poznal je tudi zvok nohtov na parketu in svoje ime. Je pritekel kot kužek.
Umrčkal je pa zaradi svoje radovednosti- ko se je zatlačil za hladilnik- kjer je bilo enih 5 cm prostora in ga je stresla elektrikauser posted image .
Še tale lastnost: činčila izgleda kot ena bajsika, v resnici se pa lahko raztegne in je prava suhica in pride v vsako luknjo.
Podnevi spančkajo, razganja jih zjutraj, pa čez dan 2 krat, pa zvečer so zopet aktivne.
Najin ni nikoli nikogar ugriznil- razen kablauser posted image
Jaz bi takoj imela še eno činčilo, pa moj dragi ni za, ker je še preveč žalosten zaradi Čirota
Zaprto pa jaz nebi mogla imet, ker je potem tako žalostna in zamerljiva. Pa tako žalostno gleda.

(odgovor članu susica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?