|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   PRVI september
28.8.2008 21:53:24   
Anonimnica
No, zanima me, če bo katera začela s hujšanjem prvega septembra, torej v ponedeljek, potem se mi lahko pridruži, da malo počvekamo.
Jaz zagotovo resno začnem. In sicer po Montignacu.
ČE je še kaka kandidatka, naj se javi.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: PRVI september
29.8.2008 8:29:38   
Beti S
Jst bi mogla tudi kaj spravit dol, pa nevem če imam tolk volje. Imam jih 63 kg, želja oz cilj 55 kg. Upam da mi bo ratalo. Mogoče bom imela eno motivacijo, če bomo sodelovali.
Probat ni greh!

(odgovor članu Anonimnica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: PRVI september
29.8.2008 8:38:41   
orhideja75
tudi jaz se vam pridružim..bi bilo dobro kakšne 2-3 kilce dol dat user posted image .



_____________________________

Moji fantje so moj zaklad. :) Brez njih bi bil svet prazen.

(odgovor članu Beti S)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: PRVI september
29.8.2008 8:42:46   
Lari
Oj.

No, jaz se pa v bistvu že kakšen slab mesec prehranjujem po Montignacu, s tem da precej grešim, ker je vedno kaj vmes in če ni drugega za jest, potem pač grešim. Sem pa precej izbirčne sorte, tako da glih česarkoli ne jem. Je pa res, da se precej bolje počutim, če jem po Montignacu, kot če jem težko prebavljivo hrano.
Bom poskusila tudi jaz s 01.09. bolj striktno jest tako kot je zdravo, pa še kg bodo šli dol. Imam pa isti cilj kot BetiS. Imam jih 63kg, želela bi priti na 55kg, če bo pa kakšen manj, pa še bolje.

Lep dan. Lari.


_____________________________

Lara in Jan, moja sončka.

(odgovor članu Anonimnica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: PRVI september
29.8.2008 9:28:27   
cincin
Pozdravljene!
Tudi jaz moram spraviti kar nekaj kg dol. Za začetek  cilj 10 kg, če pa bo šla še kakšna kg več dol pa toliko bolje. Verjetno bom hujšala po ločevalni dieti, pa še razmišljam tudi varjanto po Montignacu. Kakor koli se bom že odločila se v ponedeljek pridružim.user posted image  Ja pa še malo bo treba začet migatuser posted image .

(odgovor članu Anonimnica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: PRVI september
29.8.2008 12:27:11   
Beti S

Nevem še katero dieto bi imela, o ločevalni nekaj vem ker jo je imela mama. Zanima pa me kako zgleda Monti. Dobila sem tale povzetek, pa naj ga katera ki kaj več ve še malo dopolni.
Hvala


http://shrani.si/f/4/ya/39n5cVYP/monti21.xls

(odgovor članu cincin)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: PRVI september
29.8.2008 19:15:57   
Anonimnica
Beti, ta povzetek čisto zadostuje.
Me veseli, da je še nekaj kandidatk za začetek septembra.
Jaz že komaj čakam, da zelo resno začnem, ker se ne morem več prenašati. O kg pa ne bi.user posted image

(odgovor članu Beti S)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: PRVI september
29.8.2008 22:42:08   
juniorka
Še ena, ki bi rada shujšala!

Sicer sem ta teden začela telovadit, pa bolj pazit, kaj jem, ampak sem zvečer tako lačna, da me premami, da dam kaj v usta! Mislim, da bi bila dobra varianta tista, da grem zvečer tečt, ko lačna ratamuser posted image . Samo tek mi ne diši, pa koleno me matra...
Stanje pri meni je pa tako, da sem iz porodnišnice maja lani prišla z 72 kg( pred n. 60), to sem celo leto držala ob dojenju, sedaj mi je pa uspelo še malo dodat, groza, sploh, ko nikoli prej v 30 letih nisem bila taka.
Tudi jaz ne vem, če bi montija ali ne...
Glavno je, da imam družbo, da bom imela komu jamrat, kako sem lačnauser posted image  in da me boste tečt nagnaleuser posted image !
Komaj čakam, pa lep vikend!

(odgovor članu Anonimnica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: PRVI september
29.8.2008 23:13:39   
karmy85
Hojla!

Jaz se vam tudi pridružujem.Imam že poln kufer teh kg,ker tudi pred nosečnostjo sem imela 10kg preveč.user posted image user posted image
Tko,da sedaj jih imam 66,5 kg in je moj cilj vsaj 8-10 kg iti dol.Zvečer tudi mene premami marsikaj.
Tudi jaz komaj čakam,da začnemo skupaj.

Jaz ne bom šla po dieti,ampak bom telovadila in se zdravo prehranjevala in po 18h nič več jedla.

Skupaj nam bo uspelo.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu juniorka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: PRVI september
29.8.2008 23:48:22   
Martinčka
jaz se tudi pridružim! zdaj sicer že tri dni mal ahtam da se ne nabašem zvečer z vsem sladkim kar me obkroža ampak s ponedeljkom pa se začnem bolj migat in ahtat.. tako da sem zraven!!! bi bilo pa super če bi šlo 5 kg dol do novembra.
sedaj sem na 59 kg. sem pa imela januarja 67 kg in sem bila pridna do maja -sem prišla do 55kg.. sedaj pa je šlo spet gor ko so ble počitnice in morje.. mah pa gremo spet od začetka:)


(odgovor članu karmy85)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: PRVI september
30.8.2008 21:21:09   
majra
1.9.zakaj pa ne? Lep datum za začetek dieteuser posted image  Pri meni je bilo že toliko prvih, da mi mogoče sedaj celo ratauser posted image

(odgovor članu Martinčka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: PRVI september
30.8.2008 21:56:56   
issa
Pozdravljene!
no se vam pa še jaz pridružim!!!
sicer sem lani z ločevalno shujšal 20 kg ki sem jih mela od poroda, (in se še HB niso povrnile,neglede na to ta se že par mesecov ne prehranjujem več tako kot bi mogla)pa mi jih je vendarle še ostalo 8 kg,..hehe tako daa če pridem do 67 kg pri mojih 174 cm sem srečna!!
no pa vsem obilo izgubljenih kilogramov!!!

(odgovor članu majra)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: PRVI september
31.8.2008 9:23:16   
Anonimen
Go, go, go.user posted image user posted image

Se vam pridružim, če me vzamete. Že 1008-ič.user posted image

(odgovor članu issa)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: PRVI september
31.8.2008 9:26:56   
gamini
Tudi jaz se vam z veseljem pridružimuser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: PRVI september
31.8.2008 9:30:32   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

Go, go, go.user posted image user posted image

Se vam pridružim, če me vzamete. Že 1008-ič.user posted image


user posted image  amaterka user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: PRVI september
31.8.2008 9:36:23   
zvesta
Evo!

Jaz sem sicer začela danes, ampak se bom priključila kar vam, če me vzamete.
Bom na ločevalni dieti, ki mi je enkrat že fino pomagala shujšati.

Sem se pa po porodu zredila ogromno nazaj in še zraven. Tako da imam več kot pol teže preveč. user posted image

Jutri grem še do svojega zdravnika, da mi naredi krvne preiskave (sploh me zanima sladkor in holesterol). Pa da dobim napotnico za pregled ščitnice. Prosila bom tudi za Reductil. In hkrati kao hujšala po nadzorom zdravnika.

Vsem želim čim manj kilogramčkov...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: PRVI september
31.8.2008 9:38:31   
Menta
Tudi jaz bi se vam pridružila, če lahko. Že nekaj časa namreč razmišljam o dieti in se nikakor nisem mogla lotit. Zdej ste mi dale motivacijo in upam, da mi tokrat rata. Nikoli še nisem hujšala po Montignacu, zato bi to sedaj poskusila. Tiste, ki boste tudi po tej metodi hujšale, bi vas prosila za kakšen jedilnik. Nekaj sem sicer že našla, ampak vseeno bi mi še kaj prav prišlo. Morda jedilnik za jutriuser posted image Hvala že v naprej.

Torej jutri začnemo...jaz se bom tehtala jutri zjutraj, že sedaj pa vem, da moram shujšati vsaj 10 kg.

Dober začetek vsem in da vam ne bi preveč krulilo po želodcuuser posted image user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: PRVI september
31.8.2008 9:41:23   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: zvesta
Jutri grem še do svojega zdravnika, da mi naredi krvne preiskave (sploh me zanima sladkor in holesterol). Pa da dobim napotnico za pregled ščitnice. Prosila bom tudi za Reductil. In hkrati kao hujšala po nadzorom zdravnika.


poročaj o tem prosim, ker to tudi mene zanimauser posted image

vpisala pa se ne bom, bom pa vseeno hujšala in vas občasno brala

(odgovor članu zvesta)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: PRVI september
31.8.2008 9:48:06   
zvesta
IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

poročaj o tem prosim, ker to tudi mene zanimauser posted image



nataša, bom.... dregni me, če pozabim user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: PRVI september
31.8.2008 18:23:26   
Anonimnica
Uuuu, fino, da nas je kar nekaj, ki bomo jutri začele. Se bomo lahko medsebojno spodbujale. Predlagam, da bi si dnevno pisale jedilnike, da tudi tako dobimo kako idejo za kuhat.
Vse, ki ne veste, kako natančno zgeda montignacova dieta, si morda preberite izvleček, ki ga je ena pripela. Se mi zdi, da na kratko zajema vse, kar je potrebno vedeti.
Se bomo pa sproti izpoplnjevale.
Torej, jutri začnemo!user posted image

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: PRVI september
31.8.2008 19:04:38   
Menta
Jaz sem si že prebrala nekaj o Montignacu. Se mi kar dopade zadeva in zdej grem resno na zbijanje kilogramov. Ah, kako jih imam že poln kufer.user posted image

Dober začetek vsem. A se katera javi za izdelavo seznama, ali ga ne rabimouser posted image

Uživajte.

(odgovor članu Anonimnica)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: PRVI september
31.8.2008 20:03:37   
zvesta
jaz sem prvi dan diete preživela razpeta med pipo in straniščem. Sem pila kot zmešana in temu primerno odvajala.

Dopoldne me je matrala lakota, pol je bilo pa v redu. Zdaj se bom pa pred lakoto spravila spat.

Jutri bo zame že drugi dan.



Aja, seznam bi blo pa fajn met. A ne, punce?

(odgovor članu Menta)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: PRVI september
31.8.2008 20:36:00   
issa
ojla!
se že pripravljate na jutri,..user posted image  jaz sem mela danes (kar verjetno vse poznate) varianto samo še danes, jutri pa več ne,...tako da je sladoledd paso,..paše mogoče kaj drugega,..(se nisem pretiravala) v glavnem sem polna energije in me zanima kako se bo obneslo!!
no z elanom na štart!!!


me res razganja od energije,ne..user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   [Brisano sporočilo]
31.8.2008 21:38:54   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu issa)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: PRVI september
31.8.2008 21:53:22   
majra
Joj, pa kaj smo jutri že prvega user posted image  Nič, grem še eno porcijo sladoleda pojest. Jutri pa resno na dieto. Se bom trudila z ločevalno. Mi je 1x po njej že lepo uspelo shujšat. Srečno jutri in čimveč izgubljenih kg 

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?