|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pameten kuža
11.1.2007 14:18:29   
Maleal
Se ga že da dobit po trgovinah,ga je ktera že vidla.Brala sem na sončkovi spletni strani,da se ga bo dobilo po 20 jan.Kolko pa pride poštnina pri Sončku?Vsekakor bi ga raje kupla v trgovini,saj so v pikapolonci bili cenejši.

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pameten kuža
11.1.2007 14:19:44   
Petraa
Ariel okrog 15-tega pride

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pameten kuža
11.1.2007 14:27:40   
srki
Sem že tolikokrat videla ta naslov "Pameten kuža", pa naj mi ena lepo prosim, razloži, kakšna igrača je to oz. kaj to sploh jeuser posted image

(odgovor članu Petraa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pameten kuža
11.1.2007 14:29:25   
*alja*
Mi smo ga kupili decembra v Arielu user posted image !

Naša user posted image ga ima že več kot mesec dni, pa ga še zdaj ne da iz rok! Vse ostale igrače so nezanimive user posted image ! Res je zelo posrečena igrača. nevem pa zakaj nam je uho odpovedalo že po enem tednu? No vglavnem da ostalo deluje!

Upam da ga dobiš, ker ti ziher nebo žal! Stal pa je 7990 SIT ( sem še kar pri tolarjih user posted image )


_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.



(odgovor članu Petraa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Pameten kuža
11.1.2007 14:30:09   
Petraa
http://soncek.si/si/page/detail/gitm/6931/K3141_Fisher_Price_Pametni_kuza_ZBIRAMO_PREDNAROCILA_DOBAVA_20_JANUAR_/-/

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Pameten kuža
11.1.2007 14:31:18   
rija
naš pa ga je dobil od raho za božično darilo in rulauser posted image user posted image  razen par avtkov je kuža zakon!

srki: plišast kužek ki govori in poje, ko ga stisneš za roko, nogo, nosek, uho ali trebušček....

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Pameten kuža
11.1.2007 14:31:25   
*alja*
IZVIRNO SPOROČILO: srki

Sem že tolikokrat videla ta naslov "Pameten kuža", pa naj mi ena lepo prosim, razloži, kakšna igrača je to oz. kaj to sploh jeuser posted image


Je plišasti kuža, ki ima več funkcij! če ga stisneš za roko pove " to je moja roka ", če za trebuh " to je moj trebušček " ima tudi celo abecedo, števila, in več vrst pesmic!




_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.



(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Pameten kuža
11.1.2007 14:40:27   
Maleal
Saj mi smo ga tudi mislili za božička nabavit,a jih je na žalost že prej zmanjkalo.user posted image

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Pameten kuža
11.1.2007 14:46:23   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: lmarcel

Saj mi smo ga tudi mislili za božička nabavit,a jih je na žalost že prej zmanjkalo.user posted image


Razen, da prodajalko tako dolgo držiš za vrat, da ti iz skladišča prinese zadnjegauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , ki ga ne vem zakaj ni hotela prodati.

(odgovor članu Maleal)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Pameten kuža
11.1.2007 15:09:44   
Baucka
Emina prekmurska babica je  pred miklavžem tako zatežila v Baby centru za njega, da so ga iz Novega Mesta v Mursko Soboto pripeljali.

So pa bli v Sparu najcenejši.


_____________________________

Gremo veselo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Pameten kuža
11.1.2007 15:43:10   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Baucka

Emina prekmurska babica je  pred miklavžem tako zatežila v Baby centru za njega, da so ga iz Novega Mesta v Mursko Soboto pripeljali.

So pa bli v Sparu najcenejši.



No, potem pa nisem osamljen primeruser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Baucka)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Pameten kuža
11.1.2007 16:13:23   
ajdaN
Pri nas je pa dober samo za to, da ga flikne s poti user posted image  user posted image ! Pa enega zadnjih sem decembra dobila v Sončku! Upam, da bo čez en čas kaj bolj aktualen, zaenkrat se valja v škatli med igračami in upa na boljše čase.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Pameten kuža
11.1.2007 18:30:56   
srki
Hvala punce,saj pravim, da je bilo že toliko napisanega, pa nisem postov brala oz. odpirala. Res hvala.

(odgovor članu Baucka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Pameten kuža
12.1.2007 8:22:55   
Antigona
Naša ga ima že več kot mesec dni, pa ga še zdaj ne da iz rok! Vse ostale igrače so nezanimive ! Res je zelo posrečena igrača. nevem pa zakaj nam je uho odpovedalo že po enem tednu? No vglavnem da ostalo deluje!


Tudi nam je uho odpovedalo v enem tednu. Potem sem ga "operirala", odprla uho in ugotovila da so notri tako tanke žičke, otroci pa itak da vlečejo za ušesa. Naj jih user posted image  vzame. U glavnem smo ga spedenali, mož je dal vmes konektor, pa eno debelejšo žico, uho smo nazaj zašili in je delal spet kak mesec, potem je pa očitno spet ta tanka žička nekam ušla in ne dela več. Sam se mi ni dal spet operacij izvajat, tako da tudi nam uho ne dela več.
Drgač mu je pa še zmer zelo zanimiv!!!

_____________________________

Moja dva sončka: Žan (25.7.05) in Luka (14.8.07)

Žan in Luka gradita mesto:
http://zan-luka.myminicity.com/

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Pameten kuža
13.1.2007 16:36:27   
KBM
Mi smo ga naročili v Sončku in ga dobimo 2o januarja,vsaj tao piše!!user posted image user posted image

_____________________________

17.10.2005 ob 18.40 je na svet prijokala Karin in od takrat naprej je za naju življenje postalo še lepše!!

(odgovor članu Antigona)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Pameten kuža
16.1.2007 16:14:28   
lojzika
Do kakšne starosti je pa zanimiv?

(odgovor članu KBM)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Pameten kuža
17.1.2007 11:16:23   
Baucka
V navodilih piše od 6 mesecev do 3 let. Samo jaz mislim, da je zanimiv še dlje, ker zna štet in abecedo in pemice, pa barve itd. Je verjetno v pomoč, saj recimo abecedo poje in številke tudi, tako da si otrok lažje zapomni.

_____________________________

Gremo veselo.

(odgovor članu lojzika)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Pameten kuža
17.1.2007 11:39:53   
Miss Piggy
Mi smo ga od babi dobil za darilo. Namenjen je bil bolj 9 mesecniku, se pa z njim igrata oba, tud pogrebeta se ze zanj, pa je starejsi skoraj 4 leta star.
Pametni kuza je res pametna igraca user posted image , je pa res, da je tudi nam hitro uho odpovedalo.user posted image
Ampak ima toliko drugih funkcij, da ni krize.

Babi, hvala! user posted image

< Sporočilo je popravil Elis@ -- 17.1.2007 11:42:56 >

(odgovor članu Baucka)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Pameten kuža
22.1.2007 21:38:52   
borovnička
Tiste, ki ga niste naročile preko sončkove spletne strani, jih lahko kupite v trgovinah. Jih že imajo.user posted image user posted image Danes so jih dobili.user posted image Opazila sem jih pa v Baby Centru, tam stanejo 7.990 tolarčkov (33 eur pa nekaj), v Pikapolonici pa jih imajo po 6.990.user posted image

Pozdravček user posted image

_____________________________

Najino srce grejeta dve srečici... prvi je ime Nik, drugi pa Neja.

(odgovor članu Miss Piggy)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Pameten kuža
22.1.2007 21:42:59   
kofetek2010
v Šparu tud, cena ista kot v BC  user posted image

(odgovor članu borovnička)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Pameten kuža
23.1.2007 12:19:17   
Anonimen
Direndaj jih je včeraj dobil!Smo dali našega na reklamacijo(uhica),pa smo novega dobiliuser posted image

(odgovor članu kofetek2010)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Pameten kuža
23.1.2007 13:27:12   
jana26
Jaz sem ga danes v pikapolonici gledala in že skoraj kupila, ampak je bila cena 33 € (okol 8T in ne 7T), bom šla še enkrat preverit in me mogoče prevzame, da ga kupim user posted image

LP

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Pameten kuža
23.1.2007 17:45:20   
borovnička
Jana26, jaz sem ga včeraj letela kupit v BC. Pol sem pa šla še gledat za eno flaško v Pikapolonico na Rudniku v LJ in tam so jih imeli cel kup in cena je bla 6.990 pokojnih tolarčkov. Sem sigurno dobro vidla, ker sem bla še jezna na prodajalko, ki mi je dopoldan zatrjevala, da jih bodo dobili šele konec tedna.user posted image

No ja, kakorkoli, naš Nik je čist nor na tega kužka.user posted image Mu je všeč, pa bo star komaj 5 mesecev in mu je že zanimiv.user posted image Nam ni žal, da smo ga kupili.user posted image

Pozdravček user posted image

_____________________________

Najino srce grejeta dve srečici... prvi je ime Nik, drugi pa Neja.

(odgovor članu jana26)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Pameten kuža
23.1.2007 22:21:27   
pravljica
koliko pa je v direndaju? pa se še kje dobijo njihovi boni z 20% popustom (če se prav spomnim)? user posted image

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu borovnička)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Pameten kuža
24.1.2007 13:29:47   
Anonimen
V Direndaju je bil decembra po 6.990sit, zdaj pa nevem,??user posted image

(odgovor članu pravljica)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?