|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Parket ali ploščice?
24.5.2007 23:05:14   
Pingvinčica
Kaj dati potleh v dnevni sobi, kuhinji in jedilnici? Kaj imate vi? Povejte, svetujte dobre in slabe lastnosti?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Parket ali ploščice?
24.5.2007 23:08:29   
Piškotka~
Mi smo odločeni za keramiko- sedaj pa da se pridružim vprašanju kje najugodneje kupiti keramiko in pa kakšne ploščice bi ve izbrale- definitivno sem za svetla tla- čao user posted image

_____________________________

Mamica Luku in Maticu!

(odgovor članu Pingvinčica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Parket ali ploščice?
25.5.2007 6:33:43   
asso
V kuhinjo in jedilnico bi definitivno dala ploščice. Ne predstavljam si tam parket... Aja, seveda ploščice zaradi lažjega vzdrževanja, veliko je v kuhinji umazanije (vsaj pri meni, ko kuham večkrat kaj pade na tla) pa tudi dosti krat kaj vode pride na tla.

V dnevno sobo pa bi zelo premislila. Ploščice so lažje za vzdrževanje vendar so hladnejše. Dobra varianta je ploščice s talnim gretjem. Evo definitivno ploščice vendar spodi talno gretje. Še posebno, če so prisotni majhni otroci.

_____________________________

Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet.

(odgovor članu Piškotka~)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Parket ali ploščice?
25.5.2007 7:05:16   
Anonimen
povsod laminat, že drugič in sem super zadovoljna

(odgovor članu asso)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Parket ali ploščice?
25.5.2007 7:18:22   
PrimožL
Definitivno keramiko. Je bistveno lažja za vzdrževanje in manj občutljiva kot parket. Vendar je pri keramiki nuja talno ogrevanje.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Parket ali ploščice?
25.5.2007 7:27:42   
klavdijas
Talno gretje in keramiko. Čeprav imamo v dnevni parket, mi je nekončno žal, ker nisem poslušala centralnarja. Vseljeni smo 2 leti in je parket že obutan, kljub dragem in ful dobrem laku, ga ne morem naštimat, da bi se povsod enako svetil. Ploščice so pa zakon, posesaš, pomiješ in to je to. Mora biti pa obvezno talno gretje, pol so bolj prijetne.

Lp,

    Klavdija 

(odgovor članu PrimožL)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Parket ali ploščice?
25.5.2007 7:33:39   
mika
jaz imam parket (jesen), ker je vse en prostor. ne vem zakaj bi keramika bila lažje za vzdrževatuser posted image . obrisat je treba in eno in drugo.  dve talni oblogi v enem prostoru mi zgleda grdo.
priporočam pa svetel parket, jesen ali javor, ker se popolnoma nič ne pozna gor. mogoče je vzrok tudi to, ker nisva dala šajnastega, ampak mat lak.
moji starša imata svetlo keramiko v kuhinji(je ločena od jedilnice) in se vsaka pikica pozna.

< Sporočilo je popravil mika -- 25.5.2007 7:37:01 >

(odgovor članu PrimožL)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Parket ali ploščice?
25.5.2007 8:46:47   
A-N-J-A
Jedilnica in kuhinja keramika,dnevna parket.Men je neki najgržga keramika v dnevni.Poleti nimaš gretja uklopljenega in so ploščice zelo mrzleuser posted image .

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Parket ali ploščice?
25.5.2007 9:02:16   
mika
sem se spomnila še ene variante- granitogres s talnim gretjem. moj sošolec ga ima in zgleda kot svetel les. jaz sem mislila, da je to tak parketuser posted image .

kak vam je lahko keramika v dnevnem prostoru ali kuhinji  všeč?

(odgovor članu A-N-J-A)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Parket ali ploščice?
25.5.2007 9:13:45   
honey
Kuhinja in jedilnica je keramika (granitogres), dnevna pa parket dimljen hrast, povsod pa je talno gretje. Edino v dnevni sobi pri panoramski steni je en pas ploščic. Če je stilsko kombinirano, ne vem, zakaj bi moralo biti grdouser posted image  Po zgornjem nadstropju pa imamo povsod (razen v kopalnicah) parket jesen, pa tudi stopnice so lesene.  

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Parket ali ploščice?
25.5.2007 9:28:00   
eya
Mi imamo povsod parket. Si ne predstavljam, da bi moral moj kobacač zdaj lesti po keramikiuser posted image  Saj pozimi imaš talno gretje, poleti pa ne, pa so ploščice zelo hladne. Čiščenje parketa je pa čisto enostavno, samo obrišeš, pa je. Nekatere ploščice, sploh tiste bolj grobe, se ne da tako lepo očistit. Edino obraba je pri parketu precej večja, to je pa res.

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Parket ali ploščice?
25.5.2007 9:36:07   
žlička
jaz sem pred isto dilemo in se nagibam da bi dala povsod parket-imamo pa 3v1, torej kuhinja, jedilnica in dnevna. Ploščiče v dnevni-si sploh ne predstavljam kako bi to izgledalo, predvsem zaradi občutka hladu ki ga dajejo ploščice,  še vedno ima mož v mislih da damo v kuhinjo ploščice oz. keramiflex, samo nisem cisto sigurna, moti me tisti prehod med ploščicami in parketom, ker je vse skupaj en prostor

sedaj imam povsod laminat in mi je cisto ok

_____________________________

Drago dete. Skrbela bom zate, te varovala -
dokler ne odrasteš.
In takrat te bom spustila, da boš poletel v svobodo.
Toda moja ljubezen do tebe? Ta bo trajala večno.

Charlotte Gray


(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Parket ali ploščice?
25.5.2007 9:38:19   
pravljica
povsod parket...mi tudi ni jasno glede čiščenja user posted image  oboje pobrišeš in je...meni je tako lepše in bolj udobno

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Parket ali ploščice?
25.5.2007 9:44:16   
Anonimen
Mi imamo vsepovsod parket (kuhinja, dnevna in jedilnica 3v1), prav tako v obeh kopalnicah in WC, edina zadeva kjer imamo keramiko sta utility in kurilnica. Pri prvem že razmišljamo, kaj bomo dali na ploščice, ker nam je premrzlo... Parket, ki je naoljen se prav lepo vzdržuje in mi smo super zadovoljni.

(odgovor članu žlička)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Parket ali ploščice?
26.5.2007 22:32:57   
frutka_
Miša tudi v koplanici imate parket? Jaz išče alternativo za kopalnico, ne želim niti ene fuge v koplanici!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Parket ali ploščice?
27.5.2007 5:22:38   
snorlax
Sicer ne spada v to temo, ampak kaj hudiča je utility? Tolikokrat sem prebrala, da ima kaka hiša ta prostor, pa še zdaj ne vem, kaj je to?

Miša, ti ga imaš. Razsvetli me, prosim.user posted image

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Parket ali ploščice?
27.5.2007 8:19:36   
Maxica
Jaz sem absolutno za talno ogrevanje in ploščice povsod.

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Parket ali ploščice?
27.5.2007 8:24:35   
sayuri
JAz imam v kuhinji ploščice, vdnevni+jedilnica laminat. Laminat je res ful odporen....sem prav presenečena. Bi ga imela tud v kuhinji takoj...sploh ne vem, kaj sem takrat razmišljala, da sem na vsak način hotela ploščice user posted image . nimam namreč talnega gretja.

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Parket ali ploščice?
27.5.2007 9:54:52   
frutka_
Lara in ostale, ki ste rihtale pred kratkim svoje bivalne površine.


Imate parket ali tik ali kaj podobnega v kopalnicah? 

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Parket ali ploščice?
28.5.2007 7:49:44   
Olivija
IZVIRNO SPOROČILO: sayuri

JAz imam v kuhinji ploščice, vdnevni+jedilnica laminat. Laminat je res ful odporen....sem prav presenečena. Bi ga imela tud v kuhinji takoj...sploh ne vem, kaj sem takrat razmišljala, da sem na vsak način hotela ploščice user posted image . nimam namreč talnega gretja.


Mi imamo podobno, v kuhinji+jedilnici ploščice, v dnevni pa laminat. Vmes je pa okrasna "lajšta". Meni se zdi fajn, ker optično loći obadva prostora.

V hiši bomo pa verjetno imeli kombinacijo ploščice + parket, ali pa mogoče tudi laminat, ker me preseneča glede kakovosti. Ploščice v dnevni mi pa delujejo preveč hladno, trenutno bi imela še najraje kakšen debel tepih - no mogoče bomo kakšnega manjšega položili čez parket, se mi zdi da je to bolj udobno za igrat. . user posted image

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Parket ali ploščice?
28.5.2007 9:05:50   
honey
Snorlax, utility je nek pomožen prostor, kabinet ali kakorkoli si že razlagaš. Ropotarnica, po domače user posted image .


(odgovor članu Olivija)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Parket ali ploščice?
28.5.2007 17:58:57   
snorlax
IZVIRNO SPOROČILO: honey

Snorlax, utility je nek pomožen prostor, kabinet ali kakorkoli si že razlagaš. Ropotarnica, po domače user posted image .




Hudiča! Potem imamo tudi mi utility!user posted image user posted image user posted image Jaz ga kličem po domače.user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Parket ali ploščice?
8.6.2007 13:48:00   
Geja
Jaz pa v kuhinji ploščice, jedilnica in dnevna pa parket...

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Parket ali ploščice?
8.6.2007 15:38:36   
Katrin
IZVIRNO SPOROČILO: honey
Kuhinja in jedilnica je keramika (granitogres), dnevna pa parket, povsod pa je talno gretje.

Tudi pri nas je tako user posted image

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Parket ali ploščice?
9.6.2007 18:34:20   
LARIKA
Mi2 imava povsod parket user posted image , ploščice bova dala samo v vežo. V kuhinji nočem keramike, ker me preveč bolijo noge in hrbtenica. Prisegam na parket user posted image

_____________________________

Imejmo se radi

(odgovor članu Katrin)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Samozadovoljevanje
binyy

Ali se samozadovoljujete?

da, z roko (65%)

da, z umetnim penisom (9%)

ne (24%)

ne znam (2%)


Število vseh glasov: 238

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!