|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pojem mati samohranilka
8.10.2015 9:17:51   
mmelody
Živijo. :)
Imam eno zelo nerodno situacijo glede partnerstva in pojma mati samohranilka...
Že kar dosti časa delim svoje življenje s partnerjem, ki ima iz prejšnega razmerja 3 letno hči. Medseboj se odlično razumemo, tudi z materjo otroka, dokler nam do nedavnega ni začela grenit odnos. Nevem točno koliko časa moj partner ve, ampak jaz sem nedavno izvedela, da se njegova bivša, torej mati punčke želi prijavit kot mati samohranilka, zato da bo lahko prišla do socialnega stanovanja in bo imela olajšave, aka nižji vrtec, višji otroški dodatek ipd.
Pa a je res, da dobi mati te olajšave, če je mati samohranilka, ki je zaposlena za 5 ur z 600eur place ter prezivnino 200euri? Na socialni sluzbi so ji rekli, da baje, da ja ceprav mislim da niso pogledali financnega stanja...
Seveda, da omenim se izjavo za sodisce v kateri je dobesedno napisala kot da se moj partner, oce puncke s prezivnino odreka otroku (ces da bo otrok z njim po otrokovi zelji), v resnici pa je bogo dete postalo njej odvec, saj si je nasla "novo ljubezen" in je otrok po cele vikende z nama ter tudi med tednom, ko mama dela popoldne ali se dobi z novim. Nama se zdalec ni odvec, ker je pridno dete in se rada ukvarjava z njo (pa se kuzka sva ji kupila in nevem kdo je bolj srecen), voziva jo na razlicne kraje gledat znamenitosti, vse jo zanima in ceprav ima kdaj svojo luno, jo rada imava ob sebi.
Nevem, res se mi ne zdi fer do fanta, da more podpisovat take izjave, in bit verjetno prikrajsan za marsikaj, ker resnica v kaksni situaciji smo, je cist drugacna kot je zapisana v tisti izjavi za sodisce.
Res me zanima kaj lahko sploh storiva s partnerjem, da se mu ne bi delala krivica?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pojem mati samohranilka
8.10.2015 10:00:45   
RIJA*
Ne praskaj se, kjer te ne srbi in jo pusti, da preživi po svoje. A ti misliš, da 200 eur, ki jih da partner reši vse finančne zadeve enega mini gospodinjstva?

Raje se vprašaj, kje tiči RESEN problem.....pa ne pri materi, temveč pri tebi.

(odgovor članu mmelody)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pojem mati samohranilka
8.10.2015 10:35:48   
mmelody

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*

Ne praskaj se, kjer te ne srbi in jo pusti, da preživi po svoje. A ti misliš, da 200 eur, ki jih da partner reši vse finančne zadeve enega mini gospodinjstva?

Raje se vprašaj, kje tiči RESEN problem.....pa ne pri materi, temveč pri tebi.


Zakaj v meni? Ker zelim pomagat fantu in ker nimam info, se zelim pozanimat na forumu za kaksen PRIMEREN odgovor? Jaz se zavedam da nisem pozrla pameti tega sveta in tut nimam svojih otrok zato pojma nimam kako to gre, me pa skrajno žre, da je moj partner slabe volje in se posledicno zanasa nad mano, a govoriti o tem noce. In bi mu rada podala kaksno koristno informacijo... Zato je problem v meni?
Kar sem zgoraj napisala je grob opis situacije, ki se vlece par mesecev in me samo zanima ce je kdo imel podobno situacijo in kako jo je resil. NEPRIMERNIH IN NESRAMNIH ODGOVOROV NE RABIM. HVALA.

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pojem mati samohranilka
8.10.2015 11:23:11   
Ekaz
Na prvem mestu je dogovor, kdo bo skrbnik za deklico. Mama ali oče. Če ostane pri mami, se dogovorijo stiki (tudi če nista bila poročena, je potrebno zadevo urediti na sodišču - zaradi deklice). Če oče plačuje preživnino, potem mati ni "mati samohranilka", temveč gre za enostarševsko družino. Če je materi deklica odveč (tako si napisala), pa naj dobi skrbništvo oče. To, da bo deklica po sprotnem dogovoru oziroma po želji pri očetu, mislim, da ni dobra ideja. Stvari morajo biti jasno dorečene, deklica mora imeti nek urnik, vnaprej se lahko planirajo dejavnosti, deklica mora imeti dom, svoj kotiček v stanovanju. Na sodišču se zelo hitro te stvari uredijo. Pošlješ vlogo, v kateri navedeš kdo bo skrbnik, kdaj bodo obiski, kako bo med počitnicami, kakšna je preživnina. V cca enem mesecu dobiš termin na sodišču, kjer v bistvu potrdiš tisto, kar si zapisal v vlogo - zadeva je rešena.

(odgovor članu mmelody)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Pojem mati samohranilka
8.10.2015 13:08:45   
RIJA*
,

< Sporočilo je popravil RIJA* -- 8.10.2015 13:15:01 >

(odgovor članu mmelody)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Pojem mati samohranilka
8.10.2015 13:13:45   
RIJA*

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*

IZVIRNO SPOROČILO: mmelody

NEPRIMERNIH IN NESRAMNIH ODGOVOROV NE RABIM. HVALA.


itak, kar ti ne piha na dušico, je nesramno in neprimerno....user posted image
user posted image

problem imaš ti s partnerjem....problem je to, da ti želiš to zadevo razrešiti izključno zaradi egoističnih vzgibov, ( ker se partner ne obnaša do tebe po tvojih pričakovanjih, če bi se do tebe lepo obnašal, bi ti bilo vseeno glede situacije? mar ne?)
vohuniš za žensko in se zanašaš na informacije tipa baba čula, baba rekla...?

glede na to, da si si našla partnerja s "prtljago" bi morala s tem občano tudi računati, ker življenje ni pravljica, ki smo jo napisali sami zase.



(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Pojem mati samohranilka
8.10.2015 20:24:16   
respect

IZVIRNO SPOROČILO: mmelody

Živijo. :)
Imam eno zelo nerodno situacijo glede partnerstva in pojma mati samohranilka...
Že kar dosti časa delim svoje življenje s partnerjem, ki ima iz prejšnega razmerja 3 letno hči. Medseboj se odlično razumemo, tudi z materjo otroka, dokler nam do nedavnega ni začela grenit odnos. Nevem točno koliko časa moj partner ve,- Če ti ni povedal se te sploh ne tiče ,pa četudi bi ti. ampak jaz sem nedavno izvedela, da se njegova bivša, torej mati punčke želi prijavit kot mati samohranilka, zato da bo lahko prišla do socialnega stanovanja in bo imela olajšave, aka nižji vrtec, višji otroški dodatek ipd. IN? Kaj se to tebe tiče?
Pa a je res, da dobi mati te olajšave, če je mati samohranilka, ki je zaposlena za 5 ur z 600eur place ter prezivnino 200euri? jaz upam,da da,da ti bo šlo v nos Na socialni sluzbi so ji rekli, da baje, da ja ceprav mislim da niso pogledali financnega stanja... No,če ti veš kaj so njej rekli,kaj potem tukaj sprašuješ?
Seveda, da omenim se izjavo za sodisce v kateri je dobesedno napisala kot da se moj partner, oce puncke s prezivnino odreka otroku (ces da bo otrok z njim po otrokovi zelji), v resnici pa je bogo dete postalo njej odvec, saj si je nasla "novo ljubezen" in je otrok po cele vikende z nama ter tudi med tednom, ko mama dela popoldne ali se dobi z novim. Nama se zdalec ni odvec, ker je pridno dete in se rada ukvarjava z njo (pa se kuzka sva ji kupila in nevem kdo je bolj srecen), voziva jo na razlicne kraje gledat znamenitosti, vse jo zanima in ceprav ima kdaj svojo luno, jo rada imava ob sebi. Ti nimaš kaj omenjat,to bo on že rešil z bivšo. predlagam,da se ne vtikaš :) . Zato je sodišče !!
Nevem, res se mi ne zdi fer do fanta, da more podpisovat take izjave, in bit verjetno prikrajsan za marsikaj, ker resnica v kaksni situaciji smo, je cist drugacna kot je zapisana v tisti izjavi za sodisce. In kdo ga bo prisilil,da bo on karkoli podpisal?
Res me zanima kaj lahko sploh storiva s partnerjem, da se mu ne bi delala krivica? Ti nimaš kaj storit,on bo že rešil s svojo bivšo,ki je češ ali nočeš bila del njegovega življenja in bo tudi vedno bila.


(odgovor članu mmelody)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Pojem mati samohranilka
13.10.2015 11:44:26   
gsatalema
Zakaj ste jo tako napadle ?user posted image

Ženska je, kot je napisala (ni pojedla pameti celega sveta) nevedna kar se tega teči...
Meni osebno se ne zdi pravilno da jo tako obravnavate... bolje je, da ji poveste kar veste in usmerite na pravo pot. Morda pa res ni želela nič slabega, ampak partnerja samo usmerit, da bo lahko SAM rešil zadevo za SVOJEGA otroka z BIVŠO partnerko...

(odgovor članu respect)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Pojem mati samohranilka
13.10.2015 13:06:43   
RIJA*

IZVIRNO SPOROČILO: gsatalema

Zakaj ste jo tako napadle ?user posted image

Ženska je, kot je napisala (ni pojedla pameti celega sveta) nevedna kar se tega teči...
Meni osebno se ne zdi pravilno da jo tako obravnavate... bolje je, da ji poveste kar veste in usmerite na pravo pot. Morda pa res ni želela nič slabega, ampak partnerja samo usmerit, da bo lahko SAM rešil zadevo za SVOJEGA otroka z BIVŠO partnerko...


user posted image user posted image usmerit partnerja??

misliš zrihtat partnerja tako, da bo delal, kot ona želi?

(odgovor članu gsatalema)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Pojem mati samohranilka
13.10.2015 13:13:05   
gsatalema
Ne, mogoče pa ima res željo pomagat, pa je dec res en tak kaliber ki se ne znajde prav dobro......

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Pojem mati samohranilka
13.10.2015 13:22:59   
RIJA*
samo meni se prav njen kaliber pokaže, ko vohuni za njegovim hrbtom in se zanaša na neke govorice....

kolikor jaz med vrsticam preberem, bi ona najraje bivšo in otroka (ki ima občasno kako "luno"?? wtf? moj ma luno skoraj vsak dan....) zradirala...samo žal to ne gre

< Sporočilo je popravil RIJA* -- 13.10.2015 13:24:36 >

(odgovor članu gsatalema)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Pojem mati samohranilka
13.10.2015 13:24:19   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: Ekaz
Na prvem mestu je dogovor, kdo bo skrbnik za deklico. Mama ali oče. Če ostane pri mami, se dogovorijo stiki (tudi če nista bila poročena, je potrebno zadevo urediti na sodišču - zaradi deklice). Če oče plačuje preživnino, potem mati ni "mati samohranilka", temveč gre za enostarševsko družino. Če je materi deklica odveč (tako si napisala), pa naj dobi skrbništvo oče.


Zakaj nimata 50:50? Tukaj na Svedskem je difolt deljeno skrbnistvo. ni niti pod razno en stars nad drugim v dolznostih do otroka. Ce imata oroka 50% casa, potem to tudi dajte na papir.
In ja - ne vem kako bo placeval prezivnino, ce bo samohranilka? Tega ne razumem najbolj....

(odgovor članu Ekaz)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Pojem mati samohranilka
13.10.2015 13:26:46   
RIJA*

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

Zakaj nimata 50:50? Tukaj na Svedskem je difolt deljeno skrbnistvo. ni niti pod razno en stars nad drugim v dolznostih do otroka. Ce imata oroka 50% casa, potem to tudi dajte na papir.
In ja - ne vem kako bo placeval prezivnino, ce bo samohranilka? Tega ne razumem najbolj....


nikak, ker to ne gre...država ne bo dopustila, da oče ne plačuje preživnine....ni to kar stvar nekega dogovora med očetom in materjo, ker je v prvi vrsti pomembna korist otroka, ki mu preživnina pripada. in nihče ju ne bo poslušal, da se bosta onadva to dogovorila....razen, če se ponovno poročita user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Pojem mati samohranilka
13.10.2015 13:30:24   
gsatalema
Mati samohranilka NE more bit, ker otrok ima očeta... Če bi bil oče neznan, ali žal pokojen, potem je lahko samohranilka ( ali pa da se ga oče odpove).
Če ima pa oba starša je pa lahko samo enostaševska družina. Določi se skrbnik , višina preživnine in VSE obveznosti in dolžnosti OBEH staršev.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Pojem mati samohranilka
13.10.2015 13:31:04   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*

samo meni se prav njen kaliber pokaže, ko vohuni za njegovim hrbtom in se zanaša na neke govorice....

kolikor jaz med vrsticam preberem, bi ona najraje bivšo in otroka (ki ima občasno kako "luno"?? wtf? moj ma luno skoraj vsak dan....) zradirala...samo žal to ne gre


Too bad da mislis, da se nje ne tice, kljub temu da sta druzina in skupaj zivita. Mogoce je to tako v Sloveniji, kjer je navada da so mame "golden uterus" carice in vsaka druga zena nima kej piskat, samo drugje temu ni nujno tako; vsi sodelujejo, ker skupaj zivijo. Svedska ima to kar v redu poslihtano, moram rect. Imam moznost dva primera gledat v zivo in vidim da kasnejsi partnerji aktivno sodelujejo pri razsirjeni druzini.

< Sporočilo je popravil mateyka -- 13.10.2015 13:34:58 >

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Pojem mati samohranilka
13.10.2015 13:32:54   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

Zakaj nimata 50:50? Tukaj na Svedskem je difolt deljeno skrbnistvo. ni niti pod razno en stars nad drugim v dolznostih do otroka. Ce imata oroka 50% casa, potem to tudi dajte na papir.
In ja - ne vem kako bo placeval prezivnino, ce bo samohranilka? Tega ne razumem najbolj....


nikak, ker to ne gre...država ne bo dopustila, da oče ne plačuje preživnine....ni to kar stvar nekega dogovora med očetom in materjo, ker je v prvi vrsti pomembna korist otroka, ki mu preživnina pripada. in nihče ju ne bo poslušal, da se bosta onadva to dogovorila....razen, če se ponovno poročita user posted image


Aneda? Sej se mi je zdel to mal cudno. Ne vem kako je to mislila avtorica teme - mogoce bo kaj vec napisala, ce jo nisi glih odgnala....

< Sporočilo je popravil mateyka -- 13.10.2015 13:34:44 >

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Pojem mati samohranilka
13.10.2015 19:10:59   
RIJA*

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*

samo meni se prav njen kaliber pokaže, ko vohuni za njegovim hrbtom in se zanaša na neke govorice....

kolikor jaz med vrsticam preberem, bi ona najraje bivšo in otroka (ki ima občasno kako "luno"?? wtf? moj ma luno skoraj vsak dan....) zradirala...samo žal to ne gre


Too bad da mislis, da se nje ne tice, kljub temu da sta druzina in skupaj zivita. Mogoce je to tako v Sloveniji, kjer je navada da so mame "golden uterus" carice in vsaka druga zena nima kej piskat, samo drugje temu ni nujno tako; vsi sodelujejo, ker skupaj zivijo. Svedska ima to kar v redu poslihtano, moram rect. Imam moznost dva primera gledat v zivo in vidim da kasnejsi partnerji aktivno sodelujejo pri razsirjeni druzini.

Hmmm, nisem konkretno napisala da se je ne tiče...pač pa mi je sporen način, kako ona spletkari za tipovim hrbtom glede stvari, ki se je tičejo posredno. O določenih stvareh ne bo v tej zvezi mogla nikoli odločati, ker ji ta pravica ne pripada in bo pač morala debelo pogoltniti.
To, da pa se njen izogiba pogovoru z njo o tej stvari, pa meni daje slutiti, da se pred njo skriva iz njemu znanega razloga. Če bi med njima vse štimalo in bi imel njeno podporo in razumevanje, bi se enostavno vsedla in pretehtala vse možnosti in opcije. Tako pa mwd njima nekaj ne štima in ona išče informacije po nekih skrivnih kanalih on pa se umika pred njo. Zato sem napisala, da imata problem v osnovi onadva.





(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Pojem mati samohranilka
13.10.2015 19:31:15   
mateyka
kaj pa vem, men se zdi normalno, da išče informacije drugje, če ji pa strežejo neumnosti s samohranilko, ko je očitno in jasno, da to ne bo niti pod razno mogoče spelat, razen če partner umre (da sem banalna).

p.s. in ja, seveda imata onadva problem. sam "praska" se pa zanekrat še lahko tam kjer se jo delno tiče, ker sta še skupaj...

< Sporočilo je popravil mateyka -- 13.10.2015 19:34:20 >

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Pojem mati samohranilka
13.10.2015 19:38:57   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*

Ne praskaj se, kjer te ne srbi in jo pusti, da preživi po svoje. A ti misliš, da 200 eur, ki jih da partner reši vse finančne zadeve enega mini gospodinjstva?

Raje se vprašaj, kje tiči RESEN problem.....pa ne pri materi, temveč pri tebi.


Seveda jo srbi..... Bivša bi imela preživnino 200 EUR, otroka bi pa pol časa (ali pa še več) imela pri partnerju, kot da gre za skupno skrbništvo (kjer "preživnino" plačujeta oba partnerja enakovredno).......tudi take so, ki mislijo, da ji preživnina že po defaultu pripada, zgolj zato, ker je žrtev - mati, ki je rodila otroka.......

Mogoče sta do sedaj celo imela urejeno skupno skrbništvo.......vsaj tako sem jaz pomislila, ker se je bivša partnerka kar naenkrat odločila na novo reševati zadeve na sodišču........




(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Pojem mati samohranilka
13.10.2015 19:53:32   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


Zakaj nimata 50:50? Tukaj na Svedskem je difolt deljeno skrbnistvo. ni niti pod razno en stars nad drugim v dolznostih do otroka. Ce imata oroka 50% casa, potem to tudi dajte na papir.



Ker potem ni preživnine za mater......in se stroški za otroka "delijo na pol"......in ker v tem primeru ni mati edina "lastnica"otroka......ker imamo izpred nekaj let mnogo takih očetov, ki preživnine niso plačevali in v naših glavah še vedno odmeva "brezbrižni očetje, ki otroka samo naredijo, za drugo pa jim ni mar" in to kot mantro projiciramo na vse ločene očete, ki jih je treba "prisliliti, da plačajo preživnino" (kot kazen za vse tiste, ki je v preteklosti niso).....ker skupno skrbništvo ni ok, oz mati nima takih bonitet, kot če je t.i. "samohranilka".....termin samohranilka se je tudi ohranil "iz preteklosti".....ko smo ga uporabljali za vsako ločeno (dejansko ali umetno ločeno) mater.......recimo nismo govorili o lažnih enostarševskih družinah, ampak o lažnih samohranilkah.......

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Pojem mati samohranilka
13.10.2015 20:24:08   
RIJA*

IZVIRNO SPOROČILO: liliana


IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*

Ne praskaj se, kjer te ne srbi in jo pusti, da preživi po svoje. A ti misliš, da 200 eur, ki jih da partner reši vse finančne zadeve enega mini gospodinjstva?

Raje se vprašaj, kje tiči RESEN problem.....pa ne pri materi, temveč pri tebi.


Seveda jo srbi..... Bivša bi imela preživnino 200 EUR, otroka bi pa pol časa (ali pa še več) imela pri partnerju, kot da gre za skupno skrbništvo (kjer "preživnino" plačujeta oba partnerja enakovredno).......tudi take so, ki mislijo, da ji preživnina že po defaultu pripada, zgolj zato, ker je žrtev - mati, ki je rodila otroka.......

Mogoče sta do sedaj celo imela urejeno skupno skrbništvo.......vsaj tako sem jaz pomislila, ker se je bivša partnerka kar naenkrat odločila na novo reševati zadeve na sodišču........






Večinoma so zadeve z bivšimi potencirane v rangu ribičev, ki razlagajo, kako veeeliko ribo so ujeli.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Pojem mati samohranilka
13.10.2015 20:25:58   
RIJA*
Če pa je otrok res večino časa pri očetu, pa je na njem, da on sproži postopke na sodišču

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Pojem mati samohranilka
13.10.2015 22:06:33   
petea

IZVIRNO SPOROČILO: gsatalema

Mati samohranilka NE more bit, ker otrok ima očeta... Če bi bil oče neznan, ali žal pokojen, potem je lahko samohranilka


Četudi je en starš mrtev, drugi ni samohranilec.

(odgovor članu gsatalema)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Pojem mati samohranilka
14.10.2015 19:44:26   
liliana
Vdovec je....

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Pojem mati samohranilka
14.10.2015 20:14:37   
petea
-


< Sporočilo je popravil petea -- 14.10.2015 20:15:27 >

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?