|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pomagajmo rešiti mlado življenje
22.9.2009 21:10:28   
moniponi
Pozdravljeni prav vsi na Ringaraji. Se opravičujem ker sem novo temo odprla tukaj, ampak ne najdem primernejšega prostora, se mi pa zdi prav, da nas čim več prebere to zgodbo in seveda tudi pomaga.

http://www.jana.si/aktualno/pomagajmo/Nel-bi-rad-zivel.html
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pomagajmo rešiti mlado življenje
23.9.2009 6:04:11   
Kerensa*
Če sem prav prebrala, postopek traja nekaj minut (kolikor pač traja odvzem krvi). Ta čas pa imam. Svojo prijavo sem jim poslala na e-mail. Škodovati ne more.

(odgovor članu moniponi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pomagajmo rešiti mlado življenje
23.9.2009 8:12:35   
uwaga
Upam, da bodo našli ustreznega darovalca. Mene zaradi mojih zdr. težav ne sprejmejo med darovalce.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pomagajmo rešiti mlado življenje
23.9.2009 8:33:25   
2XXL
Tudi jaz sem se prijavila.

(odgovor članu uwaga)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Pomagajmo rešiti mlado življenje
23.9.2009 10:15:31   
honey
Jaz tudi. 

_____________________________

V meni živi vitka ženska, ki bi rada prišla na površje. Običajno to kozo lahko utišam samo s piškoti.

(odgovor članu 2XXL)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Pomagajmo rešiti mlado življenje
23.9.2009 14:07:00   
moniponi
Tako je, odvzem traja le nekaj minut našega časa, malemu Nelu pa lahko prinese leta in leta življenja.
Hvala vsem ki ste se in vsem ki se še boste prijavili!
Lp

(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Pomagajmo rešiti mlado življenje
23.9.2009 14:07:43   
Kerensa*
Ne vem, če je odvzem tiste male epruvetke trajal minuto. user posted image

(odgovor članu moniponi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Pomagajmo rešiti mlado življenje
23.9.2009 14:11:46   
Onasiss
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Ne vem, če je odvzem tiste male epruvetke trajal minuto. user posted image

A si že šla, ker mene zanima namreč postopek odvzema????

_____________________________

So what....

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Pomagajmo rešiti mlado življenje
23.9.2009 14:15:46   
Kerensa*
Ja, babe smo že fertik. user posted image

Prideš na Transfuzijo, v sprejemno pisarno. Tam ti dajo najprej za izpolnit en vprašalnik. Najbolj hecno vprašanje je:"Ali ste kdaj prejeli plačilo za spolni odnos?" user posted image No, vprašalnik izpolniš v parih minutah, tačas ti tista teta tam naštima epruveto, z njo in z vprašalnikom greš do dohtarce (jaz sem tam fasala pridigo o kajenju user posted image ), ki ti postavi še ene par zdravstvenih vprašanj, nakar podpiše tvoj vprašalnik in te pošlje v laboratorij. Usedeš se na tisti njihov stol, vtakneš oz. nasloniš roko na stojalo, iglo fašeš v žilo v pregibu roke, epruveta je "velika" za mogoče pol lončka začimbe, nalepijo ti vato, dajo gor obvezo (menda proti modrici) in si fertik.

Pa zastonj sok imaš zunaj. user posted image

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Pomagajmo rešiti mlado življenje
23.9.2009 14:48:02   
kasso
Jaz tudi upam, da bodo čimprej našli primernega darovalca. Moj partner je v bazi že par let, jaz pa žal zaradi bolezni ne morem pomagati.
srečno

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Pomagajmo rešiti mlado življenje
2.10.2009 17:40:10   
moniponi
Obveščam vse tiste, ki ste iz Ptuja ali okolice, da bo organiziran odvzem krvi za pomoč Nelu, 12.10.2009 ob 16.00 v Gimnaziji Ptuj. Še vedno se lahko prijavite in sicer z imenom, priimkom in datumom rojstva na email: anja.pohorec@hotmail.com

Hvala vsem za sodelovanje!

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Pomagajmo rešiti mlado življenje
5.10.2009 12:30:00   
alpog
http://www.ztm.si/sl/
Mislim, da bi tu morale biti vse informacije. Tudi jaz sem že dosti let v registru, vendar je za to, da tvoje matične celice komu ustrezajo zelo minimalna - vendar obstaja. Moj mož pa je nekomu ustrezal in je daroval in upam, nekomu rešil življenje.
Po mojem sploh ni problema, če greš na zavod za transfuzijo krvi in poveš, da bi rad oddal vzorec krvi in se vpisal v register. Potem pa ti vzamejo kri - in to je to!

(odgovor članu moniponi)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Mesec rojstva lahko vpliva na poklic tvoje...
Si vedela, da mesec rojstva, v katerem je rojen tvoj otrok, lahko vpliva na njegov poklic?




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?